Nikoho jsem se nedotkl, řekl Pokorný k penaltě, jež stála Liberec výhru

V šesté minutě nastavení útočné bitvy Liberce s Groningenem ukázal německý sudí na penaltovou značku a na libereckého stopera Lukáše Pokorného. Z velmi sporného pokutového kopu Nizozemci vyrovnali na 1:1 a slavili to jako výhru. Zato domácí fotbalisté zůstali ležet na trávníku se svým zoufalstvím.

L92u30d11ě41k 11V13e62r27b42í21ř 2911796253457

Pane redaktore. Přečtěte si pravila. Faul je, když rozhodčí zhodnotí zákrok jako nedovolený a nařídí PVK. V našem případě PK. Sudí ho pískl, takže celá diskuze je bezpředmětná!

0/−2
23.10.2015 16:36

M50i67r57o42s69l83a66v 79T46r68o82u88s35i38l 8434248374250

penalta neměla být, slovan remizoval nezasloužene, velice mě překvapil rozhovor s panem trénerem Trpišovským, žádné emoce, jede se dál, vyhraje se příště.. SLOVAN:-)

0/0
23.10.2015 14:37

M66a18r56e71k 14M17ü82l82l59e50r 3257369653176

Co tam ta Dáša dělá? Spartu obrali sudí už 2x, teď prozměnu Liberec...

R10a48d84k97o 79F59l95e63s19a41r 4730986720369

Těch upísknutí je v poslední době už nějak moc v neprospěch našich mužstev v pohárech,že by pozice naší zástupkyně oslabovala v komisi rozhodčích UEFA anebo je to odměna za postoj k uprchlíkům.

+17/0
23.10.2015 7:40

P89ř39e90m80y53s28l 17L31u73k32á32š 2415762920691

je to divné, ale napadlo mě to úplně stejně...

+2/0
23.10.2015 8:43

T71o72m80á21š 69Z48a63h29r38á80d93k75a 3611464249357

Liberec alespoň trapně nebulí jako Sparta.

+5/−14
23.10.2015 7:33

K12a82r12e77l 84J88o19a20c77h43i29m94s65t89á58l 8856732407766

já Spartu nenávidim nesnášim ale tady se jí musim zastat nevim kde jste to vzal ale Sparta opravdu nebrečí a na nic si nestěžuje remízu vzala sportovně a na nic se nevymlouvá snažíte se o flame ? nebo o co ?!!

+2/0
23.10.2015 12:29

H63o80n39z11a 63P18u27r31k41r88á98b78e49k 1789558699945

to byla reakce na jejich předchozí remízu a zářez rozhodčího v Tripolisu...řevu bylo potom hodně ;-)

0/−1
23.10.2015 15:06

M62a66r66t87i69n 12C35a79j38t53h51a94m61l 3981198716870

Hlavne at nestoji postup.V 87. minute sli do vedeni,ta branka se Lukasenovi povedla,a jak to bylo tezke proti 10 ti.Takovych souboju ve vapne je X.Zas hrube rozhodci zapas ovlivnil.Mit k dispozici video,vubec by je to nezdrzelo.

+1/0
23.10.2015 5:50

P38e61t71r 16K47m96í55n87e55k 5117594211863

V prvnim kole Sparta, ted Liberec... A to nezminuju odvetu proti CSKA v predkole Ligy mistru... Jako kdyby mel nekdo na ceske kluby spadeno. Ale proc?

+14/−2
23.10.2015 2:06

P15e66t20r 18P16o27s69p81i11s23i72l 4223920165903

Tak nechci rozvíjet konspirační teorie, ale když už se ptáte. Co takhle odpor českých fotbalových fanoušků proti oficiální "vítací" politice UEFA k uprchlíkům, protiislámské transparenty na stadionech atd.

Jistě je to nejspíš jen spekulace, ale nějaký základ to má.

+6/−5
23.10.2015 2:30

P50e12t45r 57K83m86í78n46e97k 5167334151943

Presne tohle me taky napadlo a docela jsem se toho bal... Ale doufam ze to tak neni. Spis si myslim, ze je v tom snaha jit na ruku ekonomicky a divacky silnejsim klubum (a tim penezum z reklamy). Bohuzel

+8/−1
23.10.2015 2:40

P81ř31e15m79y91s82l 52L90u82k73á92š 2515602780311

teď je otázka, co je vlastně horší. Tak jako tak mi to fotbal celkem znechucuje...

+1/0
23.10.2015 8:44

T44o11m33á45š 82Z82a74h61r94á67d70k84a 3691194369307

Tohle snad nemůžete myslet vážně. Kam až my češi jsme skrze naše ublíženectví zajít? Desítky podobně nepřesných rozhodnutí se včera v EL odehrálo, ale nás čechy diskriminují skrz negativní ohlasy na uprchlíky. Rozhodčí zřejmě motivovala před zápasem samotná Merkelová.

+10/−1
23.10.2015 7:32

Z37b79y71n75ě77k 18R77ů40ž71i10č21k58a 5298912650116

Přesně, a hlavně kdyby chtěli tak včera Spartu úplně v klidu potopili, pencle, neuznaný gol, a pár faulů ke konci, díky který se Schalke nedostala do tlaku. Tím nechci snižovat super výkon.

+2/0
23.10.2015 10:01

M23a84r93e46k 36M12ü69l92l57e84r 3327969263316

Tak to je hustý. Hledat uprchlíky i za tímhle, to chce kumšt.

L57u91k82á41š 62H75l98o33u55c88a10l 6502500761154

vymyšlená penalta, ale upřímně, na začátku druhé půle se proti Slovanu měla kopat pentle po nesmyslném zákroku Švejdíka.

OK, když už to ten lofas pískl, proč je tam hlavní, čárový a hlavně brankový rozhodčí, když nedokáží pohlídat předčasné vběhnutí hráčů do vápna?