OBRAZEM: Čech přiváděl Španěly k zoufalství, ale nakonec smutně smekl

Brankář Petr Čech dlouho držel naděje českých fotbalistů na dobrý výsledek. Obhájcům titulu vychytal spoustu šancí, ale tři minuty před koncem inkasoval. Reprezentace prohrála v úvodním utkání Eura se Španělskem 0:1. Pojďme si projít dramatické minuty, jak je zachytili fotoreportéři v Toulouse.

M55i69l48a43n 72C12o75u97f35a48l 8163107913

Nevím, co tady všichni řeší. Čech neměl couvat, ale jít proti hráči. Takto to měl Španěl snadné. Takový Bufon by to vyřešil lépe.

+2/−2
14.6.2016 2:58

H18o86n43z15a 23M93á12z18a 5530541480484

Čech je dobrej dokud nepříjde centr do vápna. Pak je v háji a hodnocení je za pět!

+1/−7
13.6.2016 22:39

S86t60a92n81i19s24l80a45v 44S74l23e82z15á67k 7694723671262

Nevím, možná se mně to zdálo, ale pouštěl jsem si ten gól znovu a řekl bych, že kdyby to Čech dobře "přečetl" (a neváhal a necouval), tak ten míč musel mít ještě než došel k protihráči.

+2/−7
13.6.2016 21:06

P55a12v67e37l 19D31o58b61e93š 3956543628121

No já bych Čechovi nic nevyčítal svoje si splnil. Větší chyby dnes dělali útočníci že nedávali góly. A ten kdo si myslel že Španělsko přehrajeme a přejedeme 5:0 je blázen. Za mě je ten výsledek lepší než jsem čekal.

+3/0
13.6.2016 20:55

R25i10c93h85a50r82d 26V25a34c35e63k 7561431736596

Ten gól jde jednoznačně za Čechem. V malém vápně musí být pánem brankář, couval do brány přitom stačilo 1-2 kroky.

+2/−12
13.6.2016 20:39

B10e55d33ř39i50c36h 97S46m80e59t50a70n32a 9577298838904

A ten gol co nebyli nasi utonici schopny dat jde taky za Cechem?

P79a75v57e97l 60R47a71t24h22o74u26s63k23ý 6350109211

Ale pro ten míč, z kterého padl gól, si měl dojít a ne stát na brankové čáře a čekat. Že tří metrů nesmí brankář dovolit útočníkovi hlavičkovat.

R35o76m68a76n 79V73í23c33e96n80e22c 2759692968802

Ze tří metrů? Možná! Ale když se tam zjevili, jak podzim v Krušnohoří, tak byl bez šance.