Chelsea remizovala v přestřelce s Evertonem, Leicester je o bod v čele

Dramatické rozuzlení měl zápas mezi Chelsea a Evertonem. Parádní šestigólovou přestřelku otevřel i uzavřel John Terry. Na vlastní gól z úvodu druhé půle odpověděl vyrovnáním v osmé nastavené minutě. Tabulku vede před Manchesterem City a Arsenalem po neúplném dvaadvacátém kole Leicester, který remizoval na hřišti poslední Aston Villy. Celý zápas v dresu domácích zvládl znovu Libor Kozák.

A91d62a95m 77S61v51o60b71o82d20a 2857909960285

Ten gól Nového Hradu proti Západní Šunce na 2:0 byl moc pěkný.

0/0
17.1.2016 10:17

O97n83d17ř30e46j 64C89i31g90á43n36e78k 1937790498345

Já nevím, možná jsem blbej, ale chápe někdo toto: "ZáložníkRijád Mahrizz Leicesteru neproměnil druhou penaltu ve třetím ligovém zápase po sobě." ?

+9/0
17.1.2016 0:47

F14i45l47i87p 12J65a73r92a16b 1363987730107

Pochopit se to dá asi tak, že za poslední tři kola nedal dvě penalty. Ale napsáno to tedy bylo báječně.;-D

0/0
17.1.2016 10:44

O28n18d57ř60e78j 70F85r12a25n66c 4169461108

Chelsea 90 + 8? Vrací se éra podvodníka Fergusona či co?

+1/−1
16.1.2016 21:59

M29a69r97t67i71n 21K46o78d73a47t 2127936622337

Kozák snad neprohrál jedinou hlavu dneska. Zazdil jednu šanci, kdy pořádně nepřihrál, ale jinak mě proti Leicesteru překvapil, protože se zdá, jakoby neměl dvouletou pauzu. Jen tak dál.

+3/0
16.1.2016 20:40

M90a10r92e47k 90T88ů13m81a 4842748986322

To se na Chelsea hrálo prodloužení, či co?!:-/ Jako vyrovnat v 8. minutě nastavení, co na to říct, že?!

+5/0
16.1.2016 20:04

J93a46n 18H46e38l11l86e82r 9958755356

který mělo být 7 minut a ještě z ofsajdu ... jak je vidět, rozhodčí jsou všude chybující i takto zásadně ...

+3/0
16.1.2016 20:06

F44i25l61i93p 35K79ř16í62ž 9971551786848

97:53, Everton dal gól v 90:05 a začalo se hrát až v 91:20...

P32a75v31e76l 53S52l18o37v41á69k 3224672681482

Proč zase vy novináři řešíte,že je Citizens v čele po neůplném kole?To nemáte psát o něčem zajímavějším?Tabulku hodnoťte až zítra,popř. v pondělí bez těch vašich spekulací.

+7/−2

J12o75s90e67f 50Č33i60h89á43k 7901519400966

byly první či ne? Je jedno jestli v neůplném kole.

0/0
17.1.2016 8:35

J23o29s40e90f 79Z62d20r51á21h26a54l 2900670461968

V cele je momentalne Leicester...citizens je prezdivka pro Man City priteli.

F48i32l12i38p 44K88ř30í66ž 9411791976608

"Diego Costa se zbavil obránce Johna Stonese i brankáře Tima Howarda"

To nebyl Stones ale Jagielka... ;-)

+4/0
16.1.2016 18:17

M78i49l56a82n 73N30o37v45o78t60n74y 4976347354567

Chelsea vyrovnavaci gol v 99. minute, pricemz se melo nastavovat 7 minut a jeste navic z offsiduů

+13/−2
16.1.2016 17:57

F16i34l48i10p 69K40ř89í65ž 9931211546698

Everton dal gól a hrát se začalo až někdy kolem 91:15, takže na tom neni nic divnýho... Ofsajd to byl, ale tohle teda asi pomezní nemohl vidět ani z dalekohledu, o důvod víc pro video.

+1/0
16.1.2016 18:16

P36e60t94r 15P31a48v29e63l 1788148929430

Oslava gólů je součást hry a toleruje se u ní zhruba minuta, zbytek by se měl nastavit, zde to bylo ještě v pořádku, rozhodčí navíc musí dodržet čas, který ukáže, pokud ne, musí k tomu být vážný důvod (zranění, atp.). Ten tu nebyl, dvě minuty navíc už vůbec ne! To zaprvé. Zadruhé to byl jasný ofsajd, tady se rozhodně nedá mluvit o tom, že to pomezní nebo hlavní nemohl vidět...:-/

+7/−2
16.1.2016 18:26

F18i43l96i64p 73K33ř77í12ž 9871811956278

Ten tu nebyl? Aha, a když před pár týdny Everton dostal 2 góly v nastavení s Bournemouthem, protože jejich fanoušci vlezli na několik minut na hřiště, tak se taky nemělo nastavit, ne? Funes Mori oslavoval skokem do diváků, přišel o masku a ještě dostal žlutou kartu, ta oslava zabrala asi minutu a půl. Že se to nastaví zpátky je úplně normální a děje se to v každym zápase, tak nevím, kde jste na ta moudra přišel, ale do reality se moc neprojevily.

+1/−1

F40i19l67i70p 22K54ř45í38ž 9131931756508

Ale ono je v módě na Chelsea nadávat, na to sem zvyklej. Že v minulym zápase s WBA měl Yacob bejt 2x venku a hned po zákroku, kdy měl vidět už 3. žlutou ho Pulis vystřídal, to nikoho nezajímá. Když Coutinho dával proti Chelsea gól asi v 48. minutě, když byla nastavená jedna, tak to bylo ok, nikdo necekl. Když dostali gól v 98. minutě proti Liverpoolu, ač bylo nastavených asi 6 minut a žádnej gól nepadl, tak to bylo taky ok. Ale teď, teď se to tu bude rozebírat. Ok, ofsajd byl jasnej, o tom se bavit nemusíme. Ale ty kecy kvůli minutě, která se nastavuje prakticky v každym zápase, to je moc..

+3/−1
16.1.2016 18:31

T72o38m35á77š 70Z56a51h23r89á40d66k72a 3751264429267

Ja na Chelsea nenadavam. Ja jen doufam ze spadnou.

+2/−3
16.1.2016 18:40

F18i65l86i40p 42K63ř95í63ž 9761161186438

No, doufat můžete, ale troufnu si tvrdit, že se to nestane :-)

+3/−1
16.1.2016 18:41

P75e88t49r 41P92a33v36e47l 1548178559450

Hehe... Najednou "ofsajd jasnej a nemusíme se o tom bavit"... Ještě před pár minutama pravý opak...R^

Jelikož jasně píši, že "musí k tomu být vážný důvod", tak ten rádoby vtipný výkřik se zápasem EVE - BOU nebudu dále komentovat.

V zápase s Liverpoolem se v prvním poločase nastavovaly minuty 3.

Ale jinak uznávám, že rozhodčí se vždycky budou řídit svými instinkty, (jen jsem chtěl připomenout, že ne za všechno se automaticky musí nastavovat, jak si někteří stále myslí), a tudíž je debata o minutách opravdu nesmyslná... Stejně jako diskuze o tomhle s fanoušky Chelsea, ti se cítí ukřivdění vždycky, že....:-/

+3/0
16.1.2016 18:52

F67i15l86i73p 45K90ř54í79ž 9381361716258

Číst moc asi neumíte, ofsajd jsem nikdy nerozporoval...

Rozhodčí žádný "vážný důvod" mít nemusí, je to minimální nastavený čas a nemusí se jím nijak striktně řídit.

0/0
16.1.2016 18:54

F62i42l85i75p 73K58ř71í61ž 9221751346508

Jo a máte pravdu, nenastavovala se jedna, ale 2 minuty a gól padl v čase 47:30.

0/0
16.1.2016 18:58

M98i72l48a49n 77N86o19v62o29t29n35y 4556887594727

A já na Chelsea nenadávám, jen jsem konstatoval fakta. To jak si to někdo přebere, je už na něm.

0/0

F32i36l79i16p 13K72ř85í97ž 9161561616888

Copak sem reagoval na vás? Ale no tak...

0/0
16.1.2016 18:55

M82i54l42a69n 43N63o87v11o95t51n75y 4926287734517

Zrovna když fanoušci vlezou na hřiště, tak je logické, že se nastavení trošku zvětší. Ale to, že jedno mužstvo dá gol a oslava netrvá nějakou nestandardní dobu, tak tam důvod pro přidání skoro dvou minut nevidím. Ono jestli přidal 2 minuty kvůli golu Evertonu, tak proč pak nepřidal další dvě minuty kvůli golu Chelsea?

+3/−1

F95i37l86i96p 25K11ř35í45ž 9811161726618

Nikdo nepřidal sakra 2 minuty, gól padl v čase 97:53, tak kde je problém? Proč je nepřidal ke gólu Chelsea? Protože ten gól padl sekundy před tim, než by zapískal konec, nebylo je za co přidávat.

0/−1
16.1.2016 18:53

J64a10n65a 90H86o87r14á64č29k59o84v70á 5676872638300

Promiňte mínus jsem vám dát nechtěla, chtěla jsem reagovat.

Zápas jsem neviděla, ostatně moc se na kopanou nedívám.

Čistě matematicky, bez ohledu na to, že rozhodčí může nastavený čas prodloužit.

Nastavovalo se sedm minut? Pokud ano, pak gól padl padesáttři sekund po předpokládaném konci utkání. Což je o trochu víc, než se dá předpokládat na dokončení akce. Ale pravdou je, že konec není povinný, nesmí být dřív, než je ohlášen.

Pro ty co tu matematiku zcela nemilují pak drobmý matematický náznak.

1 minuta nastavení je 90:00 + 1:00 = 91:00

5 minut nastavení je 90:00 + 5:00 = 95:00

a zdejší sekundy před tím než by zapískal konec

7 minut nastavení je 90:00 + 7:00 = 97:00

Zlate ragby, tam je tohle jednoznačné.

0/0
17.1.2016 5:23

F55i42l60i41p 60K75ř57í21ž 9191401606638

Jinak, oplusujte si to tady navzájem, ale naučte se prosím i pravidla. :-);-)

0/0
16.1.2016 18:59

F47i72l35i96p 81K98ř86í44ž 9141631876888

Navíc je to vubec blbost, protože nastavenej čas je "minimal added time", takže je vůbec váš příspěvek blbost.

"The announcement of the additional time does not indicate the exact amount of time left in the match. The time may be increased if the referee considers it appropriate but never reduced."

+3/0
16.1.2016 18:39

J63o53s91e21f 66D28o19l61e79ž78a12l 1306737211

Ano z ČR jsme zvyklí, že rozhodčí nastavování času moc neřeší, v poločase nastaví minutu, na konci zápasu 3-4 a už neřeší, jak moc se v tom zápase pohyboval míč mimo hru. Pokud sledujete anglický fotbal aspoň trochu, tak už jste si mohl všimnout, že tam rozhodčí nastavují zpravidla více a pokud se cca minutu a půl z jakéhokoliv důvodu nehraje, tak mi přijde adekvátní, že se to následně zohlední, dnes to Chelsea pomohlo, ale jsem si jistý, že by se v historii našlo několik situací, kde naopak ne a na ty dvě minuty nad rámec jste přišel kde? Nastaveno bylo 7 minut a gól padl v 7. minutě a 53. vteřině nastavení. Máte pravdu, že ten gól neměl platit vzhledem k Terryho ofsajdu, ale na samotném faktu, že gól padl 53 vteřin nad rámec původně stanoveného nastaveného času, prostě nic špatně není.