Brno - Teplice 0:4, hosté berou první body venku, dva góly dal Vachoušek

Poprvé v letošní sezoně bodovali venku a stálo to za to. Tepličtí fotbalisté v 9. kole Synot ligy zvítězili v Brně vysoko 4:0. První gól dal kapitán Vachoušek už po dvou minutách, druhý přidal do poločasu. Třetí přidali po přestávce Vondrášek a v závěru stoper Lüftner.

M78a28r27t25i70n 20P88a97v12l22í92k 1347677979981

Krásná práce,..... konečně to vyšlo,... díky a vydržet:-):-)

+6/−2
3.10.2015 18:16

M90a98r15t48i21n 79Š27i90l75a50r 7849426507262

Zbrojovka věděla, že ji čeká zápas o osobních soubojích adůrazu. I přesto v nich (téměř) celý zápas propadala. Brno nevědlo co má hrát. Dotoho nespočet osobních chyb (např. Buchta P. , Doležal), které končily gólem.Když ani Zavadil nemá svůj den, tak to asi jinak dopadnout nemohlo. Zbrojovkostyď se! Na Srbské z toho dnes bolely oči. Palec nahoru Teplicím za poctivěodmakaný zápas.

+9/−2
3.10.2015 17:34

J93a39n 53V98e34r14n23e30r 2495567600

To si to po sobě nemůžete přečíst???

V nadpisu se píše "Brno - Teplice 0:4". V prvním odstavci "Tepličtí fotbalisté v 9. kole Synot ligy zvítězili v Brně vysoko 3:0."

Za zmínku stojí i "Brněnští zažidli v letoštní sezoně druhý domácí debakl, v srpnu je 3:0 vypráskal Jablonec. Teďa tvrdě narazili na další celek ze severu Čech."