Jednadvacítka po výhře v Moldavsku vede kvalifikační skupinu

Čeští fotbalisté do 21 let vyhráli v kvalifikaci mistrovství Evropy 2017 v Moldavsku 3:1, byť od 13. minuty prohrávali po vlastním gólu Havla. Výběr trenéra Vítězslava Lavičky se tak posunul na první místo tabulky, které zaručuje přímý postup na šampionát v Polsku.

F25r84a46n79t38i86š94e98k 39T75l28u41k59a 3707709152722

Blahopřeji U21 k výhře, ale nedůvěra na postup pro ME se ještě nezmenšila ?Ty plichty na počátku kvalifikace budou rozhodující  !  To je také zásluha trenéra Lavičky a realizačního týmu . Naplní se pořekadlo : " Pozdě bycha honiti " !!

J65a79n 15H96a14ž19m41u98k51a 6403396595

Největší zásluhu má trenér Lavička, Čermák, Schick a Juliš.

0/−2
16.11.2015 18:59

R75a94d27e43k 60U98r84b75a47n 4159790244237

Velká škoda, jak Sparta tyto hráče likviduje.

M96a70r45t60i12n 34C90a49j28t79h48a66m29l 3941438696390

Fajn úspěch. Prohrávali, do přestávky ještě stačili po rohu srovnat a po pauze si po zavaru dali domácí vlastnak. V závěru ještě po nepřímým volným kopu hlavičkou výsledek zpecetili. Dávali na YouTube. Schválně sem byl zvědavej, jak po Belgii zahrají.