Fotbalistům Argentiny vyšla proti Chile odveta za finále Copy América

Fotbalisté Argentiny zvítězili v kvalifikaci mistrovství světa nad Chile 2:1 a oplatili mu porážku z loňského finále mistrovství Jižní Ameriky. Domácí tým v prvním utkání pod vedením trenéra Juana Antonia Pizziho v Santiagu sice šel do vedení, ale úřadující vicemistři světa ještě v prvním poločase skóre otočili. K vítězství pomohl Argentině i nejlepší hráč světa Lionel Messi, který úvodní čtyři kvalifikační zápasy loni na podzim vynechal kvůli zranění kolena.

J36a53n 57U47l60m 7600299416522

Koukám jak je Argentina i Brazilie dole, ale tady postupujou skoro všichni, ne?

0/−1
25.3.2016 19:58

F31i54l75i54p 47J49a86r28a66b 1203567340127

Viděl jsem půlku Chile-Arg, celkem zajímavý fotbal, ale Argentinci vážně nemají bůhvíjak silný tým, záloha Banega-Biglia-Kranevitter, to není příliš kreativní střed pole. Asi spoléhají na útočnou trojičku, hráči to jsou výborní, ale nepůsobí sehraně, je to takové rozhárané.

Btw. Messi na ten gól nenahrál, míč mu tak nešťastně ukopl domácí bek.

+2/0
25.3.2016 12:51

J57i21ř91í 94Š39e31d56a 3280669151201

ten kravinec tam byl jenom jako náhrada za někoho, ne? za gaitána nebo pastoreho.. jinak banega je dobrej typ R^

0/0
25.3.2016 17:34

F37i65l19i85p 88J89a21r17a60b 1663367190907

Jo, spíš asi za Mascherana. Ale i s tím je to takový divný.

Banega střídá výborné momenty s lehkými ztrátami na půlce a je to celkem řezník. Jim prostě chybí borec, co by uměl podržet balóny a rozdával je na obě strany. Stopeři nejistí, krajní beci zalezlí a pokud něco neudělá trojka vepředu, tak nikdo...

0/0
25.3.2016 17:49

M86a30r30t59i66n 30C34a49j32t34h94a46m55l 3641308966830

No a tady jste videli jak dulezity v sestave az do zaverecneho hvizdu Angel.Napalil z prvni a bylo srovnano.Ty kopyta na Cope v te zaverecne minute,nevim zda smat nebo brecet.