Byli bychom hlupáci, kdybychom to pustili, řekl plzeňský hrdina Kopic

Po čtyřech výsledkově nevydařených zápasech si plzeňští fotbalisté připsali důležité vítězství. Na výhře 3:0 v úvodním utkání play-off o Evropskou ligu se dvěma góly podílel Jan Kopic. „Velká spokojenost,“ usmíval se krajní záložník.

P48e20t47r 28N20o68v78a34k 3290407109317

Nechapu pro se novinari furt tak blbe ptaji. Zmena na hre byla videt, i kdyz pod Koubkem by se asi vyhralo.

0/0
21.8.2015 16:22

P11a22v88e35l 33H64o77l46m96a73n 9697674608590

Už jste, Kopic.

To Maccabi nemůžete odpárat ani postupem přes tyhle srbské chudáky.

0/0
21.8.2015 15:37

L63u76b69o81š 25M28a17c43h27u29l74d22a 8263850630362

Co si myslis Pavliku ty je vsem u (_._).

0/0
21.8.2015 18:51

J62a51r55o54s87l37a84v 64M53a30t96ě94j92k73a 2500788663604

Já bych s těmi velkými prohlášeními klidně týden počkal.Už jsme jich takových četli.Sympatičtější a věcnější je prohlášení trenéra.Ten mluví "po Vrbovsku".

0/0
21.8.2015 15:20

P14a12v64e46l 24S81m23e66t93a68n60a 9209480913823

Hlavně se nepokoušet jen bránit, ale chtít dát gól. A pak bude definitivní klid.

J21a50r52o78m95í55r 64P80e61t71l26a36c72h 2414312425253

Tak jednou hlupáky už byli, po domácí prohře 0:2 s Izraelci.....

+2/0
21.8.2015 12:28

M14i21l32a62n 32C66o60u88f77a20l 8583177293

Myslím, že Plzeň již defakto postoupila. Šancí měla dost a stejně tak to bude i venku! Má lepší a kreativnější hráče!

+1/0
21.8.2015 10:32

S61l11a26v50o89m63í64r 83B21e31n97e93š 6902487730484

Při tomhle výchozím stavu to budou muset soupeři doma otevřít, čímždají prostor pro protiútoky. A stačí, aby se jeden povedl, a soupeř by musel dát pět branek. A to určitě nedá.

+2/0
21.8.2015 9:12

M92a74r11t94i22n 25H10á27j88o55v39s93k74ý 8136502222181

co to je za keci o poločase...kdyby pustili náskok 3:0, tak by byli něco daleko horšího, než jen hlupáci....když zahrajou průměrně, tak je hotovo.

V68á41c27l85a49v 83M44y57š22k16a 9456115985606

No nevím, díval jsem se posledních 30 minut a podle mě Viktorka fyzicky odešla. Hoši mleli z posledního a soupeř byl podstatně aktivnější a tlačil. Nevím co s nimi Koubek dělal ale kondice hráčů dnes nepatří mezi jejich silné stránky.Odveta bude ještě hodně těžká.

0/−5
21.8.2015 8:35

J44a34n 70P18a17v79e85l 8843822378446

Měl jsi se dívat i prvních 60 minut, kdy jim nepůjčili míč. Pak je jasné, že fyzicky odejdou.

+3/0
21.8.2015 9:04

J43o11s49e60f 27C25h31o19d91o30u24n21s17k34ý 4291166639950

Hlavně prvních tak 30 minut bylo úplně neuvěřitelných. Ty rozehrávky ihned po faulu. Rozhodčí toho měl taky očividně dost, když ani nebylo kdy si oddychnout, protože žádný hráč nediskutoval, jen se zastavil míč v pohybu a okamžitě se začlo zase sprintovat 8-o