To se nedá popsat, to se musí zažít. Jak Žilina zvrátila ztracený zápas

Nevídaný závěr měla odveta 3. předkola Evropské ligy v Poltavě, kde se představila Žilina. Domácí fotbalisté si gólem v posledních vteřinách normální hrací doby vynutili prodloužení, dali další gól a už už slavili. Nakonec z poslední akce inkasovali a vypadli.

J79a79n 65V51e84l95i50z 3919747662280

Žilina se patrně při nepříznivém vývoji utkání nepodělala jako Plzeň a Sparta, hrála až do konce a ono to vyšlo.

+8/−1
7.8.2015 14:40

P46a51v43e50l 69H80e72r59i12n18e32k 6550668782143

Sparta se nepodělala při nepříznivém, ta si to naopak pokazila ve chvílích příznivého skóre.

+2/0
7.8.2015 22:31

P38e14t71r 20Ž41á30k 1958412795499

zcela zasloužené a spravedlivé, jít třikrát ve třech na jednoho a ani nevystřelit na branku je prostě trestuhodné.

+6/0
7.8.2015 14:33

O25n60d90ř30e68j 74R62a98t27a44j 4710498306431

viděl jste to video? tam právě šli tři a vystřelil (chtěl přelobovat brankáře) a minul. brankář rozehrál a padla branka. a trestuhodné na tom právě bylo že vystřelil místo toho aby zavezl míč do rohu.

+2/0
7.8.2015 20:02

P74e92t74e65r 56J33a98b72l80o67n45o29v64s34k96y 1499206621101

Ukrajinci...;-DNemáte šancu ani na postup na EURo,pretože zo skupinˇy postúpi Slovensko a Španielsko.

0/0
7.8.2015 14:12

J46i65ř21í 68K81v49ě57š 1913676612691

Pokud jsem slyšel dobře, tak neřve "Pět, čtyři, tři, dva, jedna", ale "Pět, čtyři, tři, dva, William". Ale na tom nakonec nesejde. :-)

V34l92a25d98i41m41í20r 21H11o80l77ý 8884661696297

Jestli má Poltava trenéra jako Vlašim, pak Bůh chraň hráče.

Nikdo to tam nepřežije.

0/0
7.8.2015 14:17

D44a39v83i23d 22P41e45c97a 1115474631656

Zřejmě si to spletl s hokejem, který se hraje na čistý čas. Inu, Ukrajina.

M12a69r29i70a41n 56S88u77l64o 6695646314886

Kto videl ten zapas,tak musi povedať že Žilina si ten postup zaslužila aj ked prehravali 3-0R^

+1/−2
7.8.2015 13:11

R93a24d60i76m 74P35a75v52l66i20c91e62k 1670918831154

Postup si nezaslouzi, kdyz nejsou schopni dve situaci 3 na jednoho vyresit golem. Bravo Zilino.

+1/0
7.8.2015 12:45

B98o31l80e72s22l94a40v 27C91h34m37e55l79a59ř 4964410818

Kdyby jen utíkal k rohovému praporku, tak byl konec. Co dokáže aktivní blbec....

+25/0
7.8.2015 12:34

P23a42v45e72l 16K26a15f91k78a 8454593371175

nebo nahrál dolů, kde šli sami dva gólmana v podstatě :)

+4/0
7.8.2015 13:19

M72i63c15h71a64l 48B83o57h75u98š 7833421832504

Vtipné je to, že stejný borec v předchozím zápase v Žilině kopal penaltu a přestřelil branku :-) Takového útočníka bych nepřál ani největšímu soupeři :-)))

J74u80r43a58j 80Z89e84m60á73n50e17k 4930580572331

Presne toto iste urobil kapitan Ziliny Pecovsky v 1. zapase. Za stavu 2:0 hrala Poltava vabank, stratili, dvaja Zlincania isli sami na brankara. Pecovsky ho frajersky prehadzoval a netrafil branu. Nebyt 120. minuty v odvete, tak by to Zilinu stalo postup8-o

0/0
8.8.2015 4:15

V46l42a61d40i31m74i18r 71T16y38l46e 4764358283148

Neskutečné, co se může za tak krátkou dobu stát. V poslední minutě jdou tři na jednoho, zazdí to. Pak v prodloužení znovu. A přesně v poslední vteřině dostanou gól. To by nevymyslel ani Spielberg ...

+20/0
7.8.2015 12:31

M66a39r71t43i18n 75L42a49c12o 7513986898

William Alves de Oliveira. Žiadny Williams.

+1/0
7.8.2015 12:21

D33a78v63i22d 63D12o56u17s26a 5850114703390

A ještě tu navíc chybí info o tom, že gól na 2:0, díky kterému se šlo do prodloužení, dali Ukrajinci v 1. minutě nastavení základní hrací doby.

+2/0

O66n19d36ř30e44j 22R58a42t69a82j 4770318246481

to je hned na začátku

0/0
7.8.2015 20:04

T56o14m92á58š 87K32ř84í83ž91e51k 6263816747786

To "uk" to pěkně zazdilo tím pokusem  přehozením brankáře, když šli 3 na 1 15 sek. před koncem. V Kolumbii by to asi nepřežil

+8/0
7.8.2015 12:08

E20r86i79k 37S11v14o51b66o16d29a 1673398494578

Tohle je prostě absolutní pecka. Úplně dokonalé. To kdyby někdo vymyslel třeba do filmu, tak mu řeknou, že je to blbost a nereálné. Fakt pecka. ;-D

E89r57i81k 37S29v96o65b35o43d20a 1783178624528

Tak tam to nebylo úplně v poslední vteřině zápasu, ale taky úplná bomba. Byl jsem tam a to byl takový výbuch euforie, že dodnes si asi minutu po tom gólu vůbec nepamatuji, prý jsem skákal po všech okolo a neskutečně řval. No asi jako všichni, co tenkrát v Římě byli.

+9/0
7.8.2015 12:15

L23u63k59á68š 49H31r25a16b91ě 9696350809912

I tady se rvalo, ja byl na intru, davno po vecerce, sam proti tv... A rval jsem jako tur, Bosakovo komentar si pamatuju porad...:-)

J77a27n 36J11í24c29h60a 8360650598371

Podobne postoupila Viktorka v Glasgow, gol v prodlouzeni na 1:3. I kdyz ne v posledni vterine..