Pekhart dal gól po dvou letech, Skalákova asistence na body nestačila

Český fotbalový útočník Tomáš Pekhart dal po dvou letech ligový gól. V dresu AEK Atény přispěl k remíze 1:1 proti Iraklisu Soluň. Upozornil na sebe také záložník Jiří Skalák, ale Brighton navzdory jeho gólové přihrávce prohrál 1:4 s Cardiffem. Tomáš Sivok a Tomáš Necid si za Bursaspor připsali cennou remízu s Fenerbahce, které vede tureckou ligu.

V44á22c55l47a64v 34K84o16p78i82c 1155787179

No sláva po dvou létech to by mohl do reprezentace :-)

+3/0
21.2.2016 15:08

M52i26l89o27š 77H55l23a91v43á77č 9293181517964

To musí být pro útočníka strašný, dát gól po dvou letech.8-o A to beru v potaz, že většinou paběrkuje na několik minut.

V11í43t 36Č39e22r36m54á50k 1404442653822

Tak on toho za ty dva roky taky tolik neodehrál... Loni se objevil ve 14 zápasech, ale většinou to bylo střídaní po 80. minutě, takže dohromady to bylo 180 minut, kdy se jenom natahoval čas. V letošní sezóně 4 zápasy a celkem 83 minut. Vlastně za ty dva roky neodehrál ani tři celé zápasy...