Chorvaté jsou skvělí. My se ale popereme, slibuje Čech

Fotbalový brankář Petr Čech si nechal před branku naházet dvacet plastových lahví. Ne prázdných, nýbrž s vodou, aby se od nich balon odrážel co nejsložitěji. Prudká rána po zemi, drc do lahve a reflexivní zákrok levačkou na poslední chvíli. Další střela, nečekaný odraz a tygří skok na opačnou stranu, než původně očekával.

P60e51t79r 64V39i84n83t29r22l81í55k 3876864351

Kdyz bude remíza, budu spokojenej

+1/0
17.6.2016 14:18

L26u65k79á13š 73K96r74e97j54č19í 5745284792468

jj, víme Péťo, a když to nedopadne, tak příště už musíme zabojovat, ještě je šance. Snad to nebude stejné jako za "Příštěbílka" Češi GO!!R^[>-]

0/0
17.6.2016 13:27

P74a82v76e53l 23R68a72t48h81o18u56s13k44ý 6460729861

Neperte se, od toho jsou tam jiní. Hrajte fotbal. ;-)

0/0
17.6.2016 13:23

P75a89v27e16l 60V51o42r69l20í75č68e61k 6950697898

dnes vyhrajeme 2:0 ... R^[>-][>-][>-] Češi!!!!

+4/0
17.6.2016 13:09

T20o14m46á54š 39T14a12t74í27č62e77k 5830702550698

Správně. Fanoušek bez optimismu je nebýk. :-)

0/0
17.6.2016 15:54

I62v38a34n 66M43i83n10á73ř 7852334497171

Po celý přípravný zápas s Koreou jsme nebyli schopni, dostat se (až na malé výjimky) k míči rychleji než soupeř. Výsledkem této jednoduché taktiky nám protihráči zcela znemožnili dodržovat jakoukoli koncepci hry. Se Španěly jsme neudrželi, alespoň v kratších intervalech, hru v bezpečné vzdálenosti od vlastní branky. Na PŘEDPOKLÁDANOU taktiku Španělska nedokázal Vrba najít recept a mužstvo pokračovalo v NEZMĚNĚNÉ taktice i druhý poločas ! Obdržení nevyhnutelného gólu bylo jen otázka času. Rozhodně český tým podal obětavý výkon - bohužel však netaktický ! Vrba určitě není špatný trenér, ale tyto dva příklady dávají tušit, že rozhodně není - geniální stratég ! Proti Chorvatsku můžeme věřit, ale zcela jistě ne,

P52a81v67e71l 23H49e23r40i36n39e36k 6150208402603

To se pozná odborník... Na předpokládanou taktiku Španělska Vrba našel recept, který při naší a jejich síle měl jako jediný šanci na úspěch. To, že mužstvo pokračovalo v nezměněné taktice i druhý poločas, je taky pochopitelné - proč by proboha měnil taktiku, která do té doby fungovala??? Obdržení "nevyhnutelného" gólu nebyla jen otázka času - chcete snad tvrdit, že udržet tak bezbrankový stav 87 minut je možné, ale udržet ho 90 minut není? Vrba geniální stratég možná není, rozhodně je ale na tom daleko lépe než vy.

0/0
17.6.2016 15:43

Z30d88e96n68ě38k 27B51e36r71á51n20e71k 2648465906832

Měl by chytat Vaclík, centry do malého vápna sbírá v klidu.

+1/−5
17.6.2016 12:38

R69a69d98i30m 13K65a77l93a92s 2320686822211

Souhlas, a proto je lepší než Neuer, který zůstal stát, anebo Curtois, který dokonce vybíhal a pak se vracel. - Přeceňovaní brankáři.

Jj, je zkrátka zbytečné sušit aktuálně nejlepšího gólmana minimálně evropských soutěží jen na lavičce.

+2/−1
17.6.2016 13:14

H84o23n34z67a 46J70e53ž84e14k 4854810104556

Očekávám stejného zanďoura a čekání na 1-2 šance, které nedáme a prohrajeme stejně jako se Španělama 1-0. Změna žádná

0/−2
17.6.2016 11:58

L94u30m12í77r 58V92o44l54a65v45k20a 4198562641210

Tento chlapík je úplne v pohode a hlavne nad vecou a to vždy aj keď ho média a fans riadne kritizujú, takýto keby bol ten exot Ronaldo, tak ani nemá žiadnych neprajníkov.

+2/0
17.6.2016 11:55

J12i74r15i 57G68a24z86d38a 8844133284754

uz se tesim , nicmene mam takove tuseni ,ze zahrajeme slusne, ale prohrajeme a budeme se pakovat. jeste driv nez ME vubec zacalo..no, snad to nevyjde:-)