Chelsea remizovala v přestřelce s Evertonem, Leicester je o bod v čele

Dramatické rozuzlení měl zápas mezi Chelsea a Evertonem. Parádní šestigólovou přestřelku otevřel i uzavřel John Terry. Na vlastní gól z úvodu druhé půle odpověděl vyrovnáním v osmé nastavené minutě. Tabulku vede před Manchesterem City a Arsenalem po neúplném dvaadvacátém kole Leicester, který remizoval na hřišti poslední Aston Villy. Celý zápas v dresu domácích zvládl znovu Libor Kozák.

A58d21a23m 76S49v88o44b51o56d95a 2597419550195

Ten gól Nového Hradu proti Západní Šunce na 2:0 byl moc pěkný.

0/0
17.1.2016 10:17

O73n86d62ř32e59j 73C41i65g28á86n93e84k 1437450678865

Já nevím, možná jsem blbej, ale chápe někdo toto: "ZáložníkRijád Mahrizz Leicesteru neproměnil druhou penaltu ve třetím ligovém zápase po sobě." ?

+9/0
17.1.2016 0:47

F72i22l81i88p 48J31a78r67a44b 1983857340827

Pochopit se to dá asi tak, že za poslední tři kola nedal dvě penalty. Ale napsáno to tedy bylo báječně.;-D

0/0
17.1.2016 10:44

O54n32d52ř93e80j 50F44r94a39n10c 4579861408

Chelsea 90 + 8? Vrací se éra podvodníka Fergusona či co?

+1/−1
16.1.2016 21:59

M33a28r90t16i53n 76K64o82d82a77t 2527176872947

Kozák snad neprohrál jedinou hlavu dneska. Zazdil jednu šanci, kdy pořádně nepřihrál, ale jinak mě proti Leicesteru překvapil, protože se zdá, jakoby neměl dvouletou pauzu. Jen tak dál.

+3/0
16.1.2016 20:40

M28a27r32e73k 48T57ů21m94a 4442108146912

To se na Chelsea hrálo prodloužení, či co?!:-/ Jako vyrovnat v 8. minutě nastavení, co na to říct, že?!

+5/0
16.1.2016 20:04

J10a71n 56H72e63l93l58e24r 9128865606

který mělo být 7 minut a ještě z ofsajdu ... jak je vidět, rozhodčí jsou všude chybující i takto zásadně ...

+3/0
16.1.2016 20:06

F90i32l30i51p 98K76ř79í44ž 9161851316268

97:53, Everton dal gól v 90:05 a začalo se hrát až v 91:20...

P43a25v98e93l 28S70l83o98v90á21k 3644272231362

Proč zase vy novináři řešíte,že je Citizens v čele po neůplném kole?To nemáte psát o něčem zajímavějším?Tabulku hodnoťte až zítra,popř. v pondělí bez těch vašich spekulací.

+7/−2

J83o10s46e47f 27Č23i41h79á93k 7841519300776

byly první či ne? Je jedno jestli v neůplném kole.

0/0
17.1.2016 8:35

J63o89s71e22f 63Z50d42r29á87h33a68l 2520680151268

V cele je momentalne Leicester...citizens je prezdivka pro Man City priteli.

F42i11l88i82p 96K70ř92í89ž 9401591296448

"Diego Costa se zbavil obránce Johna Stonese i brankáře Tima Howarda"

To nebyl Stones ale Jagielka... ;-)

+4/0
16.1.2016 18:17

M74i76l48a49n 50N80o85v27o49t74n36y 4196697434327

Chelsea vyrovnavaci gol v 99. minute, pricemz se melo nastavovat 7 minut a jeste navic z offsiduů

+13/−2
16.1.2016 17:57

F63i21l33i70p 53K76ř74í90ž 9481941606528

Everton dal gól a hrát se začalo až někdy kolem 91:15, takže na tom neni nic divnýho... Ofsajd to byl, ale tohle teda asi pomezní nemohl vidět ani z dalekohledu, o důvod víc pro video.

+1/0
16.1.2016 18:16

P90e13t16r 10P22a58v13e44l 1568928749560

Oslava gólů je součást hry a toleruje se u ní zhruba minuta, zbytek by se měl nastavit, zde to bylo ještě v pořádku, rozhodčí navíc musí dodržet čas, který ukáže, pokud ne, musí k tomu být vážný důvod (zranění, atp.). Ten tu nebyl, dvě minuty navíc už vůbec ne! To zaprvé. Zadruhé to byl jasný ofsajd, tady se rozhodně nedá mluvit o tom, že to pomezní nebo hlavní nemohl vidět...:-/

+7/−2
16.1.2016 18:26

F28i67l78i96p 16K91ř28í48ž 9731171806658

Ten tu nebyl? Aha, a když před pár týdny Everton dostal 2 góly v nastavení s Bournemouthem, protože jejich fanoušci vlezli na několik minut na hřiště, tak se taky nemělo nastavit, ne? Funes Mori oslavoval skokem do diváků, přišel o masku a ještě dostal žlutou kartu, ta oslava zabrala asi minutu a půl. Že se to nastaví zpátky je úplně normální a děje se to v každym zápase, tak nevím, kde jste na ta moudra přišel, ale do reality se moc neprojevily.

+1/−1

F69i16l51i69p 82K38ř52í88ž 9961881826218

Ale ono je v módě na Chelsea nadávat, na to sem zvyklej. Že v minulym zápase s WBA měl Yacob bejt 2x venku a hned po zákroku, kdy měl vidět už 3. žlutou ho Pulis vystřídal, to nikoho nezajímá. Když Coutinho dával proti Chelsea gól asi v 48. minutě, když byla nastavená jedna, tak to bylo ok, nikdo necekl. Když dostali gól v 98. minutě proti Liverpoolu, ač bylo nastavených asi 6 minut a žádnej gól nepadl, tak to bylo taky ok. Ale teď, teď se to tu bude rozebírat. Ok, ofsajd byl jasnej, o tom se bavit nemusíme. Ale ty kecy kvůli minutě, která se nastavuje prakticky v každym zápase, to je moc..

+3/−1
16.1.2016 18:31

T49o61m76á15š 34Z85a39h88r63á15d12k74a 3791674989297

Ja na Chelsea nenadavam. Ja jen doufam ze spadnou.

+2/−3
16.1.2016 18:40

F55i85l44i19p 46K46ř93í69ž 9881291166138

No, doufat můžete, ale troufnu si tvrdit, že se to nestane :-)

+3/−1
16.1.2016 18:41

P13e76t66r 45P56a39v44e38l 1868938629440

Hehe... Najednou "ofsajd jasnej a nemusíme se o tom bavit"... Ještě před pár minutama pravý opak...R^

Jelikož jasně píši, že "musí k tomu být vážný důvod", tak ten rádoby vtipný výkřik se zápasem EVE - BOU nebudu dále komentovat.

V zápase s Liverpoolem se v prvním poločase nastavovaly minuty 3.

Ale jinak uznávám, že rozhodčí se vždycky budou řídit svými instinkty, (jen jsem chtěl připomenout, že ne za všechno se automaticky musí nastavovat, jak si někteří stále myslí), a tudíž je debata o minutách opravdu nesmyslná... Stejně jako diskuze o tomhle s fanoušky Chelsea, ti se cítí ukřivdění vždycky, že....:-/

+3/0
16.1.2016 18:52

F28i27l60i66p 40K71ř11í83ž 9191961126628

Číst moc asi neumíte, ofsajd jsem nikdy nerozporoval...

Rozhodčí žádný "vážný důvod" mít nemusí, je to minimální nastavený čas a nemusí se jím nijak striktně řídit.

0/0
16.1.2016 18:54

F79i45l73i54p 91K87ř84í28ž 9811351226968

Jo a máte pravdu, nenastavovala se jedna, ale 2 minuty a gól padl v čase 47:30.

0/0
16.1.2016 18:58

M69i55l44a44n 39N21o34v92o51t26n91y 4856797624977

A já na Chelsea nenadávám, jen jsem konstatoval fakta. To jak si to někdo přebere, je už na něm.

0/0

F86i45l96i16p 10K24ř86í98ž 9811831526498

Copak sem reagoval na vás? Ale no tak...

0/0
16.1.2016 18:55

M11i75l79a18n 16N30o90v20o95t36n71y 4716837134607

Zrovna když fanoušci vlezou na hřiště, tak je logické, že se nastavení trošku zvětší. Ale to, že jedno mužstvo dá gol a oslava netrvá nějakou nestandardní dobu, tak tam důvod pro přidání skoro dvou minut nevidím. Ono jestli přidal 2 minuty kvůli golu Evertonu, tak proč pak nepřidal další dvě minuty kvůli golu Chelsea?

+3/−1

F45i86l58i93p 91K92ř11í49ž 9311741346968

Nikdo nepřidal sakra 2 minuty, gól padl v čase 97:53, tak kde je problém? Proč je nepřidal ke gólu Chelsea? Protože ten gól padl sekundy před tim, než by zapískal konec, nebylo je za co přidávat.

0/−1
16.1.2016 18:53

J19a69n72a 60H91o88r20á58č23k42o20v71á 5946682668700

Promiňte mínus jsem vám dát nechtěla, chtěla jsem reagovat.

Zápas jsem neviděla, ostatně moc se na kopanou nedívám.

Čistě matematicky, bez ohledu na to, že rozhodčí může nastavený čas prodloužit.

Nastavovalo se sedm minut? Pokud ano, pak gól padl padesáttři sekund po předpokládaném konci utkání. Což je o trochu víc, než se dá předpokládat na dokončení akce. Ale pravdou je, že konec není povinný, nesmí být dřív, než je ohlášen.

Pro ty co tu matematiku zcela nemilují pak drobmý matematický náznak.

1 minuta nastavení je 90:00 + 1:00 = 91:00

5 minut nastavení je 90:00 + 5:00 = 95:00

a zdejší sekundy před tím než by zapískal konec

7 minut nastavení je 90:00 + 7:00 = 97:00

Zlate ragby, tam je tohle jednoznačné.

0/0
17.1.2016 5:23

F25i72l22i13p 49K77ř10í49ž 9871901586488

Jinak, oplusujte si to tady navzájem, ale naučte se prosím i pravidla. :-);-)

0/0
16.1.2016 18:59

F61i53l14i82p 18K20ř30í46ž 9441441816618

Navíc je to vubec blbost, protože nastavenej čas je "minimal added time", takže je vůbec váš příspěvek blbost.

"The announcement of the additional time does not indicate the exact amount of time left in the match. The time may be increased if the referee considers it appropriate but never reduced."

+3/0
16.1.2016 18:39

J34o89s27e35f 24D63o34l34e31ž84a75l 1186717841

Ano z ČR jsme zvyklí, že rozhodčí nastavování času moc neřeší, v poločase nastaví minutu, na konci zápasu 3-4 a už neřeší, jak moc se v tom zápase pohyboval míč mimo hru. Pokud sledujete anglický fotbal aspoň trochu, tak už jste si mohl všimnout, že tam rozhodčí nastavují zpravidla více a pokud se cca minutu a půl z jakéhokoliv důvodu nehraje, tak mi přijde adekvátní, že se to následně zohlední, dnes to Chelsea pomohlo, ale jsem si jistý, že by se v historii našlo několik situací, kde naopak ne a na ty dvě minuty nad rámec jste přišel kde? Nastaveno bylo 7 minut a gól padl v 7. minutě a 53. vteřině nastavení. Máte pravdu, že ten gól neměl platit vzhledem k Terryho ofsajdu, ale na samotném faktu, že gól padl 53 vteřin nad rámec původně stanoveného nastaveného času, prostě nic špatně není.