Slovácko - Plzeň 1:2, mistr rychle vedl, pak se o vítězství bál

Rychlé dvougólové vedení, pak strach o vítězství. Plzeňští fotbalisté nakonec do jarní části sezony vstoupili úspěšně, v 17. kole vyhráli na hřišti Slovácka 2:1, když se druhou půli převážně bránili. Těsné skóre uhájili stejně tak tříbodový náskok v čele tabulky před Spartou.

M78a84r22t96i41n 41Š31i69l38a44r 5952709593270

Ani na Plzeň se na Slovácku nevyprodá stadión? Smutné...

+1/0
15.2.2016 11:25

H75o74n77z96a 97M25á31z88a 5680191270924

Věčně diskutované téma "rozhodčí". Koukal jsem jen na druhý poločas Slovácka a kluky lituji. Jasná penalta na Doška neodpískaná, když se Slovácko dostávalo do vyložené pozice, odmávaný vymyšlený ofsajd atd. Na Slavii neuznananá branka pro domělý faul Brnu. Ve Zlíně vyloučení za stejný faul spartan jen žlutá. Toto už nejde odbýt jen kecama reportérů- ono se to nepíská ani na druhé straně- určitě to nebyl úmysl! Je potřeba poslat k čertu Berbra s milou a přidat jim k tomu Peltu.!!

+3/−1
15.2.2016 9:18

P47a73v26e38l 40H71o95l58m54a44n 9437104518900

Až na ten Zlín máš pravdu. Zákrok Brabce rameno na rameno zastavujícího se hráče, bez přistrčení a s malou intenzitou nebyl vůbec žádný faul, takže žlutá karty naprostý úlet. Útočník Zlína si nevěřil v úniku, zpomalil běh a zjevně čekal na faul jako na vysvobození, ale ten nepřišel. Přesto sebou plácnul a sudí ho vyslyšel, možná pod tlakem zfanatizovaných vesnických diváků, kteří obecně fotbalu vůbec nerozumí. Na druhé straně byl faul jednoznačný, bylo tam opakované držení rukama a staženi protihráče v přesně opačné situaci, kdy útočník byl výrazně rychlejší a snažil se nikoliv "vymýšlet a nahrávat" něco na místě, ale naopak běžet s míčem k brance. V komparaci s předchozím zákrokem Brabec musela přijít jasná červená !!! Já osobně bych ale dal žlutou Zlíňákovi a Brabcův nefaul samozřejmě měl zůstat bez trestu. Naštěstí ta červená karta 3 minuty před koncem zápasu se soupeřem, který se nedostal ve 2. půli na útočnou polovinu, nic neřešila, snad jen zbytečné zdržení připravilo Spartu o 3. gol, který by si zasloužila.

+1/−1
15.2.2016 10:56

S86t43a71n13i31s67l18a48v 48L76a43n10g 3260424867802

Je úsměvné jak tady sparťani kolem sebe kopou jen aby odvedli pozornost od pomoci Berbrovce teda pardon Královce.

+4/−4
15.2.2016 4:19

T68o90m17á71š 32Z14a76h90r69á79d41k28a 3551794269337

To víš genetickej kód, který 40 let fungoval se jen tak nezmění.

T89i91b93o61r 57N37o11v55á29k 5815100799708

nj, proti Plzni se teď kopou nějak často. To proti Spartě v lize už ani nepamatuji

+3/−3
14.2.2016 23:03

J49a97n 53H76a47ž67m17u57k86a 6303106185

A proč by se kopala proti Spartě. Holek s Brabcem se nechají raději oběhnout.:-P

+2/0
15.2.2016 6:29

P33e25t53r 21P18r89o55t58i86v74í63n71s50k36ý 6607270674949

Ta fotka je fakt peckovní ;-D;-D;-D Penalta jasná, ale ta etýda k tomu ;-D;-D;-D

+1/0
14.2.2016 22:23

J60a18n 94H96a97ž11m14u15k90a 6713386695

Klasika, je vidět, kdo jistí u sudích - tradičně Plzeň a přidala se Slávia s Jabloncem

+2/−1
14.2.2016 21:56

T31o83m45á74š 37Z37a92h31r13á37d88k70a 3791924489667

Napsal sparťan. To je jak kdyby se KLDR stěžovala, že v Jižní Korei se nedodržují lidská práva.

L12u28k52á25š 52K40o67n67e85č91n69ý 1197401348218

Přepínal jsem mezi zápasem Plzně a skoky na lyžích. Doletěl dál Hořava nebo Prevc? Oba skoky vypadaly podobně.

J78a74n 60N90o52v94á69k 6987580938473

Nejdál doletěl vzkaz od sudích. Nejen dnes, už i včera... Obě S i Viktorka měly cestičku k bodům zametenou... Škoda.

+4/−4
14.2.2016 20:04

J77i20ř58í 10F54o14g30e65l 2530111586262

Prevc letěl dál, ale Hořava měl lepší umělecky dojem ;-).

+4/0
14.2.2016 21:53

T41o53m96á97š 26Z92a34h10r14á15d70k87a 3361954899437

Na myslivcovo double full full to nemělo.

+1/−1
15.2.2016 8:04

M78i42l68o55š 44F36i36a40l79a 2460371757942

No, tak jak jsem psal ráno pod jinej článek. Plzni sice dotlačili k vítězství rozhodčí, jak jsme zvyklí ale protože na tom Sparta i Slávie byly včera stejně, tak musíme mlčet. Jenom nechápu, že to baví ty ostatní.

+5/−6
14.2.2016 19:33

M34a54r74e22k 31T59o42n 8352628268129

To už je tak ohrana pisnička, že už je to trapné. Ještě mi začni tvrdit, že pencle nebyla.

+6/0

J59o77s53e53f 20H54a93n83y25á93š 2694629663

Zvýhodňování jednoho mužstva v zápase není jen o nějaké penaltě.

+3/0
14.2.2016 20:34

P78e82t72r 96P62a70n88í62č53e62k 9756393741634

zdálo se mi to nebo tam "fanoušci" Plzně opravdu chvilku skandovali "jude Slavia..."?

Něco mi říká, že už jsem to slyšel i při jiných zápasech, kdy zrovna Plzeň nehrála proti Slávii, ale chci se ujistit jak to opravdu je?

M91a27r30t11i50n 39S80k52á67l91a 8634517898288

Pozoruju to dlouhodobě, není to kotel, ale asi šest holohlavých dementů, kteří stávají kousek vedle kotle.

0/−1
14.2.2016 19:27

M48i88l87o90š 98F56i78a64l18a 2610221487842

A co je špatně? Nebo byste chtěl aby skandovali Čung-chua Slávie? Na to si ještě nikdo nezvykl.

+2/−1
14.2.2016 19:35

P54e58t82r 39P14a44n46í23č98e28k 9706573191734

no mě nejde moc do hlavy proč se to skanduje i když zrovna nehrají proti Slavii, tak se chci zeptat jestli to má nějakou hlubší skrytou myšlenku nebo to prostě jen tito "nevím jak je nazvat" skandují jen tak?

vždyť to musí přijít stupidní i tomu největšímu hlupákovi, který to skanduje

+5/0
14.2.2016 20:02

J23i51ř49í 34F53o37g46e90l 2120981846862

Nezdálo se ti to. Skandovali to dvakrát.

J83a76n 86H67a37ž80m73u81k30a 6703886415

Jj, kotel Plzně to řve neustále. Před stadionem v Plzni je takový betonový násep a tam to bylo věčně, nyní je tam antisks.

+3/0
14.2.2016 21:58

L31u50k84á79š 44R97í52d22l 7847295907977

Ano skandovali, na pohled vypadali jak vandráci co do pěti neumějí napočítat, takže žádné překvápko. Telata z Plzně.

P18e43t86r 16H66r96a26b39á39k 6410137262600

Plzeň utrpěla výhru, ale tři bod se počítají. Ačkoliv rozhodčí dal Plzni zejména na závěr trošku víc, nebylo to to tak viditelné, jak včera Královec Spartě. Je však nutné podotknout, že takový výkon by Plzni nemusel příště stačit. Ve druhé půli to byla jedna velká bída od obhájce titulu.

+12/−2
14.2.2016 19:14

M59a79r90t36i40n 64T12o47m46š81a 2434841250484

Tak to máte asi problémy se zrakem . On to už naznačil Došek jak si pan rozhodčí vedl . Nejlepší byl ten pseudooffside Slovácka když se plzeňák nějak zapomněl ve vápně anebo ty otočené faulíky třeba na toho Koneho , Hořava ho rve za dres a hle fauluje bubák .

+10/−4

P51e58t97r 38H72r20a52b59á86k 6240757852130

Rozhodčí si vše obhájí. Fauly Slovácka tam byly taky. Ten odpísknutý ofsajd byla chyba, ale v první půli to bylo zase na druhé straně pokud vím. Na začátku měl hráč Slovácka dostat kartu, nedostal..Nevim, o co se pokoušíte, ale rozhodčí dal Plzni tak 60, nikoliv dle Vás 80 procent.

+1/−4
14.2.2016 19:26

J91i71ř98í 87S91t17r51a29s95s60e19r 4204563388657

Ale on fauloval a měl dostat kartu

0/−1

M53a41r49t68i83n 62T40o23m89š88a 2544281320854

Fauloval Hořava který ho držel za dres . Tak asi tak.

+4/0
14.2.2016 19:42

P69e48t75r 53K49a35u61f42n89e71r 8854366568440

Ono vymyšlená žlutá Kopicovi za neexistující faul taky zrovna nebyla Košer.

+3/−2
14.2.2016 20:07

M16a77r41t22i10n 41T12o57m58š32a 2534631320864

A co třeba zdržování Kozáčika to bylo košer ?

+5/−1

P45e57t77r 27K62a74u77f37n33e50r 8184616228130

Tak to jste asi neviděl podzimní zápas Slovácka v Plzni - proti Hečovi rozehrával Kozáčik přímo expresně - a to po něm nikdo neházel ovoce...

0/0
14.2.2016 20:58

M15i87r36o93s90l53a85v 42K54o47n49e89č72n68ý 7160720953900

Tak právě jsem se vrátil z tohoto zápasu a myslím,že Plzeň se obávat vůbec obávat o výsledek nemusela,protože to co ve druhé půli předvedli rozhodčí bylo celkem nehorázné.V první půli hosté opravdu lepší , ale ve druhé úplně marní a nebýt těch rozhodčích tak to asi byla zasloužená plichta.Slovácko nepustili vůbec k ničemu místy to byl přímo výsměch.

+5/−8

P13e17t78r 67H83r50a78b77á26k 6530137632840

Nebyl jste to Vy, kdo hodil ten pomeranč po Kozáčikovi? Musím přiznat, že v Uherském Hradišti žije největší debil v republice. Kdyby se strefil do hlavy, bylo to na kontumaci a to by se Vám už asi nelíbilo vůbec, že?

+6/−1

M76i90r93o94s46l28a48v 75K94o92n53e14č90n83ý 7180360373460

Já jsem to nebyl seděl jsem zhruba na půli hřiště to ovšem nic nemění na tragickém výkonu rozhodčích.Mimochodem Kozáčik měl dostat za zdržování(ne při té mandarince) žlutou nějak mockrát mu to prošlo.Těch situací tam vdruhé půli bylo mraky kdy rozhodčí Slovácko poškodili.

+4/−3

P59e81t12r 88H26r22a12b79á57k 6360177132170

Takže podle Vás mělo Slovácko vyhrát? Bylo by to tak spravedlivé? A kolik? 4-2, nebo 6-2? Omlouvám se absurdity, ale rozhodčí dělal chyby i v neprospěch Plzně, které však nějak nechcete vidět.

+1/−6

M64i37r93o46s36l87a91v 24K78o10n54e83č68n12ý 7710900953740

Kdybyste četl pořádně napsal jsem zasloužená plichta a chyby v neprospěch Plzně??

+3/−2
14.2.2016 19:38

P85e42t45r 76H36r47a26b19á91k 6160297162450

Zasloužená plichta? Ten, kdo dal jediný gol ze hry byla Viktorka, tak zaslouženě vyhrála Viktorka. Hraje se milý pane na goly. Zkuste to pochopit.

+3/−1

M94i47r65o46s10l82a29v 79K41o90n20e71č88n86ý 7190250663270

No jo a vo tom to je Slovácko mělo kopat několik standartek v okolí šestnácky Plzně , ale rozhodčí fauly buď obrátili,nebo radši úplně přehlídli a ten "ofajd" ? Výsměch.Takže to Slovácko ani gól ze hry dát nemohlo ,protože je tam zkrátka rozhodčí nepustili.Akorát by mne zajímalo,který blázen za to bude platit,aby se na něco takovýho mohl dívat v TV.

+3/−3

P21e54t64r 25H16r42a77b94á58k 6690107492740

Tak šance měli, ale neproměnili je, podobně jako Viktorka.Nejsem si jistý, zda tu ted kopete za Slovácko, nebo za Spartu. Hm?

+2/−1
14.2.2016 20:03

M15i85r93o34s76l32a17v 33K34o58n73e12č22n64ý 7440440373540

No tak Spartu nesnáším , z tohoto pohledu dobré vítězství Plzně , ale tento způsob vítězství zdá se mi poněkud nešťastný.;-)