Znojemští fotbalisté vedou po obratu druhou ligu, Sokolov jen remizoval

Fotbalisté Znojma ve čtvrtém kole druhé ligy otočili domácí zápas s Třincem, ve druhém poločase dali čtyři góly a po vítězství 5:2 vedou tabulku o skóre před Sokolovem. Ten dnes poprvé v ročníku nevyhrál a inkasoval, trefou z 84. minuty však zachránil aspoň remízu 1:1 ve Vlašimi. Hned dvoubrankovou ztrátu dotáhly České Budějovice, které na svém hřišti remizovaly v jihočeském derby 2:2 s Táborskem.

L72u36k89á88š 69J46u63r51č16i15n61a 2319721259412

Já myslim že minimálně 1 z nich postoupí, ta konkurence klubů na špičce 2. ligy není nijak velká, otázkou tak je: když ne Hradec ani Budějovice, tak tedy kdo místo nich? Moc variant, které by vyšachovaly oba dva nevidím.