Jihlava - Teplice 2:1, domácí se vzdálili sestupovým příčkám

Po dvou porážkách zažili fotbalisté Jihlavy opět radost z vítězství. Ve 24. ligovém kole porazili Teplice díky gólům Kučery a Vaculíka z prvního poločasu 2:1 a v tabulce se na svého soupeře bodově dotáhli. Od předposlední Olomouce se pak Vysočina vzdálila na rozdíl šesti bodů. Teplice prohrály podruhé za sebou.

O78t56t97o 38P47e18t88e29r21k12a 4293201255198

Pokud Teplice neporazí ani Zlín, vidím to ve 30. kole na přímý souboj s Olomoucí o 15. flek:-)

0/0
10.4.2016 11:07

V36a59c42l30a66v 48N12e15č78e14s97a78l 4111272507321

0/0
10.4.2016 9:47

J88a19n 17L26a52m22a97č 9874894116542

Neuspokojivý výkon Teplic především v první půli, ale ani druhá polovina nebyla žádná hitparáda. Zápasy Brno doma a Jihlava venku představovaly v boji o záchranu povinné 3 - 4 body. Výsledek je ovšem 0 (nula). Takovou bídu v Teplicích už dlouho nepamatuju Rv