Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jste zbabělci, vzkazuje Kociánovi a spol. šéf jabloneckého svazu

Vystoupil proti rozhodčím, kteří podpořili Libora Kovaříka. Dlouholetý fotbalový funkcionář Ladislav Čičmanec se v otevřeném dopise ohradil vůči způsobu, jakým se Radek Kocián či Tomáš Kovařík zapojili do aféry v souvislosti s místopředsedou asociace Romanem Berbrem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J29a89n 90J85i89r15k11a 7740500270

Já nevím, já bych se nerad pouštěl do rozboru toho termínu "pozitivní, konstruktivní satira"...

0/0
10.9.2015 16:28

K89a89r31e66l 37N74o37v19á21k 8618400341

Když se nad tím vším zamyslíte, tak proč to všechno Berbr dělá???

Proto, že by tak miloval  fotbal a chtěl pro něj jen to nejlepší - asi těžko!!!

Odpověď je jasná - jsou za tím peníze - musí mu to nést velké zisky, celý ten jeho dokonale propracovaný systém. Pelta ten systém musí znát (možná ho sám pomáhal spoluvytvářet) - to mi nikdo nevymluví!!!Takže asi těžko bude ten, který by to začal nějak vyšetřovat. Tady bych očekával VÍCE ODVAHY od policie - prostě chytit se nějaké nitky a začít to postupně rozplétat. Protože jen nezávislá policie má možnosti, které nikdo jiný nemá. Ale už proboha hlavně nějak začít. A jsem si jist, že tam půjde o velké sumy!!!

Takže až to jednou praskne a ono to jako všechno jednou přeteče, tak to bude velká bomba !!!

+2/0
10.9.2015 13:03

J58a74k44u40b 60P10r25a34ž97á60k 6323750644682

Máte v policii velkou důvěru. Policii nezajímá, co se děje v dobrovolné neziskové organizaci. Mají dost své práce. Vždyť fotbal má své vlastní stanovy, které oni neznají, má své vlastní soudy. Obávám se, že Berbr má velké kontakty i na policii. Někdo mi říkal, že jeden z jeho prvoligových rozhodcovských koníků je okresní policejní ředitel.

0/0
10.9.2015 13:41

F81r41a69n92t53i81š60e67k 72D14o56l80e72ž91e82l 8626289616582

Od šéfa jabloneckého svazu bych ani nic jiného nečekal. Kdyby nelezl do pr.... tak by toho šéfa nikdy nedělal.

+3/0
10.9.2015 10:48
Foto

J93a41n 26N50e58t53o10p58i25l 8286397674556

Když to tady čtu, tak zjišťuji, že v tomto státě neustále panuje zarytá představa, že když je někdo zvolen, tak je do konce volebního období totálně imunní vůči jakémukoliv odvolání. Jenomže ono je to právě přesně naopak. Když jsem třeba majitelem firmy nebo v případě fotbalu klubu, tak to je pozice, ze které mě nikdo nemůže odvolat. Nikdo mi tu firmu nemůže vzít. Ale jsem-li zvolen, pak jsem za tím účelem, abych vykonával určitou činnost a vykonával ji zodpovědně. A to období je tam prostě proto, že to musí být nějak omezené. Ale neznamená to: "Teď jsem byl zvolen a X let si můžu dělat co se mi zlíbí kdybyste se rozkrájeli" (Hitler byl demokraticky zvolen, tak nevím co se komu nelíbilo). To je ale hrubý omyl v Česku velmi silně rozšířený. Ten zvolený člověk má svůj mandát vykonávat za tím účelem, za jakým ho ostatní zvolili, a pokud toto poruší a začne svůj mandát vykonávat v rozporu s tím, co deklaroval, že bude dělat, pak je na místě žádat jeho odvolání. On nebyl zvolen proto, aby dostal "teplé místečko", ale proto, aby vykonával určitou činnost. A já velmi silně pochybuji, že úkolem místopředsedy fotbalové organizace je rozložit český fotbal do posledního šroubku, převzít moc nad rozhodčími, diktovat fotbalovým klubům vedení profesionálních soutěží, znepřátelit si veškeré diváky a - a to především - sebrat fotbalu spousty malých talentů jen proto, že jejich rodiče jim zakážou, zhnusení těmito poměry. A přitom právě přesně to Roman Berbr dělá, tedy vykonává svůj mandát v rozporu s tím, díky čemuž byl zvolen. Tím pádem je maximálně nesmyslné vykládat, že je neodvolatelný a že na něho nikdo nemůže. Ale dokud bude většina lidí žrát tuhle "ideologii neodvolatelnosti", je Berbr v klidu, protože si bude říkat: "Je to banda pitomců, kteří ani nechápou, o čem skutečná demokracie ve společnosti je. Uměj o tom akorát kecat, ale nic o tom neví". Takže asi tak.

0/0
10.9.2015 9:11

J12a68k91u94b 48P28r18a58ž73á89k 6113400824792

FAČR je dobrovolná nezisková organizace. Členství v ní je dobrovolné, platí se členské příspěvky.Vrcholným orgánem FAČR je valná hromada, což jsou majitelé klubů od divize výš a svazoví delegáti (což jsou většinou bývalí rozhodčí).Tito lidé o fotbale rozhodují.Je jedno, jestli bude milion fanoušků před sídlem FAČR cinkat klíčema,rozhodovat budou bývalí rozhodčí a majitelé klubů,jejichž většinu má Berbr pořešenou.Je to neskutečná špína a vlastně nevím,co by se muselo stát,aby se něco na téhle korupční chobotnici změnilo. Je to propracovaný systém korupce, kdy si kluby za úplatu kupují přízeň sudích.Vím o tom, že !!většina!! divizních klubů platí Berbrovi určitou částku za sezónu,aby klub nesestoupil.Berbr jim pak posílá na zápasy ty správné rozhodčí,kteří to zajistí.Mám fotbal rád a roky jsem se snažil s tím něco udělat,ale policii poměry v dobrovolné neziskové organizaci nezajímají,dokud jim nepřinesete jasný,konkrétní důkaz,za což nepovažují ani na diktafon nahrané přiznání takového rozhodčího,který se v tom pohybuje.Největší zklamání pro mě na celé situaci je, že ani z klubů není snaha tento stav změnit.Spousta majitelů klubů si současnou situaci přeje, vyhovuje jim. Je to jako když Vás opilého v autě zastaví policista. Všichni by si v tu chvíli přáli, aby šel takový problém vyřešit tisícovým úplatkem. Stejně tak si spousta klubů přeje mít možnost svému klubu za pár tisíc přes rozhodčí koupit nějaké to vítězství, když se třeba zrovna nedaří. Spoustě takových klubů už Berbr někdy v minulosti pomohl a jak v případu korupce platí: jednou jsi zkorumpovaný,už jsi zkorumpovatelný navždy.Impuls od sponzorů taky nehrozí. Pořád se najde spousta zaručeně poctivých obchodníků, jako posledně Synot, kteří tuhle špínu podpoří.Utáhnout státní dotace? Skutečnost je opačná. Ještě nedávno byl ministrem školství p. Chládek, který dříve býval fotbalovým rozhodčím pískajícím podle notiček. Sám Roman Berbr o něm mluvil jako o "svém člověku". Státních peněz jde do fotbalu stále víc.

+1/0
10.9.2015 10:22
Foto

J37a32n 51N44e41t70o26p70i36l 8656907214486

V prostředí fotbalu se nepohybuji, takže to detailně neznám. Ale to, co jste popsal, mě nepřekvapuje. Jediné, co nevím a vědět nemohu, je, je-li lidí, kteří si zachování současného stavu přejí tak naprosto drtivá většina, že ani ti slušní jako tedy např. Vy nemají nejmenší šanci ani kdyby se spojili a snažili se něco podniknout. Pokud to tak je - a z Vaší reakce tento dojem mám -, pak otázka není v tom, jestli bude tento systém trvat dál, ale kolik pitomců těm zločincům bude dál cpát své peníze. A jakákoliv další debata je pak samozřejmě bezpředmětná. Jak říkám, v prostředí fotbalu jsem se nikdy nepohyboval, ale mrzí mě to, protože fotbal byl vždycky můj nejoblíbenější sport. Chodil jsem na ligu více než 30 let, z toho 10 let na permanentku. Současné poměry jsou ale natolik odporné, že koukám raději na tenis nebo zahraniční soutěže.

0/0
10.9.2015 11:55

J53a32k44u48b 43P45r11a77ž14á10k 6863240104522

Fotbal je ohromný trh.Ten produkt má ohromný potenciál. Právní rámec jeho organizace je postaven na dobrovolnosti,fotbal má vlastní stanovy,vlastní soudy,řídí ji členové asociace,kteří v ní dokáží získat největší vliv.Fotbal nabízí spoustu možností korupce.Ve Fifa se zatýká kvůli úplatkům v souvislosti s volbou pořadatelské země šampionátu.Ekonomický časopis Forbes označil fotbal jako sport s nejméně transparentním tokem peněz.Berbr se rozhodl,že fotbal bude ždímat prostřednictvím rozhodčích.Jak víme,rozhodčí má na hřišti ohromnou moc ovlivnit utkání a Berbr jako bývalý rozhodčí o tom něco ví.Legitimně,v rámci stanov si začal budovat pozici ve vedení asociace.Co se týče pískání,je to opravdový odborník,který dlouhé roky dělal rozhodčím semináře,pracoval v rozhodcovských komisích,získával čím dál tím větší sociální kapitál,stále větší vliv,až to vyeskalovalo v dnešní stav,kdy hlasování valné hromady probíhají tak,že Berbr zvedne ruku a následně se zvednou ruce většiny delegátů.Berbr zvolil Míru "cinklý jaro" Peltu předsedou.Berbr ovládá přes svou choť rozhodčí.Má takový vliv,že "svými lidmi" obsazuje vrcholné orgány asociace.Je na špičce chobotnice s kupčením s přízní rozhodčích,která jde přes komise rozhodčích od nejnižších pater fotbalu,až po první ligu.Berbr dokáže zařídit nominaci zkorumpovatelného rozhodčího na jakýkoliv zápas,co se v Česku hraje,klidně na přebor žáků,někde na venkově.Jeho vliv je ohromný,přitom v rámci pravidel asociace legitimní. Vždyť kdo ho má trestat?Disciplinárka?Vždyť tam všude jsou Berbrovi lidi a i podle předsedy je to všechno v pořádku.Berbr se stal neomezeným vládcem fotbalu,přitom je to lidsky totální prase,které se vzhlíží v lidech jako Stalin či Mao-ce Tung a některé jeho praktiky se praktikám těchto "velikánů" dost blíží.Co s tím můžeme my slušní dělat?Můžeme brečet na internetových diskuzích,nebo na to kašlat, hrát si někde na vesnici fotbal a posílat Berbrovu gangu dvě stovky ročně na příspěvkách za svou registračku.

0/0
10.9.2015 13:34
Foto

J10a29n 50N25e20t74o73p71i36l 8736837974966

Chápu. Nebo možná asi ani nechápu, ale rozumím, že fotbal je super byznys a že Berbr ho nyní ovládá. Ale přesto přese všechno - a nechci dělat chytrýho, když jak sám přiznávám, fotbalové prostředí zevnitř neznám - to se s tím opravdu nedá nic dělat ? Opravdu stačí, když to jeden takovej hajzl definitivně ovládne a je na desítky let šmitec s aspoň relativně slušným prostředím ? To se mi na druhou stranu přece jen nezdá. Já vím, že Vy asi víte, o čem mluvíte, a oceňuji, že tu někdo vede věcnou debatu bez nadávek, které stejně nic neřeší. Ale i tak. Co takhle pokusit se postavit např. konkurenční organizaci a konkurenční soutěže jak tady navrhuje kolega diskutér ? Je to opravdu tak naprostá utopie ? Vše je přece jen o tom, jaké si to lidi udělají. Nebo ne ?

0/0
10.9.2015 14:13

J38a41k41u36b 14P37r78a64ž35á38k 6513670934812

dokážete si představit, co by to bylo založit novou fotbalovou asociaci? Co se týče nějaké legitimity, by to asi jako kdybyste tady založil nový stát. Kdybyste se prohlásil novým českým králem a vyhlásil zde Netopilovo království. Nedokážu si něco takového reálně představit.

0/0
10.9.2015 14:40
Foto

J12a33n 32N63e30t40o27p26i50l 8856507794456

Mimochodem měl bych dotaz. Dá se to čistě obchodně interpretovat tak, že rozhodne-li se někdo, že nějaký konkrétní zápas skončí žádaným výsledkem a pošle RB potřebnou sumu peněz, pak má víceméně jistotu, že to tak dopadne ?

0/0
10.9.2015 12:27

J74a80k95u70b 64P45r48a72ž45á71k 6723820854302

V roce 2004 proběhla "korupční aféra",určitě pamatujete na Ivánka a tehdejší odposlechy.V jednom z těch odposlechů volá tehdejší manažer druholigových Vítkovic Hruboň Berbrovi a rovnou začíná slovy:"Potřebuju v tom Mostě vyhrát". Berbr oznamuje, že zařídil nominaci "správného" rozhodčího a zjišťuje částku, kterou do toho je Hruboň ochoten dát."Poslouchej,mezi nama, Roman, dvě nuly (100 000). Berbr:"To je hodně ty vole,jdeš do toho po hlavě".Na závěr rozhovoru Berbr připomíná, že teď řídí, a že číslo na rozhodčího pošle za deset minut.Je to známé, přepsané na internetu. Roman Berbr je schopný zařídit nominaci zkorumpovatelného rozhodčího na jakýkoliv zápas v Česku. Pak je už na rozhodčím, jak hluboko je ochoten zajít. Osobně jsem hrál divizní zápas, kdy byla statistika faulů v druhém poločase 32:1 pro domácí a stejně jsme uhráli remízu. Jakýkoliv nákop dopředu byl buď útočný faul,nebo ofsajd.Všechny jen trochu sporné auty,rohy,všechno proti nám.Přišli jsme ale na to, že když si budeme nahrávat z nohy na nohu, ani zkorumpovaný rozhodčí nemůže nic písknout. Jasně, že rozhodčí nedokáže zařídit vítězství Baníku proti Barceloně,ale když jsou mužstva vyrovnaná,dokáže opravdu mnoho.Sám Berbr tohle rozhodčí školil,jak na hřišti pomáhat správnému týmu tak, aby to nebylo moc okaté.Jdeš třeba do brejku,rozhodčí si najde nějaký faul a místo výhody hru zastaví.Takových rozhodcovských tríčků je spousta.Pak je taky důležitý průběh zápasu.Někdy stačí se začátku písknout nějakou standardku,obrátit aut na útočné polovině.Správný tým se dostane do vedení a pak můžeš pískat rovinu.Když už je jasné,že správný tým vyhraje,klidně něco obrátíš i proti nim může se pak totiž říct,že jsi dělal chyby na obě strany.Tyhle zápasy,kdy rozhodčí dostane od Berbra notičky jsou pro jeho další růst nejdůležitější.V kariéře rozhodčího není důležité,jaké dostává za své výkony známky od delegáta.Běžně postupují rozhodčí,kteří mají třeba 7.15.18.nejlepší průměrné hodnocení.Hlavním kritériem je loajalita.

+1/0
10.9.2015 14:23

J87a73k90u98b 56P26r92a71ž48á13k 6193620664782

Pak si můžete udělat obrázek o rozhodčích, kteří to dotáhli až na úplný vrchol. Neříkám, že jsou všichni zkorumpovaní, ale určitě jsou k Berbrovi loajální. Vždyť největší rozhodcovská kapacita Evžen Amler, který mával semifinále mistrovství světa taky v odposleších z roku 2004 figuroval, taky bral. Domlouval se s Horníkem na částce, na předání peněz. Horník si pak v jiném rozhovoru jinému bafuňáři stěžoval, že Amler na hřišti skoro nepomůže a pak je první, kdo volá kvůli prachům.

0/0
10.9.2015 14:29

K21a90r55e85l 33N91o14v82á39k 8678850311

Pane Pražáku - popsal jste to úplně skvěle a vyčerpávajícím způsobem. R^R^R^!!!

Jsem mimo jiné členem FAČR a přemýšlím skoro denně jakou revoluci můžeme ve fotbale jako řadoví členové udělat, ale zjistil jsem, že je neprůstřelný už jen náš okres, kde také vládnou bývalí rozhodčí natož nejvyšší místa ve FA ČR.

Jediné, co mě napadá založit konkureční fotbalové soutěže z mužstev, které se už na současnou situaci nemohou dívat, prostě nehrát pod hlavičkou FAČR! Ale mám obavy, že by se časem infiltrovali i do této organizace lidé s BERBROVSKOU náturou. Vezměte si např. Horníka, Peltu, Košťála apod., to jsou vši - ty se dostanou všude a nemají páteř!!!FAČR[>-]RvRv

0/0
10.9.2015 12:48

J54a19n 65H60e58l80l43e20r 9398525596

Tak tenhle Čičmanec ... to je smutnej případ.

Sebrat ligovému fotbalu veškeré státní peníze a hned!

+2/0
10.9.2015 8:54

P85e92t63r 51K12u42h91n 3608121776681

Pelta si s nimi v klidu promluví... Kdy?

0/0
10.9.2015 8:37

J60a54k26u86b 58P93r26a14ž43á32k 6233350704832

Mysliš, že Mirek "cinklý jaro" Pelta chce něco vyřešit? Ten jen všechno špinavé zametá pod stůl. Vždyť právě Berbr ho do této funkce nechal zvolit. Hned poté novinářům sdělil: "S Mírou se znám třicet let, to není bojovník směrem dovnitř". Měl pravdu.

+2/0
10.9.2015 10:27

P16e87t53r 37M28a56ň49á68k 2408681918696

Neměl by první odejít tento člověk. Takové bláboly. Všichni mají máslo na hlavě. Jsem zvědav, který další rozhodčí promluví a co se bude muset stát, aby konečně ze svazu odešli všichni "Berbrové"

+4/0
10.9.2015 8:30

R49o11b50e46r16t 83F53a85j57m20o43n 4718323493

Šéfe pod Vámi bych nechtěl pracovat , vy jste taková vlez do prde.e.

+3/0
10.9.2015 8:20

P92e34t18r 36N72i67v91n67i95c53k48ý 3332824315287

Takže vůbec nejde o to, co se skutečně děje, ale že to netutlali uvnitř fotbalu a "DOVOLILI" si to říci na veřejnosti.

+5/0
10.9.2015 8:00

T91o24m57á93š 87B53l24á62h95a 9261382801841

„Každý má právo na svůj názor, každý má právo jej prosazovat, ale je nutné k tomu získat většinu. A to chce odvahu, pánové a to nemáte..."

Pletete si pojmy, pane, a to dost podstatně. Svůj názor prosazuje každý sám za sebe, k tomu většinu nepotřebuje. Naopak odvahou je vyjádřit svůj názor přes bojácné mlčení většiny...

+8/0
10.9.2015 7:59

J35a95n 53H81e15l78l62e25r 9598145956

To je právě to kouzlo "mluveného slova" ... tam těm Semtamťukům občas padají z huby skutečné perly jejich myšlení.

+1/0
10.9.2015 8:52

M34a77r81t15i96n 97V82o10j32á66č64e95k 9843767431946

na druhou stranu takto se problémy neřeší nebo lépe způsob je divny ....na rovinu působí to na mě tak ,že "postiženým" rozhodčím někdo odstřihl penězovod a teď teče jiným -od podpory podobného fňukání mě odradí prodleva od nekalého jednání a doby ohlášení věci.....pokud je zbytečně dlouhá je to vyčůranost a ne snaha něčemu pomoci.....vůbec neřeším berbra jestli má vliv na rozhodčí je špatně a řešit by se to mělo

0/0
10.9.2015 7:34

M78a70r21t20i43n 85H17e41r10m98a65n 1274148678132

není pravda, jak tu někdo píše, že Čičmanec leze Peltovi do zadku!!! Nikam neleze, on už tam je a nevylejzá!!!

+4/0
10.9.2015 7:19

M42a19r61t68i20n 70H19e65r97m43a38n 1584278698982

Připomíná mi to dopisy na podporu strany a vlády po odsouzení Horákové... Hnus!!!

+7/0
10.9.2015 7:16
Foto

J68a15n 70N82e82t53o47p93i61l 8486697504146

Jo, to je hodně přesnýR^

+1/0
10.9.2015 7:25
Foto

J96a42n 64N95e63t63o32p85i33l 8176337334696

Oni jsou zbabělci zatímco Ty, Čičmanec, jsi hrdina, když jsi Berbrovi a Peltovi vlezl do p.dele i s patama, co ? Je mi úplně jedno, co dělali ti tzv. zbabělci dřív, protože je nad slunce jasnější, že v tom jeli taky. Čičmanec argumentuje jako ryzí komunista. Dokud všichni drželi hubu, bylo vše ok. Jakmile se někdo ozval, snažili se ho ponížit tím, že mu připomínali, že doteď mlčel. Je mi na zvracení z českého fotbaluRvRvRv A je mi na zvracení tak, že se sílící intenzitou vlády R.Berbra mě přechází chuť dívat se na českou ligu i zadarmo na ČT, natož abych si ještě platil nějaké O2 Tv. Mimochodem, firmě O2 gratuluji, pač vrazit peníze do vysílání nejvíce nedůvěryhodného sportu, tomu se říká kauf století. Když vám to lidi žerou a jsou tak blbí, že choděj na stadiony a čuměj na televizi a třeba si ještě pořídí O2 Sport, tak se v těch s.ačkách ráchejte. Já už nechci o českým fotbalu vidět ani slyšet. Musím souhlasit s Barošem - je to odporná žumpaRvRvRvRvRv.

+6/0
10.9.2015 7:09

J15a23n 75Ž15o37f88č70i10n 5402605551300

A vy si myslíte, že někdo má pravomoc přijít za Berbrem a říct mu, tak se sbal a vypadni? To je jako když by přišel Zeman za Sobotkou a řekl mu, že končí. A jistě víte, že to takhle u volených funkcí nejde. Je to běh na delší trať a máte-li delšího pamatováka, tak se napoprvé předsedu zvolit nepodařilo. Pelta silně šel proti Berbrovi s Raichem před prvním kolem. Před druhou volbou to už bylo jiné, prostě politika a nějaké dohody. Já jsem si ale jistý, že Pelta pracuje na tom, aby v dalších volbách Berbr neuspěl ani nikdo jím nastrčený. Jen to nejde hned.

0/−1
10.9.2015 7:45

M83a58r93t25i98n 30H49e30r14m68a65n 1774418938632

To je nesmysl... V současnym systému to má Berbr na doživotí - volí ho ti, co mu jsou zavázaní a profitují z funkcí, na kterých jsou... Sami si větev nepodřežou.

0/0
10.9.2015 8:41

S47t23e44p96a47n 59T23o48t33h 8278559215808

Ten Berbr musi mit ale sakra tezky trumfy, kdyz uz i takovyhle nazory lezou verejne ven...

Neberu mu to pravo, ale takhle verejne ze sebe udelat "autocenzura", to musi byt silna splachovaci natura. :-/Rv

+3/0
10.9.2015 6:14

M79a14r65t80i19n 74V78o14j37á70č33e85k 9823137651456

jde jen o dohodu pokud jsou hlasy ve výboru na hraně tak se kluci dohodli pelta předseda a berbr rozhodčí a nebudem proti sobě vystupovat ...svaz je stabilní a oba jsou spokojení ...netřeba hledat konspiraci jestli někdy někdo něco neudělal a někdo to ví ....když se něco udělá tak to ví víc lidí -takže nikdo nic neví jen se kluci doohodli

0/0
10.9.2015 7:45

S57t97a72n42i35s32l85a95v 62L17a70n70g 3200704977532

Třeba tím přesvědčí další aby se ozvali.

+1/0
10.9.2015 4:37

J19í67ř50í 98N13o83v68o65t25n58ý 2192525214219

Hanavirta Peltaven , Romanson Berbreser, Dagmari Damkovaslivi

0/0
9.9.2015 23:48

L63u55k56á12š 75K28r82e77j55č56í 5275684272118

O poločase s Tureckem jít pryč!!! Kdo je pro? Dyk si z nás fandů dělají p.u.d.e.l!

+5/0
9.9.2015 22:57
Foto

J14a18n 93N66e72t79o75p24i61l 8656427724396

Chyba. Vůbec nepřijít. Představte si tu hypermegaostudu jak se hrají hymny a na tom stadionu není nikdo kromě těchhle zločineckejch papalášů. To se s poločasovým odchodem nedá vůbec porovnávat.

+9/0
10.9.2015 7:11

M17a27r75t23i43n 84V51o52j24á23č18e93k 9783697401226

vyhodit 600-1000..naplnit jim kasu a pak to zabalit ???-tím mají splněno  nesmysl to už je lepší ten zápas bojkotovat nic si nekoupit nikam nejít maximálně se sejít před stadakem

+7/0
10.9.2015 7:27

I92r81e43n65a 66P61l16a64c52h79e40t44k48o92v90á 3694124880747

R^

0/0
9.9.2015 22:55

M60a78r43t83i83n 75H57e88r94m85a71n 1924198458122

To jako že souhlasíte s Pičičmancem?

0/0
10.9.2015 7:17

P68e83t97r 17N71o54v20á21k 8696638533170

O víkendu bude jasno, zda rozhodčí zaříznou rebelující mužstva.Mám na mysli Teplice a Spartu.To bude Berbrovo odpověď.Pokud to nastane, opravdu nemá smysl naší zkorumpovanou ligu sledovat.

+5/−1
9.9.2015 22:15

K13a30m32i47l 91K88o93p78r42n59i97c59k89y 6192713216786

Spartu? A to se někdy stalo?

+3/−2
9.9.2015 23:55

K79a85m31i98l 46K34o16p70r94n27i30c50k67y 6722293396686

Jo, vlastně už si vzpomínám, myslíte určitě ten poslední zápas s Teplicemi?

+1/−2
9.9.2015 23:56

J53a67k71u47b 79P14r24a65ž68á18k 6853470274622

Spartu zařízli třeba před lety v Plzni, jistě vzpomínáte na Limberského let do pokutového území... jestli jste zápas viděl, musel jste žasnout, jak tendenčně byl zápas rozhodčími řízen. Pak si majitel Sparty Křetinský zaplatil detektivy z USA, kteří získali nahrávky telefonátů, fotky, předávání peněz, zmonitorovali celou tuhle Berbrovu korupční chobotnici. Tyhle materiály byli obsahem tzv. Křetinského kabely, která se na veřejnost ani na policii nikdy nedostala výměnou za to, že už Sparta nebude rozhodčími poškozována. Od té doby Spartě asi nikdo výrazně neublížil, rozhodně ne záměrně, jako to bylo tenkrát v Plzni.

0/0
10.9.2015 10:39

V81o97j42t88ě76c32h 17H66u94b25á75l96o71v73s38k74ý 3866778

Jestli jde Peltovi opravdu o český fotbal, tak by měl začít co nejrychleji klopit a něco s tím dělat. Tohle prostě nevydrží a čím dýl bude tomu provalení špíny bránit, tím hlouběji náš fotbal zase klesne. Ale jeho postoj a postoj jeho lokajů mi nedává moc nadějí :-/ Naše liga je pro mě v tuto chvíli absolutně nezajímavá... Rv

+2/−1
9.9.2015 22:11
Foto

J29a30n 64N14e48t40o10p81i16l 8436777264306

Jak můžete vůbec i jen vyslovit myšlenku, že by Peltovi mohlo jít o český fotbal ? Vždyť on o tom všem ví a kryje to. Kristepane, copak to nechápete ?

0/0
10.9.2015 7:12

V33o76j63t47ě51c35h 82H52u16b60á86l71o56v70s82k42ý 3496368

snažím se na to dívat střízlivýma očima. Ano ví o tom, ale popravdě proti Berbrovi nemá žádné páky, když za ním je většina. A já opravdu věřím, že Peltovi o český fotbal jde, a proto hrál slepého, nechtěl zbytečně vířit vody aby mohl získávat sponzory apod. Ano typicky česky krátkozraké, ale on sám ta špína není...tedy zatím, blíží se doba kdy si bude muset vybrat definitivně stranu.

0/0
10.9.2015 7:43

J92a31n 17Ž27o95f97č77i59n 5112885941260

A jak víte, že tu kauzu neřeší? Jestli jste si za těch pár let nevšiml, tak Pelta není hlásná trouba pro média, která se jim svěřuje s tím, co dělala včera, co dnes a co bude dělat zítra. Já jsem si naopak jist, že to řeší, jen to u volených funkcí nejde mávnutím kouzelného proutku.

0/0
10.9.2015 7:36

J73a87r78o93m52í29r 17P35e85t49ř13í34k 5228698770419

Doprd co to je?  Jinými slovy se to nemělo dostat na veřejnost ale jen k Peltovi který by to ututlal? Tomu říká transparentní?  Co to je za funkcionáře sakra

+9/0
9.9.2015 21:49

A90n69t27o49n65í16n 83K94a22d15l80e65c 7695917346931

A já myslel, že v Jablonci je největší blb někdo jiný....

+9/0
9.9.2015 21:46

J56a89k85u97b 92D62o27l63e34j24š 9492530274825

Názor všech diskutujích je stejný. Bohužel, výsledek bude zase čistá nula :-/.

Chce se mi blejt...

+5/0
9.9.2015 21:34

V15o35j29t46ě67c41h 71H55u59b67á13l82o80v47s47k51ý 3656938

výsledkem by mělo být to, že jim na tu srandu nebudou chodit lidi = naštvaní sponzoři a naštvané kluby = padající hlavy na FAČR. Jiná cesta asi není.

+4/0
9.9.2015 22:14Najdete na iDNES.czmobilní verze