Bayern Mnichov dál stoprocentní, navíc slaví tisíc ligových výher

Bayern Mnichov se stal prvním týmem, který v historii německé fotbalové ligy dosáhl na tisíc vítězství. Díky výhře 4:0 nad Kolínem nad Rýnem navíc pokračuje jeho stoprocentní bilance v tomto ročníku. Borussia Dortmund na něj ztrácí sedm bodů.

F19i13l75i96p 62K61o13u20t86e58c78k84ý 2173463579338

To je zase jedu a žluči.. Přitom Kadeřábek má drobný zdravotní problém a proto nehrál, ale to tady těm debžonům asi nemá cenu vysvětlovat.

0/−1
25.10.2015 11:10

L58u63k47á96š 86T24o48m18a44n 1421942542

to je ten zazrak kaderabek ? ... RvRvRv ten si uz nekopne a pujde do turecka popr se vrati do party

M74a45r37t84i23n 26D60u48f38e98k 3752477638124

Statistika Bayern - Köln: střely na bránu 26:4, rohy 10:0, fauly 8:4, držení míče 74-26, vyhrané souboje 47:53.

+3/0
24.10.2015 19:04

F87i53l62i34p 51J26a53r66a76b 1843307340857

Hlavně návrat Robbena a hned gól, to je pozitivní.

Zápas jsem neviděl, ale sestava mi přišla vyloženě ultra-útočná, nejdefenzivnějším hráčem v záloze Vidal, a k němu 3 rychlý křídla a 2 útočníci.:-)

+1/0
24.10.2015 19:23

M66a69r42t98i15n 19D41u76f96e64k 3412177958294

Robben byl lepší každou čtvrthodinu. Při gólu bylo potřeba klidnou hlavu a tu on měl. Hrál 60 minut. Na rozjetí.

0/0
24.10.2015 20:41

P64a62v40e63l 42S43l86a68d34o22v21n84í68k 6687593837636

Tak dlouho lustroval Hoffenheim, aby v něm hrál, že si nevšiml, že letos bude Hoffenheim hodně slabý. A s výkonností týmu se svezl i Kadeřábek - a nehraje. Na druhou stranu, jelikož Hoffenheim prohrává dále, je šance, že se brzy do sestavy vrátí.

0/0
24.10.2015 14:34

M18a74r88t79i93n 69S52ý19k73o97r46a 1897878307267

Tak trenérovi Hoffenheimu trvalo devět zápasů, než zjistil, že Kadeřábek neumí pořádně bránit. Snad to Vrba stihne do ME a nebude na jeho úkor nechávat na lavičce Gebreho, kterej je možná slabší co se týče útoku, ale v bránění a poziční hře je naopak daleko lepší.

+3/−1
24.10.2015 13:04

V54í96t 88Č13e45r30v86i89n98k97a 3448299864307

Bohužel očekávám jiný scénář. "Kadeř" si už v Německu nekopne, v zimě bude žebrat o návrat do Sparty aspoň na hostování, bude mu vyhověno, ve české lize bude opět zářit (obdobně jako tomu bylo u Václava Kadlece) a Vrba na něm bude stavět dál.

M46i91c94h39a71l 79H55i47r42k30a 4837896810593

Tak to je zlý, když už se z našeho pohledu nadprůměrný český hráč nechytne v německém průměrném klubu, je něco v českém fotbalu špatně.

Hlavně, že se tady sparťanští fans kasali vymezovali proti hráčům VP, jak to nebude u Kadeře problém. Kadlec nehraje, Kadeřávek nebyl teď ani v nominaci na zápas.

+1/0
24.10.2015 11:21

J49i64ř88í 32Š35e29d75a 3860969821481

i kdyby už si v BL nezahrál ani minutu, bude toho mít odehranýho pětkrát víc než petržela, pilař a rajtoral dohromady

+1/−2
24.10.2015 13:18

F89i77l91i70p 75J67a13r58a25b 1663207520327

Ve skutečnosti cca o polovinu míň, než pouhý součet těch tří.:-)

F45i89l65i12p 38J41a62r61a22b 1733987540437

Mrknul jsem se na transfermarket. Celkem mě překvapilo, že takový Rajtoral toho odehrál docela dost, já myslel, že si ani nekopnul.

0/0
24.10.2015 16:45

M57a10r28t92i34n 32S90ý17k66o34r21a 1817458377267

To spousta místních troubů. Nebrat osobně.

M39a58r64t90i74n 72R11y40š11k86a 7686328538786

Prostě další klasický Sparťan když jde mimo ligu.

+3/0
24.10.2015 10:28

R53a29d92e14k 45H23r79u93b10ý 6894131322249

Pěkně Hamburk!Velmi důležitý import bodíků z venku.

+2/0
24.10.2015 10:25

J25a91k14u47b 85Z59e36m74a56n 0

Snad to nebude stejný osud, jako u dalších "hvězd" z české ligy.

V21í62t 92Č51e53r71m90á56k 1964142623282

"Český obránce Pavel Kadeřábek, jenž v minulém utkání při porážce 2:4 ve Wolfsburgu střídal už ve 22. minutě, poprvé v tomto ročníku chyběl v sestavě Hoffenheimu. Dnes nebyl ani v nominaci na zápas." - A není tak náhodou zraněný?

+3/0
23.10.2015 23:29

V77í74t 78Č15e49r33m33á91k 1224262903612

Hm, tak jsem zkusil ještě trochu zapátrat... Střídání ve dvacáté minutě je buď hodně vzteklý trenér nebo zranění. Kicker suše píše, že se dneska do sestavy po zranění vrátil kapitán Schwegler a Kadeřábek nebyl v nominaci, což ovšem naznačuje spíš tu první variantu, protože zranění by asi přímo zmínili.

+2/0
24.10.2015 0:19

J63a35k72u64b 16Z68e73m36a79n 0

Zraněný není. Ten minulý zápas neskutečně hořel, proto to brzké střídání. Ten včerejšek je zřejmě důsledek jeho dosavadních výkonů.