Dominovali jsme, ale pět minut všechno zkazilo, litují v Manchesteru

Ve středu zažili světlou chvilku, když v předkole Ligy mistrů rozprášili Bruggy 4:0 a Wayne Rooney nastřílel hattrick. O víkendu v Premier League však fotbalisté Manchesteru United znovu zaváhali a jejich kapitán se trápil. "Zápas jsme ztratili během pěti minut, to se nesmí stávat," mračil se kouč Luis Van Gaal po prohře 1:2 ve Swansea.

J57a22n 87K97o87h14o42u54t 8457904687570

No, ve Swansea se těžko vyhrává. Minulý rok tak vyhrály jen týmy City, Liverpool, Chelsea, Spurs a Southampton. A jen tak mimochodem vloni udělali proti Man U 6 bodů. Pro mě žádné překvapení. Budou silní i letos.

+1/0
31.8.2015 9:07

L90u42k20á46š 32R80y43c23h33l84ý 5957706113987

První gol by de Gea asi chytil? No nevím nevím, Rio. Ta hlavička byla dobře umístěná, navíc "koníček" a de Gea v minulosti v kase united byl často taky jak na houpačce, takže těmito přehnanými výroky bych šetři.

0/0
31.8.2015 8:18

J83o64s83e68f 40H46o55r36n10í89k 9844180155122

5 minut? To asi ne. Útok united je od začátku ligy impotentní. Držení míče dobrý, kombinace taky, jenže finální přihrávka a především zpracování ve vápně je naprosto zoufalý, nemůžu si pomoct. A to mám united rád. Tenhle zápas ale neprohrálo pět minut, ale devadesát zoufalejch minut v útoku ... A Jonjo aka Voldemort je borec R^

+2/0
31.8.2015 0:35

J21a21n 54S34l39a29d66k53ý 3181512973

Jak to, že  oni hrajou a u nás je repre přestávka. Já myslel, že to maj všichni stejný

M30i76c70h75a60l 31K12r63e42j29č60a 5248746406113

Proc by to proboha meli mit vsichni stejny?

+1/0
30.8.2015 15:13

J22o40s71e40f 81C41h40o55d41o70u88n17s46k68ý 4381746679210

Třeba Teplice dneska hrajou ve Štěchovicích.

M68i92c21h21a72l 13V92a61k17u16l43a 2959802263495

Tak Chelsea dostala ve čtyřech zápasech devět gólů. Vypadá to, že s Čechem odešla i ta jejich fantastická obrana, díky které (podle mnohých pouze díky ní) Petr vychytával jednu nulu za druhou.;-D

+12/0
29.8.2015 17:55

M48i82c78h55a63l 59H27i68r63k87a 4277566160363

Až na to, že loni už chytal většinou Curtois ...

0/−1
29.8.2015 17:59

J80i16ř33í 22F15o88g64e55l 2590871936392

Samozřejmě máš v tomto pravdu. Ale i tak v průměru dostával Čech méně branek. Curtois je bezesporu výborný brankář. Ale jinak tam stojí jak němý panák.

+3/−1
29.8.2015 18:02

M12i31c22h32a53l 16K96r67e89j39č27a 5748266466513

jj. To, ze si Cech dokazal tu obranu skvele dirigovat se naprosto podcenuje. Nestaci mit jen skvely postreh a byt mrstny. Chce to i hlavu.

+3/0
30.8.2015 15:12

M33a56r33t55i56n 85V34a36c10h20u83l74k37a 3843928338905

to nevylučuje, že ta obrana z Chelsea odešla s Čechem. Mají přece super brankáře, tak proč by bránili ne :-)

+1/0
29.8.2015 18:03

M60a34r56t95i56n 41V43a21c58h48u45l50k88a 3573958688465

jojo, Chelsea zatím v letošním ročníku jede. Belgičan je drží. Titul v poho obhájí.

J84a20k61u86b 16Z89e53m93a97n 0

jestli se nepletu, tak chytráci vašeho ražení psali už něco o tom, že bude dostávat spoustu gólů i za děravou obranou Arsenalu. A hle, ono je to jinak..A stejně tak to bude v repre...

J43a13k79u90b 64Z81e46m97a50n 0

tomu se říká organizování obrany. Jenže to by chtělo o tom alespoň trochu něco vědět.

+8/0
29.8.2015 16:44

P15e88t19r 12C59h81a34r79v38á12t 1181776129210

Kdyt jo...bez organizovaný obrany jako je třeba v národáku je pan Čech děravej jak ementál

0/−9
29.8.2015 16:51

J19a54k42u96b 25Z63e18m81a48n 0

jenže obranu organizuje brankář...ale jak říkám, chce to trochu vidět do oboru, kterému se říká fotbal.

+4/0

K49a57r28e83l 35Š97r88e21j60b59r 3713743897900

to je ta děravá obrana

0/0
31.8.2015 1:39

F41i67l90i54p 18Ž36m45o36l83í41k 2913694469319

Radsi se soustredte v praci at vas nevyhodi kvuli tezke demenciii :-). V zivote jste nic nedokazal a ty penize a uspechy taky nikdy neposbirate. Tak radsi mlcte a prejte at se mu dari. Kazdy hrac ma sve dny. A kazdy clovek nekdy udela chybu a odhadne blbe situaci. At je to ve skole, v prace, na hristi a i na lede v hokeji. Takovy je zivot

0/0
31.8.2015 7:38

P84e30t43r 41C33h49a68r53v41á97t 1981806499900

Co jste dokazal vy mimo blábolení na diskusi:-)

0/−2
31.8.2015 9:08

F56i28l39i45p 29Ž62m10o38l33í19k 2983554139239

Mam super praci ve vyznamny spolecnosti a v lednu se mi narodila krasna holcicka, ktera mi dela velkou radost. Pro me to je osobni uspech a je to pro me to nejcennejsi na svete. Takze sice jsem nedokazal veci jako nas Cechyno, ale neco uz jsem v zivote dokazal a taky dokazu uznat uspechy jinych lidi narozdil od vas. pokora a uznani se nekdy hodi ;-)

0/0
31.8.2015 11:46

P72e86t90r 64C61h66a36r40v25á39t 1511496319860

No tak to se opravdu jen tak nevidí, aby měl někdo práci a dítě....gratuluji mistře R^

0/−1
31.8.2015 11:51

O36n92d55ř37e85j 54M79a64l11ý 6562502820313

Mně už přijdou jak ubožáčci, co nic neuměj a je v nich už jen závist a kritika.

+4/−1
29.8.2015 16:37

P55a96v34e41l 77V46i55n80a53ř 4161437295826

Tak jestli se nepletu, prave dnes Cech vyrovnal historicky rekord v poctu neobdrzenych golu. To je na velkou poklonu i kdyz se dneska asi ani nezpotil. PL legend. Fact a to se klidne "hateri" muzou pos..t