Plzeň přišla o výhru v nastavení. Pěkný hokej, smutně žertoval Bolek

Ještě v 93. minutě plzeňští fotbalisté věřili, že si připíšou cennou výhru, ale nakonec museli proti Villarrealu skousnout remízu 3:3. „Už to nevrátíme, ale snad se ta přestřelka líbila alespoň lidem,“ řekl brankář Petr Bolek po závěrečném vystoupení svého týmu v Evropské lize.

H15o42n40z34a 40M71á90z57a 5400621830324

V současné době, jak je vidět na mezinárdní úrovni může uspět jen Sparta. Dopředu říkám, že jsem fanda Liberce, který mě až do nepovedeného posledního zápasu hodně bavil. Jak už jsem několikrát napsal, tak Plzen ztratila říz a její kdysi zajímavá hra úplně uvadá. Po odchodu Horviho tam není nikdo, kdo by dal hře myšlenku a když odejde forma bývalým oporám, tak je Plzen jen průměrným mužstvem, které  se štěstím a další pomocí něco uhraje v naší lize.

0/−1
11.12.2015 10:07

Z40d55e55n37ě63k 77H73a95l34a17m82a 7512936204280

běžela 78 minuta a v situaci 2 x 1 hnali na branku soupeře dvě úžasné letošní posily: Mamutovič a Kopeček... z dáli je sledoval jistý Kolář. Zápas vyvrcholil 185-tým kiksem hráče Procházky v letošní sezóně. To vše sleduje vedení fotbalového klubu..... V útočné fázi, vyjma Hořavy neexistuje žádný hráč Plzně, který by obešel protihráče 1 na 1. Z Vůcha během sezóny udělali talentovaného Štípka a Pilař se zranil. Tam je třeba hledat příčiny ústupu z pozic. 3 roky je jasné, že nejslabším článkem mužstva je pozice stopérů a tím celé obrany - nikomu to nevadí, nikdo zkušené beky, po konci Bystroně a Čišovského, nepořizuje a trenér národního mužstva s Procházkou (a pošukem Krejčím) debilně počítá jako s hvězdou ME. Hubníkovi trvalo 2 roky než ho nechali hrát... A to jsem fanouškem Plzně a jsem z toho na palici.V

+4/−1
11.12.2015 1:20

D55u62s79a46n 21K61r54i97v35s45k95y 7674175527873

V azne jste ostudy. Prakticky nic jste nenahrali do koef. Skoda, mohli jsme byt jinde..

+1/−2
11.12.2015 0:43

L57u57k20á62š 19T90o98m32a10n 1881132442

mamlasove, takhle zkazit koeficient. maji si vzit priklad z letenskych kerkos jak se bojuje o koeficient pro nas... slavii ;-D

J18a26r75o10s75l56a65v 47V63o17l92e96k 2413485911336

Tak neuvěřitelný kolik bodů letos ztratila česká mužstva v nastaveným čase 8-o jako na postupy to asi vliv nakonec nemělo, ale bodů do koeficientu nás to stálo už tedy dost..:-/

Z29d25e87n64ě80k 67H62a54l19a56m53a 7442116704120

jestli to není taky trochu tím, že rozhodčím dáváme o poločase LBC klobásu a pivo.... místo opravdický motivace. Je potřeba to konzultovat s Platinym a s tím strejcem z FIFY:-)

0/0
11.12.2015 1:27

D45a51n61i92e91l 48M75u92n76z98a46r 1769718342436

„Letos jsme si postup nezasloužili,“ uznal Bolek.

to mel rici uz pred 1 zapasem….

0/−6
10.12.2015 22:29

T60o52m97á65š 28K48r28á38l 3258738847479

nejsem fanda plzne, ale uz od predkola ligy mistru meli spis smulu, nez ze by je nejaky souper valcoval. tento rok v poharech plzni moc nevysel, ale nic vic bych za tim nehledal

+6/−4
10.12.2015 23:07

M24a85r34t94i40n 19T43o55m89š86a 2394641600524

On jí trošku nevyšel ani minulý rok kdy jí vyřachli podceňovaní rumuni a letos jí zase vyřachli velesilní rakušáci , pro které měla velká část fandů jen slova opovržení . Jinak souhlas nic víc bych za tím nehledal jen vlastní neschopnost.

+3/0
10.12.2015 23:41

P31e21t65r 43B90r90e29j74c95h11a 6462459520

Rumunský tým podceňovali hlavně diskutéři.

0/0
11.12.2015 14:39

P63a26t22r45i29k 17L10e60d16v52i13n16k66a 6385778528732

V předkole LM bych tomu rozhodně neříkal smůla, byli hrozně zalezlí a neaktivní, až je za to Zahavi potrestal. Ty zápasy v EL jsem úplně neviděl, ale s Rapidem hráli vyrovnaně. Tam bych hledal individuální a taktické chyby.