Pekhart dal gól po dvou letech, Skalákova asistence na body nestačila

Český fotbalový útočník Tomáš Pekhart dal po dvou letech ligový gól. V dresu AEK Atény přispěl k remíze 1:1 proti Iraklisu Soluň. Upozornil na sebe také záložník Jiří Skalák, ale Brighton navzdory jeho gólové přihrávce prohrál 1:4 s Cardiffem. Tomáš Sivok a Tomáš Necid si za Bursaspor připsali cennou remízu s Fenerbahce, které vede tureckou ligu.

V96á56c52l50a55v 43K48o68p77i82c 1675567509

No sláva po dvou létech to by mohl do reprezentace :-)

+3/0
21.2.2016 15:08

M45i40l13o32š 71H12l37a82v59á22č 9323681187644

To musí být pro útočníka strašný, dát gól po dvou letech.8-o A to beru v potaz, že většinou paběrkuje na několik minut.

V47í43t 30Č80e47r78m51á81k 1224522393302

Tak on toho za ty dva roky taky tolik neodehrál... Loni se objevil ve 14 zápasech, ale většinou to bylo střídaní po 80. minutě, takže dohromady to bylo 180 minut, kdy se jenom natahoval čas. V letošní sezóně 4 zápasy a celkem 83 minut. Vlastně za ty dva roky neodehrál ani tři celé zápasy...