Nikoho jsem se nedotkl, řekl Pokorný k penaltě, jež stála Liberec výhru

V šesté minutě nastavení útočné bitvy Liberce s Groningenem ukázal německý sudí na penaltovou značku a na libereckého stopera Lukáše Pokorného. Z velmi sporného pokutového kopu Nizozemci vyrovnali na 1:1 a slavili to jako výhru. Zato domácí fotbalisté zůstali ležet na trávníku se svým zoufalstvím.

L19u41d97ě25k 83V90e53r42b33í15ř 2651256833157

Pane redaktore. Přečtěte si pravila. Faul je, když rozhodčí zhodnotí zákrok jako nedovolený a nařídí PVK. V našem případě PK. Sudí ho pískl, takže celá diskuze je bezpředmětná!

0/−2
23.10.2015 16:36

M38i27r49o37s24l86a52v 97T65r96o80u69s34i75l 8234848494880

penalta neměla být, slovan remizoval nezasloužene, velice mě překvapil rozhovor s panem trénerem Trpišovským, žádné emoce, jede se dál, vyhraje se příště.. SLOVAN:-)

0/0
23.10.2015 14:37

M44a53r64e90k 50M59ü81l69l17e96r 3967809403856

Co tam ta Dáša dělá? Spartu obrali sudí už 2x, teď prozměnu Liberec...

R53a25d49k24o 68F14l40e77s58a24r 4640156210619

Těch upísknutí je v poslední době už nějak moc v neprospěch našich mužstev v pohárech,že by pozice naší zástupkyně oslabovala v komisi rozhodčích UEFA anebo je to odměna za postoj k uprchlíkům.

+17/0
23.10.2015 7:40

P28ř30e70m69y90s69l 64L20u89k43á49š 2935422670121

je to divné, ale napadlo mě to úplně stejně...

+2/0
23.10.2015 8:43

T25o42m31á84š 95Z95a32h36r74á85d49k48a 3771504709127

Liberec alespoň trapně nebulí jako Sparta.

+5/−14
23.10.2015 7:33

K88a16r69e89l 95J61o62a62c34h77i42m35s16t74á73l 8706712747436

já Spartu nenávidim nesnášim ale tady se jí musim zastat nevim kde jste to vzal ale Sparta opravdu nebrečí a na nic si nestěžuje remízu vzala sportovně a na nic se nevymlouvá snažíte se o flame ? nebo o co ?!!

+2/0
23.10.2015 12:29

H80o42n30z24a 64P95u92r94k83r51á30b86e69k 1289408599865

to byla reakce na jejich předchozí remízu a zářez rozhodčího v Tripolisu...řevu bylo potom hodně ;-)

0/−1
23.10.2015 15:06

M72a76r16t62i78n 68C59a28j63t96h30a10m21l 3771768126170

Hlavne at nestoji postup.V 87. minute sli do vedeni,ta branka se Lukasenovi povedla,a jak to bylo tezke proti 10 ti.Takovych souboju ve vapne je X.Zas hrube rozhodci zapas ovlivnil.Mit k dispozici video,vubec by je to nezdrzelo.

+1/0
23.10.2015 5:50

P88e68t67r 91K15m93í13n65e78k 5207134901723

V prvnim kole Sparta, ted Liberec... A to nezminuju odvetu proti CSKA v predkole Ligy mistru... Jako kdyby mel nekdo na ceske kluby spadeno. Ale proc?

+14/−2
23.10.2015 2:06

P16e74t24r 85P97o94s68p80i12s73i70l 4953110975713

Tak nechci rozvíjet konspirační teorie, ale když už se ptáte. Co takhle odpor českých fotbalových fanoušků proti oficiální "vítací" politice UEFA k uprchlíkům, protiislámské transparenty na stadionech atd.

Jistě je to nejspíš jen spekulace, ale nějaký základ to má.

+6/−5
23.10.2015 2:30

P94e71t72r 53K83m62í39n71e91k 5947674811123

Presne tohle me taky napadlo a docela jsem se toho bal... Ale doufam ze to tak neni. Spis si myslim, ze je v tom snaha jit na ruku ekonomicky a divacky silnejsim klubum (a tim penezum z reklamy). Bohuzel

+8/−1
23.10.2015 2:40

P95ř98e57m56y37s90l 90L55u84k34á79š 2815422350861

teď je otázka, co je vlastně horší. Tak jako tak mi to fotbal celkem znechucuje...

+1/0
23.10.2015 8:44

T93o96m94á13š 94Z40a70h17r47á59d16k20a 3761134329907

Tohle snad nemůžete myslet vážně. Kam až my češi jsme skrze naše ublíženectví zajít? Desítky podobně nepřesných rozhodnutí se včera v EL odehrálo, ale nás čechy diskriminují skrz negativní ohlasy na uprchlíky. Rozhodčí zřejmě motivovala před zápasem samotná Merkelová.

+10/−1
23.10.2015 7:32

Z40b22y65n83ě12k 26R23ů68ž20i17č25k20a 5468922710516

Přesně, a hlavně kdyby chtěli tak včera Spartu úplně v klidu potopili, pencle, neuznaný gol, a pár faulů ke konci, díky který se Schalke nedostala do tlaku. Tím nechci snižovat super výkon.

+2/0
23.10.2015 10:01

M94a98r63e86k 71M35ü91l20l95e30r 3797239523626

Tak to je hustý. Hledat uprchlíky i za tímhle, to chce kumšt.

L95u88k26á35š 52H72l44o81u93c73a71l 6652880631924

vymyšlená penalta, ale upřímně, na začátku druhé půle se proti Slovanu měla kopat pentle po nesmyslném zákroku Švejdíka.

OK, když už to ten lofas pískl, proč je tam hlavní, čárový a hlavně brankový rozhodčí, když nedokáží pohlídat předčasné vběhnutí hráčů do vápna?