Lafata šanci promění, já ne. V tom je mezi námi rozdíl, uznal Bednář

Kdo ví, jak by zápas vypadal, kdyby místo do brankáře Bičíka poslal balon do sítě. Jenže příbramský útočník Roman Bednář velkou šanci neproměnil. Sparta potom na hřišti jeho týmu ve druhém poločase zabrala a vyhrála vysoko 4:0.

J54o78s54e40f 91N58o70v48á22k 8724480393898

Nebude to tím že lafata bude jen o málo menší dřevo v koncovce než ty?

0/0
19.10.2015 16:53

M97i94c57h54a25l 52S81l59a70v21í72k 2561658524676

Lafata promění do prázdné brány z malého vápna :-) (dělám si srandu - jen aby se někteří hned nečertili) to bylo první co mě napadlo po přečtení titulku

0/0
19.10.2015 13:17

E85r22i28k 48W44i66n89k81e62l92m55a10n11n 7742721501832

smál se, protože ví, že proti Spar-tě se nepiskají ani 1000% penalty.. - to je REALITA !

+5/−12
19.10.2015 12:58

K92a70r75e36l 66Z80e94l43e96n77k97a 8237125715157

Nechápu ty mínusáře. Chce snad někdo tvrdit, že se proti spartě neměla kopat další jasná penalta? To by u Berbra ale neprošlo.

0/−1
19.10.2015 19:00

M45a52r10t77i15n 57V57a37v14ř49í57k 8521504782

jasně, zejména při derby to platilo ty troubo:-P;-Dvždyť tam naprosto jasně odpustili penaltu slábii, zřejmě jsi opět zápas neviděl, nic nového u tebe:-P

+1/0
20.10.2015 12:46

P76a49v96e29l 97H70o72l52m24a49n 9497304648280

No zrovna Lafata měl asi největší šanci a hlavičkoval po výborném centru naprosto nesmyslně do oblak, protože měl špatný timing.

Sice to ve druhé půli zachránil tou dorážkou, ale střelecky je na tom na podzim špatně a zahazuje určitě víc šancí, než si jich v Příbrami vytvoří.