Plzeň přišla o výhru v nastavení. Pěkný hokej, smutně žertoval Bolek

Ještě v 93. minutě plzeňští fotbalisté věřili, že si připíšou cennou výhru, ale nakonec museli proti Villarrealu skousnout remízu 3:3. „Už to nevrátíme, ale snad se ta přestřelka líbila alespoň lidem,“ řekl brankář Petr Bolek po závěrečném vystoupení svého týmu v Evropské lize.

H10o44n39z49a 83M55á18z35a 5310151480274

V současné době, jak je vidět na mezinárdní úrovni může uspět jen Sparta. Dopředu říkám, že jsem fanda Liberce, který mě až do nepovedeného posledního zápasu hodně bavil. Jak už jsem několikrát napsal, tak Plzen ztratila říz a její kdysi zajímavá hra úplně uvadá. Po odchodu Horviho tam není nikdo, kdo by dal hře myšlenku a když odejde forma bývalým oporám, tak je Plzen jen průměrným mužstvem, které  se štěstím a další pomocí něco uhraje v naší lize.

0/−1
11.12.2015 10:07

Z42d65e94n42ě73k 73H13a53l28a11m22a 7482376424460

běžela 78 minuta a v situaci 2 x 1 hnali na branku soupeře dvě úžasné letošní posily: Mamutovič a Kopeček... z dáli je sledoval jistý Kolář. Zápas vyvrcholil 185-tým kiksem hráče Procházky v letošní sezóně. To vše sleduje vedení fotbalového klubu..... V útočné fázi, vyjma Hořavy neexistuje žádný hráč Plzně, který by obešel protihráče 1 na 1. Z Vůcha během sezóny udělali talentovaného Štípka a Pilař se zranil. Tam je třeba hledat příčiny ústupu z pozic. 3 roky je jasné, že nejslabším článkem mužstva je pozice stopérů a tím celé obrany - nikomu to nevadí, nikdo zkušené beky, po konci Bystroně a Čišovského, nepořizuje a trenér národního mužstva s Procházkou (a pošukem Krejčím) debilně počítá jako s hvězdou ME. Hubníkovi trvalo 2 roky než ho nechali hrát... A to jsem fanouškem Plzně a jsem z toho na palici.V

+4/−1
11.12.2015 1:20

D57u45s80a41n 35K50r97i64v90s78k49y 7194885897683

V azne jste ostudy. Prakticky nic jste nenahrali do koef. Skoda, mohli jsme byt jinde..

+1/−2
11.12.2015 0:43

L26u65k19á89š 33T56o92m43a31n 1441632682

mamlasove, takhle zkazit koeficient. maji si vzit priklad z letenskych kerkos jak se bojuje o koeficient pro nas... slavii ;-D

J26a59r74o17s97l44a28v 74V35o30l39e80k 2253225251236

Tak neuvěřitelný kolik bodů letos ztratila česká mužstva v nastaveným čase 8-o jako na postupy to asi vliv nakonec nemělo, ale bodů do koeficientu nás to stálo už tedy dost..:-/

Z76d74e60n85ě82k 71H40a11l76a69m78a 7302376654600

jestli to není taky trochu tím, že rozhodčím dáváme o poločase LBC klobásu a pivo.... místo opravdický motivace. Je potřeba to konzultovat s Platinym a s tím strejcem z FIFY:-)

0/0
11.12.2015 1:27

D52a54n38i32e34l 68M57u31n45z46a82r 1599138442616

„Letos jsme si postup nezasloužili,“ uznal Bolek.

to mel rici uz pred 1 zapasem….

0/−6
10.12.2015 22:29

T13o68m18á26š 34K71r50á10l 3648228237439

nejsem fanda plzne, ale uz od predkola ligy mistru meli spis smulu, nez ze by je nejaky souper valcoval. tento rok v poharech plzni moc nevysel, ale nic vic bych za tim nehledal

+6/−4
10.12.2015 23:07

M45a38r77t49i28n 77T32o77m61š55a 2334771530214

On jí trošku nevyšel ani minulý rok kdy jí vyřachli podceňovaní rumuni a letos jí zase vyřachli velesilní rakušáci , pro které měla velká část fandů jen slova opovržení . Jinak souhlas nic víc bych za tím nehledal jen vlastní neschopnost.

+3/0
10.12.2015 23:41

P24e17t41r 53B48r16e42j29c48h43a 6832539150

Rumunský tým podceňovali hlavně diskutéři.

0/0
11.12.2015 14:39

P57a18t92r35i63k 26L51e33d59v93i46n28k47a 6885118258732

V předkole LM bych tomu rozhodně neříkal smůla, byli hrozně zalezlí a neaktivní, až je za to Zahavi potrestal. Ty zápasy v EL jsem úplně neviděl, ale s Rapidem hráli vyrovnaně. Tam bych hledal individuální a taktické chyby.