Byli bychom hlupáci, kdybychom to pustili, řekl plzeňský hrdina Kopic

Po čtyřech výsledkově nevydařených zápasech si plzeňští fotbalisté připsali důležité vítězství. Na výhře 3:0 v úvodním utkání play-off o Evropskou ligu se dvěma góly podílel Jan Kopic. „Velká spokojenost,“ usmíval se krajní záložník.

P15e85t44r 18N33o34v78a29k 3290557199117

Nechapu pro se novinari furt tak blbe ptaji. Zmena na hre byla videt, i kdyz pod Koubkem by se asi vyhralo.

0/0
21.8.2015 16:22

P32a32v95e76l 83H48o58l18m91a68n 9857844108860

Už jste, Kopic.

To Maccabi nemůžete odpárat ani postupem přes tyhle srbské chudáky.

0/0
21.8.2015 15:37

L74u11b63o52š 40M18a17c36h97u49l63d82a 8323670750452

Co si myslis Pavliku ty je vsem u (_._).

0/0
21.8.2015 18:51

J37a56r91o46s61l40a61v 26M57a23t46ě49j88k22a 2260578323334

Já bych s těmi velkými prohlášeními klidně týden počkal.Už jsme jich takových četli.Sympatičtější a věcnější je prohlášení trenéra.Ten mluví "po Vrbovsku".

0/0
21.8.2015 15:20

P47a14v27e64l 13S77m91e24t94a96n37a 9299640363493

Hlavně se nepokoušet jen bránit, ale chtít dát gól. A pak bude definitivní klid.

J70a86r19o37m47í35r 98P44e38t41l20a90c88h 2674692255653

Tak jednou hlupáky už byli, po domácí prohře 0:2 s Izraelci.....

+2/0
21.8.2015 12:28

M28i30l93a80n 23C48o95u91f98a94l 8253967913

Myslím, že Plzeň již defakto postoupila. Šancí měla dost a stejně tak to bude i venku! Má lepší a kreativnější hráče!

+1/0
21.8.2015 10:32

S56l62a76v94o96m53í18r 87B10e81n39e37š 6152867900484

Při tomhle výchozím stavu to budou muset soupeři doma otevřít, čímždají prostor pro protiútoky. A stačí, aby se jeden povedl, a soupeř by musel dát pět branek. A to určitě nedá.

+2/0
21.8.2015 9:12

M46a28r81t51i54n 45H17á62j10o88v72s70k40ý 8546352142281

co to je za keci o poločase...kdyby pustili náskok 3:0, tak by byli něco daleko horšího, než jen hlupáci....když zahrajou průměrně, tak je hotovo.

V29á22c51l85a42v 18M11y60š58k96a 9256495115276

No nevím, díval jsem se posledních 30 minut a podle mě Viktorka fyzicky odešla. Hoši mleli z posledního a soupeř byl podstatně aktivnější a tlačil. Nevím co s nimi Koubek dělal ale kondice hráčů dnes nepatří mezi jejich silné stránky.Odveta bude ještě hodně těžká.

0/−5
21.8.2015 8:35

J68a42n 96P64a44v27e68l 8363132328856

Měl jsi se dívat i prvních 60 minut, kdy jim nepůjčili míč. Pak je jasné, že fyzicky odejdou.

+3/0
21.8.2015 9:04

J54o51s84e18f 16C18h79o82d87o76u42n87s47k86ý 4371316539740

Hlavně prvních tak 30 minut bylo úplně neuvěřitelných. Ty rozehrávky ihned po faulu. Rozhodčí toho měl taky očividně dost, když ani nebylo kdy si oddychnout, protože žádný hráč nediskutoval, jen se zastavil míč v pohybu a okamžitě se začlo zase sprintovat 8-o