Plzeň přišla o výhru v nastavení. Pěkný hokej, smutně žertoval Bolek

Ještě v 93. minutě plzeňští fotbalisté věřili, že si připíšou cennou výhru, ale nakonec museli proti Villarrealu skousnout remízu 3:3. „Už to nevrátíme, ale snad se ta přestřelka líbila alespoň lidem,“ řekl brankář Petr Bolek po závěrečném vystoupení svého týmu v Evropské lize.

H57o82n72z35a 40M10á80z36a 5110921690384

V současné době, jak je vidět na mezinárdní úrovni může uspět jen Sparta. Dopředu říkám, že jsem fanda Liberce, který mě až do nepovedeného posledního zápasu hodně bavil. Jak už jsem několikrát napsal, tak Plzen ztratila říz a její kdysi zajímavá hra úplně uvadá. Po odchodu Horviho tam není nikdo, kdo by dal hře myšlenku a když odejde forma bývalým oporám, tak je Plzen jen průměrným mužstvem, které  se štěstím a další pomocí něco uhraje v naší lize.

0/−1
11.12.2015 10:07

Z67d67e26n22ě94k 35H40a60l85a13m57a 7652386544570

běžela 78 minuta a v situaci 2 x 1 hnali na branku soupeře dvě úžasné letošní posily: Mamutovič a Kopeček... z dáli je sledoval jistý Kolář. Zápas vyvrcholil 185-tým kiksem hráče Procházky v letošní sezóně. To vše sleduje vedení fotbalového klubu..... V útočné fázi, vyjma Hořavy neexistuje žádný hráč Plzně, který by obešel protihráče 1 na 1. Z Vůcha během sezóny udělali talentovaného Štípka a Pilař se zranil. Tam je třeba hledat příčiny ústupu z pozic. 3 roky je jasné, že nejslabším článkem mužstva je pozice stopérů a tím celé obrany - nikomu to nevadí, nikdo zkušené beky, po konci Bystroně a Čišovského, nepořizuje a trenér národního mužstva s Procházkou (a pošukem Krejčím) debilně počítá jako s hvězdou ME. Hubníkovi trvalo 2 roky než ho nechali hrát... A to jsem fanouškem Plzně a jsem z toho na palici.V

+4/−1
11.12.2015 1:20

D66u50s75a25n 95K60r52i46v32s27k60y 7724815847663

V azne jste ostudy. Prakticky nic jste nenahrali do koef. Skoda, mohli jsme byt jinde..

+1/−2
11.12.2015 0:43

L68u42k89á72š 35T14o48m27a88n 1651532352

mamlasove, takhle zkazit koeficient. maji si vzit priklad z letenskych kerkos jak se bojuje o koeficient pro nas... slavii ;-D

J92a96r19o62s86l39a71v 79V71o23l76e90k 2283695791406

Tak neuvěřitelný kolik bodů letos ztratila česká mužstva v nastaveným čase 8-o jako na postupy to asi vliv nakonec nemělo, ale bodů do koeficientu nás to stálo už tedy dost..:-/

Z71d62e10n93ě15k 37H37a95l84a80m74a 7292126484440

jestli to není taky trochu tím, že rozhodčím dáváme o poločase LBC klobásu a pivo.... místo opravdický motivace. Je potřeba to konzultovat s Platinym a s tím strejcem z FIFY:-)

0/0
11.12.2015 1:27

D51a48n77i92e96l 23M83u12n90z19a56r 1499548382276

„Letos jsme si postup nezasloužili,“ uznal Bolek.

to mel rici uz pred 1 zapasem….

0/−6
10.12.2015 22:29

T35o23m53á51š 18K18r22á82l 3858898417839

nejsem fanda plzne, ale uz od predkola ligy mistru meli spis smulu, nez ze by je nejaky souper valcoval. tento rok v poharech plzni moc nevysel, ale nic vic bych za tim nehledal

+6/−4
10.12.2015 23:07

M55a87r20t49i22n 96T13o26m52š59a 2794861160864

On jí trošku nevyšel ani minulý rok kdy jí vyřachli podceňovaní rumuni a letos jí zase vyřachli velesilní rakušáci , pro které měla velká část fandů jen slova opovržení . Jinak souhlas nic víc bych za tím nehledal jen vlastní neschopnost.

+3/0
10.12.2015 23:41

P60e19t83r 57B86r81e66j66c55h60a 6742609400

Rumunský tým podceňovali hlavně diskutéři.

0/0
11.12.2015 14:39

P35a39t65r90i12k 65L39e38d23v79i69n44k52a 6515218748742

V předkole LM bych tomu rozhodně neříkal smůla, byli hrozně zalezlí a neaktivní, až je za to Zahavi potrestal. Ty zápasy v EL jsem úplně neviděl, ale s Rapidem hráli vyrovnaně. Tam bych hledal individuální a taktické chyby.