Jednadvacítka po výhře v Moldavsku vede kvalifikační skupinu

Čeští fotbalisté do 21 let vyhráli v kvalifikaci mistrovství Evropy 2017 v Moldavsku 3:1, byť od 13. minuty prohrávali po vlastním gólu Havla. Výběr trenéra Vítězslava Lavičky se tak posunul na první místo tabulky, které zaručuje přímý postup na šampionát v Polsku.

F89r17a57n68t25i64š36e69k 84T57l54u69k96a 3447739782562

Blahopřeji U21 k výhře, ale nedůvěra na postup pro ME se ještě nezmenšila ?Ty plichty na počátku kvalifikace budou rozhodující  !  To je také zásluha trenéra Lavičky a realizačního týmu . Naplní se pořekadlo : " Pozdě bycha honiti " !!

J71a51n 76H78a45ž12m88u64k39a 6473236935

Největší zásluhu má trenér Lavička, Čermák, Schick a Juliš.

0/−2
16.11.2015 18:59

R15a57d70e85k 57U92r59b88a94n 4329540664537

Velká škoda, jak Sparta tyto hráče likviduje.

M29a65r37t75i66n 38C60a78j39t52h72a97m17l 3251778156300

Fajn úspěch. Prohrávali, do přestávky ještě stačili po rohu srovnat a po pauze si po zavaru dali domácí vlastnak. V závěru ještě po nepřímým volným kopu hlavičkou výsledek zpecetili. Dávali na YouTube. Schválně sem byl zvědavej, jak po Belgii zahrají.