Midtjylland s Novákem postupuje, Neapol rozdrtila Varšavu

Suverénní Neapol vyhrála i šesté utkání základních skupin Evropské ligy - tentokrát smetla Legii Varšava 5:2. Z druhého místa skupiny D postupuje díky remíze s Bruggami dánský Midtjylland, v jehož dresu odehrál celý zápas reprezentační obránce Filip Novák.

M18i10l27a67n 42P21o11k49o64r76n12y 3390585378896

Skupina A nabouchaná slavnými jmény - Ajax, Fenerbahce, Celtic a v pohodě si je podalo "bezejmenné" MoldeR^ Co v lize nehrají Rangers, tak to jde se Celtic od 10 k 5.

0/0
11.12.2015 8:53

M77a33r40t76i41n 15D61u15f74e64k 3632577108214

Nejzajímavější byla poslední skupina, souboj mezi vcelku jasně postupujícím Partizanem a Augsburgem. Partizan vyhrál u Švábů první zápas 1:3 a doma teď vedl 1:0, tedy vše jim nahrávalo. Pak vyloučení, dostali 2 goly. No, a v poslední minutě dostali na 1:3. Vinou horšího skóre nepostoupili.

0/0
11.12.2015 7:22

P45e23t76r 91H46r89a31b65á40k 6510507252110

Řekl bych, že si to slušně nechal projet i ten Besiktas, který ještě v 65.minutě v pohodě postupoval. Stačila mu i remíza a nakonec padl 1-3.