Jihlava - Jablonec 1:0, první gól i výhru v sezoně trefil Jungr

Jablonečtí fotbalisté poznali, jak obtížně se bojuje na dvou frontách. Po skvělém pohárovém vystoupení v Kodani totiž zakopli v domácí lize. V dohrávce 3. kola Synot ligy podlehli v Jihlavě 0:1. Vítězný tým poprvé v novém ročníku skóroval a vyhrál.

M89a93r49t80i54n 75H62á35j10o54v25s46k54ý 8266672912541

týmy jako jihlava, brno, slovácko....kvalita fotbalu hrozná, nedá se na to dívat. kvalita ligy se nezlepší, dokud tu nebudou týmy, který chtěj hrát fotbal...

0/0
11.8.2015 10:25

L68u26k64á42š 89Š38o33b78á46ň 5160661545398

to samé jsem psal po prvním kole a remíze SPA:JIH , týmy které betonují šup do 2 ligy a 1 ligu nechat jen pro 6-8 týmů.

0/0
11.8.2015 16:46

D60a84n 39R93u73b80í27n 4963733899

Tady je příspěvků jak fanoušků Jablonce...

+5/0
11.8.2015 0:04

V95o39j17t64ě93c55h 30T59r48u24h61l44á68ř 2885169576

Nemají potřebu tady onanovat na idnesu jako 90% procent "fanoušků" tady.

0/0
11.8.2015 7:06

R14a20d56e75k 39V55o67n54d24r64u60š24k32a 1921204369718

Tady se to přesně ukazuje. To bylo keců, že tam sparta jenom remizovala. Libe dneska remíza s duklou, která porazila Plzeň. Příští tejden BOL-SPA. Se ukáže. Se těším. Ale Sparta zatím vychází jako jednoznačný vítěz.

+3/0
10.8.2015 23:06

L51u74k45á59š 31Š68o83b89á84ň 5170161255978

Pokud za 90 minut zůstanou Sparťanům nohy v celku tak asi vyhrají ale Boleslav opět sáhne místo fotbalovosti k zákeřnostem to je jisté.

0/0
11.8.2015 16:47

K50a70r14e66l 33M23a85c27a24k 1667833486209

Koukám na tabulku...Takhle by ta liga mohla klidně skončit.

M87a90r49t69i60n 47M97u65s20i53l 4270351863231

Koho bere začátek ligy? Chleba se láme až na jaře. A že může v zimě poslední nebo málem poslední vyhrát pohár a skončit v půlce tabulky to taky. ;-D