Chorvaté jsou skvělí. My se ale popereme, slibuje Čech

Fotbalový brankář Petr Čech si nechal před branku naházet dvacet plastových lahví. Ne prázdných, nýbrž s vodou, aby se od nich balon odrážel co nejsložitěji. Prudká rána po zemi, drc do lahve a reflexivní zákrok levačkou na poslední chvíli. Další střela, nečekaný odraz a tygří skok na opačnou stranu, než původně očekával.

P83e24t23r 17V27i64n84t52r47l12í46k 3136144401

Kdyz bude remíza, budu spokojenej

+1/0
17.6.2016 14:18

L19u30k33á77š 38K19r16e52j67č56í 5755764682878

jj, víme Péťo, a když to nedopadne, tak příště už musíme zabojovat, ještě je šance. Snad to nebude stejné jako za "Příštěbílka" Češi GO!!R^[>-]

0/0
17.6.2016 13:27

P59a66v95e62l 89R38a43t24h76o57u32s51k74ý 6480679381

Neperte se, od toho jsou tam jiní. Hrajte fotbal. ;-)

0/0
17.6.2016 13:23

P29a84v38e50l 47V70o10r98l70í65č14e74k 6170697488

dnes vyhrajeme 2:0 ... R^[>-][>-][>-] Češi!!!!

+4/0
17.6.2016 13:09

T69o88m17á82š 59T51a79t16í51č50e80k 5860192110808

Správně. Fanoušek bez optimismu je nebýk. :-)

0/0
17.6.2016 15:54

I85v64a77n 28M88i47n56á82ř 7592184287351

Po celý přípravný zápas s Koreou jsme nebyli schopni, dostat se (až na malé výjimky) k míči rychleji než soupeř. Výsledkem této jednoduché taktiky nám protihráči zcela znemožnili dodržovat jakoukoli koncepci hry. Se Španěly jsme neudrželi, alespoň v kratších intervalech, hru v bezpečné vzdálenosti od vlastní branky. Na PŘEDPOKLÁDANOU taktiku Španělska nedokázal Vrba najít recept a mužstvo pokračovalo v NEZMĚNĚNÉ taktice i druhý poločas ! Obdržení nevyhnutelného gólu bylo jen otázka času. Rozhodně český tým podal obětavý výkon - bohužel však netaktický ! Vrba určitě není špatný trenér, ale tyto dva příklady dávají tušit, že rozhodně není - geniální stratég ! Proti Chorvatsku můžeme věřit, ale zcela jistě ne,

P95a30v29e21l 61H63e33r87i51n91e29k 6800518602103

To se pozná odborník... Na předpokládanou taktiku Španělska Vrba našel recept, který při naší a jejich síle měl jako jediný šanci na úspěch. To, že mužstvo pokračovalo v nezměněné taktice i druhý poločas, je taky pochopitelné - proč by proboha měnil taktiku, která do té doby fungovala??? Obdržení "nevyhnutelného" gólu nebyla jen otázka času - chcete snad tvrdit, že udržet tak bezbrankový stav 87 minut je možné, ale udržet ho 90 minut není? Vrba geniální stratég možná není, rozhodně je ale na tom daleko lépe než vy.

0/0
17.6.2016 15:43

Z10d42e60n80ě88k 58B23e19r97á97n40e33k 2628725686382

Měl by chytat Vaclík, centry do malého vápna sbírá v klidu.

+1/−5
17.6.2016 12:38

R91a86d49i10m 73K31a15l42a78s 2150236862231

Souhlas, a proto je lepší než Neuer, který zůstal stát, anebo Curtois, který dokonce vybíhal a pak se vracel. - Přeceňovaní brankáři.

Jj, je zkrátka zbytečné sušit aktuálně nejlepšího gólmana minimálně evropských soutěží jen na lavičce.

+2/−1
17.6.2016 13:14

H97o68n81z32a 17J98e54ž69e10k 4964620174706

Očekávám stejného zanďoura a čekání na 1-2 šance, které nedáme a prohrajeme stejně jako se Španělama 1-0. Změna žádná

0/−2
17.6.2016 11:58

L15u12m62í64r 92V63o88l29a59v52k58a 4738592981670

Tento chlapík je úplne v pohode a hlavne nad vecou a to vždy aj keď ho média a fans riadne kritizujú, takýto keby bol ten exot Ronaldo, tak ani nemá žiadnych neprajníkov.

+2/0
17.6.2016 11:55

J39i74r55i 78G17a94z21d84a 8414643794504

uz se tesim , nicmene mam takove tuseni ,ze zahrajeme slusne, ale prohrajeme a budeme se pakovat. jeste driv nez ME vubec zacalo..no, snad to nevyjde:-)