Dominovali jsme, ale pět minut všechno zkazilo, litují v Manchesteru

Ve středu zažili světlou chvilku, když v předkole Ligy mistrů rozprášili Bruggy 4:0 a Wayne Rooney nastřílel hattrick. O víkendu v Premier League však fotbalisté Manchesteru United znovu zaváhali a jejich kapitán se trápil. "Zápas jsme ztratili během pěti minut, to se nesmí stávat," mračil se kouč Luis Van Gaal po prohře 1:2 ve Swansea.

J45a11n 86K39o70h46o68u97t 8937974207470

No, ve Swansea se těžko vyhrává. Minulý rok tak vyhrály jen týmy City, Liverpool, Chelsea, Spurs a Southampton. A jen tak mimochodem vloni udělali proti Man U 6 bodů. Pro mě žádné překvapení. Budou silní i letos.

+1/0
31.8.2015 9:07

L96u47k86á86š 33R44y29c48h59l67ý 5137506583497

První gol by de Gea asi chytil? No nevím nevím, Rio. Ta hlavička byla dobře umístěná, navíc "koníček" a de Gea v minulosti v kase united byl často taky jak na houpačce, takže těmito přehnanými výroky bych šetři.

0/0
31.8.2015 8:18

J91o97s93e34f 72H45o89r10n87í73k 9214690735962

5 minut? To asi ne. Útok united je od začátku ligy impotentní. Držení míče dobrý, kombinace taky, jenže finální přihrávka a především zpracování ve vápně je naprosto zoufalý, nemůžu si pomoct. A to mám united rád. Tenhle zápas ale neprohrálo pět minut, ale devadesát zoufalejch minut v útoku ... A Jonjo aka Voldemort je borec R^

+2/0
31.8.2015 0:35

J93a15n 39S24l33a81d67k17ý 3971722793

Jak to, že  oni hrajou a u nás je repre přestávka. Já myslel, že to maj všichni stejný

M96i75c10h10a72l 47K11r17e47j98č23a 5218746556513

Proc by to proboha meli mit vsichni stejny?

+1/0
30.8.2015 15:13

J65o61s73e35f 34C66h34o90d94o60u91n22s18k37ý 4461876779850

Třeba Teplice dneska hrajou ve Štěchovicích.

M32i95c66h86a29l 20V47a88k76u11l49a 2229412763265

Tak Chelsea dostala ve čtyřech zápasech devět gólů. Vypadá to, že s Čechem odešla i ta jejich fantastická obrana, díky které (podle mnohých pouze díky ní) Petr vychytával jednu nulu za druhou.;-D

+12/0
29.8.2015 17:55

M55i42c61h58a74l 50H24i16r83k27a 4687356290873

Až na to, že loni už chytal většinou Curtois ...

0/−1
29.8.2015 17:59

J93i98ř24í 67F47o23g48e70l 2110451246102

Samozřejmě máš v tomto pravdu. Ale i tak v průměru dostával Čech méně branek. Curtois je bezesporu výborný brankář. Ale jinak tam stojí jak němý panák.

+3/−1
29.8.2015 18:02

M36i43c89h88a94l 73K93r32e86j64č14a 5158466106803

jj. To, ze si Cech dokazal tu obranu skvele dirigovat se naprosto podcenuje. Nestaci mit jen skvely postreh a byt mrstny. Chce to i hlavu.

+3/0
30.8.2015 15:12

M81a60r12t11i51n 21V68a87c16h49u96l73k38a 3123168708595

to nevylučuje, že ta obrana z Chelsea odešla s Čechem. Mají přece super brankáře, tak proč by bránili ne :-)

+1/0
29.8.2015 18:03

M23a59r50t87i71n 92V38a72c60h35u64l17k44a 3203618118235

jojo, Chelsea zatím v letošním ročníku jede. Belgičan je drží. Titul v poho obhájí.

J33a97k15u86b 21Z37e87m48a81n

jestli se nepletu, tak chytráci vašeho ražení psali už něco o tom, že bude dostávat spoustu gólů i za děravou obranou Arsenalu. A hle, ono je to jinak..A stejně tak to bude v repre...

J76a16k77u73b 37Z93e62m33a49n

tomu se říká organizování obrany. Jenže to by chtělo o tom alespoň trochu něco vědět.

+8/0
29.8.2015 16:44

P79e63t40r 77C83h48a89r18v65á95t 1191596459520

Kdyt jo...bez organizovaný obrany jako je třeba v národáku je pan Čech děravej jak ementál

0/−9
29.8.2015 16:51

J12a47k30u89b 26Z27e59m75a38n

jenže obranu organizuje brankář...ale jak říkám, chce to trochu vidět do oboru, kterému se říká fotbal.

+4/0

K61a75r29e20l 15Š58r23e21j86b56r 3553963217190

to je ta děravá obrana

0/0
31.8.2015 1:39

F66i23l70i78p 93Ž95m14o36l76í26k 2693354719889

Radsi se soustredte v praci at vas nevyhodi kvuli tezke demenciii :-). V zivote jste nic nedokazal a ty penize a uspechy taky nikdy neposbirate. Tak radsi mlcte a prejte at se mu dari. Kazdy hrac ma sve dny. A kazdy clovek nekdy udela chybu a odhadne blbe situaci. At je to ve skole, v prace, na hristi a i na lede v hokeji. Takovy je zivot

0/0
31.8.2015 7:38

P73e72t17r 32C30h86a12r26v17á29t 1781136179810

Co jste dokazal vy mimo blábolení na diskusi:-)

0/−2
31.8.2015 9:08

F97i72l88i95p 15Ž36m20o32l12í55k 2793804419569

Mam super praci ve vyznamny spolecnosti a v lednu se mi narodila krasna holcicka, ktera mi dela velkou radost. Pro me to je osobni uspech a je to pro me to nejcennejsi na svete. Takze sice jsem nedokazal veci jako nas Cechyno, ale neco uz jsem v zivote dokazal a taky dokazu uznat uspechy jinych lidi narozdil od vas. pokora a uznani se nekdy hodi ;-)

0/0
31.8.2015 11:46

P49e51t92r 44C33h51a31r23v82á48t 1731896319640

No tak to se opravdu jen tak nevidí, aby měl někdo práci a dítě....gratuluji mistře R^

0/−1
31.8.2015 11:51

O96n62d58ř24e92j 96M53a78l53ý 6802382660613

Mně už přijdou jak ubožáčci, co nic neuměj a je v nich už jen závist a kritika.

+4/−1
29.8.2015 16:37

P62a49v14e75l 49V15i69n68a67ř 4771857675826

Tak jestli se nepletu, prave dnes Cech vyrovnal historicky rekord v poctu neobdrzenych golu. To je na velkou poklonu i kdyz se dneska asi ani nezpotil. PL legend. Fact a to se klidne "hateri" muzou pos..t