Plzeň - Olomouc 2:0, v závěru zachránil domácím výhru střídající Ďuriš

Dlouho čekali na gól fanoušci v zápase mistrovské Plzně proti Olomouci. Nakonec se ti domácí radovali v 86. minutě, kdy o vítězství Plzně rozhodl náhradník Michal Ďuriš. Stejný hráč ještě v závěru vítězství stvrdil proměněnou penaltou.

J91a95n 80C41e48p87e10k 1594486720

Penaltička, prodloužení, vyloučení soupeře. Ono to půjde. :-) My tam ty kluky dotlačíme. ;-D

+3/−3
24.8.2015 12:54

J89a96n 47V36a71l39e26n83t44a 1219626778573

Já vím, že je móda hned hlásit gól z offside, ale stačí se na to podívat pořádně, jen si to video pauznout a je vidět, že žádný offside nebyl. U přihrávky na Kovaříka to snad nemůže tvrdit nikdo a podle lajny malého vápna je vidět, že Kovařík přihrával na Ďuriše dozadu. To se ale prostě některým vysvětlit nedá a neuveří ani názorné ilustraci Emotikona smile http://imageshack.cz/image/llU a hlavně http://imageshack.cz/image/llm

+4/0
24.8.2015 8:46

J38a57n 20H48a81ž94m87u81k14a 6763196765

Kocourek zkušeně pohlídal závěr utkání podivnou penaltou a červenou kartou.

+2/−11
24.8.2015 7:09

O50l65i88v11e56r 51N13e87u27m58a72n29n 3530586759

Gol z offsidu nebyl, penalta byla jasna a vylouceni bylo take v poradku. Prodlouzeni standardni. Plzen vyhrala zaslouzene, i kdyz vykon nebyl nic moc, ovsem v porovnani s tragickou Sigmou byl o dva stupne lepsi. Pro Plzen byly tri body doma povinne, takze zadne prekvapeni se nekonalo. Snad se jim zadari i ve ctvrtek a postup do EL nepropasnou, verim tomu.

Trochu me mrzi jak je Olomouc mizerna. Mival jsem Sigmu rad, vychovala mnoho skvelych fotbalistu a v poharech kdysi ostudu rozhodne nedelala a mela byt na co hrda. Ale tohle ? Hruza ! Jak moc to tohle kontrastuje s nadsenymi novackovskymi vykony Zlina. No,,,, pokud budou takto v Olomouci pokracovat, budou mit co delat, aby pristi rok zase nehrali o soutez nize.

Jo... a kazdy tu pise "... a to nefandim Sparte"... a to ja zase jo. A nemam problem s vyhrou Plzne, obzvlast kdyz Sparta vyhrala take a pet bodu je tam porad.;-)

+11/0
24.8.2015 6:58

S31t87a30n29i38s28l33a13v 89L77a60n77g 3520834817852

Vzkaz pro trolly hezky se vybrečte nikdo jiný to za vás neudělá.

+3/−1
24.8.2015 5:44

M29i37r58o30s73l36a81v 87L69e58p89i40č 2792830893938

Olomouc - k zblití, Hráč číslo 9 umírá od první minuty, v 25. minutě se nechává poprvé "ošetřovat" kvůli vyčerpání... Hráč, který střídá, běží pomaleji, než když jde... Nicméně Plzeň bez nápadu, celkem výhra s klikou.

V94á16c42l58a79v 37D92v33o16r87s66k55ý 8336271887114

Až teď jsem se vrátil ze stadionu, oslava byla zasloužná:-). Ty nervy do konce stály za to. Musím říct, že střídání se velmi vydařily a Ďuriš opravdu ukazuje, že to je žolík na posledních 20 - 30 minut zápasu. To samé Petržela, nechápu proč ho Krejčí dal do základu, celý zápas se protrápil. Kluci se alespoň dobře naladili na EL a v Srbsku je sfoknou jako svíčky ;-)

V96á98c92l27a70v 86D51v97o10r30s33k39ý 8916441377274

Však v pořádku, tým který zdržoval přišel zkrátka. Takhle si to přeně představuji

+2/−1
23.8.2015 22:53

P36e85t54r 70N80ě45m93e34c 4895662562487

Nastavení se nemůže řídit podle toho, jaký je zrovna výsledek (že Viktorka vede), ale kolik času se nehrálo !!!

+4/−1
23.8.2015 22:59

V61á81c51l96a26v 74D89v66o61r16s55k11ý 8596731567794

To máš samozřejmě pravdu, že se to nemůže řídit podle toho jestli vedeme nebo ne, ale celý zápas Olomouc zdržovala a rozhodčí dávala gesty jasně najevo, že jim to také na konci spočte....a sečetl

K80a25r37e60l 92Z78e51l71e56n38k38a 8117515685287

Ono to snad někdy odpovídá reálu? Aneb kdo chce psa bít...

+1/0

P69e92t24r 49N70ě96m33e51c 4725892222287

Nejde o psa ... Olomouc by stejne gol nedala, i kdyby se nastavovalo půl dne, ale pokud rozhodci celý druhý polocas ukazuje, ze prida, tak pridat ma. Jen podporil ty, kterym se to nelibi (jako me).

0/0
23.8.2015 23:21

K81a95r28e61l 16Z37e79l41e11n25k19a 8707505865807

Proč tedy takovej povyk? Ok, mohl nastavit třeba 5 minut, hráči obou týmů by to odchodili, tak čemu by to bylo?

0/−3
23.8.2015 23:27

P64e77t59r 23N13ě49m13e72c 4895672702797

Nikdo by nemohl říkat, že se v Plzni prodlužuje podle toho, jaký je zrovna výsledek. A bylo by to dle pravidel.

+3/0
23.8.2015 23:30

K58a56r72e64l 70Z80e60l69e74n38k75a 8317725715367

Oni by to určití frustrovaní jedinci říkali stejně. Takže to je šumák.

+1/−3
23.8.2015 23:48

H27o53n82z52a 97B82e25n68a73d22a 4762189789777

Novák a Toman, vy snad musíte bejt z jednoho vrhu, není možný, aby se dvě takový individua narodili nezávisle na sobě.

P15e36t12r 38N49o41v22a85k 3280167259727

Olomouc nic nepredvedla a se stestim to skoro ubetonovala. Off side to nebyl a penalta jasna.

V36l76a65d91i14m30í77r 71K59r86e95j38č19í 7544283187346

byl ofside, nebyl...  Dle mě asi ne, ale to je přeci jedno! Prý si to mám rozfázovat! A co sudí? Ten tu možnost neměl a při zhruba stejném postavení hráčů se má hra pouštět. Tak proč ty dohady?

+11/0
23.8.2015 21:37

D63u35š30a50n 32H89r70a95b36e71c 6624642394329

Pokud si neni sudi jisty porusenim pravidel, mel by to poustet. Na tom se shodne kazdy, kdo nechce chodit domu ze stadionu po vysledku 0-0..

+3/0

P93e25t98r 46V78a13c24h66o63v54e60c 6820883431984

Ještě ke sporným situacím.

Mě osobně by zajímaly zákroky na Petrželu v první půli. Bylo vše OK? Rozebíralo se to někde?

M65a36r25t44i53n 81S28k64á97l76a 8484867338628

První bral podle mě míč, ve druhém případě to nebylo v opakovačce poznat. Asi bych to taky nepísknul ani jedno.

0/0
23.8.2015 21:52

T16o30m12á67š 30P86r17o46t97i13v60i39n11s20k16ý 6154379604333

Byl jsem na stadaku a mel na to dobry pohled, dle me ani jednou pencle. Radsi by mel zkusit drive strilet,nez tam plachtit .....

+1/0
23.8.2015 21:58

M17a47r60t78i60n 34S75ý96k51o31r86a 1127238297357

Jasná penalta. A mediální m.... by to rozebíraly, pokud by se to odehrálo v obráceném gardu.

0/−1
23.8.2015 22:41

M26i71r33o58s35l39a28v 28L37e22p83i23č 2802180573928

Dost to přihrával, zasloužil si spíš žlutou než penaltu. Měl raději střílet, tohle chování nechápu.

0/0

P48e86t62r 26V25a55c51h51o43v53e89c 6640253211114

No, hodně utrápená výhra.

Olomouc vyrukovala s prešovským betonem a Viktorka opět trpěla chronickým problémem - jak dostat míč do šestnáctky, aby z toho bylo nebezpečné zakončení Některým hráčům se vůbec nedařilo - Kolář, Kopic, Procházka. Vaněk, pokud dostal míč uprostřed hřiště, zase fungoval jako brzda. Petržela se jako obvykle utápěl v kličkách.

Trenéři si zalouží pokárat za základní sestavu - dát Kopice nalevo (místo obvyklého místa napravo) byl fakt nápad za všechny prachy. Naopak pochvala jim patří za střídání, stáhli hráče, kterým se vyloženě nedařilo a nebáli se hrát postupně až tři útočníky.

Co předváděla Olomouc v rámci natáhovaní času, byl fakt nevídaný humus. Nepamatuji, že bych v Plzni za poslední léta viděl podobné simulanty. A pamatuji leccos. Pokud by měl rohodčí kompenzovat to zdržování, musel by nastavit 7-8 minut. Docela by mě zajímalo, jak bude obhajovat ty dvě minuty.

+15/0
23.8.2015 21:29

M46a20r75t92i44n 81S77k35á93l87a 8284337668758

Teda už dlouho jsem neviděl slabšího soupeře než je Olomouc... polehávání, simulace, zabetonování ve vápně. Jako chápu, že do Plzně se nejezdí hrát otevřenej fotbal, ale tohle byl dost extrém (byť to skoro na bod stačilo), to na první ligu asi stačit nebude.

+13/0
23.8.2015 21:26

R20o94m88a92n 37V48i24n60š 5130208704301

Teď jsem si to pouštěl na isport a ofsajd to nebyl.

+12/0
23.8.2015 21:24

D80u25š80a48n 62H13r26a21b46e13c 6154242234219

Taky bych rekl. Ale nekdo ja ma jasno, aniz by se podival, nekdo to zas holt videt nechce. At zije objektivita

+7/0
23.8.2015 21:32

Z69d61e67n37ě95k 31B83ř75í32z58a 2110708864715

Zda se, ze priste bude muset dobu nastaveni schvalovat souper Plzne, aby z toho nebyly nejake spiklenecke teorie. Kdyz je to 0-2 minuty, tak je to malo, protoze by souper mohl vyrovnat, a kdyz je to 3+ minut, tak zas breci, ze to rozhodci dal, aby Plzen mohla dat jeste gol ;-D

+17/0

P85e85t16r 64K31a23u10f61n54e55r 8344256168550

Do 85. minuty se Sigma neustále válela a že čas běží jí nevadilo (tolik výjezdů elektromobilu nepamatuju už dlouho). Takže rozhodčí pak rozhodně neměl důvod jí ten čas vracet. Odpískal to správně.

+7/−1

T38o17m88á73š 79K26a77v62k91a 8742231490457

ono jde o to, že když to bylo 0:0 několikrát teatrálně ukazoval, že bude nastavovat a nakonec jen 2 minuty. Pokud by Plzeň nevedla, nastavoval by tak 5. O tom jsem přesvědčený.

+1/−1
23.8.2015 22:28

K92a31r46e90l 25Z53e34l60e95n49k92a 8107205175177

Myslíš, že by Olomouc byla schopná dát za tři minuty dva góly, když za 90 minut vystřelila na bránu jednou? Zvláštní konspirace.

0/0
23.8.2015 22:35

P22e12t80r 24N38ě46m24e68c 4375902702937

To si nikdo nemyslí, přesto a nebo prave proto: proc jen 2 minuty ?

0/0

K32a93r40e51l 81Z77e94l68e32n18k43a 8987625305777

Kdyby nastavil 5 minut, tak tady ti samí bulínkové budou brečet úplně stejně. Tohle nemá řešení ;)

+1/−1
23.8.2015 22:45

P78e16t69r 54N78ě71m41e34c 4165672772617

Kolik mel vzhledem k "ošetřování" nastavit - dle tebe? Dle mne 5-7 minut.

0/0
23.8.2015 23:28

K19a98r54e59l 11Z65e64l96e20n32k24a 8487835145687

Já jsem obecně pro delší nastavování, v tomhle případě klidně těch 5-7 minut. Když už si zaplatím, chci vidět co nejvíc :) Ale snahu rozhodčího o nějaký ovlivnění v tom prostě nevidím.

+2/0
23.8.2015 23:55

T80o61m18á68š 14K29a56v22k63a 8332771250677

ale o to snad vůbec nejde, jestli by je dala nebo ne. Jde o to, že kdyby Plzeň ten gól nedala, nastavuje se daleko víc. To ti přijde normální? Mě ne.

+2/0
23.8.2015 22:47

K19a57r70e37l 89Z70e97l43e54n13k28a 8217545515697

Jak to víš?

0/0

Z56d90e31n70ě73k 13B60ř71í97z97a 2730428624865

a kolikrat ukazoval? 2x, co si pamatuju, to je 1 minuta navic. Navic v 90+1.minute dal Duris gol z penalty, takzen uz nebylo co resit...