Lewandowski pálil a Bayern vyhrál, Daridův tým ztratil třetí příčku

Šest zápasů bez porážky a dost. Fotbalisté Herthy Berlín po vydařeném období nebodovali, v 21. kole bundesligy třetí tým tabulky i s Daridou v sestavě podlehl ve Stuttgartu 0:2. Přímý souboj o záchranu mezi Brémy a Hoffenheimem skončil remízou. Druhý Dortmund porazil poslední Hannover jen o gól, nezaváhal ani první Bayern, který vyhrál v Augsburgu.

F89i46l75i92p 71J11a82r87a94b 1433957560317

Aube si vzal na tribunu super vohoz!

0/0
15.2.2016 9:40

R13e85n86é 60J70í90š65a 2637877291416

Když už máte v idnesu potřebu zmiňovat, že v každém dalším kole leštit Kadeřábek lavičku, hodilo by se občas zmínit, že pravidelně nastupuje Morávek v Augsburgu. Většinou dokonce v základu. Tentokrát střídal v 55. minutě a odehrál tak přes třicet minut. To je o zhruba 30 minut více než v každém článku zmíněný Kadeřábek.