Je to nuda. Prezident Mauretánie nařídil konec zápasu po hodině hry

Finále fotbalového Superpoháru v Mauretánii se přehouplo lehce přes hodinu hry, stav mezi týmy FC Tevragh-Zeina a ACS Ksar byl 1:1. "Konec zápasu, dáme si penalty," zapískal sudí v 63. minutě. Údajně na příkaz prezidenta Mohameda Oulda Abdela Azize, protože ho zápas nudil.

J19a29k69u26b 87S21t77a58n82ě66k 8930166374951

Nešlo by to zavést i nás v Kaprlize? Nebo lépe že by se u některých zápasů prostě jen oznámil výsledek :-)

+2/0
2.12.2015 19:12

M50a11r55t25i67n 70V78o85j61á91č36e33k 9523517891886

jako ve středovém kruhu se dá kámen nůžky papír ...vyhlásí to hlasatel ,divák dá pivko a párek a jde se domů;-D;-D;-D někdy asi lepší,ale dal bych jim poločas šanci

0/0
3.12.2015 11:30

P47a82v21e94l 55H85o56l35m69a19n 9977654818890

Až si islámský stát podmaní Evropu, budou se penalty už kopat rovnou a ušetřený čas bude věnován modlitbám.