Realu to pod Zidanem jde, znovu dal pět gólů. Barcelona dokonce šest

Vypadá to, že tahle změna se povedla. Real Madrid pod vedením Zinedina Zidana válí - i ve druhém zápase s francouzským trenérem na lavičce nastřílel pět branek a ve 20. ligovém kole porazil Gijón 5:1. Ještě lépe se ale dařilo Barceloně, která nad Bilbaem vyhrála dokonce 6:0 a v tabulce svého rivala přeskočila.

J16a40n 78P90i41ň36o56s 6531466616793

Neymar super akce R^

0/0
18.1.2016 19:09

K36a76r11e95l 22P71e37t53e12r93k20a 8740569961849

Že by se Suarez stal králem střelců i ve třetí evropské lize? To dnes ještě na jeden gól nahrál a zařídil penaltu a vyloučení. Jen u jediného gólu nebyl.

+4/−1
17.1.2016 23:28

J67a79r61o43s38l87a42v 34V30o52k32u91r66k44a 2462413410778

Úroveň španělský ligy je úplně žalostná...

M65i32c92h56a68l 75Š91r13o32u91b28e11k 8554576733290

proto týmy s La Ligy prvidelně vyhrávají Ch. league i Evropskou ligu?

+6/0
18.1.2016 9:54

R14i91c16h69a62r42d 62K31r29á67l 4748477550733

Proč se nechává při aktualizaci článku v jeho středu informace z předchozího dne opravdu nechápu, z vlastní zkušenosti vím, že oprava trvá pár minut. Barcelona samozřejmě měla velkou výhodu v tom, že hrála prakticky celý zápas přesilovku, také to na rozdíl od některých týmů dokázala zužitkovat. Bohužel pro ní se nejspíš zranil Alba, což zase plení zadní řady. A je otázka, co Messi, jestli střídal preventivně nebo má další zdravotní potíže.

+3/0
17.1.2016 22:58

T65o15m46á68š 96K59ř75e33l90i52n43a 2186482592198

Je na marodce, zatím nespecifikované zranění pravé nohy.

0/0
18.1.2016 10:10

R78o30m52a71n 37O22p62e12t 1291629125112

garry nevillovi fandim. obcas ho sleduju v pozapasovych studiich, a je to asi jedne z mala anglicanu kteri vyndali hlavu ze zadele a rozhlidli se jak se hraje fotbal jinde. schopnej sebereflexe a prehodnoceni toho, co mu celou dobu v anglii tloukli do hlavy uz od zacku..

J17o14s51e62f 77S76t29a32r55ý 5754249735899

První poločas Realu famózní, ale druhý poločas bez Balea špatný, moc nepřesností.