Pohoda zmizela, obrana selhala. Brňané dovolili Teplicím trestat

Libovali si, že našli obranu, která nedělá chyby. Po sobotní náloži 0:4 od teplických fotbalistů si musí v Brně větu upravit: Vytvořili jsme obranu, která NEDĚLALA chyby. „Katastrofální a laciné góly. Nejsme žádní fotbalisté, abychom si mohli dovolit hrát proti takovému soupeři otevřenou partii. Takže zase zpátky na zem a musíme začít bojovat,“ lamentoval kapitán Pavel Zavadil. „Náš týmový výkon? Velká nula.“

J81a61r67o18s50l96a89v 52S56e20d25l78á68č83e25k 3124711866528

brno nehrálo dobře, ale je potřeba říct, že teplice naopak odmakaly celej zápas výbornej výkon. jinak to vyznívá jako by se brno porazilo samo...

+1/0
5.10.2015 11:58

M37i77r96o58s28l55a38v 34M75e59t67e14l84k67a 5241750704244

no když dáš ve 2.minutě branku,to se to potom "maká".Blábol.V Brně je ligových fotbalistů co bys na prstech jedné ruky spočítal a to ještě můžeš být klidně stolař.trenér,který se tu drží jako hounno košile,zenit má za sebou,pokud tedy nějaký někdy měl a majitel?Kdo to vlastně je?Víme to doopravdy,nebo?Za takového stavu je vůbec zázrak,že se v Brně liga hraje a že se rok co rok zachráníme.

Z12d49e62n21ě71k 23D92o87h16n39a21l 4539170540874

Mira myslím narážel na to, že se líp maká, když se v druhé minutě dá gól. Tým se dostane do výhody (hlavně psychologické) a nepotřebuje tolik úsilí, aby "makal", protože soupeř je dole. A kor u Zbrojovky, ta když dostane fíka z kraje zápasu, tak se podělá na celý zápas...

0/0
6.10.2015 10:28

M72i70r80o80s37l78a75v 60M25e22t87e80l85k23a 5731610154624

reagoval jsme na pana Sedláčka,který napsal,že "Teplice odmakaly" celej zápas.Nic neodmakaly,ten zápas vyhrály v suchem tričku.

0/0
6.10.2015 11:29

J91a67r73o45s15l98a41v 56S39e75d37l28á71č38e49k 3844811686528

a já myslím, že odmakaly. nevím jestli jste to viděl. ale je jezdily /Teplice/

až do konce. a nemusely. mohly hrát druhý poločas na údržbu. nevím proč ten výkon schazovat.