CSKA Moskva dostal před zápasem se Spartou trest za rasistické fandy

Disciplinární komise ruského fotbalového svazu potrestala CSKA Moskva za rasistické skandování fanoušků při sobotním ligovém utkání s dagestánským týmem Anži Machačkala. Trest ve formě uzavření domácího kotle na jeden zápas zastihl tým těsně před odvetným zápasem třetího předkola Ligy mistrů na Spartě.

A35n80t71o21n71i42n 12B52l50a10z18e12k 4838152347571

To zase budou po Praze tvrdi spartansti hooligans chodit kanalama, aby nahodou nenarazili na ruske fandy.....

A64n32t34o26n63i39n 73B49l39a86z66e92k 4988492577881

Vzdy kdyz prijede nekdo koho se boji.....nepamatujes jak prijeli Chorvate a delali bordel po cele Praze vcetne Staromestskeho namesti a slavni sparta hools byli zalezli jako krysi v kanalech a ukazali se az na zapase. Proti Chacharum si taky nevyskakuji.

+2/−3
5.8.2015 17:48

K48a34r47e44l 85M76a67c50a94k 1827773656389

Čeština mizerná, příspěvek na ... Ostatně, co zde očekávat jiného, že ano...

D49a64n 52R54u90b44í46n 4453103329

Takže je stačí vyprovokovat nějakým transparantem/pokřikem dnes a kontumačka 3:0 :-P

+6/0
5.8.2015 16:31

L73u43b73o37š 55N32y32k64l 4134408650411

Aby to nedopadlo spíš naopak. UEFA napaří Spartě pokutu za nezvládnutí pořadatelské služby, zavře stadion na 5 zápasů a kontumuje ve prospěch rusa.

To raději ať jsou rusáci v klidu a ať postoupíme po pěkné hře a výhře 2:0 (1:0 Lafata 85.min, 2:0 Dočkal 88.min) ;-)

+4/0

P45e20t79r 97K24r28á88l 7155760574113

Já bych teda radši náš první gól tak v10. minutě, abych se pak nemusel do té 85. klepat, že daj Ivani gól a my už nestihnem vyrovnat.

+2/0
5.8.2015 17:55

W97o26j35t71e78k 76S84i54e51r64s57z67u80l75a 7217100517160

Lubos ma pravdu. Kdyz dame gol v 10. minute tak zalezem, zacnem se klepat, a to je cesta do pekel. Lepsi to bude v posledni minute, to uz se to pak i pres nervy nejak ukope. Jedeeem ACS!!