Liberec - Teplice 2:0, rozhodly dva góly domácího náhradníka Bakoše

Dva góly Marka Bakoše rozhodly o vítězství fotbalistů Liberce v domácím utkání proti Teplicím. Slovenský útočník přitom začal zápas na lavičce a do hry se dostal až když v prvním poločase střídal zraněného Folprechta.

Z74d23e65n43ě26k 13S87a54m35e66k 5141906673

Podle mne "kopáčský" styl Teplic Slovanu nesedí, zvlášť když ho sudí akceptují. A změny v sestavě Slovanu způsobily, že hráči ze začátku nevěděli, kde je jejich místo a co vlastně hrajeme. Ale pak se Slovan chytil, a nebýt snahy rozhodčích, mohlo být už dříve jasno, kdo si odnese bodíky.

0/−1
24.8.2015 21:22

J59a85r74o93s49l58a68v 44S70e81d90l82á46č44e40k 3684921846138

kopáčský styl říkáš? hmm. myslím, že to byl regulérní vysoko hranej pressing a to nesedí nikomu. v prvním poločase byly lepší než liberec, ale neproměnily šance...

J48a55n 13H24e59č13k41o 3742608795673

Jen opravím chybu redaktora, že Teplice v posledních 11 ligových utkáních neprohráli v Liberci 8x, ale 7x. Bilance je 7-0-4 17:12.

+1/0
23.8.2015 23:35

J56a84n 42L81a11m87a24č 9754594836502

Ze strany Teplic dobrá útočná hra se špatným výsledkem. Vondy  4x s míčem na malým vápně Liberce s nulovým počinkem. Hora jako obránce opět strašnej. Sumasumárum: 5 bodů z pěti zápasů (3 doma) a 12.flek - nic moc.

+4/0
23.8.2015 22:38

J73a92n 95L14a42m32a42č 9784764816682

Oprava - 11. flek, Dukla dostala 2 kusy od Sparty a spadla opět za FKT ...

0/0
23.8.2015 22:50

J50a53r38o98s88l92a79v 93S25e91d94l97á24č53e94k 3764561256538

souhlas. včera bylo moc nepřesností a taky faulů. i když statistiky střel, rohů a nakonec i držení míče mluví o velký aktivitě. ale hromě hory taky fillo nebyl moc vidět a hlavně vachy hraje špatně, brzdí útoky, nečte hru a bojí se jít do soubojů. takže tabulka opravdu nic moc, ale je vidět koncepce a vavruška prosí o trpělivost. těším se, že s tímhle přístupem přijdou i výsledky.

0/−1
24.8.2015 6:58

L85u21k43á97š 81H20l27o54u69c19a41l 6802130841874

Baky dnes hattrick, jen rozhodčí byli proti...

T54o85m63á32š 95P56a17p54á55k 5879708475199

Kdo u vás v redakci vymyslel termín fotbalová polovina? "hraje se 1. polovina", "po 1. polovině vede...", je to i v hlavičce sledování živě atd.

Používá se slovo poločas a je to tak i v pravidlech, takže nevymýšlejte žádné idnespatvary!!

+7/−5
23.8.2015 15:32

V83l83a21d90a22n 36K20a16h33a54n 9251314894542

to mi chces rict, ze v ligovem utkani, neni 1.polovina a 1.polocas to same?

+3/0
23.8.2015 20:35

Z74d50e12n25ě46k 93B32ř63í55z27a 2790888404365

Chelsea se hodlá na závěr přestupového období pořádně rozšoupnout! Po příchodu Pedra Rodrígueze z Barcelony loví José Mourinho záložníka Paula Pogbu z Juventusu Turín. Kromě hodně tučné částky by výměnou nabídl Juana Cuadrada. Zároveň Chelsea nadále usiluje o obránce Evertonu Johna Stonese, za kterého nabízí až 40 milionů liber (1,5 miliardy korun).

0/−8
22.8.2015 17:42

O43n96d22r37a 83L84e81n84k 5462865815

Pogba podle mě nikam nepude tuhle sezonu...má před podepsanou smlouvu s Barcelonou a měl by jít v létě 2016 za cca 80 M ...tak uvidíme...

+2/−2
23.8.2015 16:07

F54r49a40n31t40i47s10e15k 12S42t14e52b72l34o 4529862306

Čukotce WC nepomůže ani Pogba, Fabregas je mizernej, na Costu už umí soupeři hrát. Stačí ho maličko vytočit:) to zase bude karet budou rádi za kvalifikaci do LM.