Plzeň - Olomouc 2:0, v závěru zachránil domácím výhru střídající Ďuriš

Dlouho čekali na gól fanoušci v zápase mistrovské Plzně proti Olomouci. Nakonec se ti domácí radovali v 86. minutě, kdy o vítězství Plzně rozhodl náhradník Michal Ďuriš. Stejný hráč ještě v závěru vítězství stvrdil proměněnou penaltou.

J83a57n 89C93e53p65e34k 1504926920

Penaltička, prodloužení, vyloučení soupeře. Ono to půjde. :-) My tam ty kluky dotlačíme. ;-D

+3/−3
24.8.2015 12:54

J23a96n 68V65a18l89e14n24t19a 1559746538903

Já vím, že je móda hned hlásit gól z offside, ale stačí se na to podívat pořádně, jen si to video pauznout a je vidět, že žádný offside nebyl. U přihrávky na Kovaříka to snad nemůže tvrdit nikdo a podle lajny malého vápna je vidět, že Kovařík přihrával na Ďuriše dozadu. To se ale prostě některým vysvětlit nedá a neuveří ani názorné ilustraci Emotikona smile http://imageshack.cz/image/llU a hlavně http://imageshack.cz/image/llm

+4/0
24.8.2015 8:46

J20a33n 59H19a22ž75m23u14k29a 6613286865

Kocourek zkušeně pohlídal závěr utkání podivnou penaltou a červenou kartou.

+2/−11
24.8.2015 7:09

O72l36i98v25e90r 48N15e40u34m94a49n35n 3330296319

Gol z offsidu nebyl, penalta byla jasna a vylouceni bylo take v poradku. Prodlouzeni standardni. Plzen vyhrala zaslouzene, i kdyz vykon nebyl nic moc, ovsem v porovnani s tragickou Sigmou byl o dva stupne lepsi. Pro Plzen byly tri body doma povinne, takze zadne prekvapeni se nekonalo. Snad se jim zadari i ve ctvrtek a postup do EL nepropasnou, verim tomu.

Trochu me mrzi jak je Olomouc mizerna. Mival jsem Sigmu rad, vychovala mnoho skvelych fotbalistu a v poharech kdysi ostudu rozhodne nedelala a mela byt na co hrda. Ale tohle ? Hruza ! Jak moc to tohle kontrastuje s nadsenymi novackovskymi vykony Zlina. No,,,, pokud budou takto v Olomouci pokracovat, budou mit co delat, aby pristi rok zase nehrali o soutez nize.

Jo... a kazdy tu pise "... a to nefandim Sparte"... a to ja zase jo. A nemam problem s vyhrou Plzne, obzvlast kdyz Sparta vyhrala take a pet bodu je tam porad.;-)

+11/0
24.8.2015 6:58

S86t14a44n95i78s33l48a76v 28L40a61n14g 3870734167502

Vzkaz pro trolly hezky se vybrečte nikdo jiný to za vás neudělá.

+3/−1
24.8.2015 5:44

M69i68r49o26s51l98a83v 83L59e35p27i66č 2902120723148

Olomouc - k zblití, Hráč číslo 9 umírá od první minuty, v 25. minutě se nechává poprvé "ošetřovat" kvůli vyčerpání... Hráč, který střídá, běží pomaleji, než když jde... Nicméně Plzeň bez nápadu, celkem výhra s klikou.

V60á86c77l14a76v 60D43v97o47r96s81k32ý 8136731607394

Až teď jsem se vrátil ze stadionu, oslava byla zasloužná:-). Ty nervy do konce stály za to. Musím říct, že střídání se velmi vydařily a Ďuriš opravdu ukazuje, že to je žolík na posledních 20 - 30 minut zápasu. To samé Petržela, nechápu proč ho Krejčí dal do základu, celý zápas se protrápil. Kluci se alespoň dobře naladili na EL a v Srbsku je sfoknou jako svíčky ;-)

V55á40c21l27a10v 74D65v28o47r86s61k57ý 8386981177754

Však v pořádku, tým který zdržoval přišel zkrátka. Takhle si to přeně představuji

+2/−1
23.8.2015 22:53

P68e96t23r 84N47ě53m72e36c 4455892322957

Nastavení se nemůže řídit podle toho, jaký je zrovna výsledek (že Viktorka vede), ale kolik času se nehrálo !!!

+4/−1
23.8.2015 22:59

V60á58c45l49a25v 96D71v40o62r84s26k22ý 8136101487494

To máš samozřejmě pravdu, že se to nemůže řídit podle toho jestli vedeme nebo ne, ale celý zápas Olomouc zdržovala a rozhodčí dávala gesty jasně najevo, že jim to také na konci spočte....a sečetl

K92a57r55e20l 82Z62e37l33e85n33k34a 8587685855267

Ono to snad někdy odpovídá reálu? Aneb kdo chce psa bít...

+1/0

P17e34t61r 12N23ě21m60e86c 4925482522787

Nejde o psa ... Olomouc by stejne gol nedala, i kdyby se nastavovalo půl dne, ale pokud rozhodci celý druhý polocas ukazuje, ze prida, tak pridat ma. Jen podporil ty, kterym se to nelibi (jako me).

0/0
23.8.2015 23:21

K75a34r27e38l 40Z42e15l91e60n62k39a 8437435335247

Proč tedy takovej povyk? Ok, mohl nastavit třeba 5 minut, hráči obou týmů by to odchodili, tak čemu by to bylo?

0/−3
23.8.2015 23:27

P92e53t53r 97N13ě69m53e35c 4665192612117

Nikdo by nemohl říkat, že se v Plzni prodlužuje podle toho, jaký je zrovna výsledek. A bylo by to dle pravidel.

+3/0
23.8.2015 23:30

K23a49r78e79l 85Z65e34l95e89n79k41a 8737945385527

Oni by to určití frustrovaní jedinci říkali stejně. Takže to je šumák.

+1/−3
23.8.2015 23:48

H81o83n20z68a 58B69e23n57a27d49a 4232859689247

Novák a Toman, vy snad musíte bejt z jednoho vrhu, není možný, aby se dvě takový individua narodili nezávisle na sobě.

P28e63t11r 70N24o91v11a94k 3640527609447

Olomouc nic nepredvedla a se stestim to skoro ubetonovala. Off side to nebyl a penalta jasna.

V58l43a18d79i70m13í34r 51K95r66e73j88č31í 7214133967226

byl ofside, nebyl...  Dle mě asi ne, ale to je přeci jedno! Prý si to mám rozfázovat! A co sudí? Ten tu možnost neměl a při zhruba stejném postavení hráčů se má hra pouštět. Tak proč ty dohady?

+11/0
23.8.2015 21:37

D89u73š22a91n 89H11r95a47b65e53c 6944272174509

Pokud si neni sudi jisty porusenim pravidel, mel by to poustet. Na tom se shodne kazdy, kdo nechce chodit domu ze stadionu po vysledku 0-0..

+3/0

P29e11t85r 90V57a21c92h40o92v41e57c 6170773841804

Ještě ke sporným situacím.

Mě osobně by zajímaly zákroky na Petrželu v první půli. Bylo vše OK? Rozebíralo se to někde?

M81a94r36t21i79n 98S64k11á58l44a 8404977108578

První bral podle mě míč, ve druhém případě to nebylo v opakovačce poznat. Asi bych to taky nepísknul ani jedno.

0/0
23.8.2015 21:52

T39o87m33á37š 94P17r52o29t27i25v79i79n96s75k25ý 6554289444183

Byl jsem na stadaku a mel na to dobry pohled, dle me ani jednou pencle. Radsi by mel zkusit drive strilet,nez tam plachtit .....

+1/0
23.8.2015 21:58

M94a38r64t64i14n 43S53ý81k63o62r14a 1737618857487

Jasná penalta. A mediální m.... by to rozebíraly, pokud by se to odehrálo v obráceném gardu.

0/−1
23.8.2015 22:41

M29i69r83o59s91l49a84v 12L97e59p94i34č 2802290923638

Dost to přihrával, zasloužil si spíš žlutou než penaltu. Měl raději střílet, tohle chování nechápu.

0/0

P16e75t42r 94V24a84c16h69o73v90e43c 6900433781954

No, hodně utrápená výhra.

Olomouc vyrukovala s prešovským betonem a Viktorka opět trpěla chronickým problémem - jak dostat míč do šestnáctky, aby z toho bylo nebezpečné zakončení Některým hráčům se vůbec nedařilo - Kolář, Kopic, Procházka. Vaněk, pokud dostal míč uprostřed hřiště, zase fungoval jako brzda. Petržela se jako obvykle utápěl v kličkách.

Trenéři si zalouží pokárat za základní sestavu - dát Kopice nalevo (místo obvyklého místa napravo) byl fakt nápad za všechny prachy. Naopak pochvala jim patří za střídání, stáhli hráče, kterým se vyloženě nedařilo a nebáli se hrát postupně až tři útočníky.

Co předváděla Olomouc v rámci natáhovaní času, byl fakt nevídaný humus. Nepamatuji, že bych v Plzni za poslední léta viděl podobné simulanty. A pamatuji leccos. Pokud by měl rohodčí kompenzovat to zdržování, musel by nastavit 7-8 minut. Docela by mě zajímalo, jak bude obhajovat ty dvě minuty.

+15/0
23.8.2015 21:29

M20a94r47t82i74n 69S25k46á57l98a 8144827448218

Teda už dlouho jsem neviděl slabšího soupeře než je Olomouc... polehávání, simulace, zabetonování ve vápně. Jako chápu, že do Plzně se nejezdí hrát otevřenej fotbal, ale tohle byl dost extrém (byť to skoro na bod stačilo), to na první ligu asi stačit nebude.

+13/0
23.8.2015 21:26

R78o47m15a30n 66V88i87n55š 5250738374351

Teď jsem si to pouštěl na isport a ofsajd to nebyl.

+12/0
23.8.2015 21:24

D26u23š52a74n 16H60r76a30b63e64c 6824442644129

Taky bych rekl. Ale nekdo ja ma jasno, aniz by se podival, nekdo to zas holt videt nechce. At zije objektivita

+7/0
23.8.2015 21:32

Z91d97e83n45ě47k 10B49ř17í12z55a 2440278144685

Zda se, ze priste bude muset dobu nastaveni schvalovat souper Plzne, aby z toho nebyly nejake spiklenecke teorie. Kdyz je to 0-2 minuty, tak je to malo, protoze by souper mohl vyrovnat, a kdyz je to 3+ minut, tak zas breci, ze to rozhodci dal, aby Plzen mohla dat jeste gol ;-D

+17/0

P83e12t30r 69K31a94u18f85n80e78r 8504276618760

Do 85. minuty se Sigma neustále válela a že čas běží jí nevadilo (tolik výjezdů elektromobilu nepamatuju už dlouho). Takže rozhodčí pak rozhodně neměl důvod jí ten čas vracet. Odpískal to správně.

+7/−1

T24o44m22á31š 82K52a49v55k75a 8652341790577

ono jde o to, že když to bylo 0:0 několikrát teatrálně ukazoval, že bude nastavovat a nakonec jen 2 minuty. Pokud by Plzeň nevedla, nastavoval by tak 5. O tom jsem přesvědčený.

+1/−1
23.8.2015 22:28

K98a18r83e89l 14Z39e16l97e67n55k95a 8627845615747

Myslíš, že by Olomouc byla schopná dát za tři minuty dva góly, když za 90 minut vystřelila na bránu jednou? Zvláštní konspirace.

0/0
23.8.2015 22:35

P45e16t30r 13N86ě27m34e58c 4155882502487

To si nikdo nemyslí, přesto a nebo prave proto: proc jen 2 minuty ?

0/0

K43a13r53e30l 60Z47e14l14e55n73k79a 8817715645247

Kdyby nastavil 5 minut, tak tady ti samí bulínkové budou brečet úplně stejně. Tohle nemá řešení ;)

+1/−1
23.8.2015 22:45

P38e81t47r 84N75ě31m46e67c 4575412752737

Kolik mel vzhledem k "ošetřování" nastavit - dle tebe? Dle mne 5-7 minut.

0/0
23.8.2015 23:28

K68a57r69e50l 85Z59e19l55e60n62k51a 8497875155797

Já jsem obecně pro delší nastavování, v tomhle případě klidně těch 5-7 minut. Když už si zaplatím, chci vidět co nejvíc :) Ale snahu rozhodčího o nějaký ovlivnění v tom prostě nevidím.

+2/0
23.8.2015 23:55

T13o80m91á91š 30K49a42v57k36a 8682301920177

ale o to snad vůbec nejde, jestli by je dala nebo ne. Jde o to, že kdyby Plzeň ten gól nedala, nastavuje se daleko víc. To ti přijde normální? Mě ne.

+2/0
23.8.2015 22:47

K66a39r84e71l 90Z95e27l54e46n28k29a 8297295255367

Jak to víš?

0/0

Z33d12e44n14ě83k 39B25ř28í25z82a 2480158474645

a kolikrat ukazoval? 2x, co si pamatuju, to je 1 minuta navic. Navic v 90+1.minute dal Duris gol z penalty, takzen uz nebylo co resit...