Chelsea remizovala v přestřelce s Evertonem, Leicester je o bod v čele

Dramatické rozuzlení měl zápas mezi Chelsea a Evertonem. Parádní šestigólovou přestřelku otevřel i uzavřel John Terry. Na vlastní gól z úvodu druhé půle odpověděl vyrovnáním v osmé nastavené minutě. Tabulku vede před Manchesterem City a Arsenalem po neúplném dvaadvacátém kole Leicester, který remizoval na hřišti poslední Aston Villy. Celý zápas v dresu domácích zvládl znovu Libor Kozák.

A28d55a57m 61S43v64o53b29o12d52a 2977829310745

Ten gól Nového Hradu proti Západní Šunce na 2:0 byl moc pěkný.

0/0
17.1.2016 10:17

O61n55d20ř88e96j 49C82i91g13á20n47e95k 1707590248835

Já nevím, možná jsem blbej, ale chápe někdo toto: "ZáložníkRijád Mahrizz Leicesteru neproměnil druhou penaltu ve třetím ligovém zápase po sobě." ?

+9/0
17.1.2016 0:47

F26i32l88i19p 83J85a11r75a84b 1783807410447

Pochopit se to dá asi tak, že za poslední tři kola nedal dvě penalty. Ale napsáno to tedy bylo báječně.;-D

0/0
17.1.2016 10:44

O64n74d48ř38e98j 67F57r37a55n52c 4389361518

Chelsea 90 + 8? Vrací se éra podvodníka Fergusona či co?

+1/−1
16.1.2016 21:59

M47a24r47t93i93n 14K28o36d74a92t 2227896362597

Kozák snad neprohrál jedinou hlavu dneska. Zazdil jednu šanci, kdy pořádně nepřihrál, ale jinak mě proti Leicesteru překvapil, protože se zdá, jakoby neměl dvouletou pauzu. Jen tak dál.

+3/0
16.1.2016 20:40

M78a35r19e26k 17T48ů36m37a 4712188966122

To se na Chelsea hrálo prodloužení, či co?!:-/ Jako vyrovnat v 8. minutě nastavení, co na to říct, že?!

+5/0
16.1.2016 20:04

J11a85n 37H72e93l61l66e46r 9718635816

který mělo být 7 minut a ještě z ofsajdu ... jak je vidět, rozhodčí jsou všude chybující i takto zásadně ...

+3/0
16.1.2016 20:06

F90i74l62i14p 68K70ř62í58ž 9121481876328

97:53, Everton dal gól v 90:05 a začalo se hrát až v 91:20...

P65a73v22e16l 58S23l78o67v97á37k 3134612521702

Proč zase vy novináři řešíte,že je Citizens v čele po neůplném kole?To nemáte psát o něčem zajímavějším?Tabulku hodnoťte až zítra,popř. v pondělí bez těch vašich spekulací.

+7/−2

J66o23s89e97f 56Č72i50h88á39k 7181159480516

byly první či ne? Je jedno jestli v neůplném kole.

0/0
17.1.2016 8:35

J90o87s82e75f 42Z21d43r49á62h98a91l 2760220591908

V cele je momentalne Leicester...citizens je prezdivka pro Man City priteli.

F83i52l94i84p 80K31ř17í83ž 9551411846548

"Diego Costa se zbavil obránce Johna Stonese i brankáře Tima Howarda"

To nebyl Stones ale Jagielka... ;-)

+4/0
16.1.2016 18:17

M32i73l68a40n 83N60o10v72o39t60n93y 4596907194467

Chelsea vyrovnavaci gol v 99. minute, pricemz se melo nastavovat 7 minut a jeste navic z offsiduů

+13/−2
16.1.2016 17:57

F77i76l59i81p 25K46ř48í47ž 9881471246698

Everton dal gól a hrát se začalo až někdy kolem 91:15, takže na tom neni nic divnýho... Ofsajd to byl, ale tohle teda asi pomezní nemohl vidět ani z dalekohledu, o důvod víc pro video.

+1/0
16.1.2016 18:16

P21e27t61r 35P45a67v63e32l 1228838379970

Oslava gólů je součást hry a toleruje se u ní zhruba minuta, zbytek by se měl nastavit, zde to bylo ještě v pořádku, rozhodčí navíc musí dodržet čas, který ukáže, pokud ne, musí k tomu být vážný důvod (zranění, atp.). Ten tu nebyl, dvě minuty navíc už vůbec ne! To zaprvé. Zadruhé to byl jasný ofsajd, tady se rozhodně nedá mluvit o tom, že to pomezní nebo hlavní nemohl vidět...:-/

+7/−2
16.1.2016 18:26

F15i60l21i17p 88K92ř14í74ž 9431531396348

Ten tu nebyl? Aha, a když před pár týdny Everton dostal 2 góly v nastavení s Bournemouthem, protože jejich fanoušci vlezli na několik minut na hřiště, tak se taky nemělo nastavit, ne? Funes Mori oslavoval skokem do diváků, přišel o masku a ještě dostal žlutou kartu, ta oslava zabrala asi minutu a půl. Že se to nastaví zpátky je úplně normální a děje se to v každym zápase, tak nevím, kde jste na ta moudra přišel, ale do reality se moc neprojevily.

+1/−1

F72i26l47i16p 83K83ř30í25ž 9231491816218

Ale ono je v módě na Chelsea nadávat, na to sem zvyklej. Že v minulym zápase s WBA měl Yacob bejt 2x venku a hned po zákroku, kdy měl vidět už 3. žlutou ho Pulis vystřídal, to nikoho nezajímá. Když Coutinho dával proti Chelsea gól asi v 48. minutě, když byla nastavená jedna, tak to bylo ok, nikdo necekl. Když dostali gól v 98. minutě proti Liverpoolu, ač bylo nastavených asi 6 minut a žádnej gól nepadl, tak to bylo taky ok. Ale teď, teď se to tu bude rozebírat. Ok, ofsajd byl jasnej, o tom se bavit nemusíme. Ale ty kecy kvůli minutě, která se nastavuje prakticky v každym zápase, to je moc..

+3/−1
16.1.2016 18:31

T25o36m95á68š 96Z61a49h77r53á31d13k38a 3591544849717

Ja na Chelsea nenadavam. Ja jen doufam ze spadnou.

+2/−3
16.1.2016 18:40

F79i26l80i92p 87K19ř96í61ž 9781471906678

No, doufat můžete, ale troufnu si tvrdit, že se to nestane :-)

+3/−1
16.1.2016 18:41

P23e58t33r 49P17a91v61e96l 1458778809130

Hehe... Najednou "ofsajd jasnej a nemusíme se o tom bavit"... Ještě před pár minutama pravý opak...R^

Jelikož jasně píši, že "musí k tomu být vážný důvod", tak ten rádoby vtipný výkřik se zápasem EVE - BOU nebudu dále komentovat.

V zápase s Liverpoolem se v prvním poločase nastavovaly minuty 3.

Ale jinak uznávám, že rozhodčí se vždycky budou řídit svými instinkty, (jen jsem chtěl připomenout, že ne za všechno se automaticky musí nastavovat, jak si někteří stále myslí), a tudíž je debata o minutách opravdu nesmyslná... Stejně jako diskuze o tomhle s fanoušky Chelsea, ti se cítí ukřivdění vždycky, že....:-/

+3/0
16.1.2016 18:52

F61i79l51i22p 18K56ř39í98ž 9581451966688

Číst moc asi neumíte, ofsajd jsem nikdy nerozporoval...

Rozhodčí žádný "vážný důvod" mít nemusí, je to minimální nastavený čas a nemusí se jím nijak striktně řídit.

0/0
16.1.2016 18:54

F87i32l94i27p 74K26ř30í16ž 9931361296298

Jo a máte pravdu, nenastavovala se jedna, ale 2 minuty a gól padl v čase 47:30.

0/0
16.1.2016 18:58

M81i94l46a96n 56N49o93v97o23t28n23y 4466957874157

A já na Chelsea nenadávám, jen jsem konstatoval fakta. To jak si to někdo přebere, je už na něm.

0/0

F48i47l41i32p 25K88ř45í26ž 9221741866798

Copak sem reagoval na vás? Ale no tak...

0/0
16.1.2016 18:55

M24i71l86a75n 42N60o68v26o71t58n81y 4586647464837

Zrovna když fanoušci vlezou na hřiště, tak je logické, že se nastavení trošku zvětší. Ale to, že jedno mužstvo dá gol a oslava netrvá nějakou nestandardní dobu, tak tam důvod pro přidání skoro dvou minut nevidím. Ono jestli přidal 2 minuty kvůli golu Evertonu, tak proč pak nepřidal další dvě minuty kvůli golu Chelsea?

+3/−1

F50i74l84i97p 38K69ř76í81ž 9731711206398

Nikdo nepřidal sakra 2 minuty, gól padl v čase 97:53, tak kde je problém? Proč je nepřidal ke gólu Chelsea? Protože ten gól padl sekundy před tim, než by zapískal konec, nebylo je za co přidávat.

0/−1
16.1.2016 18:53

J83a64n82a 71H19o76r35á32č21k46o85v62á 5766782268550

Promiňte mínus jsem vám dát nechtěla, chtěla jsem reagovat.

Zápas jsem neviděla, ostatně moc se na kopanou nedívám.

Čistě matematicky, bez ohledu na to, že rozhodčí může nastavený čas prodloužit.

Nastavovalo se sedm minut? Pokud ano, pak gól padl padesáttři sekund po předpokládaném konci utkání. Což je o trochu víc, než se dá předpokládat na dokončení akce. Ale pravdou je, že konec není povinný, nesmí být dřív, než je ohlášen.

Pro ty co tu matematiku zcela nemilují pak drobmý matematický náznak.

1 minuta nastavení je 90:00 + 1:00 = 91:00

5 minut nastavení je 90:00 + 5:00 = 95:00

a zdejší sekundy před tím než by zapískal konec

7 minut nastavení je 90:00 + 7:00 = 97:00

Zlate ragby, tam je tohle jednoznačné.

0/0
17.1.2016 5:23

F66i87l76i84p 41K48ř70í41ž 9231451266128

Jinak, oplusujte si to tady navzájem, ale naučte se prosím i pravidla. :-);-)

0/0
16.1.2016 18:59

F41i96l25i64p 12K75ř14í43ž 9101491156338

Navíc je to vubec blbost, protože nastavenej čas je "minimal added time", takže je vůbec váš příspěvek blbost.

"The announcement of the additional time does not indicate the exact amount of time left in the match. The time may be increased if the referee considers it appropriate but never reduced."

+3/0
16.1.2016 18:39

J41o35s46e64f 22D17o28l22e24ž20a93l 1956857781

Ano z ČR jsme zvyklí, že rozhodčí nastavování času moc neřeší, v poločase nastaví minutu, na konci zápasu 3-4 a už neřeší, jak moc se v tom zápase pohyboval míč mimo hru. Pokud sledujete anglický fotbal aspoň trochu, tak už jste si mohl všimnout, že tam rozhodčí nastavují zpravidla více a pokud se cca minutu a půl z jakéhokoliv důvodu nehraje, tak mi přijde adekvátní, že se to následně zohlední, dnes to Chelsea pomohlo, ale jsem si jistý, že by se v historii našlo několik situací, kde naopak ne a na ty dvě minuty nad rámec jste přišel kde? Nastaveno bylo 7 minut a gól padl v 7. minutě a 53. vteřině nastavení. Máte pravdu, že ten gól neměl platit vzhledem k Terryho ofsajdu, ale na samotném faktu, že gól padl 53 vteřin nad rámec původně stanoveného nastaveného času, prostě nic špatně není.