Lafata šanci promění, já ne. V tom je mezi námi rozdíl, uznal Bednář

Kdo ví, jak by zápas vypadal, kdyby místo do brankáře Bičíka poslal balon do sítě. Jenže příbramský útočník Roman Bednář velkou šanci neproměnil. Sparta potom na hřišti jeho týmu ve druhém poločase zabrala a vyhrála vysoko 4:0.

J72o98s78e88f 11N95o97v20á64k 8154630313208

Nebude to tím že lafata bude jen o málo menší dřevo v koncovce než ty?

0/0
19.10.2015 16:53

M93i92c22h28a27l 27S45l38a59v39í13k 2291278924356

Lafata promění do prázdné brány z malého vápna :-) (dělám si srandu - jen aby se někteří hned nečertili) to bylo první co mě napadlo po přečtení titulku

0/0
19.10.2015 13:17

E78r56i33k 85W49i10n35k10e44l26m29a70n21n 7382661861392

smál se, protože ví, že proti Spar-tě se nepiskají ani 1000% penalty.. - to je REALITA !

+5/−12
19.10.2015 12:58

K12a14r71e11l 94Z61e74l73e47n10k43a 8947585715177

Nechápu ty mínusáře. Chce snad někdo tvrdit, že se proti spartě neměla kopat další jasná penalta? To by u Berbra ale neprošlo.

0/−1
19.10.2015 19:00

M41a28r23t30i84n 93V58a95v98ř55í16k 8171704722

jasně, zejména při derby to platilo ty troubo:-P;-Dvždyť tam naprosto jasně odpustili penaltu slábii, zřejmě jsi opět zápas neviděl, nic nového u tebe:-P

+1/0
20.10.2015 12:46

P98a11v25e54l 90H39o26l80m58a48n 9487664398510

No zrovna Lafata měl asi největší šanci a hlavičkoval po výborném centru naprosto nesmyslně do oblak, protože měl špatný timing.

Sice to ve druhé půli zachránil tou dorážkou, ale střelecky je na tom na podzim špatně a zahazuje určitě víc šancí, než si jich v Příbrami vytvoří.