Boleslav - Slavia 2:1, duel o 3. příčku rozhodly penalta a rána z dálky

Třetí místo v tabulce se slávistickým fotbalistům po 20. ligovém kole vzdálilo. Prohráli 1:2 v Mladé Boleslavi, která si tím naopak příčku zaručující postup do evropských pohárů upevnila. Za domácí dali góly Lukáš Magera z penalty půl hodiny před koncem a Jakub Rada. V poslední minutě korigoval skóre Muris Mešanovič.

V23l84a95d85i31m43í59r 28A55d88á22m89e33k 3951437132428

Tak penalta jasná, červená nesmysl! jinak zákrok Pitáka byl jasně na červenou!!

0/0
6.3.2016 18:15

P93e50t10r 15K45a86l22a 1958210678

Obecně vzato když je penalta ,červená je blbost..proč trestat dvakrat?8-ojasne prokaucovanej zápas. Kenia s Mesanovicem měli hrát zaklad

0/0
6.3.2016 21:18

S43t51a69n62d83a 63C15h77v70o67s92t 1802328

Postopadesaty - penalta neni trest, penalta je zpusob navazani hry po prestupku, stejne jako volny primy kop mimo vapno.

0/0
7.3.2016 8:11

S77t15a64n90d93a 38C69h24v47o18s24t 1202548

Frydrych mohl za tohle mozna dostat zlutou, jenze uz jednu mel, takze by sel ven tak jako tak. Ovsem za to troji prifilmovani v zapase nemel dohrat ani Chramosta.

0/0
7.3.2016 8:12

V91á12c77l97a83v 89B20e74n25e76š 9840364374354

To je radost tady číst, jak Slávisté pláčou, když se proti nim pískne pentle!Ale že hráli 75 minut kulový, to nepřiznají!Snad kdyby si seškmili oči, tak by to viděli jinak;-D!!!!!!

+7/0
6.3.2016 10:45

L28u28k72á44š 48K22o27n31e10č80n94ý 1277661508538

Souboj s Brnem, Jabloncem a Slováckem o pátou příčku bude pro Slavii ještě hodně náročný.

0/0
6.3.2016 9:42

M94a42r55t51i39n 70V13a98v71ř82í12k 8701564612

Když se připískávalo slávii, tak bylo dle Mirdy a Erdy vše v pořádku a rovina a jednou se trošku pískne proti slávii a už jsou jako na trní:-P;-DJinak dresy Made in China jsou zřejmě kvalitka, to už byla snad kvalitnější ta igelitka, co měl teďka nedávno ten klučina s nápisem Messi;-D

+4/0
6.3.2016 8:14

M37a78r63t66i12n 51V94o74j72á74č97e37k 9693127951126

mimochodem kde dělají slávistům dresy ? to to dělá erik někde doma na koleně ,že se to rozpadává 8-o

+4/0
6.3.2016 8:04

P65e32t68r 31A30n43d39e84r97l64e 5245288113618

. . .když na zádech ucítil slávistického obránce Frydrycha. Padl na trávník, což rozhodčí označil za faul a hostujícího stopera navíc vyloučil . . . Naprosto výstižně napsáno . . .

+1/−1
6.3.2016 6:59

M45a51r70t69i71n 11M41i60l64l98e57r 6301690791537

Hra Slavie se vrátila do starých kolejí. Uhrin kašpar, já bych ho nevyhodil na tribunu, ale z města ven. Co si o sobě myslí je neuvěřitelné. Penalta jasná a červená taky. Pavlenka díra.

+3/−3
6.3.2016 1:27

M11a12r69t26i79n 11V34o41j93á49č78e67k 9463367761736

o penaltě bych taky nediskutoval ,ale dle mě měl rozhodčí dát žlutou i Chramostovi přidal tomu a to je bez debat

+3/0
6.3.2016 8:01

S38t56a65n10d39a 94C70h15v67o69s73t 1982738

Chramosta ten zapas nemel dohrat. Prifilmoval tri fauly a to uz mel zlutou nekdy z 27. minuty.

0/0
7.3.2016 8:14

J45o10s70e17f 98Š21v21e41c 6605416294893

Kolik je vás, sešívek, dnes opojeno a fascinováno dnešním skvělým výkonem?

R52a18d41e33k 53J17a84h94n 8576707235315

Slávisti nesmějí při zápase rychle běhat, protože by jim padaly ty špatně přilepené hvězdy. Proto se tam jen tak plouží. Chtělo by to koupit dresy jinde než v SAPA.

+6/0
5.3.2016 22:41

J44o58s29e23f 81D78o88r25a36z18í73n 5883984717435

zaslouženě!! Na nic si nebudu hrát a za nic se nebudu schovávat!!! Sparta, Plzeň, Boleslav a Liberec i Jablonec sou o kus dál. Nevím ale pro český fotbal dobře, že SKS nebude v EL:-/ ale pro mě jako fanouška SKS, je to na .... :-( ale hlavmí je koncepce a kooeicient pro ČR a SKS by to jak to slušně říct pohnojila:-/

+4/−1
5.3.2016 22:28

M67i88l14o82š 13D21v28o68ř52á10k 4523283986444

Ne více než Boleslav nebo Jablonec. Bylo by dobré, aby se Slavia vrátila tam, kam historicky patří, na druhé místo za Spartu. Rychlokvašené vesnické týmy mohou být krátkodobě zajímavé, ale titul patří na Letnou s tím, že aby Sparta nezlenivěla, má být s patřičným odstupem pronásledována Slavií.

0/−7
5.3.2016 22:34

Z76d14e71n94ě90k 14K47o71u38d42e38l54k44a 7369441439514

Ty ses zapomněl u Husaka ,co ? Soudruhu...

Tak si hrajte sami spolu..

Každý týden derby

+2/0
6.3.2016 10:10

M33i81l72o26š 16D52v87o19ř19á25k 4883763226384

Hušbauer stále nestřídán? Dávám tomu ještě max. kolo. Příště střídání tak v sedmdesáté minutě, v dalším zápase v šedesáté, pak několikrát lavička, pak tribuna a v létě Příbram nebo Zlaté Moravce.

+4/0
5.3.2016 22:20

J60a89n 80H59a13ž11m93u18k66a 6943946595

Zasloužené vítězství. Slávia na Bolku neměla. Penalta jasná.Víc ne třeba dodávat, vždyť Slávia vystřelila poprvé na bránu až v 79 minutě.

+15/−2
5.3.2016 21:18

J70a54n 58N75o90v34á18k 6587290458353

vidím to obráceně - zasloužená prohra;-)

M14i77l63o63š 76D41v42o57ř25á24k 4773303556814

Jakkoliv je to zvláštní, tak 5000 představuje z 5000 skutečně 100%.

J62i88ř50í 26M18ó37r 2777460109432

Myslel jsem tím samozřejmě, že 5000 lidí tam nebylo ani omylem... ;-);-)

J50a33n 46N63o92v37á61k 6937620108113

kontakt tam byl a sudí si to obhájí... :-) Místo sudího lynčujte Uhrina. Postavil blbě taktiku i mančaft.

+8/−1
5.3.2016 21:06

P86e89t26r 48P86r45o40t30i21v24í65n66s31k19ý 6727910624159

Myslíš si že budou slávisti hledat chyby u sebe? Naivko...

+9/0
5.3.2016 21:17

P91e16t64r 74A70n74d84e89r23l53e 5715818723238

Fotbal je bezkontaktní sport ? Možná v ČR, jinde ve světě ne. A hodně tomu pomáhají experti co to komentují. Smutné na tom je , že půlka z nich se živila fotbalem.

F98r87a70n93t45i22š28e50k 63F95l31i85n57t39a 1514520729203

A proto Chramosta do trávníku zapíchl pro jistotu i špičku levé nohy.

0/0
5.3.2016 21:09

J81i70ř42í 10S88v16a88š88e72k 9164898273749

Za to mohl třeba dostat žlutou, ale na penaltě to nic nemění.

+2/0
5.3.2016 21:35

J68a33n 37A82n84d52r10á74š 9246812189

ale to uz by byla jeho druha, takze by to hodne zmenilo v zapase...

0/0
5.3.2016 21:43

S97t29a62n40d27a 71C22h42v93o15s72t 1582118

Chramosta mel dostat (v zapase uz druhou) zlutou uz v 35. minute 1. pule, kdy ho na levem kridle zastavil rovnez Frydrych, pricemz Chramosta letel tez jako bombarder. Frydrych za to dostal zlutou.

+1/−1
5.3.2016 21:45

V97l97a63d14i55s48l21a60v 45N31o62h62e30j55l 7668107728441

zase jeden slavista nedostal zadnou kartu za to drsny sejmuti na zem nekdy v druhy puli.

0/0
5.3.2016 22:14

S66t87a34n11d68a 52C58h71v10o93s56t 1332688

To je mozny, nevim uplne presne. V kazdem pripade, ja byt sudi, tak faul na Chramostu piskam uz jen tehdy, kdyz ma zlomenou nohu.

0/0
5.3.2016 22:21

J94o74s35e83f 85Š87v94e29c 6745706564613

JJ. všichni domácí hráči měli být vyloučeni do 10.minuty, nechápu, proč je rozhodčí nevyloučil...

Vždyť se neustále pletli zoufalcům z Edenu pod nohy...

0/0
6.3.2016 3:22

V96l10a76d95i25s54l42a30v 69N15o69h76e96j38l 7208557838481

to jsem nevidel, kazdopadne kdyz nekdo ma prislapnutou nohu tak dalsi pohyby jsou vicemene podvedomy, neprislo mi ze by neco prihraval.

+1/0
5.3.2016 22:15

V27l13a22s61t66i87s94l71a80v 21B77o25č90e27k 1768482701523

Slávie si to prohrála sama předvedenou hrou. takhle se o poháry nebojuje. Ale co tam zase předvedl ten komik ve vápně, to je něco. Dokud se nebudou dávat disciplinární tresty se zákazem hraní a tučnou pokutou za nesportovní chování, tak se to prostě bude dít pořád.

+14/0
5.3.2016 20:59

M80i74r83o49s24l12a98v 89K14o57n86e56c77n48y 2449361536538

Neudělení žlutých karet za ničení našich dresů - i to domácím prošlo. Dnes dostala fair play zabrat :-/

+4/−10
5.3.2016 20:56

T49o45m42á88š 11O53r73a30v52e54c 9242529105577

nejen ze je mate sesivany, ale tedka uz i polorozpadly R^

+11/−1

S66t66a74n18d64a 76C87h20v62o76s82t 1462848

Tyhle dresy byly slepovany :-)) A hodne spatne.

M41a56r82t44i34n 12I94r60e19i12n 5310882550442

No to je pravda, slá-visti za to, že si sami sobě ničili dresy, dostali podezřele málo karet.

+2/0
5.3.2016 21:32

L32u65k53á92š 97Č67e68r53n55ý 2857198708351

Rozhodčí jsou největší slabina našeho fotbalu, ať si raději pozvou z Německa.

+6/0
5.3.2016 20:44

P15e44t79r 26B82o80r79e57k 9630883907474

Zapoměňte pořád na rozhodčí. Slavie si to prohrála sama - sestavou, taktikou. Jediný co mohl udělat rozhodčí jinak je, že by dal žlutou místo červené. Vždyť ani video jednoznačně nekázalo, zda tam kontakt byl. Jedině snad ten brankový rozhodčí mohl přidat, že u toho bylo i velký divadlo... A ten kontakt pravděpodobně z těch dvou metrů viděl!

+3/0
5.3.2016 20:53

L72u69k78á72š 62Č83e74r22n15ý 2657578298651

Rozhodčí myslím celkově, není kolo aby nepokazili zápas/y

+2/0

P79e18t88r 86B10o96r35e62k 9750883257394

Ok. Myslím ale, že v zahraničí je to s rozhodčími podobné. Je to vše stále rychlejší a prostě nestíhají... I když jich tam je 6...