Copa América: Brazilci zničili Haiti sedmi góly, Coutinho dal hattrick

V úvodním duelu neskórovali, ale ve druhém předvedli gólový karneval. Fotbalisté Brazílie na turnaji Copa América rozstříleli Haiti 7:1 a po předchozí remíze s Ekvádorem se dostali do čela skupiny B.

M75a96r58t63i26n 65C25a85j11t23h64a84m67l 3631348186820

Jednim slovem senzace. Proto mam tolik rad fotbal Jizni Ameriky. Venezuela ma CF a Uruguay nejspis konci ve skupine. Pritom 89. minuta Cavani z puntiku penalty sam pred golmanem palil vedle a minutu na to v padu nejak do nej. Takovej kanonyr a jestli pres ty vlasy nejak hur vidi ci co.

0/0
10.6.2016 3:34

M57a42r14t50i47n 34C79a61j25t52h89a38m75l 3351388226110

Zhruba 10 minut do konce utkani Uruguay- Venezuela a velky favorit Uruguay na pokraji vyrazeni. Ze Mexiko s Jamajkou prohraje se ocekavat neda. You tube vysila perfektni prenos! Venezuela dala kolem 35. minuty gol po odvazne strele na branu z dalky. Mirila do brevna a Rondon ji jen dorazel. Odvaha vystrelit prinasi ovoce.

0/0
10.6.2016 3:21

H78o68n81z92a 26B86i79t36t77n86e55r 7633590729468

Koukam 7:1 je v Brazilii oblibeny vysledek...

0/0
10.6.2016 0:09

M35a63r33t84i80n 64C37a72j77t12h11a23m34l 3561358866350

Pokud Brazilie prohra, nepostoupi. Pocitam totiz s vitezstvim Ekvadoru nad Haiti. Nakonec ma Ekvador nejlepsi postupovou pozici, jen uz nesmi zavahat a pokud mozno vyhrat nad Haiti o 2 goly. Haiti je nejslabsi ucastnik turnaje. Rikal jsem si, ze misto nej meli prizvat Honduras. Ten tam chybi. Vzdyt na poslednim MS hral. Porazka Brazilcu od Peru se da vsak porovnat s pravdepodobnosti, ze zitra nevyjde slunce. Nakonec tedy dnesni remizou se Peru ocita v tezke pozici s ohledem na pristiho soupere.

0/0
9.6.2016 11:10

H71o65n84z64a 36B89i41t55t34n24e69r 7463340969658

Prizvat Hondura nemohli, hrala se kvalifikace. Haiti v play-off vyradilo Trinidad, Honduras se do play-off nedostal...

0/0
10.6.2016 5:22

M78a53r13t21i11n 53C41a45j50t95h13a90m25l 3721548796510

Diky, jsem zas chytrejsi. Haiti minuly Zlaty pohar bylo prijemnym prekvapenim, ale tymy z Jizni Ameriky jsou preci jen fotbalove jinde.

J53a15n 45U43l80m 7520249856812

Že vyhrajou o víc jsem předpokládal, bohužel jsem dal jen výhru o 2 a víc (1,40)