Postrach Atlético: Nebojíme se nikoho, hráli jsme na vítězství

"Vylosovali nám nejtěžšího možného soupeře," varoval Arturo Vidal, záložník Bayernu Mnichov, před semifinále Ligy mistrů s Atlétikem Madrid. Někteří to mohli vnímat jen jako zdvořilost. V prvním duelu se však ukázalo, že se dost možná nemýlil. Atlético vyhrálo 1:0 a po vyřazení Barcelony má nakročeno k zisku dalšího cenného skalpu.

M29a26r50t88i12n 13D57u53f26e17k 3942237478164

Jinak v Německu se kritizuje slabý výkon Bayernu a čtyři jeho hráči dostali nedostatečnou.

0/0
28.4.2016 11:20

M16a95r27t61i52n 25D82u39f22e56k 3622547868304

Atlético hrálo na vítězství jedna nula. Pep nasadil defenzivní taktiku, šlo mu o to hlavně nedostat góla. Za deset minut zápas rozhodl jeden ze dvou minoritních útoků. Pokud Bayern v úterý skóruje jako první může to být ještě maso. Jinak

V26l37a93d30i79m41i35r 11D30a98l97i76b36n56y 8436984337153

Protoze minoritni utok v tomhle kontextu nedava bohuzel smysl.

0/−1
28.4.2016 13:18

M24a32r51t94i81n 69D85u43f86e64k 3312957128134

Tak...je to jen můj popis situace. Ve fotbale se nepoužívá, ale mně se zdá pro útok jedním hráčem slovo minoritní jako přiléhavé. Proč ne?

0/0
28.4.2016 14:38

M24a76r78t53i88n 83D35u98f15e11k 3702487898414

Škoda jen, že jste namísto nesouhlasu se slovem zamířil na moji osobu.

0/0
28.4.2016 14:41

V65l29a88d25i65m97i78r 13D15a30l54i34b44n45y 8546694797343

Nemuzes bohuzel pouzivat cizi slova aniz znas jejich spravny vyznam. Ja nesouhlasim se slovem, ono za to nemuze, ale s tim kdo ho takhle pouziva.

0/0
29.4.2016 8:15

J95a93n 61U59l76m 7890209496792

OT: jde tu někde zaškrtnou filtr, aby mi to ukazoval jen články o zahraničním fotbalu? Nebaví mě se proplítat tou schrumáží o kaprlize a mafiánech č.fotbalu (bicí smajlík)

M20i70c57h98a63l 48S89y54p44t31á46k 4516944788

Nezpochybňuji, že výběr herního stylu je výsadním právem každého týmu, ale mně osobně se defenzivní styl obecně moc nelíbí. Je ale vidět, že si to uvědomují i hráči Atletica (viz Griezmannův komentář). Alespoň, že jsou soudní a uznají, že nepředvání nějakou líbivou hitparádu. Účel jim to ale zaítm plní.

0/0
28.4.2016 8:49

J16a51n 98M14a25z27ů63r84e65k 2968204548905

Tak ono zase neni defenzivní styl vždy stejný. Atletico nehraje porad totální beton, ale vysoký presing, napadání hry soupeře od zacatku a kdyz získají balon tak jen neodkopavaji, ale vezmou míč a bezi na branku....viz tyčka v druhem poločase.

+2/0
28.4.2016 9:33

M67i85c92h73a93l 91S68y51p87t29á89k 4556104898

Obecně souhlasím, včera to tak ale nebylo, minimálně ne od 60. minuty. Od té chvíle, když začal Bayern tlačit a vytvářet si šance, už jen odkopávali míč na polovinu soupeře. Světlou výjimkou byl protiútok, ze kterého Torres trefil tyč.