Derby jsme si vyříkali a snad zase fanoušky potěšili, řekl Matějovský

I když to z tribuny vypadalo na jasnou záležitost, sparťanský fotbalista Marek Matějovský po vítězství 2:0 nad APOEL Nikósií v Evropské lize podobný názor nesdílel. "V pohárech to není nikdy jednoduché. Ale svým způsobem se nám v nich hraje líp než v naší lize," poznamenal.

A94d73a63m 46W46e65i68s91s 2773297959681

...matějovský okamžitě vypadni ze Sparty !!...

0/−1
2.10.2015 15:53

H42o88n11z18a 96M89á34z59a 5430881640324

Mára tentokrát udělal víc chyb než přesných přihrávek. To se na Schalke nesmí stát. O tom, že je stále pomalejší se ví i z toho pramení jeho chyby. Jinak výkon Sparty hodnotím +R^R^R^

+1/0
2.10.2015 8:41

F88i72l28i71p 29K90o53u32t40e48c70k18ý 2793483499918

Pokud se Jiráčkova vzrůstající výkonnost nezastaví, tak spolu s Matějovským(nebo Váchou) mohou brzo vytvořit neprostupnou zeď za Fataiem, Dočkalem a Krejčím. Krejčí včera konečně odhodil strach ze soubojů 1 na 1 a obránce si ve druhé půli vodil jak slepé slávisty. R^

+1/0
2.10.2015 8:45

F11i47l74i17p 92K62o88u64t61e82c60k44ý 2633303199168

Matějovský včera dost ztrácel míče a ani několik geniálních přihrávek to tentokrát nezachránilo, musí dávat míč od nohy dříve, stejně jako Dočkal, který zejména Fataiovi mohl několikrát podat míč do uličky, ale ještě jej podržel a tím Fataie vystavil do offsidu. A děsí mě Frýdek, který dělá naprosto nesmyslné fauly poblíž vápna, kdy faulovaný hráč je bez míče a tudíž od něj nic nehrozí. Pokud takové fauly bude dělat proti Schalke, tak to bude hodně složité, jejich standardní situace jsou velice dobře propracované.

0/0
2.10.2015 8:38

L19á41ď56a 72M46a95l71ý 5867756725385

Přesně zápas pro Matějovskýho. Soupeř jalovej Spartu táhne nekdo jiný. Sem tam dá luxusní přihrávku pak zase tak tragickou ,

že jde soupeř skoro sám na branku. Rychlost je bohužel dávno v nenávratnu. Jsem na tebe zvědavej na Schalke tam si vem prášek na uklidnění ať dohraješ.

+1/0
2.10.2015 1:09

L92u28k91á38š 57T49o42m57a95n 1231562382

tak to je fantasticky, jak si derby vyrikali. to si myslim jsou spratani moc vsichni radi, akorat nikdo nevi, co si vlastne vyrikali ;-D;-D;-D;-D;-D;-D

0/−8
1.10.2015 23:55

D35a82n62i19e45l 39M19u68n20z39a64r 1989478912756

bavili se vo tobe….a strasne se smali….(ale ne tomu co ty rikas)

V91a61c13l30a88v 83P85e35r56o65u14t27k62a 6638927894651

No bývalý vládče Prahy pokud jste to zjistil až před utkáním,že tam nebudou ultras tak už chápu ten pokus o přehození brankáře,kdyon stál skoro na čáře ...

0/0
1.10.2015 23:17

P73a86v52e30l 34S24l18a10d86o25v49n90í35k 6247463477266

Tak zrovna Matějovský utkání opět odchodil.

Dnes vítězství leželo na Fataiovi, Frýdkovi a Brabcovi.

Vyhrálo se, ale do pohledné dny to má hodně daleko.

+1/−2
1.10.2015 23:07

T71o46m44á70š 85Č70e28r49n40ý 7746255179

Tak to jsem byl asi na jiným zápase - nevím jak by podle tebe měla vypadat pohledná hra. Sparta měla šancí snad na pět zápasů. Byla jednoznačně lepší (snad jen prvních 20minut slabších) a presink po ztrátě míče ve druhém poločase byl přímo ukázkovej (chápu že Apoel ale nehrál nic moc). Když budou hrát takhle se Schalke, tak alespoň doma mají šanci.