Příběh francouzského hrdiny: krásný gól, slzy a výjimečná statistika

Zaplněný Stade de France nadšeně tleskal, dlouhé ovace patřily střídanému hráči. Dimitri Payet opouštěl trávník se slzami v očích. Objal ho trenér Didier Deschamps i parťáci na lavičce. Francouzský ofenzivní záložník minutu předtím rozhodl zahajovací zápas fotbalového Eura proti Rumunsku.

L42u94b46o97š 74B28ř41e57z20i45n68a 2142643270581

Měli víc štěstí než fotbalového umění, výhra je nezasloužená. Rumuni měli kopat dvě penalty, spravedlivá by byla remíza.

+1/−2
11.6.2016 10:20

J11i66r86i 34G44a10z34d91a 8134463844424

4 penalty:-) Rumun mel jit ven s druhou zlutou, piskli ofsajd Giroudovi, ktery by sel sam ....trefili tycku. Rumuni nehrali vylozene zle, ale francouzi meli vice sanci a byli aktivnejsi. zaslouzena vyhra.

+1/−1
11.6.2016 10:55

R36a74d32i15m 92N47o87v48o67t94n96ý 5356511873297

Zkratka dal gol. Hezky. Proc se z hrace, kterej dal gol dela nadclovek a intergalaktickej hrdina? Ten fotbal a fanatismus je zvlastni

+3/−1
11.6.2016 10:19

D37u48š72a36n 25H13r13a55b40e39c 6414232984189

Uz v prubehu zapasu bylo videt, ze je rozdilovy hrac. Krasne umel potahnout mic a nachystat sance pro utocniky.. Byl nalevo, napravo, ve vapne..vsude. Pulka prniho golu je taky jeho, krasny zakrouceny centr.. Kloboucek!

F78r89a15n69t61i81š56e79k 95S52t40r19n68a39d 4334285919746

Sport, včetně kopané, dovede být krutě nespravedlivý. Sdělení " v prvním zápase na mistrovství Evropy v kopané zvítězila Francie ". To jediné zůstane po tomto utkání. Nic víc. Bohužel.

M34a22r49t70i77n 59V65o28j21á59č13e51k 9303547801626

no a já předpověděl 1:1 v kurzu 10 ;-D;-D ale posychroval jsem si to domácí a padne 3+ ,takže lehce v plusu

0/0
11.6.2016 9:11

P94a64v24e40l 86D47o34s54k34o 5264249739431

střela krásná, docela jsem čekal že ho bude trenér střídat kolem 60. minuty, centry mu vůbec nešly