Liberecký kapitán Pavelka: Věřili jsme možná víc, než bylo reálné

Jeho tým dřel, ale chyboval a v posledním zápase podzimu prohrál doma se silnou Marseille 2:4. Sen o postupu do jarních bojů Evropské ligy se rozplynul. „Marseille dokázala, že jde po právu dál a my to s pokorou přijímáme,“ řekl kapitán libereckých fotbalistů David Pavelka. „Prohra nás mrzí hlavně kvůli fanouškům. Celé město zápasem žilo.“

H69o35n17z33a 80M45á29z93a 5260841880774

Hodně dobrý, tak neprošvihnout hlavně jaro. Chlapci v zimní přípravě makejte na tvrdo. Dík za pěkný podzim.

J42o67s58e64f 46Č93i58h54á18k 7621129400136

Pokud si nebudete věřit nebudete vyhrávat. Vždy se najde někdo kdo je nad vaše možnosti.

+1/0
11.12.2015 5:26

Z45d10e74n40ě96k 24H78a50l95a67m38a 7972636874500

přesto děkuji za výkon v celé EL. R^ zkuste si přičíst ty body o které vás připravili čestní sudí a za rok jděte do toho znova !

+2/0
11.12.2015 1:32

M65i11r75o51s86l85a86v 74K84o63n81e58č73n27ý 2375240215747

Dnes 100% produktivita Liberce, Man Danda nic nechytil..

J25o84s48e39f 56N71o25v29á76k 8584520513738

Co to?!?8-olibe bylo lepší o pár procent v poli ale Slavie byla nebezpečnější co se týká střelby ty Lole;-Dnemusis trefit bránu ..abys ohrozil ne?!? Když vystřelim pětkrát mimo a lizu tyče je to nebezpecnejsi nez "mala domu" zpoza vapna ty odborniku

J55o49s37e57f 69N40o23v91á52k 8364360613248

Tvl..liberecký ...chvíle úspěchu a už jste nabubrely jak sparťani..tvee co jste dokázali?!? vylizat se z posledního fleku na ctvrtej8-omegauspech ooravdu;-Dklub bez peněz ..bez fanoušků..a se samými žoldáky na dobu určitou..no..máte být na co pysnyR^

0/−6
11.12.2015 0:21

J54a52n 36S91o48u88k58u38p 2911941441352

Ty jsi fakt slávista na plnej úvazek :D Byl jsi na tom fotbale aspoň? Slavie měla dvě šance Zmrhala (gól + volej), nic moc vypracovaný, ale zakončený pěkně. Liberec Měl 2 góly, tutovky Shala + Rabušic a slušná šance Delarge...ted mi ukaž další šance Slavie srandisto ;-D

+4/0
11.12.2015 0:25

J74a31n 64S94o34u71k69u92p 2621641311632

Zato vy těch fanoušků máte :D :D Ale jen, když se daří...a to je tak jednou za pětiletku :-):-):-)

+5/0
11.12.2015 0:28

P24e59t81r 84S72t13á28v83e56k 8118510351846

tvl, ještě před dvěma měsíci vás vlastnil mega lůzr, skoro likvidace klubu, tak blbě na tom Liberec nikdy nebyl a ted tady machruješ??

+2/−1
11.12.2015 0:40

L83u58k74á61š 65H90l53o12u85c10a47l 6602370301714

bývaly doby, kdy měla Slavie slušné fanoušky, ale jak se objevily prachy, tak s vidinou vzestupu vylezli z děr úspěchoví fanoušci, včetně takové lůzy jako je tenhle Novák

M59a76r98t68i98n 14P80o68k82o91r24n14ý 5937431512470

To byla organizace..., 40 minut ve frontě před zápasem, na stadion jsme se dostali až ve 20 minutě a zdaleka jsme nebyli poslední, nějakým záhadným způsobem se tam dostali i permanentkáři, kteří nám seděli na místech a nehodlali se z nich zvednout... a jejich chovaní k příznivcům Marseille Rv škoda jen, že nedostali aspoň bůra...

0/−7
10.12.2015 23:17

P52ř13e33m94y21s91l 68K92a48r28b73a97n 1976619953908

To je zajimavy, my sme do fronty prisli taky 40 minut pred zapasem a 15 minut pred vykopem uz sme sedeli na mistech, tady vam neco nehraje...