Slovácko - Plzeň 1:2, mistr rychle vedl, pak se o vítězství bál

Rychlé dvougólové vedení, pak strach o vítězství. Plzeňští fotbalisté nakonec do jarní části sezony vstoupili úspěšně, v 17. kole vyhráli na hřišti Slovácka 2:1, když se druhou půli převážně bránili. Těsné skóre uhájili stejně tak tříbodový náskok v čele tabulky před Spartou.

M24a67r17t69i28n 35Š20i40l81a12r 7169386597732

Ani na Plzeň se na Slovácku nevyprodá stadión? Smutné...

+1/0
15.2.2016 11:25

H40o53n69z54a 18M18á90z54a 5400771310384

Věčně diskutované téma "rozhodčí". Koukal jsem jen na druhý poločas Slovácka a kluky lituji. Jasná penalta na Doška neodpískaná, když se Slovácko dostávalo do vyložené pozice, odmávaný vymyšlený ofsajd atd. Na Slavii neuznananá branka pro domělý faul Brnu. Ve Zlíně vyloučení za stejný faul spartan jen žlutá. Toto už nejde odbýt jen kecama reportérů- ono se to nepíská ani na druhé straně- určitě to nebyl úmysl! Je potřeba poslat k čertu Berbra s milou a přidat jim k tomu Peltu.!!

+3/−1
15.2.2016 9:18

P45a90v88e49l 92H49o29l84m25a84n 9777364888620

Až na ten Zlín máš pravdu. Zákrok Brabce rameno na rameno zastavujícího se hráče, bez přistrčení a s malou intenzitou nebyl vůbec žádný faul, takže žlutá karty naprostý úlet. Útočník Zlína si nevěřil v úniku, zpomalil běh a zjevně čekal na faul jako na vysvobození, ale ten nepřišel. Přesto sebou plácnul a sudí ho vyslyšel, možná pod tlakem zfanatizovaných vesnických diváků, kteří obecně fotbalu vůbec nerozumí. Na druhé straně byl faul jednoznačný, bylo tam opakované držení rukama a staženi protihráče v přesně opačné situaci, kdy útočník byl výrazně rychlejší a snažil se nikoliv "vymýšlet a nahrávat" něco na místě, ale naopak běžet s míčem k brance. V komparaci s předchozím zákrokem Brabec musela přijít jasná červená !!! Já osobně bych ale dal žlutou Zlíňákovi a Brabcův nefaul samozřejmě měl zůstat bez trestu. Naštěstí ta červená karta 3 minuty před koncem zápasu se soupeřem, který se nedostal ve 2. půli na útočnou polovinu, nic neřešila, snad jen zbytečné zdržení připravilo Spartu o 3. gol, který by si zasloužila.

+1/−1
15.2.2016 10:56

S97t11a85n28i44s61l39a27v 37L97a32n96g 3100364147332

Je úsměvné jak tady sparťani kolem sebe kopou jen aby odvedli pozornost od pomoci Berbrovce teda pardon Královce.

+4/−4
15.2.2016 4:19

T22o75m90á95š 96Z74a49h91r61á23d88k39a 3881254679907

To víš genetickej kód, který 40 let fungoval se jen tak nezmění.

T51i69b52o28r 57N21o61v64á60k 5965650119368

nj, proti Plzni se teď kopou nějak často. To proti Spartě v lize už ani nepamatuji

+3/−3
14.2.2016 23:03

J46a35n 82H48a50ž86m48u82k63a 6153826175

A proč by se kopala proti Spartě. Holek s Brabcem se nechají raději oběhnout.:-P

+2/0
15.2.2016 6:29

P58e40t68r 31P41r20o30t68i75v40í20n52s46k21ý 6407140164369

Ta fotka je fakt peckovní ;-D;-D;-D Penalta jasná, ale ta etýda k tomu ;-D;-D;-D

+1/0
14.2.2016 22:23

J66a31n 87H90a25ž17m33u13k37a 6633856225

Klasika, je vidět, kdo jistí u sudích - tradičně Plzeň a přidala se Slávia s Jabloncem

+2/−1
14.2.2016 21:56

T15o46m45á49š 61Z30a94h38r65á55d79k66a 3701944719957

Napsal sparťan. To je jak kdyby se KLDR stěžovala, že v Jižní Korei se nedodržují lidská práva.

L98u74k89á51š 84K40o37n64e42č20n58ý 1467381418418

Přepínal jsem mezi zápasem Plzně a skoky na lyžích. Doletěl dál Hořava nebo Prevc? Oba skoky vypadaly podobně.

J49a86n 61N80o76v29á58k 6157100278363

Nejdál doletěl vzkaz od sudích. Nejen dnes, už i včera... Obě S i Viktorka měly cestičku k bodům zametenou... Škoda.

+4/−4
14.2.2016 20:04

J71i48ř86í 30F37o39g93e76l 2780741616552

Prevc letěl dál, ale Hořava měl lepší umělecky dojem ;-).

+4/0
14.2.2016 21:53

T78o22m62á88š 41Z54a36h58r15á87d23k17a 3921324959647

Na myslivcovo double full full to nemělo.

+1/−1
15.2.2016 8:04

M61i21l81o53š 19F87i61a85l28a 2420421647502

No, tak jak jsem psal ráno pod jinej článek. Plzni sice dotlačili k vítězství rozhodčí, jak jsme zvyklí ale protože na tom Sparta i Slávie byly včera stejně, tak musíme mlčet. Jenom nechápu, že to baví ty ostatní.

+5/−6
14.2.2016 19:33

M57a47r78e73k 35T15o12n 8642668698729

To už je tak ohrana pisnička, že už je to trapné. Ještě mi začni tvrdit, že pencle nebyla.

+6/0

J55o89s77e66f 59H73a23n44y17á96š 2214269623

Zvýhodňování jednoho mužstva v zápase není jen o nějaké penaltě.

+3/0
14.2.2016 20:34

P78e12t69r 34P10a13n23í22č92e93k 9636403751384

zdálo se mi to nebo tam "fanoušci" Plzně opravdu chvilku skandovali "jude Slavia..."?

Něco mi říká, že už jsem to slyšel i při jiných zápasech, kdy zrovna Plzeň nehrála proti Slávii, ale chci se ujistit jak to opravdu je?

M67a29r30t43i59n 35S61k21á56l13a 8414397668658

Pozoruju to dlouhodobě, není to kotel, ale asi šest holohlavých dementů, kteří stávají kousek vedle kotle.

0/−1
14.2.2016 19:27

M59i42l96o82š 12F29i97a84l26a 2200161587292

A co je špatně? Nebo byste chtěl aby skandovali Čung-chua Slávie? Na to si ještě nikdo nezvykl.

+2/−1
14.2.2016 19:35

P18e65t31r 16P37a25n83í54č53e73k 9736303801494

no mě nejde moc do hlavy proč se to skanduje i když zrovna nehrají proti Slavii, tak se chci zeptat jestli to má nějakou hlubší skrytou myšlenku nebo to prostě jen tito "nevím jak je nazvat" skandují jen tak?

vždyť to musí přijít stupidní i tomu největšímu hlupákovi, který to skanduje

+5/0
14.2.2016 20:02

J76i16ř49í 87F30o66g87e55l 2300301986112

Nezdálo se ti to. Skandovali to dvakrát.

J39a69n 96H37a72ž44m13u57k16a 6943646465

Jj, kotel Plzně to řve neustále. Před stadionem v Plzni je takový betonový násep a tam to bylo věčně, nyní je tam antisks.

+3/0
14.2.2016 21:58

L73u25k41á76š 91R43í98d22l 7367935617347

Ano skandovali, na pohled vypadali jak vandráci co do pěti neumějí napočítat, takže žádné překvápko. Telata z Plzně.

P20e83t72r 15H22r21a41b96á82k 6450837532600

Plzeň utrpěla výhru, ale tři bod se počítají. Ačkoliv rozhodčí dal Plzni zejména na závěr trošku víc, nebylo to to tak viditelné, jak včera Královec Spartě. Je však nutné podotknout, že takový výkon by Plzni nemusel příště stačit. Ve druhé půli to byla jedna velká bída od obhájce titulu.

+12/−2
14.2.2016 19:14

M32a33r16t70i12n 75T45o12m33š65a 2304761340544

Tak to máte asi problémy se zrakem . On to už naznačil Došek jak si pan rozhodčí vedl . Nejlepší byl ten pseudooffside Slovácka když se plzeňák nějak zapomněl ve vápně anebo ty otočené faulíky třeba na toho Koneho , Hořava ho rve za dres a hle fauluje bubák .

+10/−4

P89e21t59r 26H35r82a52b59á88k 6370627872480

Rozhodčí si vše obhájí. Fauly Slovácka tam byly taky. Ten odpísknutý ofsajd byla chyba, ale v první půli to bylo zase na druhé straně pokud vím. Na začátku měl hráč Slovácka dostat kartu, nedostal..Nevim, o co se pokoušíte, ale rozhodčí dal Plzni tak 60, nikoliv dle Vás 80 procent.

+1/−4
14.2.2016 19:26

J22i17ř80í 98S45t95r95a23s12s89e91r 4444893728477

Ale on fauloval a měl dostat kartu

0/−1

M18a60r17t83i44n 86T86o16m70š85a 2674271760794

Fauloval Hořava který ho držel za dres . Tak asi tak.

+4/0
14.2.2016 19:42

P73e27t42r 49K86a96u88f26n83e31r 8414376578760

Ono vymyšlená žlutá Kopicovi za neexistující faul taky zrovna nebyla Košer.

+3/−2
14.2.2016 20:07

M18a69r33t90i91n 79T21o79m76š55a 2134131350294

A co třeba zdržování Kozáčika to bylo košer ?

+5/−1

P74e37t59r 38K78a45u32f25n74e11r 8504846508280

Tak to jste asi neviděl podzimní zápas Slovácka v Plzni - proti Hečovi rozehrával Kozáčik přímo expresně - a to po něm nikdo neházel ovoce...

0/0
14.2.2016 20:58

M43i33r62o13s58l38a39v 62K25o44n36e84č98n61ý 7460650923820

Tak právě jsem se vrátil z tohoto zápasu a myslím,že Plzeň se obávat vůbec obávat o výsledek nemusela,protože to co ve druhé půli předvedli rozhodčí bylo celkem nehorázné.V první půli hosté opravdu lepší , ale ve druhé úplně marní a nebýt těch rozhodčích tak to asi byla zasloužená plichta.Slovácko nepustili vůbec k ničemu místy to byl přímo výsměch.

+5/−8

P92e63t95r 19H93r81a98b78á41k 6840537572890

Nebyl jste to Vy, kdo hodil ten pomeranč po Kozáčikovi? Musím přiznat, že v Uherském Hradišti žije největší debil v republice. Kdyby se strefil do hlavy, bylo to na kontumaci a to by se Vám už asi nelíbilo vůbec, že?

+6/−1

M51i93r70o61s42l32a50v 10K75o89n44e74č43n93ý 7510600323630

Já jsem to nebyl seděl jsem zhruba na půli hřiště to ovšem nic nemění na tragickém výkonu rozhodčích.Mimochodem Kozáčik měl dostat za zdržování(ne při té mandarince) žlutou nějak mockrát mu to prošlo.Těch situací tam vdruhé půli bylo mraky kdy rozhodčí Slovácko poškodili.

+4/−3

P38e44t57r 12H56r64a47b24á67k 6310597592970

Takže podle Vás mělo Slovácko vyhrát? Bylo by to tak spravedlivé? A kolik? 4-2, nebo 6-2? Omlouvám se absurdity, ale rozhodčí dělal chyby i v neprospěch Plzně, které však nějak nechcete vidět.

+1/−6

M76i71r85o45s42l15a89v 84K33o70n41e92č86n15ý 7730290483150

Kdybyste četl pořádně napsal jsem zasloužená plichta a chyby v neprospěch Plzně??

+3/−2
14.2.2016 19:38

P36e79t61r 88H29r54a93b90á23k 6950937182810

Zasloužená plichta? Ten, kdo dal jediný gol ze hry byla Viktorka, tak zaslouženě vyhrála Viktorka. Hraje se milý pane na goly. Zkuste to pochopit.

+3/−1

M77i26r40o46s96l70a17v 16K27o27n72e52č21n85ý 7700630763410

No jo a vo tom to je Slovácko mělo kopat několik standartek v okolí šestnácky Plzně , ale rozhodčí fauly buď obrátili,nebo radši úplně přehlídli a ten "ofajd" ? Výsměch.Takže to Slovácko ani gól ze hry dát nemohlo ,protože je tam zkrátka rozhodčí nepustili.Akorát by mne zajímalo,který blázen za to bude platit,aby se na něco takovýho mohl dívat v TV.

+3/−3

P49e48t82r 53H32r27a24b82á65k 6900487232760

Tak šance měli, ale neproměnili je, podobně jako Viktorka.Nejsem si jistý, zda tu ted kopete za Slovácko, nebo za Spartu. Hm?

+2/−1
14.2.2016 20:03

M87i38r61o58s24l70a74v 37K31o76n96e30č62n44ý 7250750433170

No tak Spartu nesnáším , z tohoto pohledu dobré vítězství Plzně , ale tento způsob vítězství zdá se mi poněkud nešťastný.;-)