Nikoho jsem se nedotkl, řekl Pokorný k penaltě, jež stála Liberec výhru

V šesté minutě nastavení útočné bitvy Liberce s Groningenem ukázal německý sudí na penaltovou značku a na libereckého stopera Lukáše Pokorného. Z velmi sporného pokutového kopu Nizozemci vyrovnali na 1:1 a slavili to jako výhru. Zato domácí fotbalisté zůstali ležet na trávníku se svým zoufalstvím.

L39u34d56ě67k 31V15e79r61b82í42ř 2591206733747

Pane redaktore. Přečtěte si pravila. Faul je, když rozhodčí zhodnotí zákrok jako nedovolený a nařídí PVK. V našem případě PK. Sudí ho pískl, takže celá diskuze je bezpředmětná!

0/−2
23.10.2015 16:36

M78i47r44o55s26l48a14v 55T88r32o79u59s96i24l 8134908724460

penalta neměla být, slovan remizoval nezasloužene, velice mě překvapil rozhovor s panem trénerem Trpišovským, žádné emoce, jede se dál, vyhraje se příště.. SLOVAN:-)

0/0
23.10.2015 14:37

M64a61r61e66k 68M45ü68l29l70e38r 3957169963726

Co tam ta Dáša dělá? Spartu obrali sudí už 2x, teď prozměnu Liberec...

R76a15d59k20o 51F40l81e24s64a97r 4910296380729

Těch upísknutí je v poslední době už nějak moc v neprospěch našich mužstev v pohárech,že by pozice naší zástupkyně oslabovala v komisi rozhodčích UEFA anebo je to odměna za postoj k uprchlíkům.

+17/0
23.10.2015 7:40

P97ř92e19m32y96s31l 34L35u48k47á48š 2775872670101

je to divné, ale napadlo mě to úplně stejně...

+2/0
23.10.2015 8:43

T47o95m67á24š 57Z39a36h94r70á74d93k86a 3161124909407

Liberec alespoň trapně nebulí jako Sparta.

+5/−14
23.10.2015 7:33

K48a33r73e33l 57J67o24a88c67h20i97m26s90t20á13l 8436242107166

já Spartu nenávidim nesnášim ale tady se jí musim zastat nevim kde jste to vzal ale Sparta opravdu nebrečí a na nic si nestěžuje remízu vzala sportovně a na nic se nevymlouvá snažíte se o flame ? nebo o co ?!!

+2/0
23.10.2015 12:29

H67o65n34z67a 97P14u15r12k29r16á90b85e12k 1739248899195

to byla reakce na jejich předchozí remízu a zářez rozhodčího v Tripolisu...řevu bylo potom hodně ;-)

0/−1
23.10.2015 15:06

M72a77r41t36i96n 50C32a47j35t91h79a69m67l 3351318816440

Hlavne at nestoji postup.V 87. minute sli do vedeni,ta branka se Lukasenovi povedla,a jak to bylo tezke proti 10 ti.Takovych souboju ve vapne je X.Zas hrube rozhodci zapas ovlivnil.Mit k dispozici video,vubec by je to nezdrzelo.

+1/0
23.10.2015 5:50

P91e36t42r 31K53m26í66n81e22k 5247534291883

V prvnim kole Sparta, ted Liberec... A to nezminuju odvetu proti CSKA v predkole Ligy mistru... Jako kdyby mel nekdo na ceske kluby spadeno. Ale proc?

+14/−2
23.10.2015 2:06

P53e22t77r 76P45o72s76p68i41s72i54l 4963390775833

Tak nechci rozvíjet konspirační teorie, ale když už se ptáte. Co takhle odpor českých fotbalových fanoušků proti oficiální "vítací" politice UEFA k uprchlíkům, protiislámské transparenty na stadionech atd.

Jistě je to nejspíš jen spekulace, ale nějaký základ to má.

+6/−5
23.10.2015 2:30

P30e83t23r 63K52m79í30n96e33k 5367604621873

Presne tohle me taky napadlo a docela jsem se toho bal... Ale doufam ze to tak neni. Spis si myslim, ze je v tom snaha jit na ruku ekonomicky a divacky silnejsim klubum (a tim penezum z reklamy). Bohuzel

+8/−1
23.10.2015 2:40

P16ř18e96m19y68s58l 55L16u92k97á93š 2575372470621

teď je otázka, co je vlastně horší. Tak jako tak mi to fotbal celkem znechucuje...

+1/0
23.10.2015 8:44

T57o57m11á68š 12Z12a39h41r93á55d95k61a 3911584889697

Tohle snad nemůžete myslet vážně. Kam až my češi jsme skrze naše ublíženectví zajít? Desítky podobně nepřesných rozhodnutí se včera v EL odehrálo, ale nás čechy diskriminují skrz negativní ohlasy na uprchlíky. Rozhodčí zřejmě motivovala před zápasem samotná Merkelová.

+10/−1
23.10.2015 7:32

Z37b75y66n10ě82k 27R47ů13ž41i83č36k91a 5468602160936

Přesně, a hlavně kdyby chtěli tak včera Spartu úplně v klidu potopili, pencle, neuznaný gol, a pár faulů ke konci, díky který se Schalke nedostala do tlaku. Tím nechci snižovat super výkon.

+2/0
23.10.2015 10:01

M78a60r93e30k 96M29ü68l41l19e56r 3157609793876

Tak to je hustý. Hledat uprchlíky i za tímhle, to chce kumšt.

L41u69k32á37š 47H69l29o77u26c41a82l 6652870101354

vymyšlená penalta, ale upřímně, na začátku druhé půle se proti Slovanu měla kopat pentle po nesmyslném zákroku Švejdíka.

OK, když už to ten lofas pískl, proč je tam hlavní, čárový a hlavně brankový rozhodčí, když nedokáží pohlídat předčasné vběhnutí hráčů do vápna?