Dominovali jsme, ale pět minut všechno zkazilo, litují v Manchesteru

Ve středu zažili světlou chvilku, když v předkole Ligy mistrů rozprášili Bruggy 4:0 a Wayne Rooney nastřílel hattrick. O víkendu v Premier League však fotbalisté Manchesteru United znovu zaváhali a jejich kapitán se trápil. "Zápas jsme ztratili během pěti minut, to se nesmí stávat," mračil se kouč Luis Van Gaal po prohře 1:2 ve Swansea.

J35a64n 63K30o37h10o57u91t 8927884957590

No, ve Swansea se těžko vyhrává. Minulý rok tak vyhrály jen týmy City, Liverpool, Chelsea, Spurs a Southampton. A jen tak mimochodem vloni udělali proti Man U 6 bodů. Pro mě žádné překvapení. Budou silní i letos.

+1/0
31.8.2015 9:07

L47u39k18á14š 82R78y88c38h27l50ý 5367836123587

První gol by de Gea asi chytil? No nevím nevím, Rio. Ta hlavička byla dobře umístěná, navíc "koníček" a de Gea v minulosti v kase united byl často taky jak na houpačce, takže těmito přehnanými výroky bych šetři.

0/0
31.8.2015 8:18

J42o44s14e20f 26H93o49r60n38í35k 9184460225572

5 minut? To asi ne. Útok united je od začátku ligy impotentní. Držení míče dobrý, kombinace taky, jenže finální přihrávka a především zpracování ve vápně je naprosto zoufalý, nemůžu si pomoct. A to mám united rád. Tenhle zápas ale neprohrálo pět minut, ale devadesát zoufalejch minut v útoku ... A Jonjo aka Voldemort je borec R^

+2/0
31.8.2015 0:35

J55a65n 27S65l92a45d54k16ý 3561132333

Jak to, že  oni hrajou a u nás je repre přestávka. Já myslel, že to maj všichni stejný

M66i22c86h81a71l 11K19r86e11j82č95a 5458666416813

Proc by to proboha meli mit vsichni stejny?

+1/0
30.8.2015 15:13

J60o32s69e89f 65C14h36o87d11o86u23n96s40k54ý 4531966389270

Třeba Teplice dneska hrajou ve Štěchovicích.

M69i58c18h90a48l 45V86a57k34u57l87a 2499672243235

Tak Chelsea dostala ve čtyřech zápasech devět gólů. Vypadá to, že s Čechem odešla i ta jejich fantastická obrana, díky které (podle mnohých pouze díky ní) Petr vychytával jednu nulu za druhou.;-D

+12/0
29.8.2015 17:55

M86i70c72h91a89l 33H36i19r19k92a 4947816710733

Až na to, že loni už chytal většinou Curtois ...

0/−1
29.8.2015 17:59

J41i65ř55í 28F64o61g91e40l 2900481396212

Samozřejmě máš v tomto pravdu. Ale i tak v průměru dostával Čech méně branek. Curtois je bezesporu výborný brankář. Ale jinak tam stojí jak němý panák.

+3/−1
29.8.2015 18:02

M80i21c72h36a53l 41K61r28e26j38č28a 5468576396433

jj. To, ze si Cech dokazal tu obranu skvele dirigovat se naprosto podcenuje. Nestaci mit jen skvely postreh a byt mrstny. Chce to i hlavu.

+3/0
30.8.2015 15:12

M63a25r83t91i91n 41V30a13c61h30u56l79k33a 3623788528245

to nevylučuje, že ta obrana z Chelsea odešla s Čechem. Mají přece super brankáře, tak proč by bránili ne :-)

+1/0
29.8.2015 18:03

M45a81r48t63i29n 52V57a13c46h18u69l34k28a 3523418918945

jojo, Chelsea zatím v letošním ročníku jede. Belgičan je drží. Titul v poho obhájí.

J59a78k42u77b 25Z86e38m86a82n 0

jestli se nepletu, tak chytráci vašeho ražení psali už něco o tom, že bude dostávat spoustu gólů i za děravou obranou Arsenalu. A hle, ono je to jinak..A stejně tak to bude v repre...

J98a49k25u42b 15Z41e33m69a39n 0

tomu se říká organizování obrany. Jenže to by chtělo o tom alespoň trochu něco vědět.

+8/0
29.8.2015 16:44

P36e70t71r 58C66h29a53r70v64á96t 1941416339470

Kdyt jo...bez organizovaný obrany jako je třeba v národáku je pan Čech děravej jak ementál

0/−9
29.8.2015 16:51

J37a42k63u23b 26Z47e44m11a97n 0

jenže obranu organizuje brankář...ale jak říkám, chce to trochu vidět do oboru, kterému se říká fotbal.

+4/0

K43a37r10e53l 32Š54r58e84j65b38r 3263533757620

to je ta děravá obrana

0/0
31.8.2015 1:39

F35i44l82i86p 36Ž94m15o75l12í86k 2103514289169

Radsi se soustredte v praci at vas nevyhodi kvuli tezke demenciii :-). V zivote jste nic nedokazal a ty penize a uspechy taky nikdy neposbirate. Tak radsi mlcte a prejte at se mu dari. Kazdy hrac ma sve dny. A kazdy clovek nekdy udela chybu a odhadne blbe situaci. At je to ve skole, v prace, na hristi a i na lede v hokeji. Takovy je zivot

0/0
31.8.2015 7:38

P32e94t34r 72C13h27a33r91v53á26t 1421526469550

Co jste dokazal vy mimo blábolení na diskusi:-)

0/−2
31.8.2015 9:08

F66i19l21i87p 86Ž59m90o12l60í24k 2713724359669

Mam super praci ve vyznamny spolecnosti a v lednu se mi narodila krasna holcicka, ktera mi dela velkou radost. Pro me to je osobni uspech a je to pro me to nejcennejsi na svete. Takze sice jsem nedokazal veci jako nas Cechyno, ale neco uz jsem v zivote dokazal a taky dokazu uznat uspechy jinych lidi narozdil od vas. pokora a uznani se nekdy hodi ;-)

0/0
31.8.2015 11:46

P35e22t53r 80C36h52a61r70v13á53t 1501586399420

No tak to se opravdu jen tak nevidí, aby měl někdo práci a dítě....gratuluji mistře R^

0/−1
31.8.2015 11:51

O90n65d54ř83e58j 59M18a91l74ý 6212632670253

Mně už přijdou jak ubožáčci, co nic neuměj a je v nich už jen závist a kritika.

+4/−1
29.8.2015 16:37

P40a90v65e66l 40V72i60n25a93ř 4921957155676

Tak jestli se nepletu, prave dnes Cech vyrovnal historicky rekord v poctu neobdrzenych golu. To je na velkou poklonu i kdyz se dneska asi ani nezpotil. PL legend. Fact a to se klidne "hateri" muzou pos..t