Lüftner: Brankář Grigar mě trefil hlavou, může si napsat asistenci

Teplický fotbalový brankář Tomáš Grigar přesprintoval celé hřiště, svým náskokem na rohový kop pořádně proluftoval plzeňskou obranu a stoper Michael Lüftner pak gólovou hlavičkou mistra paralyzoval. „Díky Grigymu vznikl ve vápně menší chaos,“ děkoval mu hrdina teplických sklářů Lüftner, který domácím v poslední minutě pátečního předehrávky 4. kola zajistil bod za remízu 2:2.

L13u97k84á63š 12Š88o68b28á13ň 5550611615498

Teplice výborně!!R^ Podvodnická Plzeň musí být bita v každém zápase

0/0
15.8.2015 12:50

J51a32r66o64s24l47a55v 18S90e43d96l88á25č74e56k 3214421326188

teplice dobře, ale ty máš z tý plzně nějakou obsesi...

0/0
15.8.2015 15:17

J90a41n 59M80l37e49j62n66e54k 7405369516348

Když tohle napíšu o Spartě, tak to bude, že mám mindrák nebo komplex. Ale vy to o nich psát můžete.

0/0
19.8.2015 5:14

M24a24r47t43i80n 83S18k13á37l93a 8224637868738

Ve druhé půli Teplice jasně lepší??? To jsem asi koukal na jiný zápas. Teplice dobře začaly druhý poločas, ale Plzeň měla někdy mezi 70. a 90. minutou tolik brejků a šancí, že to mohlo být 1:4 a nikdo by se nedivil.

0/−1
15.8.2015 11:40

J85a24n 21H16e70č33k53o 3692188915503

Vymanit se z tlaku soupeře rychlým protiútokem, zakončeným gólovou šancí, není o převaze v poli. ;)