Postrach Atlético: Nebojíme se nikoho, hráli jsme na vítězství

"Vylosovali nám nejtěžšího možného soupeře," varoval Arturo Vidal, záložník Bayernu Mnichov, před semifinále Ligy mistrů s Atlétikem Madrid. Někteří to mohli vnímat jen jako zdvořilost. V prvním duelu se však ukázalo, že se dost možná nemýlil. Atlético vyhrálo 1:0 a po vyřazení Barcelony má nakročeno k zisku dalšího cenného skalpu.

M58a47r81t92i44n 34D32u96f62e34k 3572927978784

Jinak v Německu se kritizuje slabý výkon Bayernu a čtyři jeho hráči dostali nedostatečnou.

0/0
28.4.2016 11:20

M89a85r96t23i79n 49D80u42f28e20k 3702357528464

Atlético hrálo na vítězství jedna nula. Pep nasadil defenzivní taktiku, šlo mu o to hlavně nedostat góla. Za deset minut zápas rozhodl jeden ze dvou minoritních útoků. Pokud Bayern v úterý skóruje jako první může to být ještě maso. Jinak

V80l85a25d28i28m68i96r 22D75a11l71i39b22n33y 8576824517423

Protoze minoritni utok v tomhle kontextu nedava bohuzel smysl.

0/−1
28.4.2016 13:18

M66a79r97t72i35n 79D57u13f89e19k 3212867698514

Tak...je to jen můj popis situace. Ve fotbale se nepoužívá, ale mně se zdá pro útok jedním hráčem slovo minoritní jako přiléhavé. Proč ne?

0/0
28.4.2016 14:38

M45a90r73t15i81n 71D66u83f92e24k 3132197398564

Škoda jen, že jste namísto nesouhlasu se slovem zamířil na moji osobu.

0/0
28.4.2016 14:41

V89l73a37d89i73m85i15r 51D20a18l59i45b70n25y 8786874107883

Nemuzes bohuzel pouzivat cizi slova aniz znas jejich spravny vyznam. Ja nesouhlasim se slovem, ono za to nemuze, ale s tim kdo ho takhle pouziva.

0/0
29.4.2016 8:15

J41a29n 92U31l58m 7510109796742

OT: jde tu někde zaškrtnou filtr, aby mi to ukazoval jen články o zahraničním fotbalu? Nebaví mě se proplítat tou schrumáží o kaprlize a mafiánech č.fotbalu (bicí smajlík)

M92i79c65h54a46l 10S51y14p15t23á24k 4776194628

Nezpochybňuji, že výběr herního stylu je výsadním právem každého týmu, ale mně osobně se defenzivní styl obecně moc nelíbí. Je ale vidět, že si to uvědomují i hráči Atletica (viz Griezmannův komentář). Alespoň, že jsou soudní a uznají, že nepředvání nějakou líbivou hitparádu. Účel jim to ale zaítm plní.

0/0
28.4.2016 8:49

J67a25n 84M89a92z20ů32r65e36k 2478444938685

Tak ono zase neni defenzivní styl vždy stejný. Atletico nehraje porad totální beton, ale vysoký presing, napadání hry soupeře od zacatku a kdyz získají balon tak jen neodkopavaji, ale vezmou míč a bezi na branku....viz tyčka v druhem poločase.

+2/0
28.4.2016 9:33

M12i63c15h78a74l 57S82y10p50t91á95k 4636784338

Obecně souhlasím, včera to tak ale nebylo, minimálně ne od 60. minuty. Od té chvíle, když začal Bayern tlačit a vytvářet si šance, už jen odkopávali míč na polovinu soupeře. Světlou výjimkou byl protiútok, ze kterého Torres trefil tyč.