Je to nuda. Prezident Mauretánie nařídil konec zápasu po hodině hry

Finále fotbalového Superpoháru v Mauretánii se přehouplo lehce přes hodinu hry, stav mezi týmy FC Tevragh-Zeina a ACS Ksar byl 1:1. "Konec zápasu, dáme si penalty," zapískal sudí v 63. minutě. Údajně na příkaz prezidenta Mohameda Oulda Abdela Azize, protože ho zápas nudil.

J35a72k82u85b 25S72t62a77n20ě29k 8870206514821

Nešlo by to zavést i nás v Kaprlize? Nebo lépe že by se u některých zápasů prostě jen oznámil výsledek :-)

+2/0
2.12.2015 19:12

M44a18r80t67i88n 48V74o19j45á47č53e68k 9613987661906

jako ve středovém kruhu se dá kámen nůžky papír ...vyhlásí to hlasatel ,divák dá pivko a párek a jde se domů;-D;-D;-D někdy asi lepší,ale dal bych jim poločas šanci

0/0
3.12.2015 11:30

P51a34v10e29l 18H21o95l27m71a23n 9227844668730

Až si islámský stát podmaní Evropu, budou se penalty už kopat rovnou a ušetřený čas bude věnován modlitbám.