Manchester City jde díky gólu Bonyho do čela, United opět ztratili

Fotbalová Premier League má minimálně do neděle nového lídra - Manchester City. Ten i díky brance bývalého útočníka pražské Sparty Wilfrieda Bonyho porazil Swansea 2:1 a o skóre předskočil Leicester. Druhý celek z Manchesteru podlehl nováčkovi z Bournemouthu na jeho hřišti 1:2.

V43l30a94d67i54s19l35a45v 78N30o12h61e69j48l 7228127288391

me prijde ze brankar jak se snazil spickama prstu ten mic zasahnout tak ho jeste nestastne pristrcil lehce smerem do branky, ze kdyby se balonu nedotkl, tak to byla treba jen tyc. mam z toho porad takovej dojem, koukal sem na to asi 20x. ;-)

+1/0
15.12.2015 23:18

V41l49a49d21i10m94í49r 97H80á18j39e76k 4310722964931

Tak takové góly z rohu uměl i Pepa Chovanec ze Sparty. Kdo si ho neuhlídal, ten zaplakal.

+1/0
15.12.2015 18:40

P85a38v98e31l 44M66e76j15s84t22r76i92k 2834223927756

Titulek naprosto zesmesnujici pisalka bych spis rekl ja. Nadherny gol aspirujici na trefu tydne. Perfektni je i zasah brankare na druhe strane, kdy nadvakrat zachranovat spickou nohy i konecky prstuR^

+3/0
15.12.2015 10:41

P73a16v42e51l 33K31a30l98o27u55s37e26k 8167120977384

Těmi rádobysenzačními dehonestujícími titulky se zesměšňují akorát autoři článků/titulků. RvRvRv

+15/0
15.12.2015 9:45

S63t75e61p82a12n 95T93o73t72h 8438359875278

Standa Pelc taky posílal padající listy... ještě 94/95 jich u nás v Ústí pár poslal...

Někdo psal chyba gólmana, ale když se to dobře kopne, tak míč padá do branky u zadní tyče zhora (Standa na podzim 2x "olíznul" spojnici), takže gólman může jen koukat...

To se vidí jen hodně málo. R^

0/0
15.12.2015 9:36

P56e24t68r 25V62l12c25e40k 5542695635187

V titulku je řeč o Manchesteru, takže vlastně nevíme, o kom je řeč......až po další chvíli se to vyjasní....:-P

0/0
14.12.2015 21:54

J98a13k88u38b 59K98u82č23e47r38a 6178602191723

Chyba golmana jako blázen, ale takovej je holt život fandů United. Zraní se půlka týmu a zkušení dělají obrovský hrubky.:-)

M82a97r19t16i96n 74S13ý91k15o44r22a 1447518737787

Ten Iheanachoj dobrý štístko. Nedávno dal vítězný gól v 90´ minutě, teď ještě o dvě později.

O67n74d26ř43e56j 69M58a56l83ý 6402492280103

Bournemouthu nejdříve si dal Chelsea a teď MU? Myslím, že loni se jim o tom ani nezdálo.

+8/0
12.12.2015 21:28

M62a44r68t85i17n 32C65a55j54t68h12a50m34l 3601948616740

Ale MU nic nehral.Nastavili 5 minut a kde byl ten jejich povestnej zamek.Schveistenger upada tam do prumeru.Dnes leda dobrej Felaini a ten gol na 2-1?Jen obrana koukala