Dukla - Brno 1:2, domácí vedli, pak je o body obral probuzený Řezníček

Zdá se, že střelec fotbalového Brna Jakub Řezníček začíná nabírat slušnou formu. Šest kol se trápil, ale v sedmém dal dva góly a stejnou porci zvládl i v sobotu odpoledne na Dukle. Pomohl tak svému týmu otočit zápas a vyhrát 2:1.

K48a84m30i57l 96A19l96b89r58e56c82h51t 2145145504967

Řezníček je kmenový hráč Brna. Opravte si to. Přestoupil z Boleslavi.

M42i29c46h47a43e52l 34K14o37n37e44č88n74ý 6792113709789

U nás neplatné laml u Vás neplatný gól;-)

M14i35c57h70a43l 69K24o51s 8609492808

Škoda přiťukl míč Řezníčkovi, jenž se trefil přesně k tyči. Útočník hostující ze Sparty tak zopakoval dva zásahy z minulého utkání se Slováckem.

Hostující?????

+7/0
26.9.2015 17:58

M70a18r28t30i33n 62Š72i88l63a27r 7859786217672

Hocka si pamatuji jako hráč z mládežnických kategorií v okresu UO. Již v té době to bylo poleno. Svými výkony v lize to akorát neustále potvrzuje. Dnes tomu nasadil korunku. Jak mohl míč přejít brankovou čáru a poté se tímto způsobem odrazit před bránu?

+5/0

J67i51r79i 46K23u18c74e13r71a 5207420956492

já toho neschopu úplatnýho pamatuji z mládeže taky, lump na entou;-€

+2/0
26.9.2015 20:18

M96a53r45t84i30n 14Š41i65l65a78r 7789126417152

Zbrojovce se dnes, zejména druhý poločas, podařilo herně navázat na druhý poločas proti Slovácku. Po tyčce, která byla uznaná jako gól Zbrojováci ukázali svůj charakter a zápas otočili. Ze strany Zbrojovky určitě nadprůměrný výkon. Snad to Brnu vydrží. Obecně to byl dnes vcelku hezký, běhavý fotbal se šancemi na obou stranách. Tleskám.

+8/0
26.9.2015 17:53

R98a96d84e33k 83Ř85í74h44á28č41e65k 2736791120123

Ten Hock snad Berbrovi musí (snad radši ani nechci vědět co). Absolutně nejhorší rozhodčí v naší lize. Na druhé straně možná štěstí, jinak bychom betonovali na 0:0.