Brno - Zlín 2:0, góly kolem pauzy, nováček dál čeká na první bod jara

Zlínští fotbalisté na jaře zůstávají pořád bez bodů, ve 20. kole první ligy podlehli v Brně 0:2, což byla jejich čtvrtá jarní porážka. V Brně inkasovali oba góly kolem přestávky, v závěru poločasu Zavadil zaskočil brankáře z přímého kopu, v úvodu druhé půle se prosadil bek Hyčka.

P84a19v82e37l 76Š51m95í39d 7634788219292

vraťte Chriena do Plzně a nechejte hrát odchovance Zbrojovky.Rozehráli už jsme Spartě dost hráčů,tak proč ještě Plzni.Nechápu.

0/0
5.3.2016 21:57

Z17d95e96n70ě30k 53D32o77h44n49a69l 4849810190554

Je to moje domněnka, ale proč myslíš, že po nástupu Švancary do klubu přestal Chrien nastupovat v základu a už jen střídá? Řekl bych, že nynější politika klubu je taková, že tihle mladí, co jsou odjinud na hostovačce, nebudou moc často hrát v základu a bude se spoléhat na naše hráče.

+1/0
6.3.2016 8:32

M54a56r11t25i17n 14Š87i84l10a60r 7989446327922

Chrien u mě skončil po domácím zápase s Teplicema na podzim. Od té doby mě nepřesvědčil o tom, že do ligového kádru Zbrojovky patří.

0/0
6.3.2016 13:09

P56a17v40e61l 67Š71m15í12d 7854338949402

tak takových tam máme víc,namátkou Vávra,Brigant,ale máš pravdu stejně jako Zdeněk.To jsou naši hráči,tak se s nimi budeme piplat,ale Chrien náš není,tak proč mu dávat takové šance.Nemáme náhodou na něho opci,nebo se pletu?