Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Jste zbabělci, vzkazuje Kociánovi a spol. šéf jabloneckého svazu

Vystoupil proti rozhodčím, kteří podpořili Libora Kovaříka. Dlouholetý fotbalový funkcionář Ladislav Čičmanec se v otevřeném dopise ohradil vůči způsobu, jakým se Radek Kocián či Tomáš Kovařík zapojili do aféry v souvislosti s místopředsedou asociace Romanem Berbrem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J24a67n 18J13i59r51k55a 7310620520

Já nevím, já bych se nerad pouštěl do rozboru toho termínu "pozitivní, konstruktivní satira"...

0/0
10.9.2015 16:28

K86a30r98e20l 58N21o62v82á29k 8768580581

Když se nad tím vším zamyslíte, tak proč to všechno Berbr dělá???

Proto, že by tak miloval  fotbal a chtěl pro něj jen to nejlepší - asi těžko!!!

Odpověď je jasná - jsou za tím peníze - musí mu to nést velké zisky, celý ten jeho dokonale propracovaný systém. Pelta ten systém musí znát (možná ho sám pomáhal spoluvytvářet) - to mi nikdo nevymluví!!!Takže asi těžko bude ten, který by to začal nějak vyšetřovat. Tady bych očekával VÍCE ODVAHY od policie - prostě chytit se nějaké nitky a začít to postupně rozplétat. Protože jen nezávislá policie má možnosti, které nikdo jiný nemá. Ale už proboha hlavně nějak začít. A jsem si jist, že tam půjde o velké sumy!!!

Takže až to jednou praskne a ono to jako všechno jednou přeteče, tak to bude velká bomba !!!

+2/0
10.9.2015 13:03

J73a57k81u58b 30P87r52a47ž98á62k 6293470154372

Máte v policii velkou důvěru. Policii nezajímá, co se děje v dobrovolné neziskové organizaci. Mají dost své práce. Vždyť fotbal má své vlastní stanovy, které oni neznají, má své vlastní soudy. Obávám se, že Berbr má velké kontakty i na policii. Někdo mi říkal, že jeden z jeho prvoligových rozhodcovských koníků je okresní policejní ředitel.

0/0
10.9.2015 13:41

F67r51a54n14t85i40š74e17k 51D16o77l77e67ž29e24l 8846819936772

Od šéfa jabloneckého svazu bych ani nic jiného nečekal. Kdyby nelezl do pr.... tak by toho šéfa nikdy nedělal.

+3/0
10.9.2015 10:48
Foto

J64a92n 60N31e10t31o67p78i24l 8536347114616

Když to tady čtu, tak zjišťuji, že v tomto státě neustále panuje zarytá představa, že když je někdo zvolen, tak je do konce volebního období totálně imunní vůči jakémukoliv odvolání. Jenomže ono je to právě přesně naopak. Když jsem třeba majitelem firmy nebo v případě fotbalu klubu, tak to je pozice, ze které mě nikdo nemůže odvolat. Nikdo mi tu firmu nemůže vzít. Ale jsem-li zvolen, pak jsem za tím účelem, abych vykonával určitou činnost a vykonával ji zodpovědně. A to období je tam prostě proto, že to musí být nějak omezené. Ale neznamená to: "Teď jsem byl zvolen a X let si můžu dělat co se mi zlíbí kdybyste se rozkrájeli" (Hitler byl demokraticky zvolen, tak nevím co se komu nelíbilo). To je ale hrubý omyl v Česku velmi silně rozšířený. Ten zvolený člověk má svůj mandát vykonávat za tím účelem, za jakým ho ostatní zvolili, a pokud toto poruší a začne svůj mandát vykonávat v rozporu s tím, co deklaroval, že bude dělat, pak je na místě žádat jeho odvolání. On nebyl zvolen proto, aby dostal "teplé místečko", ale proto, aby vykonával určitou činnost. A já velmi silně pochybuji, že úkolem místopředsedy fotbalové organizace je rozložit český fotbal do posledního šroubku, převzít moc nad rozhodčími, diktovat fotbalovým klubům vedení profesionálních soutěží, znepřátelit si veškeré diváky a - a to především - sebrat fotbalu spousty malých talentů jen proto, že jejich rodiče jim zakážou, zhnusení těmito poměry. A přitom právě přesně to Roman Berbr dělá, tedy vykonává svůj mandát v rozporu s tím, díky čemuž byl zvolen. Tím pádem je maximálně nesmyslné vykládat, že je neodvolatelný a že na něho nikdo nemůže. Ale dokud bude většina lidí žrát tuhle "ideologii neodvolatelnosti", je Berbr v klidu, protože si bude říkat: "Je to banda pitomců, kteří ani nechápou, o čem skutečná demokracie ve společnosti je. Uměj o tom akorát kecat, ale nic o tom neví". Takže asi tak.

0/0
10.9.2015 9:11

J15a30k52u21b 37P24r90a28ž82á65k 6163740804512

FAČR je dobrovolná nezisková organizace. Členství v ní je dobrovolné, platí se členské příspěvky.Vrcholným orgánem FAČR je valná hromada, což jsou majitelé klubů od divize výš a svazoví delegáti (což jsou většinou bývalí rozhodčí).Tito lidé o fotbale rozhodují.Je jedno, jestli bude milion fanoušků před sídlem FAČR cinkat klíčema,rozhodovat budou bývalí rozhodčí a majitelé klubů,jejichž většinu má Berbr pořešenou.Je to neskutečná špína a vlastně nevím,co by se muselo stát,aby se něco na téhle korupční chobotnici změnilo. Je to propracovaný systém korupce, kdy si kluby za úplatu kupují přízeň sudích.Vím o tom, že !!většina!! divizních klubů platí Berbrovi určitou částku za sezónu,aby klub nesestoupil.Berbr jim pak posílá na zápasy ty správné rozhodčí,kteří to zajistí.Mám fotbal rád a roky jsem se snažil s tím něco udělat,ale policii poměry v dobrovolné neziskové organizaci nezajímají,dokud jim nepřinesete jasný,konkrétní důkaz,za což nepovažují ani na diktafon nahrané přiznání takového rozhodčího,který se v tom pohybuje.Největší zklamání pro mě na celé situaci je, že ani z klubů není snaha tento stav změnit.Spousta majitelů klubů si současnou situaci přeje, vyhovuje jim. Je to jako když Vás opilého v autě zastaví policista. Všichni by si v tu chvíli přáli, aby šel takový problém vyřešit tisícovým úplatkem. Stejně tak si spousta klubů přeje mít možnost svému klubu za pár tisíc přes rozhodčí koupit nějaké to vítězství, když se třeba zrovna nedaří. Spoustě takových klubů už Berbr někdy v minulosti pomohl a jak v případu korupce platí: jednou jsi zkorumpovaný,už jsi zkorumpovatelný navždy.Impuls od sponzorů taky nehrozí. Pořád se najde spousta zaručeně poctivých obchodníků, jako posledně Synot, kteří tuhle špínu podpoří.Utáhnout státní dotace? Skutečnost je opačná. Ještě nedávno byl ministrem školství p. Chládek, který dříve býval fotbalovým rozhodčím pískajícím podle notiček. Sám Roman Berbr o něm mluvil jako o "svém člověku". Státních peněz jde do fotbalu stále víc.

+1/0
10.9.2015 10:22
Foto

J29a32n 33N23e79t35o68p49i44l 8176297534816

V prostředí fotbalu se nepohybuji, takže to detailně neznám. Ale to, co jste popsal, mě nepřekvapuje. Jediné, co nevím a vědět nemohu, je, je-li lidí, kteří si zachování současného stavu přejí tak naprosto drtivá většina, že ani ti slušní jako tedy např. Vy nemají nejmenší šanci ani kdyby se spojili a snažili se něco podniknout. Pokud to tak je - a z Vaší reakce tento dojem mám -, pak otázka není v tom, jestli bude tento systém trvat dál, ale kolik pitomců těm zločincům bude dál cpát své peníze. A jakákoliv další debata je pak samozřejmě bezpředmětná. Jak říkám, v prostředí fotbalu jsem se nikdy nepohyboval, ale mrzí mě to, protože fotbal byl vždycky můj nejoblíbenější sport. Chodil jsem na ligu více než 30 let, z toho 10 let na permanentku. Současné poměry jsou ale natolik odporné, že koukám raději na tenis nebo zahraniční soutěže.

0/0
10.9.2015 11:55

J27a60k59u62b 26P15r25a72ž46á76k 6133570664122

Fotbal je ohromný trh.Ten produkt má ohromný potenciál. Právní rámec jeho organizace je postaven na dobrovolnosti,fotbal má vlastní stanovy,vlastní soudy,řídí ji členové asociace,kteří v ní dokáží získat největší vliv.Fotbal nabízí spoustu možností korupce.Ve Fifa se zatýká kvůli úplatkům v souvislosti s volbou pořadatelské země šampionátu.Ekonomický časopis Forbes označil fotbal jako sport s nejméně transparentním tokem peněz.Berbr se rozhodl,že fotbal bude ždímat prostřednictvím rozhodčích.Jak víme,rozhodčí má na hřišti ohromnou moc ovlivnit utkání a Berbr jako bývalý rozhodčí o tom něco ví.Legitimně,v rámci stanov si začal budovat pozici ve vedení asociace.Co se týče pískání,je to opravdový odborník,který dlouhé roky dělal rozhodčím semináře,pracoval v rozhodcovských komisích,získával čím dál tím větší sociální kapitál,stále větší vliv,až to vyeskalovalo v dnešní stav,kdy hlasování valné hromady probíhají tak,že Berbr zvedne ruku a následně se zvednou ruce většiny delegátů.Berbr zvolil Míru "cinklý jaro" Peltu předsedou.Berbr ovládá přes svou choť rozhodčí.Má takový vliv,že "svými lidmi" obsazuje vrcholné orgány asociace.Je na špičce chobotnice s kupčením s přízní rozhodčích,která jde přes komise rozhodčích od nejnižších pater fotbalu,až po první ligu.Berbr dokáže zařídit nominaci zkorumpovatelného rozhodčího na jakýkoliv zápas,co se v Česku hraje,klidně na přebor žáků,někde na venkově.Jeho vliv je ohromný,přitom v rámci pravidel asociace legitimní. Vždyť kdo ho má trestat?Disciplinárka?Vždyť tam všude jsou Berbrovi lidi a i podle předsedy je to všechno v pořádku.Berbr se stal neomezeným vládcem fotbalu,přitom je to lidsky totální prase,které se vzhlíží v lidech jako Stalin či Mao-ce Tung a některé jeho praktiky se praktikám těchto "velikánů" dost blíží.Co s tím můžeme my slušní dělat?Můžeme brečet na internetových diskuzích,nebo na to kašlat, hrát si někde na vesnici fotbal a posílat Berbrovu gangu dvě stovky ročně na příspěvkách za svou registračku.

0/0
10.9.2015 13:34
Foto

J59a81n 36N54e56t28o79p47i55l 8906407534756

Chápu. Nebo možná asi ani nechápu, ale rozumím, že fotbal je super byznys a že Berbr ho nyní ovládá. Ale přesto přese všechno - a nechci dělat chytrýho, když jak sám přiznávám, fotbalové prostředí zevnitř neznám - to se s tím opravdu nedá nic dělat ? Opravdu stačí, když to jeden takovej hajzl definitivně ovládne a je na desítky let šmitec s aspoň relativně slušným prostředím ? To se mi na druhou stranu přece jen nezdá. Já vím, že Vy asi víte, o čem mluvíte, a oceňuji, že tu někdo vede věcnou debatu bez nadávek, které stejně nic neřeší. Ale i tak. Co takhle pokusit se postavit např. konkurenční organizaci a konkurenční soutěže jak tady navrhuje kolega diskutér ? Je to opravdu tak naprostá utopie ? Vše je přece jen o tom, jaké si to lidi udělají. Nebo ne ?

0/0
10.9.2015 14:13

J91a64k85u45b 90P82r41a73ž66á32k 6133880694652

dokážete si představit, co by to bylo založit novou fotbalovou asociaci? Co se týče nějaké legitimity, by to asi jako kdybyste tady založil nový stát. Kdybyste se prohlásil novým českým králem a vyhlásil zde Netopilovo království. Nedokážu si něco takového reálně představit.

0/0
10.9.2015 14:40
Foto

J78a81n 55N30e65t23o32p18i67l 8176617714356

Mimochodem měl bych dotaz. Dá se to čistě obchodně interpretovat tak, že rozhodne-li se někdo, že nějaký konkrétní zápas skončí žádaným výsledkem a pošle RB potřebnou sumu peněz, pak má víceméně jistotu, že to tak dopadne ?

0/0
10.9.2015 12:27

J12a78k14u68b 31P71r39a32ž17á60k 6403210734342

V roce 2004 proběhla "korupční aféra",určitě pamatujete na Ivánka a tehdejší odposlechy.V jednom z těch odposlechů volá tehdejší manažer druholigových Vítkovic Hruboň Berbrovi a rovnou začíná slovy:"Potřebuju v tom Mostě vyhrát". Berbr oznamuje, že zařídil nominaci "správného" rozhodčího a zjišťuje částku, kterou do toho je Hruboň ochoten dát."Poslouchej,mezi nama, Roman, dvě nuly (100 000). Berbr:"To je hodně ty vole,jdeš do toho po hlavě".Na závěr rozhovoru Berbr připomíná, že teď řídí, a že číslo na rozhodčího pošle za deset minut.Je to známé, přepsané na internetu. Roman Berbr je schopný zařídit nominaci zkorumpovatelného rozhodčího na jakýkoliv zápas v Česku. Pak je už na rozhodčím, jak hluboko je ochoten zajít. Osobně jsem hrál divizní zápas, kdy byla statistika faulů v druhém poločase 32:1 pro domácí a stejně jsme uhráli remízu. Jakýkoliv nákop dopředu byl buď útočný faul,nebo ofsajd.Všechny jen trochu sporné auty,rohy,všechno proti nám.Přišli jsme ale na to, že když si budeme nahrávat z nohy na nohu, ani zkorumpovaný rozhodčí nemůže nic písknout. Jasně, že rozhodčí nedokáže zařídit vítězství Baníku proti Barceloně,ale když jsou mužstva vyrovnaná,dokáže opravdu mnoho.Sám Berbr tohle rozhodčí školil,jak na hřišti pomáhat správnému týmu tak, aby to nebylo moc okaté.Jdeš třeba do brejku,rozhodčí si najde nějaký faul a místo výhody hru zastaví.Takových rozhodcovských tríčků je spousta.Pak je taky důležitý průběh zápasu.Někdy stačí se začátku písknout nějakou standardku,obrátit aut na útočné polovině.Správný tým se dostane do vedení a pak můžeš pískat rovinu.Když už je jasné,že správný tým vyhraje,klidně něco obrátíš i proti nim může se pak totiž říct,že jsi dělal chyby na obě strany.Tyhle zápasy,kdy rozhodčí dostane od Berbra notičky jsou pro jeho další růst nejdůležitější.V kariéře rozhodčího není důležité,jaké dostává za své výkony známky od delegáta.Běžně postupují rozhodčí,kteří mají třeba 7.15.18.nejlepší průměrné hodnocení.Hlavním kritériem je loajalita.

+1/0
10.9.2015 14:23

J38a91k58u33b 64P86r62a11ž65á10k 6703740404522

Pak si můžete udělat obrázek o rozhodčích, kteří to dotáhli až na úplný vrchol. Neříkám, že jsou všichni zkorumpovaní, ale určitě jsou k Berbrovi loajální. Vždyť největší rozhodcovská kapacita Evžen Amler, který mával semifinále mistrovství světa taky v odposleších z roku 2004 figuroval, taky bral. Domlouval se s Horníkem na částce, na předání peněz. Horník si pak v jiném rozhovoru jinému bafuňáři stěžoval, že Amler na hřišti skoro nepomůže a pak je první, kdo volá kvůli prachům.

0/0
10.9.2015 14:29

K82a96r78e82l 29N57o39v93á62k 8638800261

Pane Pražáku - popsal jste to úplně skvěle a vyčerpávajícím způsobem. R^R^R^!!!

Jsem mimo jiné členem FAČR a přemýšlím skoro denně jakou revoluci můžeme ve fotbale jako řadoví členové udělat, ale zjistil jsem, že je neprůstřelný už jen náš okres, kde také vládnou bývalí rozhodčí natož nejvyšší místa ve FA ČR.

Jediné, co mě napadá založit konkureční fotbalové soutěže z mužstev, které se už na současnou situaci nemohou dívat, prostě nehrát pod hlavičkou FAČR! Ale mám obavy, že by se časem infiltrovali i do této organizace lidé s BERBROVSKOU náturou. Vezměte si např. Horníka, Peltu, Košťála apod., to jsou vši - ty se dostanou všude a nemají páteř!!!FAČR[>-]RvRv

0/0
10.9.2015 12:48

J39a42n 70H31e24l18l90e87r 9938265196

Tak tenhle Čičmanec ... to je smutnej případ.

Sebrat ligovému fotbalu veškeré státní peníze a hned!

+2/0
10.9.2015 8:54

P82e96t84r 71K11u23h14n 3978561416861

Pelta si s nimi v klidu promluví... Kdy?

0/0
10.9.2015 8:37

J48a19k80u57b 91P25r94a44ž39á93k 6523480564302

Mysliš, že Mirek "cinklý jaro" Pelta chce něco vyřešit? Ten jen všechno špinavé zametá pod stůl. Vždyť právě Berbr ho do této funkce nechal zvolit. Hned poté novinářům sdělil: "S Mírou se znám třicet let, to není bojovník směrem dovnitř". Měl pravdu.

+2/0
10.9.2015 10:27

P39e44t84r 61M82a52ň57á66k 2878951858436

Neměl by první odejít tento člověk. Takové bláboly. Všichni mají máslo na hlavě. Jsem zvědav, který další rozhodčí promluví a co se bude muset stát, aby konečně ze svazu odešli všichni "Berbrové"

+4/0
10.9.2015 8:30

R84o38b79e58r65t 33F84a52j92m61o49n 4668263743

Šéfe pod Vámi bych nechtěl pracovat , vy jste taková vlez do prde.e.

+3/0
10.9.2015 8:20

P91e59t85r 24N40i57v38n51i70c78k28ý 3452724875387

Takže vůbec nejde o to, co se skutečně děje, ale že to netutlali uvnitř fotbalu a "DOVOLILI" si to říci na veřejnosti.

+5/0
10.9.2015 8:00

T81o31m84á71š 57B40l65á63h80a 9381282621131

„Každý má právo na svůj názor, každý má právo jej prosazovat, ale je nutné k tomu získat většinu. A to chce odvahu, pánové a to nemáte..."

Pletete si pojmy, pane, a to dost podstatně. Svůj názor prosazuje každý sám za sebe, k tomu většinu nepotřebuje. Naopak odvahou je vyjádřit svůj názor přes bojácné mlčení většiny...

+8/0
10.9.2015 7:59

J36a77n 93H28e45l18l59e97r 9808725646

To je právě to kouzlo "mluveného slova" ... tam těm Semtamťukům občas padají z huby skutečné perly jejich myšlení.

+1/0
10.9.2015 8:52

M37a15r43t66i11n 39V29o60j96á23č21e39k 9643937671446

na druhou stranu takto se problémy neřeší nebo lépe způsob je divny ....na rovinu působí to na mě tak ,že "postiženým" rozhodčím někdo odstřihl penězovod a teď teče jiným -od podpory podobného fňukání mě odradí prodleva od nekalého jednání a doby ohlášení věci.....pokud je zbytečně dlouhá je to vyčůranost a ne snaha něčemu pomoci.....vůbec neřeším berbra jestli má vliv na rozhodčí je špatně a řešit by se to mělo

0/0
10.9.2015 7:34

M36a94r15t85i21n 94H34e25r92m83a98n 1104648378402

není pravda, jak tu někdo píše, že Čičmanec leze Peltovi do zadku!!! Nikam neleze, on už tam je a nevylejzá!!!

+4/0
10.9.2015 7:19

M10a58r29t43i52n 96H97e62r50m19a66n 1654888248482

Připomíná mi to dopisy na podporu strany a vlády po odsouzení Horákové... Hnus!!!

+7/0
10.9.2015 7:16
Foto

J39a33n 76N72e33t12o75p86i53l 8416807274736

Jo, to je hodně přesnýR^

+1/0
10.9.2015 7:25
Foto

J26a40n 28N95e68t82o20p80i44l 8596247474376

Oni jsou zbabělci zatímco Ty, Čičmanec, jsi hrdina, když jsi Berbrovi a Peltovi vlezl do p.dele i s patama, co ? Je mi úplně jedno, co dělali ti tzv. zbabělci dřív, protože je nad slunce jasnější, že v tom jeli taky. Čičmanec argumentuje jako ryzí komunista. Dokud všichni drželi hubu, bylo vše ok. Jakmile se někdo ozval, snažili se ho ponížit tím, že mu připomínali, že doteď mlčel. Je mi na zvracení z českého fotbaluRvRvRv A je mi na zvracení tak, že se sílící intenzitou vlády R.Berbra mě přechází chuť dívat se na českou ligu i zadarmo na ČT, natož abych si ještě platil nějaké O2 Tv. Mimochodem, firmě O2 gratuluji, pač vrazit peníze do vysílání nejvíce nedůvěryhodného sportu, tomu se říká kauf století. Když vám to lidi žerou a jsou tak blbí, že choděj na stadiony a čuměj na televizi a třeba si ještě pořídí O2 Sport, tak se v těch s.ačkách ráchejte. Já už nechci o českým fotbalu vidět ani slyšet. Musím souhlasit s Barošem - je to odporná žumpaRvRvRvRvRv.

+6/0
10.9.2015 7:09

J42a63n 75Ž53o38f44č10i54n 5542745321900

A vy si myslíte, že někdo má pravomoc přijít za Berbrem a říct mu, tak se sbal a vypadni? To je jako když by přišel Zeman za Sobotkou a řekl mu, že končí. A jistě víte, že to takhle u volených funkcí nejde. Je to běh na delší trať a máte-li delšího pamatováka, tak se napoprvé předsedu zvolit nepodařilo. Pelta silně šel proti Berbrovi s Raichem před prvním kolem. Před druhou volbou to už bylo jiné, prostě politika a nějaké dohody. Já jsem si ale jistý, že Pelta pracuje na tom, aby v dalších volbách Berbr neuspěl ani nikdo jím nastrčený. Jen to nejde hned.

0/−1
10.9.2015 7:45

M14a38r34t70i75n 11H71e78r34m45a20n 1894708968162

To je nesmysl... V současnym systému to má Berbr na doživotí - volí ho ti, co mu jsou zavázaní a profitují z funkcí, na kterých jsou... Sami si větev nepodřežou.

0/0
10.9.2015 8:41

S13t66e94p72a61n 35T95o68t21h 8208989135458

Ten Berbr musi mit ale sakra tezky trumfy, kdyz uz i takovyhle nazory lezou verejne ven...

Neberu mu to pravo, ale takhle verejne ze sebe udelat "autocenzura", to musi byt silna splachovaci natura. :-/Rv

+3/0
10.9.2015 6:14

M27a29r71t64i95n 15V64o54j85á19č67e58k 9523687121966

jde jen o dohodu pokud jsou hlasy ve výboru na hraně tak se kluci dohodli pelta předseda a berbr rozhodčí a nebudem proti sobě vystupovat ...svaz je stabilní a oba jsou spokojení ...netřeba hledat konspiraci jestli někdy někdo něco neudělal a někdo to ví ....když se něco udělá tak to ví víc lidí -takže nikdo nic neví jen se kluci doohodli

0/0
10.9.2015 7:45

S52t85a82n41i37s96l86a59v 12L69a65n17g 3680234607762

Třeba tím přesvědčí další aby se ozvali.

+1/0
10.9.2015 4:37

J97í35ř61í 14N73o55v93o65t42n61ý 2272575364249

Hanavirta Peltaven , Romanson Berbreser, Dagmari Damkovaslivi

0/0
9.9.2015 23:48

L19u65k92á71š 68K34r25e70j18č29í 5425214622358

O poločase s Tureckem jít pryč!!! Kdo je pro? Dyk si z nás fandů dělají p.u.d.e.l!

+5/0
9.9.2015 22:57
Foto

J48a56n 84N71e58t90o59p26i17l 8976327964916

Chyba. Vůbec nepřijít. Představte si tu hypermegaostudu jak se hrají hymny a na tom stadionu není nikdo kromě těchhle zločineckejch papalášů. To se s poločasovým odchodem nedá vůbec porovnávat.

+9/0
10.9.2015 7:11

M27a98r75t78i38n 32V86o60j98á24č96e54k 9363607371276

vyhodit 600-1000..naplnit jim kasu a pak to zabalit ???-tím mají splněno  nesmysl to už je lepší ten zápas bojkotovat nic si nekoupit nikam nejít maximálně se sejít před stadakem

+7/0
10.9.2015 7:27

I41r71e61n92a 68P26l84a75c54h98e45t64k91o58v94á 3494704410977

R^

0/0
9.9.2015 22:55

M71a41r50t13i88n 74H73e49r42m87a27n 1314408318982

To jako že souhlasíte s Pičičmancem?

0/0
10.9.2015 7:17

P75e36t69r 14N33o10v23á98k 8336398863310

O víkendu bude jasno, zda rozhodčí zaříznou rebelující mužstva.Mám na mysli Teplice a Spartu.To bude Berbrovo odpověď.Pokud to nastane, opravdu nemá smysl naší zkorumpovanou ligu sledovat.

+5/−1
9.9.2015 22:15

K67a49m28i57l 82K93o61p65r85n89i67c72k27y 6932753526876

Spartu? A to se někdy stalo?

+3/−2
9.9.2015 23:55

K36a76m14i42l 92K82o68p78r66n18i97c57k41y 6262733116536

Jo, vlastně už si vzpomínám, myslíte určitě ten poslední zápas s Teplicemi?

+1/−2
9.9.2015 23:56

J15a98k23u39b 44P37r77a65ž23á84k 6673950864382

Spartu zařízli třeba před lety v Plzni, jistě vzpomínáte na Limberského let do pokutového území... jestli jste zápas viděl, musel jste žasnout, jak tendenčně byl zápas rozhodčími řízen. Pak si majitel Sparty Křetinský zaplatil detektivy z USA, kteří získali nahrávky telefonátů, fotky, předávání peněz, zmonitorovali celou tuhle Berbrovu korupční chobotnici. Tyhle materiály byli obsahem tzv. Křetinského kabely, která se na veřejnost ani na policii nikdy nedostala výměnou za to, že už Sparta nebude rozhodčími poškozována. Od té doby Spartě asi nikdo výrazně neublížil, rozhodně ne záměrně, jako to bylo tenkrát v Plzni.

0/0
10.9.2015 10:39

V33o69j21t96ě61c81h 87H74u66b59á77l26o85v63s17k53ý 3736928

Jestli jde Peltovi opravdu o český fotbal, tak by měl začít co nejrychleji klopit a něco s tím dělat. Tohle prostě nevydrží a čím dýl bude tomu provalení špíny bránit, tím hlouběji náš fotbal zase klesne. Ale jeho postoj a postoj jeho lokajů mi nedává moc nadějí :-/ Naše liga je pro mě v tuto chvíli absolutně nezajímavá... Rv

+2/−1
9.9.2015 22:11
Foto

J71a73n 87N75e39t57o91p49i35l 8766797974106

Jak můžete vůbec i jen vyslovit myšlenku, že by Peltovi mohlo jít o český fotbal ? Vždyť on o tom všem ví a kryje to. Kristepane, copak to nechápete ?

0/0
10.9.2015 7:12

V82o79j78t73ě86c30h 29H22u28b64á39l42o62v61s28k51ý 3246588

snažím se na to dívat střízlivýma očima. Ano ví o tom, ale popravdě proti Berbrovi nemá žádné páky, když za ním je většina. A já opravdu věřím, že Peltovi o český fotbal jde, a proto hrál slepého, nechtěl zbytečně vířit vody aby mohl získávat sponzory apod. Ano typicky česky krátkozraké, ale on sám ta špína není...tedy zatím, blíží se doba kdy si bude muset vybrat definitivně stranu.

0/0
10.9.2015 7:43

J68a20n 73Ž33o22f50č56i40n 5622145211560

A jak víte, že tu kauzu neřeší? Jestli jste si za těch pár let nevšiml, tak Pelta není hlásná trouba pro média, která se jim svěřuje s tím, co dělala včera, co dnes a co bude dělat zítra. Já jsem si naopak jist, že to řeší, jen to u volených funkcí nejde mávnutím kouzelného proutku.

0/0
10.9.2015 7:36

J21a94r67o59m93í45r 16P88e29t33ř54í80k 5538198570439

Doprd co to je?  Jinými slovy se to nemělo dostat na veřejnost ale jen k Peltovi který by to ututlal? Tomu říká transparentní?  Co to je za funkcionáře sakra

+9/0
9.9.2015 21:49

A75n95t72o97n20í28n 20K86a35d58l66e38c 7265567666241

A já myslel, že v Jablonci je největší blb někdo jiný....

+9/0
9.9.2015 21:46

J10a71k52u44b 73D12o66l81e44j35š 9382450654925

Názor všech diskutujích je stejný. Bohužel, výsledek bude zase čistá nula :-/.

Chce se mi blejt...

+5/0
9.9.2015 21:34

V79o13j91t23ě63c66h 41H23u45b92á84l80o33v45s78k77ý 3716718

výsledkem by mělo být to, že jim na tu srandu nebudou chodit lidi = naštvaní sponzoři a naštvané kluby = padající hlavy na FAČR. Jiná cesta asi není.

+4/0
9.9.2015 22:14

Najdete na iDNES.czmobilní verze