Chorvaté jsou skvělí. My se ale popereme, slibuje Čech

Fotbalový brankář Petr Čech si nechal před branku naházet dvacet plastových lahví. Ne prázdných, nýbrž s vodou, aby se od nich balon odrážel co nejsložitěji. Prudká rána po zemi, drc do lahve a reflexivní zákrok levačkou na poslední chvíli. Další střela, nečekaný odraz a tygří skok na opačnou stranu, než původně očekával.

P55e63t43r 77V48i77n18t55r91l81í79k 3616394471

Kdyz bude remíza, budu spokojenej

+1/0
17.6.2016 14:18

L88u65k58á77š 79K58r87e98j22č36í 5295434592678

jj, víme Péťo, a když to nedopadne, tak příště už musíme zabojovat, ještě je šance. Snad to nebude stejné jako za "Příštěbílka" Češi GO!!R^[>-]

0/0
17.6.2016 13:27

P59a46v18e90l 19R59a59t73h80o59u43s13k48ý 6390429641

Neperte se, od toho jsou tam jiní. Hrajte fotbal. ;-)

0/0
17.6.2016 13:23

P82a59v28e82l 64V26o53r41l64í66č21e96k 6740447658

dnes vyhrajeme 2:0 ... R^[>-][>-][>-] Češi!!!!

+4/0
17.6.2016 13:09

T22o57m73á94š 33T32a43t52í47č38e39k 5160842950298

Správně. Fanoušek bez optimismu je nebýk. :-)

0/0
17.6.2016 15:54

I25v84a60n 81M93i64n60á10ř 7492764807901

Po celý přípravný zápas s Koreou jsme nebyli schopni, dostat se (až na malé výjimky) k míči rychleji než soupeř. Výsledkem této jednoduché taktiky nám protihráči zcela znemožnili dodržovat jakoukoli koncepci hry. Se Španěly jsme neudrželi, alespoň v kratších intervalech, hru v bezpečné vzdálenosti od vlastní branky. Na PŘEDPOKLÁDANOU taktiku Španělska nedokázal Vrba najít recept a mužstvo pokračovalo v NEZMĚNĚNÉ taktice i druhý poločas ! Obdržení nevyhnutelného gólu bylo jen otázka času. Rozhodně český tým podal obětavý výkon - bohužel však netaktický ! Vrba určitě není špatný trenér, ale tyto dva příklady dávají tušit, že rozhodně není - geniální stratég ! Proti Chorvatsku můžeme věřit, ale zcela jistě ne,

P39a26v87e24l 35H79e69r90i81n88e82k 6820278922233

To se pozná odborník... Na předpokládanou taktiku Španělska Vrba našel recept, který při naší a jejich síle měl jako jediný šanci na úspěch. To, že mužstvo pokračovalo v nezměněné taktice i druhý poločas, je taky pochopitelné - proč by proboha měnil taktiku, která do té doby fungovala??? Obdržení "nevyhnutelného" gólu nebyla jen otázka času - chcete snad tvrdit, že udržet tak bezbrankový stav 87 minut je možné, ale udržet ho 90 minut není? Vrba geniální stratég možná není, rozhodně je ale na tom daleko lépe než vy.

0/0
17.6.2016 15:43

Z94d83e55n61ě61k 10B60e44r23á31n22e43k 2268475346112

Měl by chytat Vaclík, centry do malého vápna sbírá v klidu.

+1/−5
17.6.2016 12:38

R36a95d10i72m 64K46a64l12a32s 2510236322701

Souhlas, a proto je lepší než Neuer, který zůstal stát, anebo Curtois, který dokonce vybíhal a pak se vracel. - Přeceňovaní brankáři.

Jj, je zkrátka zbytečné sušit aktuálně nejlepšího gólmana minimálně evropských soutěží jen na lavičce.

+2/−1
17.6.2016 13:14

H11o94n24z63a 18J87e53ž72e75k 4804320774256

Očekávám stejného zanďoura a čekání na 1-2 šance, které nedáme a prohrajeme stejně jako se Španělama 1-0. Změna žádná

0/−2
17.6.2016 11:58

L37u78m22í57r 56V56o65l50a58v81k90a 4958232311280

Tento chlapík je úplne v pohode a hlavne nad vecou a to vždy aj keď ho média a fans riadne kritizujú, takýto keby bol ten exot Ronaldo, tak ani nemá žiadnych neprajníkov.

+2/0
17.6.2016 11:55

J18i96r58i 77G19a30z89d59a 8214483114834

uz se tesim , nicmene mam takove tuseni ,ze zahrajeme slusne, ale prohrajeme a budeme se pakovat. jeste driv nez ME vubec zacalo..no, snad to nevyjde:-)