Liberecký kapitán Pavelka: Věřili jsme možná víc, než bylo reálné

Jeho tým dřel, ale chyboval a v posledním zápase podzimu prohrál doma se silnou Marseille 2:4. Sen o postupu do jarních bojů Evropské ligy se rozplynul. „Marseille dokázala, že jde po právu dál a my to s pokorou přijímáme,“ řekl kapitán libereckých fotbalistů David Pavelka. „Prohra nás mrzí hlavně kvůli fanouškům. Celé město zápasem žilo.“

H27o83n85z10a 58M64á94z86a 5430271100964

Hodně dobrý, tak neprošvihnout hlavně jaro. Chlapci v zimní přípravě makejte na tvrdo. Dík za pěkný podzim.

J12o52s17e24f 88Č81i95h26á58k 7901969580286

Pokud si nebudete věřit nebudete vyhrávat. Vždy se najde někdo kdo je nad vaše možnosti.

+1/0
11.12.2015 5:26

Z21d46e67n65ě55k 52H19a27l93a11m85a 7702696864720

přesto děkuji za výkon v celé EL. R^ zkuste si přičíst ty body o které vás připravili čestní sudí a za rok jděte do toho znova !

+2/0
11.12.2015 1:32

M86i35r93o68s71l55a62v 51K79o29n37e28č11n67ý 2955290235987

Dnes 100% produktivita Liberce, Man Danda nic nechytil..

J97o81s72e70f 45N53o33v21á98k 8614930533688

Co to?!?8-olibe bylo lepší o pár procent v poli ale Slavie byla nebezpečnější co se týká střelby ty Lole;-Dnemusis trefit bránu ..abys ohrozil ne?!? Když vystřelim pětkrát mimo a lizu tyče je to nebezpecnejsi nez "mala domu" zpoza vapna ty odborniku

J83o50s10e27f 34N44o44v42á13k 8124930373708

Tvl..liberecký ...chvíle úspěchu a už jste nabubrely jak sparťani..tvee co jste dokázali?!? vylizat se z posledního fleku na ctvrtej8-omegauspech ooravdu;-Dklub bez peněz ..bez fanoušků..a se samými žoldáky na dobu určitou..no..máte být na co pysnyR^

0/−6
11.12.2015 0:21

J19a11n 41S29o35u58k86u57p 2831681781322

Ty jsi fakt slávista na plnej úvazek :D Byl jsi na tom fotbale aspoň? Slavie měla dvě šance Zmrhala (gól + volej), nic moc vypracovaný, ale zakončený pěkně. Liberec Měl 2 góly, tutovky Shala + Rabušic a slušná šance Delarge...ted mi ukaž další šance Slavie srandisto ;-D

+4/0
11.12.2015 0:25

J19a47n 54S43o42u46k41u11p 2921341811752

Zato vy těch fanoušků máte :D :D Ale jen, když se daří...a to je tak jednou za pětiletku :-):-):-)

+5/0
11.12.2015 0:28

P21e47t87r 49S78t56á80v59e60k 8288140481776

tvl, ještě před dvěma měsíci vás vlastnil mega lůzr, skoro likvidace klubu, tak blbě na tom Liberec nikdy nebyl a ted tady machruješ??

+2/−1
11.12.2015 0:40

L17u82k20á69š 34H98l80o31u94c24a95l 6892970701654

bývaly doby, kdy měla Slavie slušné fanoušky, ale jak se objevily prachy, tak s vidinou vzestupu vylezli z děr úspěchoví fanoušci, včetně takové lůzy jako je tenhle Novák

M28a70r90t43i16n 65P34o62k31o41r67n34ý 5117541262320

To byla organizace..., 40 minut ve frontě před zápasem, na stadion jsme se dostali až ve 20 minutě a zdaleka jsme nebyli poslední, nějakým záhadným způsobem se tam dostali i permanentkáři, kteří nám seděli na místech a nehodlali se z nich zvednout... a jejich chovaní k příznivcům Marseille Rv škoda jen, že nedostali aspoň bůra...

0/−7
10.12.2015 23:17

P91ř59e79m84y25s96l 35K50a28r29b22a98n 1946499323568

To je zajimavy, my sme do fronty prisli taky 40 minut pred zapasem a 15 minut pred vykopem uz sme sedeli na mistech, tady vam neco nehraje...