Liberec - Teplice 2:0, rozhodly dva góly domácího náhradníka Bakoše

Dva góly Marka Bakoše rozhodly o vítězství fotbalistů Liberce v domácím utkání proti Teplicím. Slovenský útočník přitom začal zápas na lavičce a do hry se dostal až když v prvním poločase střídal zraněného Folprechta.

Z82d25e47n90ě24k 55S19a87m62e63k 5961616203

Podle mne "kopáčský" styl Teplic Slovanu nesedí, zvlášť když ho sudí akceptují. A změny v sestavě Slovanu způsobily, že hráči ze začátku nevěděli, kde je jejich místo a co vlastně hrajeme. Ale pak se Slovan chytil, a nebýt snahy rozhodčích, mohlo být už dříve jasno, kdo si odnese bodíky.

0/−1
24.8.2015 21:22

J71a69r96o10s22l16a43v 87S11e50d49l37á14č90e25k 3224901626568

kopáčský styl říkáš? hmm. myslím, že to byl regulérní vysoko hranej pressing a to nesedí nikomu. v prvním poločase byly lepší než liberec, ale neproměnily šance...

J10a79n 79H27e61č81k73o 3972638205643

Jen opravím chybu redaktora, že Teplice v posledních 11 ligových utkáních neprohráli v Liberci 8x, ale 7x. Bilance je 7-0-4 17:12.

+1/0
23.8.2015 23:35

J93a75n 71L11a49m21a33č 9874434656122

Ze strany Teplic dobrá útočná hra se špatným výsledkem. Vondy  4x s míčem na malým vápně Liberce s nulovým počinkem. Hora jako obránce opět strašnej. Sumasumárum: 5 bodů z pěti zápasů (3 doma) a 12.flek - nic moc.

+4/0
23.8.2015 22:38

J32a43n 11L95a23m45a76č 9384794596132

Oprava - 11. flek, Dukla dostala 2 kusy od Sparty a spadla opět za FKT ...

0/0
23.8.2015 22:50

J54a89r81o76s31l35a12v 61S43e44d78l17á47č26e25k 3134311856108

souhlas. včera bylo moc nepřesností a taky faulů. i když statistiky střel, rohů a nakonec i držení míče mluví o velký aktivitě. ale hromě hory taky fillo nebyl moc vidět a hlavně vachy hraje špatně, brzdí útoky, nečte hru a bojí se jít do soubojů. takže tabulka opravdu nic moc, ale je vidět koncepce a vavruška prosí o trpělivost. těším se, že s tímhle přístupem přijdou i výsledky.

0/−1
24.8.2015 6:58

L52u77k11á97š 57H45l26o65u67c37a30l 6342400141904

Baky dnes hattrick, jen rozhodčí byli proti...

T42o54m51á78š 16P35a52p91á33k 5409158695439

Kdo u vás v redakci vymyslel termín fotbalová polovina? "hraje se 1. polovina", "po 1. polovině vede...", je to i v hlavičce sledování živě atd.

Používá se slovo poločas a je to tak i v pravidlech, takže nevymýšlejte žádné idnespatvary!!

+7/−5
23.8.2015 15:32

V33l22a19d48a12n 56K94a43h82a58n 9951124664962

to mi chces rict, ze v ligovem utkani, neni 1.polovina a 1.polocas to same?

+3/0
23.8.2015 20:35

Z78d40e15n19ě62k 85B68ř94í75z82a 2600978654775

Chelsea se hodlá na závěr přestupového období pořádně rozšoupnout! Po příchodu Pedra Rodrígueze z Barcelony loví José Mourinho záložníka Paula Pogbu z Juventusu Turín. Kromě hodně tučné částky by výměnou nabídl Juana Cuadrada. Zároveň Chelsea nadále usiluje o obránce Evertonu Johna Stonese, za kterého nabízí až 40 milionů liber (1,5 miliardy korun).

0/−8
22.8.2015 17:42

O88n94d41r84a 38L51e56n20k 5572135335

Pogba podle mě nikam nepude tuhle sezonu...má před podepsanou smlouvu s Barcelonou a měl by jít v létě 2016 za cca 80 M ...tak uvidíme...

+2/−2
23.8.2015 16:07

F16r83a64n58t94i54s76e48k 38S73t60e27b30l51o 4829732386

Čukotce WC nepomůže ani Pogba, Fabregas je mizernej, na Costu už umí soupeři hrát. Stačí ho maličko vytočit:) to zase bude karet budou rádi za kvalifikaci do LM.