Liberec - Hajduk 1:0, domácí přežili ránu do břevna a v závěru udeřili

Přímý kop, centr, střela zblízka a liberečtí fotbalisté půjdou do odvety play off Evropské ligy s jednogólovým náskokem. Hajduk Split porazili doma 1:0 díky gólu stopera Pokorného ze 79. minuty. Utkání nabídlo šance na obou stranách, hosté ještě v první půli trefili břevno.

M44i82r61o62s93l43a57v 12T40r10o56u58s22i39l 8904188244800

přesně tak liberec, nemá takový rozpočet jako plzen, sparta apod, je to opravdu rodinné mužstvo se srdcem. a to je na tom to hezký, 3 tituly v lize, 2 tituly v poháru, a snad opět postup do evropské ligy, některá mužstva tohle nikdy nedokážou viz jablonec.

+1/0
21.8.2015 13:25

M80i86r65o24s15l19a10v 21T67r51o58u70s56i20l 8154408404500

velká gratulace slovanu, hajduk není žádný lehký soupeř, slovan byl lepší měl více šancí , v odvětě stačí dát gol a je to doma:-)

+1/−1
21.8.2015 13:22

J34a82r28o51m22í31r 80Č41i60h78á16k 1245125895146

Obecně vzato hrát doma 1:0 je slabota. Když bude hrát za týden Hajduk doma stejně mizerně 1:0, bude mít doma prodloužení. Pouze v případě, že by hrál doma ještě mizerněji než Slovan, Liberec postoupí. Holt, žádná sláva. Postoupí ten méně špatný.

0/−1
21.8.2015 12:54

M11a48r83t35i57n 37Č93a96r97n88e69c12k40ý 2865784619455

Hajduku ten "zvěd" z Dukly asi hodně pomohl, především co se týče klíčových hráčů.

"panjič upozornil na defenzivní záložníky Slovanu, kterými jsou mladí Afričané Sackey z Ghany a Soungole z Pobřeží Slonoviny. „To oni určují rytmus hry Slovanu, zatímco vpředu budou hrozit zkušený Slovák Bakoš a Nizozemec Luckassen,“ nabídl svůj pohled.

;-D;-D;-D

+1/0
21.8.2015 10:32

J46a14r55o22s15l10a59v 91K12o87u30ř11i32l 9514364951158

Vysledek je velmi osidny. Ale verim v dobrej konec! Staci je nenechat prejet pres pulku a muzou hrat i na nulu! :-)

+1/0
20.8.2015 22:29

L68u19k42á78š 16H34l60o89u94c76a94l 6102720961334

hodně těžký a nepříjemný soupeř, hodně bojovné utkání a i když byl Slovan o něco málo lepší, výhra 1:0 je docela šťastná.

otázkou je, co se bude příští týden dít ve Splitu.

1:0 je rozhodně lepší než 0:0,ale když jsem viděl velkou sílu soupeře tak bych řekl, že dnešní výsledek nic neřeší...

+5/0
20.8.2015 22:06

L31u84k24á77š 94K12r77e35j65č31í 5895244972158

myslím, že byla klika, že jsme první zápas hráli doma... bylo na našich vidět, jaký mají přehnaný respekt, hlavně ze začátku. není se co divit, když kostra týmu hrála druhou ligu před měsícem... teď už vědí, co je tam čeká. SLOVAN FOREVERR^!![>-]V

+4/0
20.8.2015 22:28

L18u87k96á77š 31H93l60o80u21c73a90l 6742280641644

s tím souhlasím. kromě Coufala hrála celá obrana takový těžký zápas poprvé v životě a hlavně žižkováci byli dost nervózní. o to víc bych očekával, že to trochu uklidní "zkušení" Šural, Delarge, Bakoš, ale bohužel.

celkově dnes dobrý kolektivní výkon, ale bylo znát, že nás mají Jugoši dobře přečtený. a jakmile nefungovala hra po křídle, byli jsme zoufalí, střed zálohy prakticky nehrál.

uvidíme, co chlapce čeká za týden v Dalmácii, snad se nesesypou z toho kotle. klíčové bude kdo dá první gól. jestli my, tak tři snad nedostaneme. jestli Hajduk, tak se atmosféra ještě víc rozjede a bude to hodně hodně těžké.