Byli bychom hlupáci, kdybychom to pustili, řekl plzeňský hrdina Kopic

Po čtyřech výsledkově nevydařených zápasech si plzeňští fotbalisté připsali důležité vítězství. Na výhře 3:0 v úvodním utkání play-off o Evropskou ligu se dvěma góly podílel Jan Kopic. „Velká spokojenost,“ usmíval se krajní záložník.

P23e47t34r 12N29o10v90a39k 3120927679457

Nechapu pro se novinari furt tak blbe ptaji. Zmena na hre byla videt, i kdyz pod Koubkem by se asi vyhralo.

0/0
21.8.2015 16:22

P31a42v80e44l 42H44o39l69m96a12n 9957504908700

Už jste, Kopic.

To Maccabi nemůžete odpárat ani postupem přes tyhle srbské chudáky.

0/0
21.8.2015 15:37

L29u76b21o31š 63M65a33c12h59u37l15d77a 8383510840912

Co si myslis Pavliku ty je vsem u (_._).

0/0
21.8.2015 18:51

J94a22r56o53s38l81a17v 25M40a50t18ě59j71k20a 2500838213584

Já bych s těmi velkými prohlášeními klidně týden počkal.Už jsme jich takových četli.Sympatičtější a věcnější je prohlášení trenéra.Ten mluví "po Vrbovsku".

0/0
21.8.2015 15:20

P80a24v28e80l 39S11m21e28t82a53n39a 9649160873833

Hlavně se nepokoušet jen bránit, ale chtít dát gól. A pak bude definitivní klid.

J73a40r49o85m30í66r 79P70e70t73l24a81c54h 2424202985633

Tak jednou hlupáky už byli, po domácí prohře 0:2 s Izraelci.....

+2/0
21.8.2015 12:28

M85i74l44a30n 74C67o13u66f88a73l 8253437533

Myslím, že Plzeň již defakto postoupila. Šancí měla dost a stejně tak to bude i venku! Má lepší a kreativnější hráče!

+1/0
21.8.2015 10:32

S32l89a26v53o47m87í43r 66B18e96n35e26š 6232397900114

Při tomhle výchozím stavu to budou muset soupeři doma otevřít, čímždají prostor pro protiútoky. A stačí, aby se jeden povedl, a soupeř by musel dát pět branek. A to určitě nedá.

+2/0
21.8.2015 9:12

M48a14r32t47i15n 19H25á77j37o97v71s45k29ý 8416912632361

co to je za keci o poločase...kdyby pustili náskok 3:0, tak by byli něco daleko horšího, než jen hlupáci....když zahrajou průměrně, tak je hotovo.

V77á18c13l61a37v 21M64y49š69k92a 9946485235746

No nevím, díval jsem se posledních 30 minut a podle mě Viktorka fyzicky odešla. Hoši mleli z posledního a soupeř byl podstatně aktivnější a tlačil. Nevím co s nimi Koubek dělal ale kondice hráčů dnes nepatří mezi jejich silné stránky.Odveta bude ještě hodně těžká.

0/−5
21.8.2015 8:35

J47a26n 49P25a96v46e76l 8153712898956

Měl jsi se dívat i prvních 60 minut, kdy jim nepůjčili míč. Pak je jasné, že fyzicky odejdou.

+3/0
21.8.2015 9:04

J87o66s45e47f 19C10h81o18d40o46u69n33s45k44ý 4331646909320

Hlavně prvních tak 30 minut bylo úplně neuvěřitelných. Ty rozehrávky ihned po faulu. Rozhodčí toho měl taky očividně dost, když ani nebylo kdy si oddychnout, protože žádný hráč nediskutoval, jen se zastavil míč v pohybu a okamžitě se začlo zase sprintovat 8-o