Berkovcovy zákroky držely Slavii. Bylo to spíš štěstí, říkal po remíze

Fotbalová Slavia měla zejména v první půli utkání proti Mladé Boleslavi (1:1) velké problémy s ofenzivními výpady soupeře. Mohla se ale spolehnout na gólmana Martina Berkovce, jenž předvedl několik vydařených zákroků a inkasoval až v druhém poločase po povedené ráně Jiřího Skaláka. Sám gólman si velké zásluhy nepřipisuje.

A94l61e85š 35L55e13w56i50c13k93i 5925249491518

Pro Slavii je plichta fakticky vítězství...

+2/0
13.9.2015 10:31

J92a65n 66A57n66d92r60á13š 9336482439

Prvni pule jasne lepsi Bolka a mela i sance. Druhou puli lepsi Slavka, ale bez sanci. V zaveru sudi nemel odvahu pisknout penaltu, kdy byl sejmut tusim Latka na malym vapne, ale to bychom chteli moc, kazdopadne Slavia hrala prilis pasivne.

0/0
13.9.2015 10:24

K51a33r49e80l 16M87a65c69a72k 1767493296859

...po vymyšleném rohu, který viděl jen pan sudí, který nejspíše spadl z Čínské zdi, protože jeho výkon v závěru byl katastrofální, viz právě Latka, kterého tradičně jako jeho předchůdci neměl odvahu vyloučit.

+4/0
13.9.2015 10:42

J56a17n 97A15n57d20r71á91š 9476892859

tak vyloucit mel Scuka nekde v 70. minute, jasnej faul na zlutou, ale odpustil mu ji, Latka tam mel jen jeden faul na zlutou u kraje hned na zacatku zapasu, jinak nic

0/0
13.9.2015 10:50

O95n96d19ř42e55j 69M90a38l47ý 6912142790163

chytal dobře, proti Skalákově perfektní trefě nemohl nic, to snad lépe kopnout nešlo.

+2/0
13.9.2015 9:58

J69a96n 16N37o53v76á73k 6527450798113

Martinovi se zápas povedl, byl jasně nejlepší sešívánek na placu. Jemu vděčí za bodík.