Bayern Mnichov dál stoprocentní, navíc slaví tisíc ligových výher

Bayern Mnichov se stal prvním týmem, který v historii německé fotbalové ligy dosáhl na tisíc vítězství. Díky výhře 4:0 nad Kolínem nad Rýnem navíc pokračuje jeho stoprocentní bilance v tomto ročníku. Borussia Dortmund na něj ztrácí sedm bodů.

F49i10l73i88p 31K97o68u97t19e28c28k18ý 2873473679368

To je zase jedu a žluči.. Přitom Kadeřábek má drobný zdravotní problém a proto nehrál, ale to tady těm debžonům asi nemá cenu vysvětlovat.

0/−1
25.10.2015 11:10

L63u17k70á52š 33T58o30m54a73n 1431822542

to je ten zazrak kaderabek ? ... RvRvRv ten si uz nekopne a pujde do turecka popr se vrati do party

M74a42r38t87i78n 19D16u38f44e77k 3132897798294

Statistika Bayern - Köln: střely na bránu 26:4, rohy 10:0, fauly 8:4, držení míče 74-26, vyhrané souboje 47:53.

+3/0
24.10.2015 19:04

F24i87l24i23p 72J72a73r70a67b 1933507920217

Hlavně návrat Robbena a hned gól, to je pozitivní.

Zápas jsem neviděl, ale sestava mi přišla vyloženě ultra-útočná, nejdefenzivnějším hráčem v záloze Vidal, a k němu 3 rychlý křídla a 2 útočníci.:-)

+1/0
24.10.2015 19:23

M56a67r90t86i33n 74D58u78f41e14k 3932757258394

Robben byl lepší každou čtvrthodinu. Při gólu bylo potřeba klidnou hlavu a tu on měl. Hrál 60 minut. Na rozjetí.

0/0
24.10.2015 20:41

P24a23v71e89l 15S93l95a91d60o64v51n37í20k 6967143747446

Tak dlouho lustroval Hoffenheim, aby v něm hrál, že si nevšiml, že letos bude Hoffenheim hodně slabý. A s výkonností týmu se svezl i Kadeřábek - a nehraje. Na druhou stranu, jelikož Hoffenheim prohrává dále, je šance, že se brzy do sestavy vrátí.

0/0
24.10.2015 14:34

M46a84r97t59i70n 52S90ý79k25o31r49a 1817828307477

Tak trenérovi Hoffenheimu trvalo devět zápasů, než zjistil, že Kadeřábek neumí pořádně bránit. Snad to Vrba stihne do ME a nebude na jeho úkor nechávat na lavičce Gebreho, kterej je možná slabší co se týče útoku, ale v bránění a poziční hře je naopak daleko lepší.

+3/−1
24.10.2015 13:04

V56í42t 58Č56e94r13v45i98n25k64a 3178359444947

Bohužel očekávám jiný scénář. "Kadeř" si už v Německu nekopne, v zimě bude žebrat o návrat do Sparty aspoň na hostování, bude mu vyhověno, ve české lize bude opět zářit (obdobně jako tomu bylo u Václava Kadlece) a Vrba na něm bude stavět dál.

M19i76c44h14a80l 76H47i56r78k40a 4117846820933

Tak to je zlý, když už se z našeho pohledu nadprůměrný český hráč nechytne v německém průměrném klubu, je něco v českém fotbalu špatně.

Hlavně, že se tady sparťanští fans kasali vymezovali proti hráčům VP, jak to nebude u Kadeře problém. Kadlec nehraje, Kadeřávek nebyl teď ani v nominaci na zápas.

+1/0
24.10.2015 11:21

J62i27ř55í 83Š60e69d75a 3250239721561

i kdyby už si v BL nezahrál ani minutu, bude toho mít odehranýho pětkrát víc než petržela, pilař a rajtoral dohromady

+1/−2
24.10.2015 13:18

F39i62l15i86p 24J91a55r36a68b 1543397890407

Ve skutečnosti cca o polovinu míň, než pouhý součet těch tří.:-)

F51i34l36i38p 12J79a93r63a71b 1563517240427

Mrknul jsem se na transfermarket. Celkem mě překvapilo, že takový Rajtoral toho odehrál docela dost, já myslel, že si ani nekopnul.

0/0
24.10.2015 16:45

M69a63r48t55i57n 23S49ý32k36o25r69a 1737578587377

To spousta místních troubů. Nebrat osobně.

M28a82r72t71i78n 56R33y89š10k56a 7306458668256

Prostě další klasický Sparťan když jde mimo ligu.

+3/0
24.10.2015 10:28

R18a66d64e53k 30H66r78u54b15ý 6554461272349

Pěkně Hamburk!Velmi důležitý import bodíků z venku.

+2/0
24.10.2015 10:25

J72a82k38u33b 33Z88e56m18a41n 0

Snad to nebude stejný osud, jako u dalších "hvězd" z české ligy.

V15í38t 98Č14e48r39m21á44k 1654442293902

"Český obránce Pavel Kadeřábek, jenž v minulém utkání při porážce 2:4 ve Wolfsburgu střídal už ve 22. minutě, poprvé v tomto ročníku chyběl v sestavě Hoffenheimu. Dnes nebyl ani v nominaci na zápas." - A není tak náhodou zraněný?

+3/0
23.10.2015 23:29

V26í68t 33Č94e80r40m60á59k 1704212883842

Hm, tak jsem zkusil ještě trochu zapátrat... Střídání ve dvacáté minutě je buď hodně vzteklý trenér nebo zranění. Kicker suše píše, že se dneska do sestavy po zranění vrátil kapitán Schwegler a Kadeřábek nebyl v nominaci, což ovšem naznačuje spíš tu první variantu, protože zranění by asi přímo zmínili.

+2/0
24.10.2015 0:19

J59a49k20u97b 82Z51e12m29a32n 0

Zraněný není. Ten minulý zápas neskutečně hořel, proto to brzké střídání. Ten včerejšek je zřejmě důsledek jeho dosavadních výkonů.