Slovácko - Olomouc 2:1, hosté v oslabení vyrovnali, ale pak to neustáli

Olomoučtí fotbalisté přišli o vyloučeného Šindeláře, následně inkasovali z penalty, ale po přestávce dokázali vyrovnat. Jenže nakonec ve vloženém středečním 29. kole první ligy nebodovali a dál zůstávají předposlední o dva body za Příbramí.

V14á18c42l49a82v 45H68a58v64l90í83k 2417794581

Ehm, červená + penalta ve 42. minutě za NIC. Konec zápasu v 50. sekundě prodloužení těsně před centrem Sigmy do vápna...Už jen tyhle dve věci naznačují leccos.

0/0
15.5.2016 9:30

O75t33t81o 40P59e45t37e44r50k28a 4543331115118

Je vidět, že si to Starka dnes pojistil i rozhodčím v Hradišti.

+2/−3
11.5.2016 20:59

P96a90v62e15l 84V68a85l54e56n72t77a 1158858761555

Nepojistil si to ani doma, takže zůstaň na stromě.

+1/0
11.5.2016 21:21

O87t27t42o 60P77e89t41e88r53k36a 4733191695668

Ale pojistil, naivko. Zelinka mu pískal tu frašku s Duklou, kdy odpískal nesmyslnou penaltu pro Příbram za stavu 0:2, která nakonec přispěla k plichtě. Teď pískal Olomouc v Hradišti a náhle hraje Olomouc ve 42. minutě v deseti:-D Franěk zase upřel regulérní gól Zlína proti Příbrami v 91. minutě... Nějak jsou ty rozhodnuti kapánek jednostranná;-D