Vácha: Náskok na Plzeň je bonus, který si zasloužíme. Máme radost

Sedl si na schody před kabinou a zhluboka vydechl. „Nebyl to pro nás jednoduchý zápas,“ řekl záložník sparťanských fotbalistů Lukáš Vácha po výhře 4:2 v Mladé Boleslavi, ke které přispěl gólem a velmi dobrým výkonem.

L52u84k21á76š 41Š77o30b44á83ň 5150851675328

Nejlepší včera jak při brance Sparty polovina stadionu byla na nohou a slavila ;-D v porovnání s Teplicemi kde dorazilo celých 20 fanoušků Plzně je to hodně zábavné..... ona ta jejich návštěvnost v Duujsanu bude asi taky pěkná bublina.

+7/−3
15.8.2015 12:30

P42e82t65r 67B95á84č68a 8525786535525

Plzen je jedna velka bublina, ktera pomalu a jiste splaskava :-)

+3/0
15.8.2015 15:55

H59o63n36z23a 93K20ř70e47n63e26k 7774394734198

Sparta pravděpodobně získá titul, no je to škoda, ale tak já mám stejně jiné starosti, Baník hraje spodek, takže je mi to celkem jedno, co se děje tam nahoře. Plzeň si z toho trochu dělá srandu, protože jinak si neumím vysvětlit, jak dokáže tak zkušený tým nevyhrát třikrát v řadě s týmy jako Dukla, Slovácko a Teplice. Tam měli mít alespoň 7 bodů, oni mají 2...No, alespoň ať uhrají 2. místo, mají daleko větší potenciál než týmy za nimi a je to také kvalifikace LM i když o mnoho těžší nemistrovská část. Podle mého názoru má Plzeň nejlepší tým u nás stále, ale jsou už dost přečtení, chtělo by to změnu, Kozel rozhodně půjde vykoupit, sám by asi chtěl jít do lepšího týmu s většími ambicemi. Dukla nemá kádr ani peníze na to, aby hráli o top 3. Teď je důležité, ať naše týmy postoupí v co největším počtu do EL, Sparta to zvládne, Thun nemá příliš formu, jsem si celkem jistý. Plzeň to má tak 50:50, jo kdyby hráli na 100%, tak by to bylo tak 80:20, ale oni tomu prostě nedávají vše a jsou v křeči. Liberec je spíš outsider, tam to vidím tak na 35:65, Hajduk má skvělé teenagery v kádru a jejich fanoušci jsou prostě úžasní. Jablonec je jasný outsider, Ajax je úplně jinde, možná trochu podcenili Rapid, ale poháry prostě hrát musí a myslím, že dvojzápas rozhodnou už doma, Jablonec by snad mohl získat nějakou desetinu do koeficientu v domácí odvetě. Rozhodně se ale nebudu zlobit, když mé predikce nevyjdou a postoupí všichni čtyři.

L43u12k13á97š 35Š72o41b67á27ň 5760501175498

čím delší text tím větší blbost zpravidla.....

+2/0
15.8.2015 12:21

H73o44n48z13a 15M64á52z91a 5580821210234

Jo a Vácha se mě hodně líbil, vrací se do lonské podzimní formy.

H81o53n57z96a 75M14á48z24a 5590541850664

Byl to parádní zápas s lepším výkonem u Sparty v útoku. Je pravda, že to bylo hodně tvrdé. Jarolím proti Spartě hraje tímto způsobem (má pocit, že některé hráče Sparty zastraší a oni budou poloviční). Zatím polovičními hráči byli Magera a Baroš (měli víc hrát a méně se stekat)!!!

+4/0
15.8.2015 8:52

M46a89r73t65i58n 47H11á61j40o64v56s81k91ý 8486522792501

no nevim, magera se skalákem si tom vodili celou naší slavnou obranu...:))

M53í60r32e26k 81T11v20r83d85o24ň 1626613967266

Na panu Váchovi mě mrzí, že se svým stylem hry se nikdy do špičkového evropského klubu nepodívá. Jeho práce na sobě je mizivá a spíše v rovině druhořadého rádoby modního čehosi. Pokud by se věnoval fotbalu a odboural nafoukanost, hru rukama a faulování, pak by šanci měl

M76i83c15h58a46l 21K95a58p74o65u50n 7693650812307

..to mely byt palce nahore...odeslano z mobilu...

0/0
15.8.2015 9:37

L86á26ď19a 32M97a93l76ý 5367436445305

Určítě chodíš pravidelně na treninky Sparty, jinak je to mlácení prázdné slámy.

J15a98n 26H38a71ž20m97u17k17a 6873576725

Výborně Luky.Hlavně mám radost, že jsi zpět ve formě. Přísná ruka Ščasného velká konkurence v kádru má na tebe blahodárný vliv. Skvěle ses postavil tomu nevychovanému Barošovi. Jinak včera zasloužená výhra. Bolka v závěru už nemohla.

+16/0
15.8.2015 7:57

P30a27v80e11l 10N56o70v24o26t57n54ý 8712474231895

Jo zahrál jsi to perfektně Luky,akorát ti měli už tenkrát ve Slávce říct,že držení je faul,ale ono to tak asi není,jelikož to rozhodčí nepískají.Tím nechci vychvalovat pana Baroše a jehu neustálé teatrální kousky.

P85a87v44e57l 53N53o89v57o30t68n39ý 8432974281595

Pane Vácha nepřivádějte se v omyl!!!Nezasloužíte,jelikož hrajete stejnou tužku jako Plzeň a můžete být rádi,že jste do půlky nedostali bůra!!!Zítra místo módní přehlídky si puste záznam utkání a potom se vyjadřujte.

+5/−15
15.8.2015 7:42

J71o10s80e34f61f 91M47u77s13i12l 7919435826900

Chtěl jsem napsat něco hodně podobného, akorát bych mu tykal.

M20a17t65ě73j 89J49a78š90n74a 8349573404369

Pane Vácho. Při oslovování se skloňuje. Ještě by se ve vašem příspěvku našlo pár dalších nedostatků, ale toto mne zaujalo nejvíce. ;-D

0/0
15.8.2015 11:04

M11i15r84o45s12l30a89v 38M34e78t41e23l11k37a 5181250154254

To jsou zase namistrované kecy,hodny hráče Sparty.Obrana je jedna velká katastrofa,nebýt brankéře,tak nebylo včera co řešit,nezachránil by to ani Příhoda,no naštěstí vepředu mají Lafa TU-TU-TU,jinak těžký průměr naší kvalitní 1.ligy.Ale blíží se cesta za hranice,tak uvidíme;-D.

0/−18
15.8.2015 7:32

V81l23a92s22t49i49s38l85a42v 41Š72ů44d79a 8114123519592

No to už tak bývá, to by ti mohl někdo vysvětlit, že týmy mají golmana, aby něco chytil a útočníka, aby dal nějaký ten gól, takže nemít je, tak by to Sparta měla opravdu těžké, to je fakt ;-D;-D ale mám dojem, že ani Barca, MU, Real či Bayern by byly průměr,, kdyby neměli ty hráče, co mají :-P:-P

P88e21t69r 74K69a19l75v26o42d88a 9645447179264

Vypadá to tak, že pro Váchu je fotbal pouhým prostředkem k ukojení násilnických choutek jak beztrestně někomu ublížit.

+4/−8
15.8.2015 4:57

L86u57k65á89š 98Š40o21b59á76ň 5670201135178

a pro někoho je diskuze pouhým prostředkem k ukojení svých mindráků....

+2/0
15.8.2015 12:25

Z71d59e69n36ě21k 25B77e95r30á71n96e74k 2708345846182

Vácha hraje hodně nečistě, kdyby ale sudí pískal rovinu, pak by byl vykartován ještě v prvním poločase.

Pro všechny, co tu brečí nad fauly Váchy

Pokud si pustíte zápas Teplice - Plzeň (2:2), uvidíte, jak rozhodčí na 15 minut ke konci zápasu za stavu 1:2 nepustil domácí do hry. Plzeňské fauly nepískal, zato na straně Teplic pískl co se dalo. Vyrovnávajícímu gólu z rohu nemohl zabránit.

I to je naše liga, pánové...

+21/−5
15.8.2015 3:40

M29a66r85t67i25n 38R15y36š50k16a 7826498198276

;-D Aneb "Pro ty kterým vadí, že jsem zavraždil rodinu. Podívejte jak v sousední vesnici znásilnil kovář slepici" Prostě Sparťan no.

+3/−12
15.8.2015 7:36

J48o53s13e39f82f 32M39u66s86i69l 7419185686300

No tak jsi kluk z vesnice, no. Každej je odněkud. A s tou slepicí už jsi to zkoušel?

+6/0
15.8.2015 8:07

L27u45k17á41š 50Š64o70b65á29ň 5970801105868

ještě že takové hloupé příspěvky nikdo nebere vážně....

P84e64t14r 75Š83t71u53r63s18a 8850138717737

Být Váchou jsem zticha 1. půle mohl jít klidně ven.... A ikdyž dal gól nemyslím si, že by se on o ty výsledky nějak zasloužil

+2/−4
15.8.2015 1:38

R41o12b13i81n 37Ž76i25ž11k37a 2818884646726

Kdyby byl metr takovej, že by podle něj měl jít ven Vácha v prvním poločase, tak se ten zápas bude dohrávat sedm na sedm.

J46o95s29e41f 84H51á41j23e95k 4329738117601

Vácha měl být vyloučen za své "ohleduplné" zákroky nejpozději v prvním poločase...

Ale vrací se "staré dobré časy", kdy stejně jako dnes dal rozhodčí od první minuty najevo, kdo v zápase Sparty vyhraje...

Cirkus Sparta, podvod na druhou, je zpět...

L29u68k85á96š 98Š17o92b35á46ň 5880281145928

Zatím jsou to jen podvodnící z Plzně kdo s ostudou bojují o záchranu ;-D Sparta byla vždy špička ligy a nepotřebuje k tomu podporu žádného elementu , jen Fans.R^

A66l95o54i86s 31M49a71ň21a49s 2682406549369

Mladá Boleslav vám utkání hodně znepříjemnila, že?

Jo, byl to dobrý zápas z obou stran. Nechci říct, že se šťastným koncem pro nás, protože rozhodla kvalita. Dokázali jsme si poradit se situacemi, které jsme si vypracovali. Ale i Boleslav měla šance, bylo to nahoru dolů až do konce. Vyhrál lepší, což jme dnes byli my.