Realu to pod Zidanem jde, znovu dal pět gólů. Barcelona dokonce šest

Vypadá to, že tahle změna se povedla. Real Madrid pod vedením Zinedina Zidana válí - i ve druhém zápase s francouzským trenérem na lavičce nastřílel pět branek a ve 20. ligovém kole porazil Gijón 5:1. Ještě lépe se ale dařilo Barceloně, která nad Bilbaem vyhrála dokonce 6:0 a v tabulce svého rivala přeskočila.

J93a52n 15P46i93ň66o89s 6261156426693

Neymar super akce R^

0/0
18.1.2016 19:09

K47a13r54e13l 34P20e75t41e13r84k51a 8300369161899

Že by se Suarez stal králem střelců i ve třetí evropské lize? To dnes ještě na jeden gól nahrál a zařídil penaltu a vyloučení. Jen u jediného gólu nebyl.

+4/−1
17.1.2016 23:28

J70a64r30o57s20l79a18v 46V98o72k44u78r27k28a 2362573560688

Úroveň španělský ligy je úplně žalostná...

M73i25c97h55a32l 11Š68r68o94u61b61e11k 8134806683540

proto týmy s La Ligy prvidelně vyhrávají Ch. league i Evropskou ligu?

+6/0
18.1.2016 9:54

R91i56c14h55a38r81d 73K52r45á83l 4508227220243

Proč se nechává při aktualizaci článku v jeho středu informace z předchozího dne opravdu nechápu, z vlastní zkušenosti vím, že oprava trvá pár minut. Barcelona samozřejmě měla velkou výhodu v tom, že hrála prakticky celý zápas přesilovku, také to na rozdíl od některých týmů dokázala zužitkovat. Bohužel pro ní se nejspíš zranil Alba, což zase plení zadní řady. A je otázka, co Messi, jestli střídal preventivně nebo má další zdravotní potíže.

+3/0
17.1.2016 22:58

T82o43m55á71š 82K74ř87e55l25i58n67a 2616932172558

Je na marodce, zatím nespecifikované zranění pravé nohy.

0/0
18.1.2016 10:10

R79o88m47a74n 59O60p37e79t 1181799985722

garry nevillovi fandim. obcas ho sleduju v pozapasovych studiich, a je to asi jedne z mala anglicanu kteri vyndali hlavu ze zadele a rozhlidli se jak se hraje fotbal jinde. schopnej sebereflexe a prehodnoceni toho, co mu celou dobu v anglii tloukli do hlavy uz od zacku..

J36o12s23e49f 74S11t26a59r82ý 5664759815619

První poločas Realu famózní, ale druhý poločas bez Balea špatný, moc nepřesností.