OBRAZEM: Čech přiváděl Španěly k zoufalství, ale nakonec smutně smekl

Brankář Petr Čech dlouho držel naděje českých fotbalistů na dobrý výsledek. Obhájcům titulu vychytal spoustu šancí, ale tři minuty před koncem inkasoval. Reprezentace prohrála v úvodním utkání Eura se Španělskem 0:1. Pojďme si projít dramatické minuty, jak je zachytili fotoreportéři v Toulouse.

M95i12l83a74n 98C26o66u67f58a96l 8313377813

Nevím, co tady všichni řeší. Čech neměl couvat, ale jít proti hráči. Takto to měl Španěl snadné. Takový Bufon by to vyřešil lépe.

+2/−2
14.6.2016 2:58

H57o29n76z43a 53M91á11z80a 5220591930904

Čech je dobrej dokud nepříjde centr do vápna. Pak je v háji a hodnocení je za pět!

+1/−7
13.6.2016 22:39

S31t60a74n77i95s39l52a90v 91S61l46e12z73á49k 7664653931362

Nevím, možná se mně to zdálo, ale pouštěl jsem si ten gól znovu a řekl bych, že kdyby to Čech dobře "přečetl" (a neváhal a necouval), tak ten míč musel mít ještě než došel k protihráči.

+2/−7
13.6.2016 21:06

P40a90v49e74l 79D87o23b50e83š 3316833438831

No já bych Čechovi nic nevyčítal svoje si splnil. Větší chyby dnes dělali útočníci že nedávali góly. A ten kdo si myslel že Španělsko přehrajeme a přejedeme 5:0 je blázen. Za mě je ten výsledek lepší než jsem čekal.

+3/0
13.6.2016 20:55

R51i88c82h77a65r91d 88V62a66c77e45k 7881941816746

Ten gól jde jednoznačně za Čechem. V malém vápně musí být pánem brankář, couval do brány přitom stačilo 1-2 kroky.

+2/−12
13.6.2016 20:39

B69e14d35ř44i85c84h 28S13m51e55t80a85n64a 9557558308174

A ten gol co nebyli nasi utonici schopny dat jde taky za Cechem?

P84a83v15e47l 80R78a95t48h57o98u33s85k41ý 6310839151

Ale pro ten míč, z kterého padl gól, si měl dojít a ne stát na brankové čáře a čekat. Že tří metrů nesmí brankář dovolit útočníkovi hlavičkovat.

R20o53m89a47n 70V95í79c26e73n75e34c 2679102778702

Ze tří metrů? Možná! Ale když se tam zjevili, jak podzim v Krušnohoří, tak byl bez šance.