Liberec - Hajduk 1:0, domácí přežili ránu do břevna a v závěru udeřili

Přímý kop, centr, střela zblízka a liberečtí fotbalisté půjdou do odvety play off Evropské ligy s jednogólovým náskokem. Hajduk Split porazili doma 1:0 díky gólu stopera Pokorného ze 79. minuty. Utkání nabídlo šance na obou stranách, hosté ještě v první půli trefili břevno.

M94i34r96o57s24l31a61v 24T68r22o54u42s65i24l 8214868484680

přesně tak liberec, nemá takový rozpočet jako plzen, sparta apod, je to opravdu rodinné mužstvo se srdcem. a to je na tom to hezký, 3 tituly v lize, 2 tituly v poháru, a snad opět postup do evropské ligy, některá mužstva tohle nikdy nedokážou viz jablonec.

+1/0
21.8.2015 13:25

M94i20r42o13s58l44a80v 66T84r65o33u77s66i67l 8664838584280

velká gratulace slovanu, hajduk není žádný lehký soupeř, slovan byl lepší měl více šancí , v odvětě stačí dát gol a je to doma:-)

+1/−1
21.8.2015 13:22

J74a30r56o93m78í12r 53Č50i17h72á96k 1485535755486

Obecně vzato hrát doma 1:0 je slabota. Když bude hrát za týden Hajduk doma stejně mizerně 1:0, bude mít doma prodloužení. Pouze v případě, že by hrál doma ještě mizerněji než Slovan, Liberec postoupí. Holt, žádná sláva. Postoupí ten méně špatný.

0/−1
21.8.2015 12:54

M40a32r36t27i70n 55Č40a88r56n47e13c94k92ý 2905964479855

Hajduku ten "zvěd" z Dukly asi hodně pomohl, především co se týče klíčových hráčů.

"panjič upozornil na defenzivní záložníky Slovanu, kterými jsou mladí Afričané Sackey z Ghany a Soungole z Pobřeží Slonoviny. „To oni určují rytmus hry Slovanu, zatímco vpředu budou hrozit zkušený Slovák Bakoš a Nizozemec Luckassen,“ nabídl svůj pohled.

Zdroj: fotbal.idnes.cz;

;-D;-D;-D

+1/0
21.8.2015 10:32

J21a67r46o41s94l97a70v 87K36o19u13ř58i40l 9674934771478

Vysledek je velmi osidny. Ale verim v dobrej konec! Staci je nenechat prejet pres pulku a muzou hrat i na nulu! :-)

+1/0
20.8.2015 22:29

L76u20k28á79š 62H34l83o32u19c17a66l 6442160191214

hodně těžký a nepříjemný soupeř, hodně bojovné utkání a i když byl Slovan o něco málo lepší, výhra 1:0 je docela šťastná.

otázkou je, co se bude příští týden dít ve Splitu.

1:0 je rozhodně lepší než 0:0,ale když jsem viděl velkou sílu soupeře tak bych řekl, že dnešní výsledek nic neřeší...

+5/0
20.8.2015 22:06

L74u35k60á27š 65K45r81e90j67č32í 5925174622788

myslím, že byla klika, že jsme první zápas hráli doma... bylo na našich vidět, jaký mají přehnaný respekt, hlavně ze začátku. není se co divit, když kostra týmu hrála druhou ligu před měsícem... teď už vědí, co je tam čeká. SLOVAN FOREVERR^!![>-]V

+4/0
20.8.2015 22:28

L38u66k49á70š 19H68l87o39u29c76a60l 6362290291724

s tím souhlasím. kromě Coufala hrála celá obrana takový těžký zápas poprvé v životě a hlavně žižkováci byli dost nervózní. o to víc bych očekával, že to trochu uklidní "zkušení" Šural, Delarge, Bakoš, ale bohužel.

celkově dnes dobrý kolektivní výkon, ale bylo znát, že nás mají Jugoši dobře přečtený. a jakmile nefungovala hra po křídle, byli jsme zoufalí, střed zálohy prakticky nehrál.

uvidíme, co chlapce čeká za týden v Dalmácii, snad se nesesypou z toho kotle. klíčové bude kdo dá první gól. jestli my, tak tři snad nedostaneme. jestli Hajduk, tak se atmosféra ještě víc rozjede a bude to hodně hodně těžké.