Boleslav - Slavia 2:1, duel o 3. příčku rozhodly penalta a rána z dálky

Třetí místo v tabulce se slávistickým fotbalistům po 20. ligovém kole vzdálilo. Prohráli 1:2 v Mladé Boleslavi, která si tím naopak příčku zaručující postup do evropských pohárů upevnila. Za domácí dali góly Lukáš Magera z penalty půl hodiny před koncem a Jakub Rada. V poslední minutě korigoval skóre Muris Mešanovič.

V56l30a25d85i77m65í13r 16A22d96á77m88e66k 3801437292828

Tak penalta jasná, červená nesmysl! jinak zákrok Pitáka byl jasně na červenou!!

0/0
6.3.2016 18:15

P35e13t88r 43K73a31l76a 1268590878

Obecně vzato když je penalta ,červená je blbost..proč trestat dvakrat?8-ojasne prokaucovanej zápas. Kenia s Mesanovicem měli hrát zaklad

0/0
6.3.2016 21:18

S43t73a71n10d98a 26C98h96v91o41s10t 1792438

Postopadesaty - penalta neni trest, penalta je zpusob navazani hry po prestupku, stejne jako volny primy kop mimo vapno.

0/0
7.3.2016 8:11

S97t31a93n43d44a 17C41h24v79o17s92t 1402328

Frydrych mohl za tohle mozna dostat zlutou, jenze uz jednu mel, takze by sel ven tak jako tak. Ovsem za to troji prifilmovani v zapase nemel dohrat ani Chramosta.

0/0
7.3.2016 8:12

V62á42c82l98a48v 68B27e76n69e42š 9500954784714

To je radost tady číst, jak Slávisté pláčou, když se proti nim pískne pentle!Ale že hráli 75 minut kulový, to nepřiznají!Snad kdyby si seškmili oči, tak by to viděli jinak;-D!!!!!!

+7/0
6.3.2016 10:45

L67u83k50á87š 81K54o68n89e21č79n87ý 1417191278728

Souboj s Brnem, Jabloncem a Slováckem o pátou příčku bude pro Slavii ještě hodně náročný.

0/0
6.3.2016 9:42

M62a65r77t69i75n 63V65a23v91ř92í40k 8621664372

Když se připískávalo slávii, tak bylo dle Mirdy a Erdy vše v pořádku a rovina a jednou se trošku pískne proti slávii a už jsou jako na trní:-P;-DJinak dresy Made in China jsou zřejmě kvalitka, to už byla snad kvalitnější ta igelitka, co měl teďka nedávno ten klučina s nápisem Messi;-D

+4/0
6.3.2016 8:14

M87a52r46t65i45n 73V40o39j29á20č84e63k 9713317131216

mimochodem kde dělají slávistům dresy ? to to dělá erik někde doma na koleně ,že se to rozpadává 8-o

+4/0
6.3.2016 8:04

P16e59t98r 14A16n75d71e36r12l17e 5115698583938

. . .když na zádech ucítil slávistického obránce Frydrycha. Padl na trávník, což rozhodčí označil za faul a hostujícího stopera navíc vyloučil . . . Naprosto výstižně napsáno . . .

+1/−1
6.3.2016 6:59

M51a91r12t62i32n 36M50i75l72l53e41r 6331460671837

Hra Slavie se vrátila do starých kolejí. Uhrin kašpar, já bych ho nevyhodil na tribunu, ale z města ven. Co si o sobě myslí je neuvěřitelné. Penalta jasná a červená taky. Pavlenka díra.

+3/−3
6.3.2016 1:27

M22a91r44t20i80n 85V80o62j62á31č22e79k 9193627381726

o penaltě bych taky nediskutoval ,ale dle mě měl rozhodčí dát žlutou i Chramostovi přidal tomu a to je bez debat

+3/0
6.3.2016 8:01

S70t79a34n68d92a 60C19h97v75o69s40t 1852558

Chramosta ten zapas nemel dohrat. Prifilmoval tri fauly a to uz mel zlutou nekdy z 27. minuty.

0/0
7.3.2016 8:14

J71o81s38e14f 52Š89v25e66c 6585776184693

Kolik je vás, sešívek, dnes opojeno a fascinováno dnešním skvělým výkonem?

R98a90d61e81k 45J44a20h54n 8936177895485

Slávisti nesmějí při zápase rychle běhat, protože by jim padaly ty špatně přilepené hvězdy. Proto se tam jen tak plouží. Chtělo by to koupit dresy jinde než v SAPA.

+6/0
5.3.2016 22:41

J82o75s66e72f 22D15o21r12a25z97í63n 5203774867295

zaslouženě!! Na nic si nebudu hrát a za nic se nebudu schovávat!!! Sparta, Plzeň, Boleslav a Liberec i Jablonec sou o kus dál. Nevím ale pro český fotbal dobře, že SKS nebude v EL:-/ ale pro mě jako fanouška SKS, je to na .... :-( ale hlavmí je koncepce a kooeicient pro ČR a SKS by to jak to slušně říct pohnojila:-/

+4/−1
5.3.2016 22:28

M39i28l51o74š 10D38v26o14ř61á38k 4423303246664

Ne více než Boleslav nebo Jablonec. Bylo by dobré, aby se Slavia vrátila tam, kam historicky patří, na druhé místo za Spartu. Rychlokvašené vesnické týmy mohou být krátkodobě zajímavé, ale titul patří na Letnou s tím, že aby Sparta nezlenivěla, má být s patřičným odstupem pronásledována Slavií.

0/−7
5.3.2016 22:34

Z62d75e31n58ě91k 37K79o72u49d31e74l58k50a 7959101369504

Ty ses zapomněl u Husaka ,co ? Soudruhu...

Tak si hrajte sami spolu..

Každý týden derby

+2/0
6.3.2016 10:10

M14i58l24o80š 36D52v42o88ř19á65k 4703153446794

Hušbauer stále nestřídán? Dávám tomu ještě max. kolo. Příště střídání tak v sedmdesáté minutě, v dalším zápase v šedesáté, pak několikrát lavička, pak tribuna a v létě Příbram nebo Zlaté Moravce.

+4/0
5.3.2016 22:20

J84a96n 45H61a32ž41m60u85k59a 6483656775

Zasloužené vítězství. Slávia na Bolku neměla. Penalta jasná.Víc ne třeba dodávat, vždyť Slávia vystřelila poprvé na bránu až v 79 minutě.

+15/−2
5.3.2016 21:18

J29a10n 51N87o29v14á34k 6867370718983

vidím to obráceně - zasloužená prohra;-)

M88i61l15o43š 76D93v88o28ř97á75k 4253573326424

Jakkoliv je to zvláštní, tak 5000 představuje z 5000 skutečně 100%.

J35i98ř52í 90M12ó88r 2397970729772

Myslel jsem tím samozřejmě, že 5000 lidí tam nebylo ani omylem... ;-);-)

J31a61n 34N51o85v58á98k 6747630558183

kontakt tam byl a sudí si to obhájí... :-) Místo sudího lynčujte Uhrina. Postavil blbě taktiku i mančaft.

+8/−1
5.3.2016 21:06

P76e50t96r 25P19r45o26t83i54v31í57n47s59k39ý 6507580414499

Myslíš si že budou slávisti hledat chyby u sebe? Naivko...

+9/0
5.3.2016 21:17

P73e87t56r 10A95n69d50e63r86l21e 5245788443368

Fotbal je bezkontaktní sport ? Možná v ČR, jinde ve světě ne. A hodně tomu pomáhají experti co to komentují. Smutné na tom je , že půlka z nich se živila fotbalem.

F66r35a88n66t60i76š54e37k 73F54l58i15n69t75a 1854300219823

A proto Chramosta do trávníku zapíchl pro jistotu i špičku levé nohy.

0/0
5.3.2016 21:09

J79i62ř58í 47S84v86a44š62e54k 9714958363899

Za to mohl třeba dostat žlutou, ale na penaltě to nic nemění.

+2/0
5.3.2016 21:35

J74a76n 24A21n19d47r68á26š 9816432719

ale to uz by byla jeho druha, takze by to hodne zmenilo v zapase...

0/0
5.3.2016 21:43

S29t19a38n48d33a 78C47h52v12o90s41t 1812508

Chramosta mel dostat (v zapase uz druhou) zlutou uz v 35. minute 1. pule, kdy ho na levem kridle zastavil rovnez Frydrych, pricemz Chramosta letel tez jako bombarder. Frydrych za to dostal zlutou.

+1/−1
5.3.2016 21:45

V28l49a11d32i97s31l81a41v 47N64o82h38e54j63l 7768827518651

zase jeden slavista nedostal zadnou kartu za to drsny sejmuti na zem nekdy v druhy puli.

0/0
5.3.2016 22:14

S97t28a85n28d75a 58C95h39v75o33s52t 1332978

To je mozny, nevim uplne presne. V kazdem pripade, ja byt sudi, tak faul na Chramostu piskam uz jen tehdy, kdyz ma zlomenou nohu.

0/0
5.3.2016 22:21

J42o93s72e91f 69Š45v46e28c 6595616404813

JJ. všichni domácí hráči měli být vyloučeni do 10.minuty, nechápu, proč je rozhodčí nevyloučil...

Vždyť se neustále pletli zoufalcům z Edenu pod nohy...

0/0
6.3.2016 3:22

V53l54a20d77i24s70l68a60v 34N42o62h64e10j72l 7528367678551

to jsem nevidel, kazdopadne kdyz nekdo ma prislapnutou nohu tak dalsi pohyby jsou vicemene podvedomy, neprislo mi ze by neco prihraval.

+1/0
5.3.2016 22:15

V57l87a23s65t49i43s81l70a17v 47B15o47č48e66k 1558462311133

Slávie si to prohrála sama předvedenou hrou. takhle se o poháry nebojuje. Ale co tam zase předvedl ten komik ve vápně, to je něco. Dokud se nebudou dávat disciplinární tresty se zákazem hraní a tučnou pokutou za nesportovní chování, tak se to prostě bude dít pořád.

+14/0
5.3.2016 20:59

M85i60r60o62s83l72a72v 10K41o18n90e95c91n19y 2599131136518

Neudělení žlutých karet za ničení našich dresů - i to domácím prošlo. Dnes dostala fair play zabrat :-/

+4/−10
5.3.2016 20:56

T67o86m14á75š 95O53r62a30v55e85c 9932949185637

nejen ze je mate sesivany, ale tedka uz i polorozpadly R^

+11/−1

S51t49a50n17d93a 93C14h49v92o49s12t 1722788

Tyhle dresy byly slepovany :-)) A hodne spatne.

M17a50r40t51i86n 93I50r32e16i43n 5650722510662

No to je pravda, slá-visti za to, že si sami sobě ničili dresy, dostali podezřele málo karet.

+2/0
5.3.2016 21:32

L12u35k44á35š 54Č66e59r48n43ý 2447418428581

Rozhodčí jsou největší slabina našeho fotbalu, ať si raději pozvou z Německa.

+6/0
5.3.2016 20:44

P87e66t87r 56B14o94r51e46k 9110383107314

Zapoměňte pořád na rozhodčí. Slavie si to prohrála sama - sestavou, taktikou. Jediný co mohl udělat rozhodčí jinak je, že by dal žlutou místo červené. Vždyť ani video jednoznačně nekázalo, zda tam kontakt byl. Jedině snad ten brankový rozhodčí mohl přidat, že u toho bylo i velký divadlo... A ten kontakt pravděpodobně z těch dvou metrů viděl!

+3/0
5.3.2016 20:53

L24u94k94á87š 31Č18e58r32n84ý 2717348628331

Rozhodčí myslím celkově, není kolo aby nepokazili zápas/y

+2/0

P85e46t35r 67B17o95r19e54k 9450623647284

Ok. Myslím ale, že v zahraničí je to s rozhodčími podobné. Je to vše stále rychlejší a prostě nestíhají... I když jich tam je 6...