Berkovcovy zákroky držely Slavii. Bylo to spíš štěstí, říkal po remíze

Fotbalová Slavia měla zejména v první půli utkání proti Mladé Boleslavi (1:1) velké problémy s ofenzivními výpady soupeře. Mohla se ale spolehnout na gólmana Martina Berkovce, jenž předvedl několik vydařených zákroků a inkasoval až v druhém poločase po povedené ráně Jiřího Skaláka. Sám gólman si velké zásluhy nepřipisuje.

A41l69e69š 24L57e14w96i52c83k92i 5395889161498

Pro Slavii je plichta fakticky vítězství...

+2/0
13.9.2015 10:31

J79a97n 25A55n60d15r24á84š 9386542639

Prvni pule jasne lepsi Bolka a mela i sance. Druhou puli lepsi Slavka, ale bez sanci. V zaveru sudi nemel odvahu pisknout penaltu, kdy byl sejmut tusim Latka na malym vapne, ale to bychom chteli moc, kazdopadne Slavia hrala prilis pasivne.

0/0
13.9.2015 10:24

K72a66r13e88l 43M71a58c44a59k 1217853296639

...po vymyšleném rohu, který viděl jen pan sudí, který nejspíše spadl z Čínské zdi, protože jeho výkon v závěru byl katastrofální, viz právě Latka, kterého tradičně jako jeho předchůdci neměl odvahu vyloučit.

+4/0
13.9.2015 10:42

J74a29n 79A44n54d67r54á55š 9266292669

tak vyloucit mel Scuka nekde v 70. minute, jasnej faul na zlutou, ale odpustil mu ji, Latka tam mel jen jeden faul na zlutou u kraje hned na zacatku zapasu, jinak nic

0/0
13.9.2015 10:50

O30n53d21ř89e17j 95M56a40l25ý 6602842470933

chytal dobře, proti Skalákově perfektní trefě nemohl nic, to snad lépe kopnout nešlo.

+2/0
13.9.2015 9:58

J63a50n 31N80o54v56á38k 6927770618793

Martinovi se zápas povedl, byl jasně nejlepší sešívánek na placu. Jemu vděčí za bodík.