Plzeň - Olomouc 2:0, v závěru zachránil domácím výhru střídající Ďuriš

Dlouho čekali na gól fanoušci v zápase mistrovské Plzně proti Olomouci. Nakonec se ti domácí radovali v 86. minutě, kdy o vítězství Plzně rozhodl náhradník Michal Ďuriš. Stejný hráč ještě v závěru vítězství stvrdil proměněnou penaltou.

J43a30n 10C65e41p26e70k 1784326750

Penaltička, prodloužení, vyloučení soupeře. Ono to půjde. :-) My tam ty kluky dotlačíme. ;-D

+3/−3
24.8.2015 12:54

J47a13n 81V89a17l48e59n64t91a 1419726438823

Já vím, že je móda hned hlásit gól z offside, ale stačí se na to podívat pořádně, jen si to video pauznout a je vidět, že žádný offside nebyl. U přihrávky na Kovaříka to snad nemůže tvrdit nikdo a podle lajny malého vápna je vidět, že Kovařík přihrával na Ďuriše dozadu. To se ale prostě některým vysvětlit nedá a neuveří ani názorné ilustraci Emotikona smile http://imageshack.cz/image/llU a hlavně http://imageshack.cz/image/llm

+4/0
24.8.2015 8:46

J29a48n 49H35a77ž39m19u54k81a 6803216125

Kocourek zkušeně pohlídal závěr utkání podivnou penaltou a červenou kartou.

+2/−11
24.8.2015 7:09

O58l49i18v36e14r 67N30e72u74m83a70n36n 3560486639

Gol z offsidu nebyl, penalta byla jasna a vylouceni bylo take v poradku. Prodlouzeni standardni. Plzen vyhrala zaslouzene, i kdyz vykon nebyl nic moc, ovsem v porovnani s tragickou Sigmou byl o dva stupne lepsi. Pro Plzen byly tri body doma povinne, takze zadne prekvapeni se nekonalo. Snad se jim zadari i ve ctvrtek a postup do EL nepropasnou, verim tomu.

Trochu me mrzi jak je Olomouc mizerna. Mival jsem Sigmu rad, vychovala mnoho skvelych fotbalistu a v poharech kdysi ostudu rozhodne nedelala a mela byt na co hrda. Ale tohle ? Hruza ! Jak moc to tohle kontrastuje s nadsenymi novackovskymi vykony Zlina. No,,,, pokud budou takto v Olomouci pokracovat, budou mit co delat, aby pristi rok zase nehrali o soutez nize.

Jo... a kazdy tu pise "... a to nefandim Sparte"... a to ja zase jo. A nemam problem s vyhrou Plzne, obzvlast kdyz Sparta vyhrala take a pet bodu je tam porad.;-)

+11/0
24.8.2015 6:58

S79t28a87n62i54s10l46a79v 26L91a89n91g 3490224307652

Vzkaz pro trolly hezky se vybrečte nikdo jiný to za vás neudělá.

+3/−1
24.8.2015 5:44

M31i69r86o58s98l50a37v 86L73e52p69i18č 2452770233778

Olomouc - k zblití, Hráč číslo 9 umírá od první minuty, v 25. minutě se nechává poprvé "ošetřovat" kvůli vyčerpání... Hráč, který střídá, běží pomaleji, než když jde... Nicméně Plzeň bez nápadu, celkem výhra s klikou.

V39á89c10l87a11v 40D38v44o47r77s22k62ý 8736821937714

Až teď jsem se vrátil ze stadionu, oslava byla zasloužná:-). Ty nervy do konce stály za to. Musím říct, že střídání se velmi vydařily a Ďuriš opravdu ukazuje, že to je žolík na posledních 20 - 30 minut zápasu. To samé Petržela, nechápu proč ho Krejčí dal do základu, celý zápas se protrápil. Kluci se alespoň dobře naladili na EL a v Srbsku je sfoknou jako svíčky ;-)

V26á39c56l18a49v 20D98v45o92r39s64k70ý 8826351537654

Však v pořádku, tým který zdržoval přišel zkrátka. Takhle si to přeně představuji

+2/−1
23.8.2015 22:53

P11e22t16r 75N58ě56m45e62c 4825522352807

Nastavení se nemůže řídit podle toho, jaký je zrovna výsledek (že Viktorka vede), ale kolik času se nehrálo !!!

+4/−1
23.8.2015 22:59

V96á37c89l38a30v 73D27v18o31r13s23k63ý 8836581777724

To máš samozřejmě pravdu, že se to nemůže řídit podle toho jestli vedeme nebo ne, ale celý zápas Olomouc zdržovala a rozhodčí dávala gesty jasně najevo, že jim to také na konci spočte....a sečetl

K87a68r58e24l 36Z78e25l78e65n21k22a 8337225745537

Ono to snad někdy odpovídá reálu? Aneb kdo chce psa bít...

+1/0

P95e67t91r 73N86ě24m49e15c 4895302792667

Nejde o psa ... Olomouc by stejne gol nedala, i kdyby se nastavovalo půl dne, ale pokud rozhodci celý druhý polocas ukazuje, ze prida, tak pridat ma. Jen podporil ty, kterym se to nelibi (jako me).

0/0
23.8.2015 23:21

K17a62r50e76l 10Z45e62l61e49n58k30a 8177285825727

Proč tedy takovej povyk? Ok, mohl nastavit třeba 5 minut, hráči obou týmů by to odchodili, tak čemu by to bylo?

0/−3
23.8.2015 23:27

P36e87t66r 49N11ě91m44e34c 4195772902267

Nikdo by nemohl říkat, že se v Plzni prodlužuje podle toho, jaký je zrovna výsledek. A bylo by to dle pravidel.

+3/0
23.8.2015 23:30

K57a47r63e67l 93Z56e21l18e26n24k43a 8217875595237

Oni by to určití frustrovaní jedinci říkali stejně. Takže to je šumák.

+1/−3
23.8.2015 23:48

H13o47n46z84a 55B14e51n22a26d33a 4792789739717

Novák a Toman, vy snad musíte bejt z jednoho vrhu, není možný, aby se dvě takový individua narodili nezávisle na sobě.

P55e21t54r 54N61o51v78a41k 3860727919447

Olomouc nic nepredvedla a se stestim to skoro ubetonovala. Off side to nebyl a penalta jasna.

V28l37a94d40i49m67í17r 74K15r96e88j49č55í 7224813677386

byl ofside, nebyl...  Dle mě asi ne, ale to je přeci jedno! Prý si to mám rozfázovat! A co sudí? Ten tu možnost neměl a při zhruba stejném postavení hráčů se má hra pouštět. Tak proč ty dohady?

+11/0
23.8.2015 21:37

D67u37š20a52n 91H95r78a24b39e62c 6674942824219

Pokud si neni sudi jisty porusenim pravidel, mel by to poustet. Na tom se shodne kazdy, kdo nechce chodit domu ze stadionu po vysledku 0-0..

+3/0

P33e73t64r 94V49a52c15h48o26v36e37c 6630573201764

Ještě ke sporným situacím.

Mě osobně by zajímaly zákroky na Petrželu v první půli. Bylo vše OK? Rozebíralo se to někde?

M29a20r83t25i37n 47S67k46á39l64a 8264237818848

První bral podle mě míč, ve druhém případě to nebylo v opakovačce poznat. Asi bych to taky nepísknul ani jedno.

0/0
23.8.2015 21:52

T59o23m39á67š 18P36r87o38t21i87v56i42n72s55k12ý 6194799194643

Byl jsem na stadaku a mel na to dobry pohled, dle me ani jednou pencle. Radsi by mel zkusit drive strilet,nez tam plachtit .....

+1/0
23.8.2015 21:58

M77a17r62t76i20n 97S92ý57k79o79r49a 1327658487107

Jasná penalta. A mediální m.... by to rozebíraly, pokud by se to odehrálo v obráceném gardu.

0/−1
23.8.2015 22:41

M14i61r60o58s33l88a43v 89L97e95p67i94č 2742210433298

Dost to přihrával, zasloužil si spíš žlutou než penaltu. Měl raději střílet, tohle chování nechápu.

0/0

P83e17t57r 14V76a96c45h29o68v24e77c 6180573701644

No, hodně utrápená výhra.

Olomouc vyrukovala s prešovským betonem a Viktorka opět trpěla chronickým problémem - jak dostat míč do šestnáctky, aby z toho bylo nebezpečné zakončení Některým hráčům se vůbec nedařilo - Kolář, Kopic, Procházka. Vaněk, pokud dostal míč uprostřed hřiště, zase fungoval jako brzda. Petržela se jako obvykle utápěl v kličkách.

Trenéři si zalouží pokárat za základní sestavu - dát Kopice nalevo (místo obvyklého místa napravo) byl fakt nápad za všechny prachy. Naopak pochvala jim patří za střídání, stáhli hráče, kterým se vyloženě nedařilo a nebáli se hrát postupně až tři útočníky.

Co předváděla Olomouc v rámci natáhovaní času, byl fakt nevídaný humus. Nepamatuji, že bych v Plzni za poslední léta viděl podobné simulanty. A pamatuji leccos. Pokud by měl rohodčí kompenzovat to zdržování, musel by nastavit 7-8 minut. Docela by mě zajímalo, jak bude obhajovat ty dvě minuty.

+15/0
23.8.2015 21:29

M90a92r71t50i50n 57S30k84á75l43a 8274637808518

Teda už dlouho jsem neviděl slabšího soupeře než je Olomouc... polehávání, simulace, zabetonování ve vápně. Jako chápu, že do Plzně se nejezdí hrát otevřenej fotbal, ale tohle byl dost extrém (byť to skoro na bod stačilo), to na první ligu asi stačit nebude.

+13/0
23.8.2015 21:26

R13o28m45a45n 60V65i24n18š 5440338164251

Teď jsem si to pouštěl na isport a ofsajd to nebyl.

+12/0
23.8.2015 21:24

D41u88š18a21n 35H42r37a40b76e12c 6124692924709

Taky bych rekl. Ale nekdo ja ma jasno, aniz by se podival, nekdo to zas holt videt nechce. At zije objektivita

+7/0
23.8.2015 21:32

Z62d31e80n69ě59k 43B63ř76í65z95a 2410728964155

Zda se, ze priste bude muset dobu nastaveni schvalovat souper Plzne, aby z toho nebyly nejake spiklenecke teorie. Kdyz je to 0-2 minuty, tak je to malo, protoze by souper mohl vyrovnat, a kdyz je to 3+ minut, tak zas breci, ze to rozhodci dal, aby Plzen mohla dat jeste gol ;-D

+17/0

P50e82t57r 48K44a34u26f41n76e64r 8184836368500

Do 85. minuty se Sigma neustále válela a že čas běží jí nevadilo (tolik výjezdů elektromobilu nepamatuju už dlouho). Takže rozhodčí pak rozhodně neměl důvod jí ten čas vracet. Odpískal to správně.

+7/−1

T74o11m26á75š 52K88a12v92k36a 8732721720607

ono jde o to, že když to bylo 0:0 několikrát teatrálně ukazoval, že bude nastavovat a nakonec jen 2 minuty. Pokud by Plzeň nevedla, nastavoval by tak 5. O tom jsem přesvědčený.

+1/−1
23.8.2015 22:28

K64a33r22e78l 61Z44e31l89e92n53k62a 8357675545317

Myslíš, že by Olomouc byla schopná dát za tři minuty dva góly, když za 90 minut vystřelila na bránu jednou? Zvláštní konspirace.

0/0
23.8.2015 22:35

P54e26t61r 74N17ě23m11e64c 4785652292177

To si nikdo nemyslí, přesto a nebo prave proto: proc jen 2 minuty ?

0/0

K13a56r56e82l 75Z70e73l60e18n64k84a 8557485145607

Kdyby nastavil 5 minut, tak tady ti samí bulínkové budou brečet úplně stejně. Tohle nemá řešení ;)

+1/−1
23.8.2015 22:45

P80e56t63r 49N83ě43m80e47c 4195222972657

Kolik mel vzhledem k "ošetřování" nastavit - dle tebe? Dle mne 5-7 minut.

0/0
23.8.2015 23:28

K47a62r67e42l 23Z41e36l27e42n46k70a 8867645935937

Já jsem obecně pro delší nastavování, v tomhle případě klidně těch 5-7 minut. Když už si zaplatím, chci vidět co nejvíc :) Ale snahu rozhodčího o nějaký ovlivnění v tom prostě nevidím.

+2/0
23.8.2015 23:55

T23o89m40á15š 35K12a62v30k17a 8252261450737

ale o to snad vůbec nejde, jestli by je dala nebo ne. Jde o to, že kdyby Plzeň ten gól nedala, nastavuje se daleko víc. To ti přijde normální? Mě ne.

+2/0
23.8.2015 22:47

K32a19r46e69l 76Z15e35l97e49n31k71a 8237215865287

Jak to víš?

0/0

Z43d85e76n84ě89k 49B66ř57í77z17a 2710638834425

a kolikrat ukazoval? 2x, co si pamatuju, to je 1 minuta navic. Navic v 90+1.minute dal Duris gol z penalty, takzen uz nebylo co resit...