Dukla - Brno 1:2, domácí vedli, pak je o body obral probuzený Řezníček

Zdá se, že střelec fotbalového Brna Jakub Řezníček začíná nabírat slušnou formu. Šest kol se trápil, ale v sedmém dal dva góly a stejnou porci zvládl i v sobotu odpoledne na Dukle. Pomohl tak svému týmu otočit zápas a vyhrát 2:1.

K25a92m88i15l 62A88l93b60r82e12c90h23t 2695905784897

Řezníček je kmenový hráč Brna. Opravte si to. Přestoupil z Boleslavi.

M80i34c83h83a88e70l 55K27o39n44e56č14n20ý 6982373669319

U nás neplatné laml u Vás neplatný gól;-)

M96i14c84h57a48l 31K80o80s 8609882268

Škoda přiťukl míč Řezníčkovi, jenž se trefil přesně k tyči. Útočník hostující ze Sparty tak zopakoval dva zásahy z minulého utkání se Slováckem.

Hostující?????

+7/0
26.9.2015 17:58

M24a24r17t47i68n 21Š33i19l29a81r 5762259143880

Hocka si pamatuji jako hráč z mládežnických kategorií v okresu UO. Již v té době to bylo poleno. Svými výkony v lize to akorát neustále potvrzuje. Dnes tomu nasadil korunku. Jak mohl míč přejít brankovou čáru a poté se tímto způsobem odrazit před bránu?

+5/0

J87i89r72i 54K26u17c56e87r15a 5397620456732

já toho neschopu úplatnýho pamatuji z mládeže taky, lump na entou;-€

+2/0
26.9.2015 20:18

M83a90r92t28i95n 79Š62i84l66a58r 5162259173260

Zbrojovce se dnes, zejména druhý poločas, podařilo herně navázat na druhý poločas proti Slovácku. Po tyčce, která byla uznaná jako gól Zbrojováci ukázali svůj charakter a zápas otočili. Ze strany Zbrojovky určitě nadprůměrný výkon. Snad to Brnu vydrží. Obecně to byl dnes vcelku hezký, běhavý fotbal se šancemi na obou stranách. Tleskám.

+8/0
26.9.2015 17:53

R47a12d21e29k 88Ř80í67h60á41č18e35k 2446801680363

Ten Hock snad Berbrovi musí (snad radši ani nechci vědět co). Absolutně nejhorší rozhodčí v naší lize. Na druhé straně možná štěstí, jinak bychom betonovali na 0:0.