Je to nuda. Prezident Mauretánie nařídil konec zápasu po hodině hry

Finále fotbalového Superpoháru v Mauretánii se přehouplo lehce přes hodinu hry, stav mezi týmy FC Tevragh-Zeina a ACS Ksar byl 1:1. "Konec zápasu, dáme si penalty," zapískal sudí v 63. minutě. Údajně na příkaz prezidenta Mohameda Oulda Abdela Azize, protože ho zápas nudil.

J40a69k20u23b 20S37t92a20n72ě77k 8800186854791

Nešlo by to zavést i nás v Kaprlize? Nebo lépe že by se u některých zápasů prostě jen oznámil výsledek :-)

+2/0
2.12.2015 19:12

M15a96r83t35i27n 71V53o10j91á13č53e22k 9923587881636

jako ve středovém kruhu se dá kámen nůžky papír ...vyhlásí to hlasatel ,divák dá pivko a párek a jde se domů;-D;-D;-D někdy asi lepší,ale dal bych jim poločas šanci

0/0
3.12.2015 11:30

P58a36v76e77l 35H13o67l15m76a84n 9547744258580

Až si islámský stát podmaní Evropu, budou se penalty už kopat rovnou a ušetřený čas bude věnován modlitbám.