Jihlava - Jablonec 1:0, první gól i výhru v sezoně trefil Jungr

Jablonečtí fotbalisté poznali, jak obtížně se bojuje na dvou frontách. Po skvělém pohárovém vystoupení v Kodani totiž zakopli v domácí lize. V dohrávce 3. kola Synot ligy podlehli v Jihlavě 0:1. Vítězný tým poprvé v novém ročníku skóroval a vyhrál.

M44a18r82t58i51n 18H80á81j71o60v10s56k61ý 8766572152941

týmy jako jihlava, brno, slovácko....kvalita fotbalu hrozná, nedá se na to dívat. kvalita ligy se nezlepší, dokud tu nebudou týmy, který chtěj hrát fotbal...

0/0
11.8.2015 10:25

L86u91k76á23š 70Š77o90b52á89ň 5720741205138

to samé jsem psal po prvním kole a remíze SPA:JIH , týmy které betonují šup do 2 ligy a 1 ligu nechat jen pro 6-8 týmů.

0/0
11.8.2015 16:46

D92a73n 23R54u80b12í79n 4893773369

Tady je příspěvků jak fanoušků Jablonce...

+5/0
11.8.2015 0:04

V73o40j91t16ě61c44h 16T70r68u67h36l42á16ř 2955559356

Nemají potřebu tady onanovat na idnesu jako 90% procent "fanoušků" tady.

0/0
11.8.2015 7:06

R14a19d65e96k 20V72o83n10d78r92u55š82k87a 1261404829498

Tady se to přesně ukazuje. To bylo keců, že tam sparta jenom remizovala. Libe dneska remíza s duklou, která porazila Plzeň. Příští tejden BOL-SPA. Se ukáže. Se těším. Ale Sparta zatím vychází jako jednoznačný vítěz.

+3/0
10.8.2015 23:06

L59u17k70á87š 83Š26o90b72á41ň 5380361635408

Pokud za 90 minut zůstanou Sparťanům nohy v celku tak asi vyhrají ale Boleslav opět sáhne místo fotbalovosti k zákeřnostem to je jisté.

0/0
11.8.2015 16:47

K89a30r46e95l 81M52a35c76a83k 1107553906369

Koukám na tabulku...Takhle by ta liga mohla klidně skončit.

M73a33r78t44i57n 46M48u13s35i46l 4910431873561

Koho bere začátek ligy? Chleba se láme až na jaře. A že může v zimě poslední nebo málem poslední vyhrát pohár a skončit v půlce tabulky to taky. ;-D