Evropské poháry? Na jaře uděláme maximum, slíbil slávista Zmrhal

Už ve druhé minutě vstřelil krásný gól, ze kterého však nakonec Jaromír Zmrhal radost neměl. Slávističtí fotbalisté prohráli v posledním podzimním kole v Liberci 1:2 a přezimují na páté příčce. „Musíme na sobě ještě zapracovat. Víme, že je na čem,“ řekl.

D91a84n65i77e11l 31M13u27n88z60a68r 1219928762206

Na jaře uděláme maximum, slíbil slávista Zmrhal,ale ted nejdriv do Ciny na brigadu….

+1/0
7.12.2015 1:21

J41a65n 61D85o71u74š96a 5430700257616

Dneska hrála Slavia blbě. Brzkej gól a pak jen spoléhání na protiútoky. Kenia snad v první půlce nekopl jediný dobrý přímý kop. Deli je těžce přeceňovaný, v posledních zápasech seká jeden kiks za druhým. Škoda v posledních dvou zápasech šance tak maximálně připravuje. Slávie potřebuje uzdraveného Latku, dobrého tvořivého středopolaře a hrát na dva útočníky.

0/0
7.12.2015 0:22

M19a30r82t68i28n 25V30a38v74ř75í84k 8201184962

Latka půjde tak do basy a zbytek slávia prostě nemá..Uvidíme co přivede přes zimu..

J75o35s37e96f 25N24o79v28á49k 8284930553798

No pokud mohu hodnotit poločas sezóny tak sem spokojen a páté místo jsem nečekal..od osmého výš beru každej flek..jaro bude horké... soupeři těšte se R^:-P