Pohoda zmizela, obrana selhala. Brňané dovolili Teplicím trestat

Libovali si, že našli obranu, která nedělá chyby. Po sobotní náloži 0:4 od teplických fotbalistů si musí v Brně větu upravit: Vytvořili jsme obranu, která NEDĚLALA chyby. „Katastrofální a laciné góly. Nejsme žádní fotbalisté, abychom si mohli dovolit hrát proti takovému soupeři otevřenou partii. Takže zase zpátky na zem a musíme začít bojovat,“ lamentoval kapitán Pavel Zavadil. „Náš týmový výkon? Velká nula.“

J56a22r42o39s56l43a52v 86S23e17d56l74á48č57e67k 3814621706308

brno nehrálo dobře, ale je potřeba říct, že teplice naopak odmakaly celej zápas výbornej výkon. jinak to vyznívá jako by se brno porazilo samo...

+1/0
5.10.2015 11:58

M16i20r15o67s91l34a33v 63M29e64t67e69l22k54a 5261160664944

no když dáš ve 2.minutě branku,to se to potom "maká".Blábol.V Brně je ligových fotbalistů co bys na prstech jedné ruky spočítal a to ještě můžeš být klidně stolař.trenér,který se tu drží jako hounno košile,zenit má za sebou,pokud tedy nějaký někdy měl a majitel?Kdo to vlastně je?Víme to doopravdy,nebo?Za takového stavu je vůbec zázrak,že se v Brně liga hraje a že se rok co rok zachráníme.

Z53d50e15n32ě78k 32D31o55h47n44a30l 4319510110854

Mira myslím narážel na to, že se líp maká, když se v druhé minutě dá gól. Tým se dostane do výhody (hlavně psychologické) a nepotřebuje tolik úsilí, aby "makal", protože soupeř je dole. A kor u Zbrojovky, ta když dostane fíka z kraje zápasu, tak se podělá na celý zápas...

0/0
6.10.2015 10:28

M64i97r58o28s87l15a70v 95M51e94t55e96l72k93a 5301250834914

reagoval jsme na pana Sedláčka,který napsal,že "Teplice odmakaly" celej zápas.Nic neodmakaly,ten zápas vyhrály v suchem tričku.

0/0
6.10.2015 11:29

J64a22r54o91s48l91a64v 10S52e58d60l61á16č65e30k 3154191506478

a já myslím, že odmakaly. nevím jestli jste to viděl. ale je jezdily /Teplice/

až do konce. a nemusely. mohly hrát druhý poločas na údržbu. nevím proč ten výkon schazovat.