Boleslav - Slavia 2:1, duel o 3. příčku rozhodly penalta a rána z dálky

Třetí místo v tabulce se slávistickým fotbalistům po 20. ligovém kole vzdálilo. Prohráli 1:2 v Mladé Boleslavi, která si tím naopak příčku zaručující postup do evropských pohárů upevnila. Za domácí dali góly Lukáš Magera z penalty půl hodiny před koncem a Jakub Rada. V poslední minutě korigoval skóre Muris Mešanovič.

V84l97a41d97i20m84í27r 36A96d26á48m92e76k 3601737242578

Tak penalta jasná, červená nesmysl! jinak zákrok Pitáka byl jasně na červenou!!

0/0
6.3.2016 18:15

P91e18t23r 86K89a80l51a 1138890378

Obecně vzato když je penalta ,červená je blbost..proč trestat dvakrat?8-ojasne prokaucovanej zápas. Kenia s Mesanovicem měli hrát zaklad

0/0
6.3.2016 21:18

S88t95a60n67d46a 87C92h27v76o15s30t 1292718

Postopadesaty - penalta neni trest, penalta je zpusob navazani hry po prestupku, stejne jako volny primy kop mimo vapno.

0/0
7.3.2016 8:11

S17t97a46n43d89a 78C31h61v91o68s18t 1442618

Frydrych mohl za tohle mozna dostat zlutou, jenze uz jednu mel, takze by sel ven tak jako tak. Ovsem za to troji prifilmovani v zapase nemel dohrat ani Chramosta.

0/0
7.3.2016 8:12

V24á81c92l89a27v 21B30e13n74e33š 9170884594954

To je radost tady číst, jak Slávisté pláčou, když se proti nim pískne pentle!Ale že hráli 75 minut kulový, to nepřiznají!Snad kdyby si seškmili oči, tak by to viděli jinak;-D!!!!!!

+7/0
6.3.2016 10:45

L25u91k36á35š 63K73o41n18e65č70n18ý 1447151528928

Souboj s Brnem, Jabloncem a Slováckem o pátou příčku bude pro Slavii ještě hodně náročný.

0/0
6.3.2016 9:42

M98a27r39t16i54n 29V84a82v24ř90í48k 8351814882

Když se připískávalo slávii, tak bylo dle Mirdy a Erdy vše v pořádku a rovina a jednou se trošku pískne proti slávii a už jsou jako na trní:-P;-DJinak dresy Made in China jsou zřejmě kvalitka, to už byla snad kvalitnější ta igelitka, co měl teďka nedávno ten klučina s nápisem Messi;-D

+4/0
6.3.2016 8:14

M85a26r40t25i55n 24V71o42j72á91č51e35k 9873277281586

mimochodem kde dělají slávistům dresy ? to to dělá erik někde doma na koleně ,že se to rozpadává 8-o

+4/0
6.3.2016 8:04

P19e54t59r 93A39n27d63e94r60l77e 5855858813168

. . .když na zádech ucítil slávistického obránce Frydrycha. Padl na trávník, což rozhodčí označil za faul a hostujícího stopera navíc vyloučil . . . Naprosto výstižně napsáno . . .

+1/−1
6.3.2016 6:59

M78a90r26t27i27n 44M35i54l28l36e62r 6821710241437

Hra Slavie se vrátila do starých kolejí. Uhrin kašpar, já bych ho nevyhodil na tribunu, ale z města ven. Co si o sobě myslí je neuvěřitelné. Penalta jasná a červená taky. Pavlenka díra.

+3/−3
6.3.2016 1:27

M21a55r91t41i88n 12V30o17j33á79č40e65k 9453847371606

o penaltě bych taky nediskutoval ,ale dle mě měl rozhodčí dát žlutou i Chramostovi přidal tomu a to je bez debat

+3/0
6.3.2016 8:01

S76t81a93n16d64a 52C80h48v37o42s90t 1372258

Chramosta ten zapas nemel dohrat. Prifilmoval tri fauly a to uz mel zlutou nekdy z 27. minuty.

0/0
7.3.2016 8:14

J68o84s97e36f 42Š76v16e71c 6525696594863

Kolik je vás, sešívek, dnes opojeno a fascinováno dnešním skvělým výkonem?

R62a66d39e61k 85J75a45h31n 8816787905875

Slávisti nesmějí při zápase rychle běhat, protože by jim padaly ty špatně přilepené hvězdy. Proto se tam jen tak plouží. Chtělo by to koupit dresy jinde než v SAPA.

+6/0
5.3.2016 22:41

J12o50s76e10f 38D34o43r14a87z43í22n 5823304617775

zaslouženě!! Na nic si nebudu hrát a za nic se nebudu schovávat!!! Sparta, Plzeň, Boleslav a Liberec i Jablonec sou o kus dál. Nevím ale pro český fotbal dobře, že SKS nebude v EL:-/ ale pro mě jako fanouška SKS, je to na .... :-( ale hlavmí je koncepce a kooeicient pro ČR a SKS by to jak to slušně říct pohnojila:-/

+4/−1
5.3.2016 22:28

M15i76l41o86š 65D19v21o65ř25á77k 4713193846394

Ne více než Boleslav nebo Jablonec. Bylo by dobré, aby se Slavia vrátila tam, kam historicky patří, na druhé místo za Spartu. Rychlokvašené vesnické týmy mohou být krátkodobě zajímavé, ale titul patří na Letnou s tím, že aby Sparta nezlenivěla, má být s patřičným odstupem pronásledována Slavií.

0/−7
5.3.2016 22:34

Z97d10e82n89ě91k 23K57o20u85d83e29l50k97a 7149371329344

Ty ses zapomněl u Husaka ,co ? Soudruhu...

Tak si hrajte sami spolu..

Každý týden derby

+2/0
6.3.2016 10:10

M72i51l62o62š 11D30v10o84ř21á70k 4623203896274

Hušbauer stále nestřídán? Dávám tomu ještě max. kolo. Příště střídání tak v sedmdesáté minutě, v dalším zápase v šedesáté, pak několikrát lavička, pak tribuna a v létě Příbram nebo Zlaté Moravce.

+4/0
5.3.2016 22:20

J28a36n 25H34a36ž53m31u60k94a 6253836285

Zasloužené vítězství. Slávia na Bolku neměla. Penalta jasná.Víc ne třeba dodávat, vždyť Slávia vystřelila poprvé na bránu až v 79 minutě.

+15/−2
5.3.2016 21:18

J39a55n 32N36o45v74á78k 6667800628143

vidím to obráceně - zasloužená prohra;-)

M66i39l18o86š 68D14v97o57ř27á35k 4183783696154

Jakkoliv je to zvláštní, tak 5000 představuje z 5000 skutečně 100%.

J57i52ř73í 48M95ó12r 2747860919352

Myslel jsem tím samozřejmě, že 5000 lidí tam nebylo ani omylem... ;-);-)

J28a22n 32N51o63v48á71k 6437740508943

kontakt tam byl a sudí si to obhájí... :-) Místo sudího lynčujte Uhrina. Postavil blbě taktiku i mančaft.

+8/−1
5.3.2016 21:06

P46e61t51r 98P73r61o69t82i66v39í81n44s26k51ý 6437190784539

Myslíš si že budou slávisti hledat chyby u sebe? Naivko...

+9/0
5.3.2016 21:17

P84e76t41r 26A42n28d70e80r68l79e 5125388653188

Fotbal je bezkontaktní sport ? Možná v ČR, jinde ve světě ne. A hodně tomu pomáhají experti co to komentují. Smutné na tom je , že půlka z nich se živila fotbalem.

F90r41a40n25t91i52š65e31k 42F44l36i63n95t57a 1234630239223

A proto Chramosta do trávníku zapíchl pro jistotu i špičku levé nohy.

0/0
5.3.2016 21:09

J76i11ř38í 18S48v64a91š66e30k 9784508143499

Za to mohl třeba dostat žlutou, ale na penaltě to nic nemění.

+2/0
5.3.2016 21:35

J20a50n 47A26n83d14r94á52š 9366882689

ale to uz by byla jeho druha, takze by to hodne zmenilo v zapase...

0/0
5.3.2016 21:43

S96t55a33n95d31a 74C68h63v67o49s41t 1782648

Chramosta mel dostat (v zapase uz druhou) zlutou uz v 35. minute 1. pule, kdy ho na levem kridle zastavil rovnez Frydrych, pricemz Chramosta letel tez jako bombarder. Frydrych za to dostal zlutou.

+1/−1
5.3.2016 21:45

V21l75a32d84i76s80l93a80v 52N88o74h77e62j26l 7638637738711

zase jeden slavista nedostal zadnou kartu za to drsny sejmuti na zem nekdy v druhy puli.

0/0
5.3.2016 22:14

S80t97a47n95d26a 57C80h72v61o77s54t 1632368

To je mozny, nevim uplne presne. V kazdem pripade, ja byt sudi, tak faul na Chramostu piskam uz jen tehdy, kdyz ma zlomenou nohu.

0/0
5.3.2016 22:21

J65o82s71e42f 54Š27v91e34c 6165906464763

JJ. všichni domácí hráči měli být vyloučeni do 10.minuty, nechápu, proč je rozhodčí nevyloučil...

Vždyť se neustále pletli zoufalcům z Edenu pod nohy...

0/0
6.3.2016 3:22

V28l19a64d24i46s96l42a74v 42N78o90h49e25j50l 7858387838761

to jsem nevidel, kazdopadne kdyz nekdo ma prislapnutou nohu tak dalsi pohyby jsou vicemene podvedomy, neprislo mi ze by neco prihraval.

+1/0
5.3.2016 22:15

V32l71a25s23t10i17s61l36a96v 89B98o27č36e79k 1558702201663

Slávie si to prohrála sama předvedenou hrou. takhle se o poháry nebojuje. Ale co tam zase předvedl ten komik ve vápně, to je něco. Dokud se nebudou dávat disciplinární tresty se zákazem hraní a tučnou pokutou za nesportovní chování, tak se to prostě bude dít pořád.

+14/0
5.3.2016 20:59

M43i95r43o67s89l49a88v 68K49o96n10e74c36n52y 2199641146188

Neudělení žlutých karet za ničení našich dresů - i to domácím prošlo. Dnes dostala fair play zabrat :-/

+4/−10
5.3.2016 20:56

T92o50m85á92š 97O33r95a35v22e15c 9802109495977

nejen ze je mate sesivany, ale tedka uz i polorozpadly R^

+11/−1

S24t16a82n22d66a 65C37h29v78o41s26t 1222468

Tyhle dresy byly slepovany :-)) A hodne spatne.

M62a79r59t21i13n 11I26r86e60i29n 5700802660362

No to je pravda, slá-visti za to, že si sami sobě ničili dresy, dostali podezřele málo karet.

+2/0
5.3.2016 21:32

L32u67k27á98š 50Č14e64r11n32ý 2187608408711

Rozhodčí jsou největší slabina našeho fotbalu, ať si raději pozvou z Německa.

+6/0
5.3.2016 20:44

P20e16t14r 82B36o50r75e65k 9390873447544

Zapoměňte pořád na rozhodčí. Slavie si to prohrála sama - sestavou, taktikou. Jediný co mohl udělat rozhodčí jinak je, že by dal žlutou místo červené. Vždyť ani video jednoznačně nekázalo, zda tam kontakt byl. Jedině snad ten brankový rozhodčí mohl přidat, že u toho bylo i velký divadlo... A ten kontakt pravděpodobně z těch dvou metrů viděl!

+3/0
5.3.2016 20:53

L30u71k26á63š 62Č67e14r88n39ý 2857848338271

Rozhodčí myslím celkově, není kolo aby nepokazili zápas/y

+2/0

P57e93t44r 79B19o17r48e10k 9920773987884

Ok. Myslím ale, že v zahraničí je to s rozhodčími podobné. Je to vše stále rychlejší a prostě nestíhají... I když jich tam je 6...