Šural odpočíval, pak zachránil remízu: Měli jsme k výhře blíž než Slavia

Na hřiště se dostal neobvykle až ve druhém poločase jako náhradník, avšak hned po deseti minutách právě Josef Šural zachránil libereckým fotbalistům proti Slavii alespoň bod za remízu 2:2. „Chtěli jsme vyhrát, ale bod bereme. Myslím, že ve druhém poločase jsme měli k vítězství blíž než Slavia,“ řekl.

M42a65r42t30i64n 10H30á58j89o55v96s37k49ý 8736942502931

pro slávii štěstí, že neodešel škoda, pač jinak už si mohli balit kufry do druhý ligy...i tak, včera utrpěli remízu :)

0/0
3.8.2015 6:18

L18u38k28á10š 14H97l31o72u25c59a41l 6432410341494

líbí se mi vyjádření hráčů Slovanu, dnes Šurala, ve čtvrtek Pavelky. neschovávají se za prázdné fráze o těžkých soupeřích a na rovinu přiznají, že čekali v obou zápasech víc. "hlava" a bojovný přístup je základ dobrého fotbalu a dobrých výsledků. až k tomu přidají zodpovědnost v bránění a větší efektivitu dopředu (oboje je reálné), tak fakt mohou hrát špičku ligy a zvládnout postup přes Izraelce v předkole EL.

suma sumárum: je tu zajímavý potenciál Slovanu pod novým trenérem a s inovovaným kádrem