Vácha: Náskok na Plzeň je bonus, který si zasloužíme. Máme radost

Sedl si na schody před kabinou a zhluboka vydechl. „Nebyl to pro nás jednoduchý zápas,“ řekl záložník sparťanských fotbalistů Lukáš Vácha po výhře 4:2 v Mladé Boleslavi, ke které přispěl gólem a velmi dobrým výkonem.

L24u22k19á63š 15Š49o14b91á59ň 5470101875248

Nejlepší včera jak při brance Sparty polovina stadionu byla na nohou a slavila ;-D v porovnání s Teplicemi kde dorazilo celých 20 fanoušků Plzně je to hodně zábavné..... ona ta jejich návštěvnost v Duujsanu bude asi taky pěkná bublina.

+7/−3
15.8.2015 12:30

P26e96t91r 25B48á46č54a 8105166975905

Plzen je jedna velka bublina, ktera pomalu a jiste splaskava :-)

+3/0
15.8.2015 15:55

H79o77n56z49a 36K61ř96e54n56e73k 7114974934838

Sparta pravděpodobně získá titul, no je to škoda, ale tak já mám stejně jiné starosti, Baník hraje spodek, takže je mi to celkem jedno, co se děje tam nahoře. Plzeň si z toho trochu dělá srandu, protože jinak si neumím vysvětlit, jak dokáže tak zkušený tým nevyhrát třikrát v řadě s týmy jako Dukla, Slovácko a Teplice. Tam měli mít alespoň 7 bodů, oni mají 2...No, alespoň ať uhrají 2. místo, mají daleko větší potenciál než týmy za nimi a je to také kvalifikace LM i když o mnoho těžší nemistrovská část. Podle mého názoru má Plzeň nejlepší tým u nás stále, ale jsou už dost přečtení, chtělo by to změnu, Kozel rozhodně půjde vykoupit, sám by asi chtěl jít do lepšího týmu s většími ambicemi. Dukla nemá kádr ani peníze na to, aby hráli o top 3. Teď je důležité, ať naše týmy postoupí v co největším počtu do EL, Sparta to zvládne, Thun nemá příliš formu, jsem si celkem jistý. Plzeň to má tak 50:50, jo kdyby hráli na 100%, tak by to bylo tak 80:20, ale oni tomu prostě nedávají vše a jsou v křeči. Liberec je spíš outsider, tam to vidím tak na 35:65, Hajduk má skvělé teenagery v kádru a jejich fanoušci jsou prostě úžasní. Jablonec je jasný outsider, Ajax je úplně jinde, možná trochu podcenili Rapid, ale poháry prostě hrát musí a myslím, že dvojzápas rozhodnou už doma, Jablonec by snad mohl získat nějakou desetinu do koeficientu v domácí odvetě. Rozhodně se ale nebudu zlobit, když mé predikce nevyjdou a postoupí všichni čtyři.

L31u11k84á67š 49Š25o45b80á94ň 5700451635538

čím delší text tím větší blbost zpravidla.....

+2/0
15.8.2015 12:21

H24o95n32z77a 69M38á10z61a 5570171590624

Jo a Vácha se mě hodně líbil, vrací se do lonské podzimní formy.

H13o85n88z11a 73M56á71z14a 5640181830124

Byl to parádní zápas s lepším výkonem u Sparty v útoku. Je pravda, že to bylo hodně tvrdé. Jarolím proti Spartě hraje tímto způsobem (má pocit, že některé hráče Sparty zastraší a oni budou poloviční). Zatím polovičními hráči byli Magera a Baroš (měli víc hrát a méně se stekat)!!!

+4/0
15.8.2015 8:52

M70a36r47t91i98n 56H15á59j39o43v77s61k26ý 8426732802511

no nevim, magera se skalákem si tom vodili celou naší slavnou obranu...:))

M66í18r17e29k 46T42v64r93d17o78ň 1616313737356

Na panu Váchovi mě mrzí, že se svým stylem hry se nikdy do špičkového evropského klubu nepodívá. Jeho práce na sobě je mizivá a spíše v rovině druhořadého rádoby modního čehosi. Pokud by se věnoval fotbalu a odboural nafoukanost, hru rukama a faulování, pak by šanci měl

M84i69c73h23a72l 34K70a41p78o98u18n 7853440112977

..to mely byt palce nahore...odeslano z mobilu...

0/0
15.8.2015 9:37

L18á94ď26a 36M70a54l14ý 5477656175425

Určítě chodíš pravidelně na treninky Sparty, jinak je to mlácení prázdné slámy.

J64a90n 92H67a89ž89m83u32k15a 6693296425

Výborně Luky.Hlavně mám radost, že jsi zpět ve formě. Přísná ruka Ščasného velká konkurence v kádru má na tebe blahodárný vliv. Skvěle ses postavil tomu nevychovanému Barošovi. Jinak včera zasloužená výhra. Bolka v závěru už nemohla.

+16/0
15.8.2015 7:57

P81a31v78e83l 47N13o66v79o83t41n23ý 8312344901415

Jo zahrál jsi to perfektně Luky,akorát ti měli už tenkrát ve Slávce říct,že držení je faul,ale ono to tak asi není,jelikož to rozhodčí nepískají.Tím nechci vychvalovat pana Baroše a jehu neustálé teatrální kousky.

P67a73v16e51l 69N68o76v58o22t85n36ý 8542194721805

Pane Vácha nepřivádějte se v omyl!!!Nezasloužíte,jelikož hrajete stejnou tužku jako Plzeň a můžete být rádi,že jste do půlky nedostali bůra!!!Zítra místo módní přehlídky si puste záznam utkání a potom se vyjadřujte.

+5/−15
15.8.2015 7:42

J46o53s91e70f89f 31M81u52s64i68l 7979935116610

Chtěl jsem napsat něco hodně podobného, akorát bych mu tykal.

M16a29t78ě62j 32J32a70š70n44a 8829163544359

Pane Vácho. Při oslovování se skloňuje. Ještě by se ve vašem příspěvku našlo pár dalších nedostatků, ale toto mne zaujalo nejvíce. ;-D

0/0
15.8.2015 11:04

M34i69r55o68s64l13a32v 26M26e34t55e90l75k77a 5121660104504

To jsou zase namistrované kecy,hodny hráče Sparty.Obrana je jedna velká katastrofa,nebýt brankéře,tak nebylo včera co řešit,nezachránil by to ani Příhoda,no naštěstí vepředu mají Lafa TU-TU-TU,jinak těžký průměr naší kvalitní 1.ligy.Ale blíží se cesta za hranice,tak uvidíme;-D.

0/−18
15.8.2015 7:32

V94l53a37s75t77i29s86l76a71v 28Š43ů62d25a 8364833409542

No to už tak bývá, to by ti mohl někdo vysvětlit, že týmy mají golmana, aby něco chytil a útočníka, aby dal nějaký ten gól, takže nemít je, tak by to Sparta měla opravdu těžké, to je fakt ;-D;-D ale mám dojem, že ani Barca, MU, Real či Bayern by byly průměr,, kdyby neměli ty hráče, co mají :-P:-P

P93e87t61r 27K59a56l50v67o91d92a 9835877629104

Vypadá to tak, že pro Váchu je fotbal pouhým prostředkem k ukojení násilnických choutek jak beztrestně někomu ublížit.

+4/−8
15.8.2015 4:57

L97u70k60á30š 24Š34o78b38á16ň 5950601545118

a pro někoho je diskuze pouhým prostředkem k ukojení svých mindráků....

+2/0
15.8.2015 12:25

Z41d56e67n57ě49k 74B63e18r33á83n14e93k 2848935866552

Vácha hraje hodně nečistě, kdyby ale sudí pískal rovinu, pak by byl vykartován ještě v prvním poločase.

Pro všechny, co tu brečí nad fauly Váchy

Pokud si pustíte zápas Teplice - Plzeň (2:2), uvidíte, jak rozhodčí na 15 minut ke konci zápasu za stavu 1:2 nepustil domácí do hry. Plzeňské fauly nepískal, zato na straně Teplic pískl co se dalo. Vyrovnávajícímu gólu z rohu nemohl zabránit.

I to je naše liga, pánové...

+21/−5
15.8.2015 3:40

M76a25r30t48i84n 51R59y60š67k70a 7976638758126

;-D Aneb "Pro ty kterým vadí, že jsem zavraždil rodinu. Podívejte jak v sousední vesnici znásilnil kovář slepici" Prostě Sparťan no.

+3/−12
15.8.2015 7:36

J61o42s24e61f83f 61M46u74s27i95l 7679505686590

No tak jsi kluk z vesnice, no. Každej je odněkud. A s tou slepicí už jsi to zkoušel?

+6/0
15.8.2015 8:07

L17u57k54á94š 64Š58o49b18á55ň 5490901365398

ještě že takové hloupé příspěvky nikdo nebere vážně....

P75e47t31r 54Š69t52u92r10s30a 8550568337987

Být Váchou jsem zticha 1. půle mohl jít klidně ven.... A ikdyž dal gól nemyslím si, že by se on o ty výsledky nějak zasloužil

+2/−4
15.8.2015 1:38

R83o35b30i35n 26Ž95i14ž39k75a 2988874606576

Kdyby byl metr takovej, že by podle něj měl jít ven Vácha v prvním poločase, tak se ten zápas bude dohrávat sedm na sedm.

J46o59s69e33f 50H28á97j19e98k 4309598137891

Vácha měl být vyloučen za své "ohleduplné" zákroky nejpozději v prvním poločase...

Ale vrací se "staré dobré časy", kdy stejně jako dnes dal rozhodčí od první minuty najevo, kdo v zápase Sparty vyhraje...

Cirkus Sparta, podvod na druhou, je zpět...

L96u56k21á13š 24Š50o72b92á60ň 5620491845128

Zatím jsou to jen podvodnící z Plzně kdo s ostudou bojují o záchranu ;-D Sparta byla vždy špička ligy a nepotřebuje k tomu podporu žádného elementu , jen Fans.R^

A47l95o60i65s 44M48a89ň56a62s 2232746209639

Mladá Boleslav vám utkání hodně znepříjemnila, že?

Jo, byl to dobrý zápas z obou stran. Nechci říct, že se šťastným koncem pro nás, protože rozhodla kvalita. Dokázali jsme si poradit se situacemi, které jsme si vypracovali. Ale i Boleslav měla šance, bylo to nahoru dolů až do konce. Vyhrál lepší, což jme dnes byli my.