Vácha: Náskok na Plzeň je bonus, který si zasloužíme. Máme radost

Sedl si na schody před kabinou a zhluboka vydechl. „Nebyl to pro nás jednoduchý zápas,“ řekl záložník sparťanských fotbalistů Lukáš Vácha po výhře 4:2 v Mladé Boleslavi, ke které přispěl gólem a velmi dobrým výkonem.

L94u64k21á41š 36Š58o49b22á61ň 5280211755908

Nejlepší včera jak při brance Sparty polovina stadionu byla na nohou a slavila ;-D v porovnání s Teplicemi kde dorazilo celých 20 fanoušků Plzně je to hodně zábavné..... ona ta jejich návštěvnost v Duujsanu bude asi taky pěkná bublina.

+7/−3
15.8.2015 12:30

P93e54t74r 26B45á98č83a 8245976635525

Plzen je jedna velka bublina, ktera pomalu a jiste splaskava :-)

+3/0
15.8.2015 15:55

H38o48n87z52a 55K33ř25e91n52e67k 7464254694688

Sparta pravděpodobně získá titul, no je to škoda, ale tak já mám stejně jiné starosti, Baník hraje spodek, takže je mi to celkem jedno, co se děje tam nahoře. Plzeň si z toho trochu dělá srandu, protože jinak si neumím vysvětlit, jak dokáže tak zkušený tým nevyhrát třikrát v řadě s týmy jako Dukla, Slovácko a Teplice. Tam měli mít alespoň 7 bodů, oni mají 2...No, alespoň ať uhrají 2. místo, mají daleko větší potenciál než týmy za nimi a je to také kvalifikace LM i když o mnoho těžší nemistrovská část. Podle mého názoru má Plzeň nejlepší tým u nás stále, ale jsou už dost přečtení, chtělo by to změnu, Kozel rozhodně půjde vykoupit, sám by asi chtěl jít do lepšího týmu s většími ambicemi. Dukla nemá kádr ani peníze na to, aby hráli o top 3. Teď je důležité, ať naše týmy postoupí v co největším počtu do EL, Sparta to zvládne, Thun nemá příliš formu, jsem si celkem jistý. Plzeň to má tak 50:50, jo kdyby hráli na 100%, tak by to bylo tak 80:20, ale oni tomu prostě nedávají vše a jsou v křeči. Liberec je spíš outsider, tam to vidím tak na 35:65, Hajduk má skvělé teenagery v kádru a jejich fanoušci jsou prostě úžasní. Jablonec je jasný outsider, Ajax je úplně jinde, možná trochu podcenili Rapid, ale poháry prostě hrát musí a myslím, že dvojzápas rozhodnou už doma, Jablonec by snad mohl získat nějakou desetinu do koeficientu v domácí odvetě. Rozhodně se ale nebudu zlobit, když mé predikce nevyjdou a postoupí všichni čtyři.

L28u85k26á14š 13Š65o25b32á88ň 5800351345298

čím delší text tím větší blbost zpravidla.....

+2/0
15.8.2015 12:21

H60o74n59z30a 34M55á96z16a 5570391300104

Jo a Vácha se mě hodně líbil, vrací se do lonské podzimní formy.

H22o92n81z25a 27M25á85z89a 5760381560454

Byl to parádní zápas s lepším výkonem u Sparty v útoku. Je pravda, že to bylo hodně tvrdé. Jarolím proti Spartě hraje tímto způsobem (má pocit, že některé hráče Sparty zastraší a oni budou poloviční). Zatím polovičními hráči byli Magera a Baroš (měli víc hrát a méně se stekat)!!!

+4/0
15.8.2015 8:52

M31a87r22t90i40n 60H54á67j70o80v39s22k17ý 8816982802341

no nevim, magera se skalákem si tom vodili celou naší slavnou obranu...:))

M32í98r19e72k 18T75v53r98d69o91ň 1516223927146

Na panu Váchovi mě mrzí, že se svým stylem hry se nikdy do špičkového evropského klubu nepodívá. Jeho práce na sobě je mizivá a spíše v rovině druhořadého rádoby modního čehosi. Pokud by se věnoval fotbalu a odboural nafoukanost, hru rukama a faulování, pak by šanci měl

M11i69c31h67a60l 17K31a46p63o82u39n 7873810792437

..to mely byt palce nahore...odeslano z mobilu...

0/0
15.8.2015 9:37

L28á74ď13a 96M11a68l96ý 5407676855755

Určítě chodíš pravidelně na treninky Sparty, jinak je to mlácení prázdné slámy.

J49a36n 52H56a20ž53m23u48k24a 6483266485

Výborně Luky.Hlavně mám radost, že jsi zpět ve formě. Přísná ruka Ščasného velká konkurence v kádru má na tebe blahodárný vliv. Skvěle ses postavil tomu nevychovanému Barošovi. Jinak včera zasloužená výhra. Bolka v závěru už nemohla.

+16/0
15.8.2015 7:57

P69a44v82e74l 24N93o49v97o83t58n55ý 8712804161375

Jo zahrál jsi to perfektně Luky,akorát ti měli už tenkrát ve Slávce říct,že držení je faul,ale ono to tak asi není,jelikož to rozhodčí nepískají.Tím nechci vychvalovat pana Baroše a jehu neustálé teatrální kousky.

P84a43v84e68l 30N25o11v71o63t36n69ý 8762874761565

Pane Vácha nepřivádějte se v omyl!!!Nezasloužíte,jelikož hrajete stejnou tužku jako Plzeň a můžete být rádi,že jste do půlky nedostali bůra!!!Zítra místo módní přehlídky si puste záznam utkání a potom se vyjadřujte.

+5/−15
15.8.2015 7:42

J54o61s89e32f75f 45M16u97s51i81l 7559215916790

Chtěl jsem napsat něco hodně podobného, akorát bych mu tykal.

M89a12t19ě19j 34J60a58š53n37a 8389933154679

Pane Vácho. Při oslovování se skloňuje. Ještě by se ve vašem příspěvku našlo pár dalších nedostatků, ale toto mne zaujalo nejvíce. ;-D

0/0
15.8.2015 11:04

M56i27r62o31s52l71a96v 78M38e49t60e29l92k59a 5661380424764

To jsou zase namistrované kecy,hodny hráče Sparty.Obrana je jedna velká katastrofa,nebýt brankéře,tak nebylo včera co řešit,nezachránil by to ani Příhoda,no naštěstí vepředu mají Lafa TU-TU-TU,jinak těžký průměr naší kvalitní 1.ligy.Ale blíží se cesta za hranice,tak uvidíme;-D.

0/−18
15.8.2015 7:32

V54l46a18s50t31i70s26l15a53v 56Š59ů73d26a 8304653889972

No to už tak bývá, to by ti mohl někdo vysvětlit, že týmy mají golmana, aby něco chytil a útočníka, aby dal nějaký ten gól, takže nemít je, tak by to Sparta měla opravdu těžké, to je fakt ;-D;-D ale mám dojem, že ani Barca, MU, Real či Bayern by byly průměr,, kdyby neměli ty hráče, co mají :-P:-P

P95e28t80r 98K89a29l53v83o96d39a 9215187739924

Vypadá to tak, že pro Váchu je fotbal pouhým prostředkem k ukojení násilnických choutek jak beztrestně někomu ublížit.

+4/−8
15.8.2015 4:57

L97u79k57á71š 59Š62o67b60á53ň 5580931155878

a pro někoho je diskuze pouhým prostředkem k ukojení svých mindráků....

+2/0
15.8.2015 12:25

Z83d38e58n97ě34k 52B45e16r62á37n15e88k 2288905536792

Vácha hraje hodně nečistě, kdyby ale sudí pískal rovinu, pak by byl vykartován ještě v prvním poločase.

Pro všechny, co tu brečí nad fauly Váchy

Pokud si pustíte zápas Teplice - Plzeň (2:2), uvidíte, jak rozhodčí na 15 minut ke konci zápasu za stavu 1:2 nepustil domácí do hry. Plzeňské fauly nepískal, zato na straně Teplic pískl co se dalo. Vyrovnávajícímu gólu z rohu nemohl zabránit.

I to je naše liga, pánové...

+21/−5
15.8.2015 3:40

M86a19r60t66i27n 78R38y98š27k29a 7976328388606

;-D Aneb "Pro ty kterým vadí, že jsem zavraždil rodinu. Podívejte jak v sousední vesnici znásilnil kovář slepici" Prostě Sparťan no.

+3/−12
15.8.2015 7:36

J82o80s52e15f33f 39M52u91s11i66l 7609395736960

No tak jsi kluk z vesnice, no. Každej je odněkud. A s tou slepicí už jsi to zkoušel?

+6/0
15.8.2015 8:07

L48u34k86á80š 34Š72o92b53á96ň 5970121395858

ještě že takové hloupé příspěvky nikdo nebere vážně....

P58e56t35r 79Š17t54u54r85s33a 8730518567837

Být Váchou jsem zticha 1. půle mohl jít klidně ven.... A ikdyž dal gól nemyslím si, že by se on o ty výsledky nějak zasloužil

+2/−4
15.8.2015 1:38

R46o40b89i10n 51Ž77i60ž39k59a 2408804686386

Kdyby byl metr takovej, že by podle něj měl jít ven Vácha v prvním poločase, tak se ten zápas bude dohrávat sedm na sedm.

J16o95s14e35f 28H53á13j42e98k 4889888797321

Vácha měl být vyloučen za své "ohleduplné" zákroky nejpozději v prvním poločase...

Ale vrací se "staré dobré časy", kdy stejně jako dnes dal rozhodčí od první minuty najevo, kdo v zápase Sparty vyhraje...

Cirkus Sparta, podvod na druhou, je zpět...

L44u49k45á51š 48Š94o80b28á65ň 5440661225708

Zatím jsou to jen podvodnící z Plzně kdo s ostudou bojují o záchranu ;-D Sparta byla vždy špička ligy a nepotřebuje k tomu podporu žádného elementu , jen Fans.R^

A34l30o18i20s 37M91a38ň18a24s 2492586569759

Mladá Boleslav vám utkání hodně znepříjemnila, že?

Jo, byl to dobrý zápas z obou stran. Nechci říct, že se šťastným koncem pro nás, protože rozhodla kvalita. Dokázali jsme si poradit se situacemi, které jsme si vypracovali. Ale i Boleslav měla šance, bylo to nahoru dolů až do konce. Vyhrál lepší, což jme dnes byli my.