Pět gólů za devět minut. Chtěl jsem dát ještě šestý, řekl Lewandowski

Německá fotbalová liga má nového hrdinu. Robert Lewandowski z Bayernu Mnichov vstřelil pět gólů během devíti minut. Což je rekord soutěže. „Sám sebe jsem se ptal, jestli je to možné,“ smál se polský útočník po výhře 5:1 nad Wolfsburgem.

I70v96a96n 48P54o26u91p25a25l 4112897311762

Fakt už jsem viděl hodně ... hada blejt, brambory sázený do asfaltu i převrácenej sovětskej tank, ale tohle ještě ne :-D

R74a29d82e28k 22V82o16k43á84l 1930528157224

ještě mu to prý pak Dante vykopl z brankové čáry (záznam jsem neviděl), mohl mít 6

+1/0
23.9.2015 13:48

R59a60d71e36k 44V38o45k79á82l 1230238587384

já když to zahlédl, myslel jsem, že o byl německý pohár proti mančaftu ze třetí ligy... ale proti Wolfsburgu, třetímu týmu BL, který v dosavadních pěti kolech dostal dva góly a tři zápasy před Bayernem hrál s nulou, to je neskutečný 8-o. Obránci u těch gólů vypadali jako strašný neumětelové. Jeden hlásí neexistujícící ofsajd místo  aby hrál, při dalších gólech nedůraz, neobsazování.... ulehčili mu to, ale on je zabiják a tak to využil.

+1/0
23.9.2015 13:47

R90a97d16e61k 75T40o49m49š94ů 3285713182921

No zajímavé taky je, že Bayern fakticky do 50.minuty neměl pořádnou šanci a Wolfsburg trefil za stavu 0:1 i tyčku z poloviny.

+1/0
23.9.2015 15:37

M10i54c19h30a22l 16P70a55ř56í41z15e68k 8601153336891

0/0
23.9.2015 13:11

M55a68r81t68i13n 38S25ý83k37o59r15a 1447348797877

Těch devět minut se snad nemusí ani sestříhávat. Rád bych to někde viděl celé, protože ten musel dávat gól hned co doslavil ten předchozí ;-D

+2/0
23.9.2015 13:17

M88a33r52e37k 90V98o85k45á86l 1916124945739

a pak tam půl hodiny běhal zbytečně ... ;-D  -- dělám si legraci, dobrej je ... R^

+9/0
23.9.2015 12:38

M46a56r49t74i73n 37S33ý76k36o46r17a 1757348837567

Pět gólů za devět minut a tři za čtyři. Celkem bych se divil, kdyby to nebyly jen rekordy Bundesligy, ale profesionálního fotbalu obecně.

+2/0
23.9.2015 12:32

T72o21m84á78š 20T48a90t40í98č67e16k 5570872910958

Vzhledem k výsledkům z Tichomoří, o kteréch jsem se tady dočetl onehdá, to asi absolutní rekord nebude. Myslím, že to byly Cookovy ostrovy, co schytávaly nářezy ve stylu 40:0. :-)

S79t48a47n10d36a 72C54h32v64o91s21t 1652538

Presne - jsou dny, kdy clovek mine branku malem i z brankovy cary a gola neda, i kdyby se hralo az do rana. A pak jsou dny, kdy tam proste spadne snad uplne vsechno. Ten patej byl moc peknej.

P42e13t57r 64N91o79v42a41k 3270157269497

V těch devíti minutách by dal góla i z autu. Ale moc hezky. Ještě jak při tom posledním sestřelil tu Kameru. R^

0/0
23.9.2015 12:25

P39e61t29r 57Ž41á89k 1568462595179

no Guardiola si sice chytal za hlavu až po pátém gólu, ale jinak to bylo super, no.