Evropské poháry? Na jaře uděláme maximum, slíbil slávista Zmrhal

Už ve druhé minutě vstřelil krásný gól, ze kterého však nakonec Jaromír Zmrhal radost neměl. Slávističtí fotbalisté prohráli v posledním podzimním kole v Liberci 1:2 a přezimují na páté příčce. „Musíme na sobě ještě zapracovat. Víme, že je na čem,“ řekl.

D10a18n46i70e94l 51M73u21n22z15a88r 1469728692836

Na jaře uděláme maximum, slíbil slávista Zmrhal,ale ted nejdriv do Ciny na brigadu….

+1/0
7.12.2015 1:21

J91a52n 36D29o37u88š75a 5410730727626

Dneska hrála Slavia blbě. Brzkej gól a pak jen spoléhání na protiútoky. Kenia snad v první půlce nekopl jediný dobrý přímý kop. Deli je těžce přeceňovaný, v posledních zápasech seká jeden kiks za druhým. Škoda v posledních dvou zápasech šance tak maximálně připravuje. Slávie potřebuje uzdraveného Latku, dobrého tvořivého středopolaře a hrát na dva útočníky.

0/0
7.12.2015 0:22

M31a77r89t63i22n 38V14a69v69ř48í43k 8341344412

Latka půjde tak do basy a zbytek slávia prostě nemá..Uvidíme co přivede přes zimu..

J67o31s77e62f 74N98o77v56á94k 8974460793328

No pokud mohu hodnotit poločas sezóny tak sem spokojen a páté místo jsem nečekal..od osmého výš beru každej flek..jaro bude horké... soupeři těšte se R^:-P