CSKA Moskva dostal před zápasem se Spartou trest za rasistické fandy

Disciplinární komise ruského fotbalového svazu potrestala CSKA Moskva za rasistické skandování fanoušků při sobotním ligovém utkání s dagestánským týmem Anži Machačkala. Trest ve formě uzavření domácího kotle na jeden zápas zastihl tým těsně před odvetným zápasem třetího předkola Ligy mistrů na Spartě.

A46n66t52o39n81i48n 63B68l56a28z56e19k 4158502707291

To zase budou po Praze tvrdi spartansti hooligans chodit kanalama, aby nahodou nenarazili na ruske fandy.....

A96n65t94o50n45i49n 41B35l10a20z23e37k 4508922867561

Vzdy kdyz prijede nekdo koho se boji.....nepamatujes jak prijeli Chorvate a delali bordel po cele Praze vcetne Staromestskeho namesti a slavni sparta hools byli zalezli jako krysi v kanalech a ukazali se az na zapase. Proti Chacharum si taky nevyskakuji.

+2/−3
5.8.2015 17:48

K16a89r54e20l 60M40a30c88a16k 1167823546439

Čeština mizerná, příspěvek na ... Ostatně, co zde očekávat jiného, že ano...

D15a43n 39R65u86b91í43n 4823323129

Takže je stačí vyprovokovat nějakým transparantem/pokřikem dnes a kontumačka 3:0 :-P

+6/0
5.8.2015 16:31

L11u70b95o42š 51N84y33k33l 4124188970921

Aby to nedopadlo spíš naopak. UEFA napaří Spartě pokutu za nezvládnutí pořadatelské služby, zavře stadion na 5 zápasů a kontumuje ve prospěch rusa.

To raději ať jsou rusáci v klidu a ať postoupíme po pěkné hře a výhře 2:0 (1:0 Lafata 85.min, 2:0 Dočkal 88.min) ;-)

+4/0

P19e27t92r 44K94r56á14l 7725120924633

Já bych teda radši náš první gól tak v10. minutě, abych se pak nemusel do té 85. klepat, že daj Ivani gól a my už nestihnem vyrovnat.

+2/0
5.8.2015 17:55

W54o18j30t74e64k 10S65i87e48r71s94z86u28l23a 7157670467930

Lubos ma pravdu. Kdyz dame gol v 10. minute tak zalezem, zacnem se klepat, a to je cesta do pekel. Lepsi to bude v posledni minute, to uz se to pak i pres nervy nejak ukope. Jedeeem ACS!!