Copa América: Brazilci zničili Haiti sedmi góly, Coutinho dal hattrick

V úvodním duelu neskórovali, ale ve druhém předvedli gólový karneval. Fotbalisté Brazílie na turnaji Copa América rozstříleli Haiti 7:1 a po předchozí remíze s Ekvádorem se dostali do čela skupiny B.

M21a91r13t96i24n 61C81a91j62t26h85a48m91l 3531408706780

Jednim slovem senzace. Proto mam tolik rad fotbal Jizni Ameriky. Venezuela ma CF a Uruguay nejspis konci ve skupine. Pritom 89. minuta Cavani z puntiku penalty sam pred golmanem palil vedle a minutu na to v padu nejak do nej. Takovej kanonyr a jestli pres ty vlasy nejak hur vidi ci co.

0/0
10.6.2016 3:34

M50a69r50t63i60n 79C19a98j45t50h10a92m75l 3651128286770

Zhruba 10 minut do konce utkani Uruguay- Venezuela a velky favorit Uruguay na pokraji vyrazeni. Ze Mexiko s Jamajkou prohraje se ocekavat neda. You tube vysila perfektni prenos! Venezuela dala kolem 35. minuty gol po odvazne strele na branu z dalky. Mirila do brevna a Rondon ji jen dorazel. Odvaha vystrelit prinasi ovoce.

0/0
10.6.2016 3:21

H80o71n15z26a 48B79i26t58t84n80e61r 7723420239558

Koukam 7:1 je v Brazilii oblibeny vysledek...

0/0
10.6.2016 0:09

M49a89r14t46i64n 16C60a22j92t96h77a21m80l 3971858606820

Pokud Brazilie prohra, nepostoupi. Pocitam totiz s vitezstvim Ekvadoru nad Haiti. Nakonec ma Ekvador nejlepsi postupovou pozici, jen uz nesmi zavahat a pokud mozno vyhrat nad Haiti o 2 goly. Haiti je nejslabsi ucastnik turnaje. Rikal jsem si, ze misto nej meli prizvat Honduras. Ten tam chybi. Vzdyt na poslednim MS hral. Porazka Brazilcu od Peru se da vsak porovnat s pravdepodobnosti, ze zitra nevyjde slunce. Nakonec tedy dnesni remizou se Peru ocita v tezke pozici s ohledem na pristiho soupere.

0/0
9.6.2016 11:10

H29o23n71z67a 65B62i11t89t33n14e74r 7983560369138

Prizvat Hondura nemohli, hrala se kvalifikace. Haiti v play-off vyradilo Trinidad, Honduras se do play-off nedostal...

0/0
10.6.2016 5:22

M37a54r53t85i60n 65C63a71j29t59h21a28m69l 3671458606970

Diky, jsem zas chytrejsi. Haiti minuly Zlaty pohar bylo prijemnym prekvapenim, ale tymy z Jizni Ameriky jsou preci jen fotbalove jinde.

J45a70n 74U83l35m 7540109106272

Že vyhrajou o víc jsem předpokládal, bohužel jsem dal jen výhru o 2 a víc (1,40)