Manchester City jde díky gólu Bonyho do čela, United opět ztratili

Fotbalová Premier League má minimálně do neděle nového lídra - Manchester City. Ten i díky brance bývalého útočníka pražské Sparty Wilfrieda Bonyho porazil Swansea 2:1 a o skóre předskočil Leicester. Druhý celek z Manchesteru podlehl nováčkovi z Bournemouthu na jeho hřišti 1:2.

V20l55a27d46i69s46l58a96v 13N12o98h66e37j19l 7698177128721

me prijde ze brankar jak se snazil spickama prstu ten mic zasahnout tak ho jeste nestastne pristrcil lehce smerem do branky, ze kdyby se balonu nedotkl, tak to byla treba jen tyc. mam z toho porad takovej dojem, koukal sem na to asi 20x. ;-)

+1/0
15.12.2015 23:18

V93l59a95d79i22m58í79r 60H90á80j44e73k 4890432434451

Tak takové góly z rohu uměl i Pepa Chovanec ze Sparty. Kdo si ho neuhlídal, ten zaplakal.

+1/0
15.12.2015 18:40

P66a95v69e37l 48M40e98j96s70t45r87i12k 2974453297696

Titulek naprosto zesmesnujici pisalka bych spis rekl ja. Nadherny gol aspirujici na trefu tydne. Perfektni je i zasah brankare na druhe strane, kdy nadvakrat zachranovat spickou nohy i konecky prstuR^

+3/0
15.12.2015 10:41

P17a12v97e41l 92K39a43l67o65u19s54e76k 8617380227654

Těmi rádobysenzačními dehonestujícími titulky se zesměšňují akorát autoři článků/titulků. RvRvRv

+15/0
15.12.2015 9:45

S32t91e51p72a47n 73T34o63t59h 8988189765708

Standa Pelc taky posílal padající listy... ještě 94/95 jich u nás v Ústí pár poslal...

Někdo psal chyba gólmana, ale když se to dobře kopne, tak míč padá do branky u zadní tyče zhora (Standa na podzim 2x "olíznul" spojnici), takže gólman může jen koukat...

To se vidí jen hodně málo. R^

0/0
15.12.2015 9:36

P77e61t54r 61V73l66c87e44k 5112525365627

V titulku je řeč o Manchesteru, takže vlastně nevíme, o kom je řeč......až po další chvíli se to vyjasní....:-P

0/0
14.12.2015 21:54

J11a71k38u85b 32K44u42č32e31r78a 6168932551323

Chyba golmana jako blázen, ale takovej je holt život fandů United. Zraní se půlka týmu a zkušení dělají obrovský hrubky.:-)

M34a31r30t48i25n 20S45ý12k94o76r37a 1637748547487

Ten Iheanachoj dobrý štístko. Nedávno dal vítězný gól v 90´ minutě, teď ještě o dvě později.

O15n95d13ř83e80j 85M17a56l70ý 6962102570673

Bournemouthu nejdříve si dal Chelsea a teď MU? Myslím, že loni se jim o tom ani nezdálo.

+8/0
12.12.2015 21:28

M77a44r85t40i81n 67C53a39j55t21h58a87m13l 3471188456470

Ale MU nic nehral.Nastavili 5 minut a kde byl ten jejich povestnej zamek.Schveistenger upada tam do prumeru.Dnes leda dobrej Felaini a ten gol na 2-1?Jen obrana koukala