CSKA Moskva dostal před zápasem se Spartou trest za rasistické fandy

Disciplinární komise ruského fotbalového svazu potrestala CSKA Moskva za rasistické skandování fanoušků při sobotním ligovém utkání s dagestánským týmem Anži Machačkala. Trest ve formě uzavření domácího kotle na jeden zápas zastihl tým těsně před odvetným zápasem třetího předkola Ligy mistrů na Spartě.

A69n50t42o26n13i24n 81B74l52a37z38e72k 4238842257741

To zase budou po Praze tvrdi spartansti hooligans chodit kanalama, aby nahodou nenarazili na ruske fandy.....

A64n65t25o80n68i37n 56B57l58a63z50e63k 4278452307181

Vzdy kdyz prijede nekdo koho se boji.....nepamatujes jak prijeli Chorvate a delali bordel po cele Praze vcetne Staromestskeho namesti a slavni sparta hools byli zalezli jako krysi v kanalech a ukazali se az na zapase. Proti Chacharum si taky nevyskakuji.

+2/−3
5.8.2015 17:48

K21a39r53e94l 85M16a23c39a43k 1517533856909

Čeština mizerná, příspěvek na ... Ostatně, co zde očekávat jiného, že ano...

D47a26n 83R69u65b77í61n 4123583389

Takže je stačí vyprovokovat nějakým transparantem/pokřikem dnes a kontumačka 3:0 :-P

+6/0
5.8.2015 16:31

L72u57b60o78š 22N65y76k81l 4314918550861

Aby to nedopadlo spíš naopak. UEFA napaří Spartě pokutu za nezvládnutí pořadatelské služby, zavře stadion na 5 zápasů a kontumuje ve prospěch rusa.

To raději ať jsou rusáci v klidu a ať postoupíme po pěkné hře a výhře 2:0 (1:0 Lafata 85.min, 2:0 Dočkal 88.min) ;-)

+4/0

P50e91t60r 73K69r29á57l 7415190244303

Já bych teda radši náš první gól tak v10. minutě, abych se pak nemusel do té 85. klepat, že daj Ivani gól a my už nestihnem vyrovnat.

+2/0
5.8.2015 17:55

W70o93j10t13e58k 47S16i69e80r96s71z86u76l65a 7417690347950

Lubos ma pravdu. Kdyz dame gol v 10. minute tak zalezem, zacnem se klepat, a to je cesta do pekel. Lepsi to bude v posledni minute, to uz se to pak i pres nervy nejak ukope. Jedeeem ACS!!