Bohemians - Teplice 1:1, domácí dlouho vedli, hosté srovnali v nastavení

Fotbalisté Bohemians prodloužili sérii neporazitelnosti na devět zápasů, ale po utkání 20. kola první ligy radost neměli. Nad Teplicemi dlouho vedli 1:0, ale ve čtvrté minutě nastavení o nadějný stav přišli. Vyrovnal jejich bývalý útočník Potočný.

T25o18m93a26s 35B35e21n96d85a 1634697847794

Ze jste si nezaslouzili prohrat? Jednou Teplice vystrelily na branku, jinak bidnej tym, zatim nejslabsi co hral v Dolicku

+1/−2
5.3.2016 22:56

J10a48r81o64s92l31a47v 64S73e73d24l30á18č86e57k 3344471316158

oficiální statistika zápasu říká trochu něco jiného. byl to remizovej zápas. hlavně od 70 minuty už jste šlapali vodu, zdržovali a vyhlíželi konec. teplice neoslnily, ale ani bohemka ne.

+1/0
6.3.2016 10:08

J55a37n 67L36a90m92a27č 9174294456692

Doby, kdy hrála Bohemka pohledný fotbal, jsou dávno pryč. Dnes je to mančaft fotbalových proletářů a prohrát s nimi je pro každé ambicióznější mužstvo víceméně ostuda. Teplice jsou na tom momentálně bídně a bod je tak uspokojivý, ikdyž je to málo :-/

M87a50r60t85i88n 26P91a21v96l11í69k 1657727319201

Dobře RomaneR^- tak to má vypadat;-)....jen tak dál - i fotbalově to bylo po zranění dobré. Jinak posledních 30 minut už bylo ke koukání, ...Gregáň není horší než ostatní...a Lüfi snad bude v pořádku.