Bayern Mnichov dál stoprocentní, navíc slaví tisíc ligových výher

Bayern Mnichov se stal prvním týmem, který v historii německé fotbalové ligy dosáhl na tisíc vítězství. Díky výhře 4:0 nad Kolínem nad Rýnem navíc pokračuje jeho stoprocentní bilance v tomto ročníku. Borussia Dortmund na něj ztrácí sedm bodů.

F98i83l39i51p 32K67o27u15t54e43c26k17ý 2803783309768

To je zase jedu a žluči.. Přitom Kadeřábek má drobný zdravotní problém a proto nehrál, ale to tady těm debžonům asi nemá cenu vysvětlovat.

0/−1
25.10.2015 11:10

L85u81k29á40š 93T80o32m65a93n 1381552162

to je ten zazrak kaderabek ? ... RvRvRv ten si uz nekopne a pujde do turecka popr se vrati do party

M11a67r65t70i25n 73D43u27f76e43k 3812277608724

Statistika Bayern - Köln: střely na bránu 26:4, rohy 10:0, fauly 8:4, držení míče 74-26, vyhrané souboje 47:53.

+3/0
24.10.2015 19:04

F56i93l22i20p 23J31a74r94a89b 1273767970687

Hlavně návrat Robbena a hned gól, to je pozitivní.

Zápas jsem neviděl, ale sestava mi přišla vyloženě ultra-útočná, nejdefenzivnějším hráčem v záloze Vidal, a k němu 3 rychlý křídla a 2 útočníci.:-)

+1/0
24.10.2015 19:23

M58a80r16t69i91n 41D10u63f36e71k 3832897278874

Robben byl lepší každou čtvrthodinu. Při gólu bylo potřeba klidnou hlavu a tu on měl. Hrál 60 minut. Na rozjetí.

0/0
24.10.2015 20:41

P50a54v82e81l 83S69l43a79d16o11v59n87í27k 6567163767486

Tak dlouho lustroval Hoffenheim, aby v něm hrál, že si nevšiml, že letos bude Hoffenheim hodně slabý. A s výkonností týmu se svezl i Kadeřábek - a nehraje. Na druhou stranu, jelikož Hoffenheim prohrává dále, je šance, že se brzy do sestavy vrátí.

0/0
24.10.2015 14:34

M93a26r14t84i46n 70S72ý88k85o59r19a 1307318387297

Tak trenérovi Hoffenheimu trvalo devět zápasů, než zjistil, že Kadeřábek neumí pořádně bránit. Snad to Vrba stihne do ME a nebude na jeho úkor nechávat na lavičce Gebreho, kterej je možná slabší co se týče útoku, ale v bránění a poziční hře je naopak daleko lepší.

+3/−1
24.10.2015 13:04

V94í42t 33Č50e16r45v92i37n35k77a 3748149194137

Bohužel očekávám jiný scénář. "Kadeř" si už v Německu nekopne, v zimě bude žebrat o návrat do Sparty aspoň na hostování, bude mu vyhověno, ve české lize bude opět zářit (obdobně jako tomu bylo u Václava Kadlece) a Vrba na něm bude stavět dál.

M59i83c71h40a91l 83H32i65r69k12a 4107876770163

Tak to je zlý, když už se z našeho pohledu nadprůměrný český hráč nechytne v německém průměrném klubu, je něco v českém fotbalu špatně.

Hlavně, že se tady sparťanští fans kasali vymezovali proti hráčům VP, jak to nebude u Kadeře problém. Kadlec nehraje, Kadeřávek nebyl teď ani v nominaci na zápas.

+1/0
24.10.2015 11:21

J70i65ř63í 84Š71e16d61a 3700979481551

i kdyby už si v BL nezahrál ani minutu, bude toho mít odehranýho pětkrát víc než petržela, pilař a rajtoral dohromady

+1/−2
24.10.2015 13:18

F81i38l29i66p 95J52a94r27a11b 1283907420787

Ve skutečnosti cca o polovinu míň, než pouhý součet těch tří.:-)

F28i56l16i35p 13J71a88r84a33b 1833207540137

Mrknul jsem se na transfermarket. Celkem mě překvapilo, že takový Rajtoral toho odehrál docela dost, já myslel, že si ani nekopnul.

0/0
24.10.2015 16:45

M98a73r59t15i70n 76S86ý79k32o83r73a 1417858707817

To spousta místních troubů. Nebrat osobně.

M18a94r10t83i26n 91R24y70š82k24a 7676198618946

Prostě další klasický Sparťan když jde mimo ligu.

+3/0
24.10.2015 10:28

R71a41d93e26k 10H16r17u72b23ý 6724231252599

Pěkně Hamburk!Velmi důležitý import bodíků z venku.

+2/0
24.10.2015 10:25

J33a23k45u55b 46Z57e73m24a88n

Snad to nebude stejný osud, jako u dalších "hvězd" z české ligy.

V94í45t 38Č51e16r83m97á48k 1254442793202

"Český obránce Pavel Kadeřábek, jenž v minulém utkání při porážce 2:4 ve Wolfsburgu střídal už ve 22. minutě, poprvé v tomto ročníku chyběl v sestavě Hoffenheimu. Dnes nebyl ani v nominaci na zápas." - A není tak náhodou zraněný?

+3/0
23.10.2015 23:29

V34í44t 48Č76e20r22m35á21k 1114742323602

Hm, tak jsem zkusil ještě trochu zapátrat... Střídání ve dvacáté minutě je buď hodně vzteklý trenér nebo zranění. Kicker suše píše, že se dneska do sestavy po zranění vrátil kapitán Schwegler a Kadeřábek nebyl v nominaci, což ovšem naznačuje spíš tu první variantu, protože zranění by asi přímo zmínili.

+2/0
24.10.2015 0:19

J87a85k71u49b 66Z77e44m29a51n

Zraněný není. Ten minulý zápas neskutečně hořel, proto to brzké střídání. Ten včerejšek je zřejmě důsledek jeho dosavadních výkonů.