Manchester City jde díky gólu Bonyho do čela, United opět ztratili

Fotbalová Premier League má minimálně do neděle nového lídra - Manchester City. Ten i díky brance bývalého útočníka pražské Sparty Wilfrieda Bonyho porazil Swansea 2:1 a o skóre předskočil Leicester. Druhý celek z Manchesteru podlehl nováčkovi z Bournemouthu na jeho hřišti 1:2.

V75l16a36d71i17s60l68a93v 23N37o51h19e62j63l 7888167158101

me prijde ze brankar jak se snazil spickama prstu ten mic zasahnout tak ho jeste nestastne pristrcil lehce smerem do branky, ze kdyby se balonu nedotkl, tak to byla treba jen tyc. mam z toho porad takovej dojem, koukal sem na to asi 20x. ;-)

+1/0
15.12.2015 23:18

V86l59a86d44i95m59í42r 28H59á87j41e88k 4790722834171

Tak takové góly z rohu uměl i Pepa Chovanec ze Sparty. Kdo si ho neuhlídal, ten zaplakal.

+1/0
15.12.2015 18:40

P40a80v41e19l 91M95e10j74s66t67r14i21k 2214483627716

Titulek naprosto zesmesnujici pisalka bych spis rekl ja. Nadherny gol aspirujici na trefu tydne. Perfektni je i zasah brankare na druhe strane, kdy nadvakrat zachranovat spickou nohy i konecky prstuR^

+3/0
15.12.2015 10:41

P98a69v37e89l 22K88a71l40o21u73s41e18k 8167810477714

Těmi rádobysenzačními dehonestujícími titulky se zesměšňují akorát autoři článků/titulků. RvRvRv

+15/0
15.12.2015 9:45

S45t78e56p58a34n 72T89o94t63h 8858689395918

Standa Pelc taky posílal padající listy... ještě 94/95 jich u nás v Ústí pár poslal...

Někdo psal chyba gólmana, ale když se to dobře kopne, tak míč padá do branky u zadní tyče zhora (Standa na podzim 2x "olíznul" spojnici), takže gólman může jen koukat...

To se vidí jen hodně málo. R^

0/0
15.12.2015 9:36

P38e16t48r 48V78l26c79e13k 5552275275917

V titulku je řeč o Manchesteru, takže vlastně nevíme, o kom je řeč......až po další chvíli se to vyjasní....:-P

0/0
14.12.2015 21:54

J69a78k79u31b 67K65u59č84e65r49a 6748692161233

Chyba golmana jako blázen, ale takovej je holt život fandů United. Zraní se půlka týmu a zkušení dělají obrovský hrubky.:-)

M31a90r42t32i38n 40S42ý12k20o24r41a 1287138787167

Ten Iheanachoj dobrý štístko. Nedávno dal vítězný gól v 90´ minutě, teď ještě o dvě později.

O67n88d67ř78e60j 84M42a95l90ý 6812442570423

Bournemouthu nejdříve si dal Chelsea a teď MU? Myslím, že loni se jim o tom ani nezdálo.

+8/0
12.12.2015 21:28

M46a76r81t41i93n 36C79a27j83t98h30a22m73l 3681958886400

Ale MU nic nehral.Nastavili 5 minut a kde byl ten jejich povestnej zamek.Schveistenger upada tam do prumeru.Dnes leda dobrej Felaini a ten gol na 2-1?Jen obrana koukala