Dukla - Brno 1:2, domácí vedli, pak je o body obral probuzený Řezníček

Zdá se, že střelec fotbalového Brna Jakub Řezníček začíná nabírat slušnou formu. Šest kol se trápil, ale v sedmém dal dva góly a stejnou porci zvládl i v sobotu odpoledne na Dukle. Pomohl tak svému týmu otočit zápas a vyhrát 2:1.

K67a74m65i44l 49A47l71b22r69e78c40h85t 2645815794767

Řezníček je kmenový hráč Brna. Opravte si to. Přestoupil z Boleslavi.

M39i82c48h52a92e90l 46K87o72n91e61č41n28ý 6522553459129

U nás neplatné laml u Vás neplatný gól;-)

M87i43c40h32a89l 43K36o35s 8109182568

Škoda přiťukl míč Řezníčkovi, jenž se trefil přesně k tyči. Útočník hostující ze Sparty tak zopakoval dva zásahy z minulého utkání se Slováckem.

Hostující?????

+7/0
26.9.2015 17:58

M11a46r53t24i69n 56Š53i79l57a22r 5602349763950

Hocka si pamatuji jako hráč z mládežnických kategorií v okresu UO. Již v té době to bylo poleno. Svými výkony v lize to akorát neustále potvrzuje. Dnes tomu nasadil korunku. Jak mohl míč přejít brankovou čáru a poté se tímto způsobem odrazit před bránu?

+5/0

J55i69r86i 41K90u92c24e66r70a 5307560686272

já toho neschopu úplatnýho pamatuji z mládeže taky, lump na entou;-€

+2/0
26.9.2015 20:18

M47a31r82t94i87n 73Š88i88l73a63r 5852869963690

Zbrojovce se dnes, zejména druhý poločas, podařilo herně navázat na druhý poločas proti Slovácku. Po tyčce, která byla uznaná jako gól Zbrojováci ukázali svůj charakter a zápas otočili. Ze strany Zbrojovky určitě nadprůměrný výkon. Snad to Brnu vydrží. Obecně to byl dnes vcelku hezký, běhavý fotbal se šancemi na obou stranách. Tleskám.

+8/0
26.9.2015 17:53

R16a10d77e75k 81Ř15í54h92á87č66e48k 2686271620853

Ten Hock snad Berbrovi musí (snad radši ani nechci vědět co). Absolutně nejhorší rozhodčí v naší lize. Na druhé straně možná štěstí, jinak bychom betonovali na 0:0.