Šural odpočíval, pak zachránil remízu: Měli jsme k výhře blíž než Slavia

Na hřiště se dostal neobvykle až ve druhém poločase jako náhradník, avšak hned po deseti minutách právě Josef Šural zachránil libereckým fotbalistům proti Slavii alespoň bod za remízu 2:2. „Chtěli jsme vyhrát, ale bod bereme. Myslím, že ve druhém poločase jsme měli k vítězství blíž než Slavia,“ řekl.

M23a36r69t11i34n 48H88á64j13o32v90s45k70ý 8576322152371

pro slávii štěstí, že neodešel škoda, pač jinak už si mohli balit kufry do druhý ligy...i tak, včera utrpěli remízu :)

0/0
3.8.2015 6:18

L66u21k36á16š 20H90l18o71u56c26a54l 6802140451154

líbí se mi vyjádření hráčů Slovanu, dnes Šurala, ve čtvrtek Pavelky. neschovávají se za prázdné fráze o těžkých soupeřích a na rovinu přiznají, že čekali v obou zápasech víc. "hlava" a bojovný přístup je základ dobrého fotbalu a dobrých výsledků. až k tomu přidají zodpovědnost v bránění a větší efektivitu dopředu (oboje je reálné), tak fakt mohou hrát špičku ligy a zvládnout postup přes Izraelce v předkole EL.

suma sumárum: je tu zajímavý potenciál Slovanu pod novým trenérem a s inovovaným kádrem