Fotbalisté Hamburku v emotivním zápase porazili druhý Dortmund

Fotbalisté Hamburku zaskočili druhý tým bundesligy Borussii Dortmund výhrou 3:1 v emotivním zápase, jemuž předcházely přísné bezpečnostní kontroly i dvě minuty ticha. Český brankář Jaroslav Drobný se z výhry radoval jen na lavičce.

F21i36l58i52p 60J65a28r27a16b 1433347600427

Aha, takže Schalke-Bayern dnes 18:30, stejně jako City-Liverpool a Clasico začíná o 15 minut dřív. Fakt super.Rv;-O

F43i79l29i26p 19J85a28r18a50b 1883107520897

Viděl jsem až poslední půlhodinu od stavu 3:0, ale ta byla pro BVB hodně smolná; měli spoustu šancí, ale proti byl buď výborný gólman domácích, nebo lehce vychýlená muška, včetně tyče a následné dorážky z těsného ofsajdu...