Slovácko - Plzeň 1:2, mistr rychle vedl, pak se o vítězství bál

Rychlé dvougólové vedení, pak strach o vítězství. Plzeňští fotbalisté nakonec do jarní části sezony vstoupili úspěšně, v 17. kole vyhráli na hřišti Slovácka 2:1, když se druhou půli převážně bránili. Těsné skóre uhájili stejně tak tříbodový náskok v čele tabulky před Spartou.

M38a90r17t79i25n 64Š89i13l20a97r 5352749473330

Ani na Plzeň se na Slovácku nevyprodá stadión? Smutné...

+1/0
15.2.2016 11:25

H19o94n68z68a 96M60á53z20a 5220611310164

Věčně diskutované téma "rozhodčí". Koukal jsem jen na druhý poločas Slovácka a kluky lituji. Jasná penalta na Doška neodpískaná, když se Slovácko dostávalo do vyložené pozice, odmávaný vymyšlený ofsajd atd. Na Slavii neuznananá branka pro domělý faul Brnu. Ve Zlíně vyloučení za stejný faul spartan jen žlutá. Toto už nejde odbýt jen kecama reportérů- ono se to nepíská ani na druhé straně- určitě to nebyl úmysl! Je potřeba poslat k čertu Berbra s milou a přidat jim k tomu Peltu.!!

+3/−1
15.2.2016 9:18

P12a37v98e90l 22H44o85l40m45a92n 9887644888750

Až na ten Zlín máš pravdu. Zákrok Brabce rameno na rameno zastavujícího se hráče, bez přistrčení a s malou intenzitou nebyl vůbec žádný faul, takže žlutá karty naprostý úlet. Útočník Zlína si nevěřil v úniku, zpomalil běh a zjevně čekal na faul jako na vysvobození, ale ten nepřišel. Přesto sebou plácnul a sudí ho vyslyšel, možná pod tlakem zfanatizovaných vesnických diváků, kteří obecně fotbalu vůbec nerozumí. Na druhé straně byl faul jednoznačný, bylo tam opakované držení rukama a staženi protihráče v přesně opačné situaci, kdy útočník byl výrazně rychlejší a snažil se nikoliv "vymýšlet a nahrávat" něco na místě, ale naopak běžet s míčem k brance. V komparaci s předchozím zákrokem Brabec musela přijít jasná červená !!! Já osobně bych ale dal žlutou Zlíňákovi a Brabcův nefaul samozřejmě měl zůstat bez trestu. Naštěstí ta červená karta 3 minuty před koncem zápasu se soupeřem, který se nedostal ve 2. půli na útočnou polovinu, nic neřešila, snad jen zbytečné zdržení připravilo Spartu o 3. gol, který by si zasloužila.

+1/−1
15.2.2016 10:56

S17t70a86n71i62s72l32a48v 72L22a62n92g 3250474547752

Je úsměvné jak tady sparťani kolem sebe kopou jen aby odvedli pozornost od pomoci Berbrovce teda pardon Královce.

+4/−4
15.2.2016 4:19

T68o10m76á86š 64Z97a89h75r21á94d38k54a 3441534169917

To víš genetickej kód, který 40 let fungoval se jen tak nezmění.

T75i73b88o19r 71N45o25v11á98k 5895850419588

nj, proti Plzni se teď kopou nějak často. To proti Spartě v lize už ani nepamatuji

+3/−3
14.2.2016 23:03

J91a42n 18H37a78ž41m80u60k36a 6293426895

A proč by se kopala proti Spartě. Holek s Brabcem se nechají raději oběhnout.:-P

+2/0
15.2.2016 6:29

P14e47t85r 66P86r22o58t31i26v85í12n32s92k38ý 6427530264169

Ta fotka je fakt peckovní ;-D;-D;-D Penalta jasná, ale ta etýda k tomu ;-D;-D;-D

+1/0
14.2.2016 22:23

J29a76n 80H49a49ž21m58u50k61a 6383486855

Klasika, je vidět, kdo jistí u sudích - tradičně Plzeň a přidala se Slávia s Jabloncem

+2/−1
14.2.2016 21:56

T42o83m84á70š 84Z77a38h88r50á67d68k55a 3561684489787

Napsal sparťan. To je jak kdyby se KLDR stěžovala, že v Jižní Korei se nedodržují lidská práva.

L40u47k25á98š 52K13o57n46e72č29n21ý 1107691258348

Přepínal jsem mezi zápasem Plzně a skoky na lyžích. Doletěl dál Hořava nebo Prevc? Oba skoky vypadaly podobně.

J77a78n 36N54o25v31á33k 6797520318673

Nejdál doletěl vzkaz od sudích. Nejen dnes, už i včera... Obě S i Viktorka měly cestičku k bodům zametenou... Škoda.

+4/−4
14.2.2016 20:04

J37i67ř39í 37F92o79g76e63l 2200281606842

Prevc letěl dál, ale Hořava měl lepší umělecky dojem ;-).

+4/0
14.2.2016 21:53

T35o48m98á18š 58Z96a52h28r36á34d78k19a 3281144899767

Na myslivcovo double full full to nemělo.

+1/−1
15.2.2016 8:04

M89i72l12o66š 58F38i58a19l55a 2610251277382

No, tak jak jsem psal ráno pod jinej článek. Plzni sice dotlačili k vítězství rozhodčí, jak jsme zvyklí ale protože na tom Sparta i Slávie byly včera stejně, tak musíme mlčet. Jenom nechápu, že to baví ty ostatní.

+5/−6
14.2.2016 19:33

M53a30r40e52k 39T37o45n 8662338798619

To už je tak ohrana pisnička, že už je to trapné. Ještě mi začni tvrdit, že pencle nebyla.

+6/0

J25o95s88e27f 48H35a47n25y89á13š 2604539693

Zvýhodňování jednoho mužstva v zápase není jen o nějaké penaltě.

+3/0
14.2.2016 20:34

P32e36t26r 92P46a92n40í67č98e96k 9956813481814

zdálo se mi to nebo tam "fanoušci" Plzně opravdu chvilku skandovali "jude Slavia..."?

Něco mi říká, že už jsem to slyšel i při jiných zápasech, kdy zrovna Plzeň nehrála proti Slávii, ale chci se ujistit jak to opravdu je?

M71a21r66t84i83n 96S13k36á46l89a 8514367658798

Pozoruju to dlouhodobě, není to kotel, ale asi šest holohlavých dementů, kteří stávají kousek vedle kotle.

0/−1
14.2.2016 19:27

M63i29l24o49š 45F65i87a81l28a 2600561547752

A co je špatně? Nebo byste chtěl aby skandovali Čung-chua Slávie? Na to si ještě nikdo nezvykl.

+2/−1
14.2.2016 19:35

P38e43t13r 54P62a73n80í72č81e25k 9106913551124

no mě nejde moc do hlavy proč se to skanduje i když zrovna nehrají proti Slavii, tak se chci zeptat jestli to má nějakou hlubší skrytou myšlenku nebo to prostě jen tito "nevím jak je nazvat" skandují jen tak?

vždyť to musí přijít stupidní i tomu největšímu hlupákovi, který to skanduje

+5/0
14.2.2016 20:02

J90i40ř20í 98F26o74g36e90l 2370931326432

Nezdálo se ti to. Skandovali to dvakrát.

J45a91n 73H27a74ž69m56u26k61a 6213986325

Jj, kotel Plzně to řve neustále. Před stadionem v Plzni je takový betonový násep a tam to bylo věčně, nyní je tam antisks.

+3/0
14.2.2016 21:58

L89u49k97á65š 17R19í34d44l 7577715207537

Ano skandovali, na pohled vypadali jak vandráci co do pěti neumějí napočítat, takže žádné překvápko. Telata z Plzně.

P30e65t49r 74H30r40a57b92á21k 6130567402380

Plzeň utrpěla výhru, ale tři bod se počítají. Ačkoliv rozhodčí dal Plzni zejména na závěr trošku víc, nebylo to to tak viditelné, jak včera Královec Spartě. Je však nutné podotknout, že takový výkon by Plzni nemusel příště stačit. Ve druhé půli to byla jedna velká bída od obhájce titulu.

+12/−2
14.2.2016 19:14

M80a13r11t58i91n 61T56o83m21š26a 2554151670924

Tak to máte asi problémy se zrakem . On to už naznačil Došek jak si pan rozhodčí vedl . Nejlepší byl ten pseudooffside Slovácka když se plzeňák nějak zapomněl ve vápně anebo ty otočené faulíky třeba na toho Koneho , Hořava ho rve za dres a hle fauluje bubák .

+10/−4

P63e37t69r 70H43r44a51b69á59k 6240277232270

Rozhodčí si vše obhájí. Fauly Slovácka tam byly taky. Ten odpísknutý ofsajd byla chyba, ale v první půli to bylo zase na druhé straně pokud vím. Na začátku měl hráč Slovácka dostat kartu, nedostal..Nevim, o co se pokoušíte, ale rozhodčí dal Plzni tak 60, nikoliv dle Vás 80 procent.

+1/−4
14.2.2016 19:26

J41i36ř69í 12S34t71r96a18s44s35e83r 4474443678477

Ale on fauloval a měl dostat kartu

0/−1

M73a59r80t80i66n 12T86o32m77š67a 2154701770664

Fauloval Hořava který ho držel za dres . Tak asi tak.

+4/0
14.2.2016 19:42

P84e86t41r 59K34a85u81f86n54e58r 8964336678780

Ono vymyšlená žlutá Kopicovi za neexistující faul taky zrovna nebyla Košer.

+3/−2
14.2.2016 20:07

M89a34r12t94i70n 90T87o77m57š25a 2364931620674

A co třeba zdržování Kozáčika to bylo košer ?

+5/−1

P64e40t55r 14K21a31u12f74n58e61r 8624796928250

Tak to jste asi neviděl podzimní zápas Slovácka v Plzni - proti Hečovi rozehrával Kozáčik přímo expresně - a to po něm nikdo neházel ovoce...

0/0
14.2.2016 20:58

M62i57r23o86s22l61a29v 81K96o23n81e10č18n69ý 7590470963650

Tak právě jsem se vrátil z tohoto zápasu a myslím,že Plzeň se obávat vůbec obávat o výsledek nemusela,protože to co ve druhé půli předvedli rozhodčí bylo celkem nehorázné.V první půli hosté opravdu lepší , ale ve druhé úplně marní a nebýt těch rozhodčích tak to asi byla zasloužená plichta.Slovácko nepustili vůbec k ničemu místy to byl přímo výsměch.

+5/−8

P30e50t40r 49H46r74a30b91á29k 6370717312120

Nebyl jste to Vy, kdo hodil ten pomeranč po Kozáčikovi? Musím přiznat, že v Uherském Hradišti žije největší debil v republice. Kdyby se strefil do hlavy, bylo to na kontumaci a to by se Vám už asi nelíbilo vůbec, že?

+6/−1

M54i38r40o64s70l13a74v 73K79o69n51e58č55n95ý 7510700643770

Já jsem to nebyl seděl jsem zhruba na půli hřiště to ovšem nic nemění na tragickém výkonu rozhodčích.Mimochodem Kozáčik měl dostat za zdržování(ne při té mandarince) žlutou nějak mockrát mu to prošlo.Těch situací tam vdruhé půli bylo mraky kdy rozhodčí Slovácko poškodili.

+4/−3

P92e40t21r 49H52r77a86b36á31k 6660837882960

Takže podle Vás mělo Slovácko vyhrát? Bylo by to tak spravedlivé? A kolik? 4-2, nebo 6-2? Omlouvám se absurdity, ale rozhodčí dělal chyby i v neprospěch Plzně, které však nějak nechcete vidět.

+1/−6

M78i52r84o50s45l47a65v 84K72o26n94e78č91n84ý 7530940143650

Kdybyste četl pořádně napsal jsem zasloužená plichta a chyby v neprospěch Plzně??

+3/−2
14.2.2016 19:38

P23e36t96r 60H81r59a76b50á13k 6420147292840

Zasloužená plichta? Ten, kdo dal jediný gol ze hry byla Viktorka, tak zaslouženě vyhrála Viktorka. Hraje se milý pane na goly. Zkuste to pochopit.

+3/−1

M76i11r27o66s17l19a57v 84K85o91n61e96č61n29ý 7630980823820

No jo a vo tom to je Slovácko mělo kopat několik standartek v okolí šestnácky Plzně , ale rozhodčí fauly buď obrátili,nebo radši úplně přehlídli a ten "ofajd" ? Výsměch.Takže to Slovácko ani gól ze hry dát nemohlo ,protože je tam zkrátka rozhodčí nepustili.Akorát by mne zajímalo,který blázen za to bude platit,aby se na něco takovýho mohl dívat v TV.

+3/−3

P70e17t39r 86H37r24a29b75á43k 6470127432460

Tak šance měli, ale neproměnili je, podobně jako Viktorka.Nejsem si jistý, zda tu ted kopete za Slovácko, nebo za Spartu. Hm?

+2/−1
14.2.2016 20:03

M98i94r25o77s22l83a74v 94K19o27n73e60č39n45ý 7410270603920

No tak Spartu nesnáším , z tohoto pohledu dobré vítězství Plzně , ale tento způsob vítězství zdá se mi poněkud nešťastný.;-)