Bednář měl před podpisem smlouvy v Olomouci, teď ji skolil dvěma góly

Byl k neuhlídání. Jako fotbalový terminátor vyhrál v pokutovém území soupeře snad všechny souboje. Příbramský útočník Roman Bednář skolil Olomouc dvěma góly a po vítězství 3:1 na Hané si oddechl: „Ještě že jsme vyhráli, jinak bych neusnul. Měl jsem pět šancí, dal dva góly. To jde.“

V46í21t 73H70r74a64d54i59l 2974695201842

Úplně nesdílím jeho názor na první poločas, kde Sigma dala tyčku a měla řadu dalších šanci, ale jinak mě opravdu překvapil... Do včerejška jsem myslel, že neumí obejít kýbl s vodou...

+1/−1
2.8.2015 15:55

M86a29r85t27i98n 74N40o14v24o78t11n31ý 8756308397

Myslím si, že u Bedýnky rozhodovala nejen vzdálenost od Prahy, ale i přátelské prostředí v Příbrami.  Zatimco Olomouc má snad nejvulgárnější fanoušky v republice a nenávidí všechno pražské či sparťanské, tak hrát za klub, kde ho ještě před časem uráželi nebo za klub, kde si ho váží určitě hrálo důležitou roli v jeho rozhodování.

M58a47r49e88k 50Z76á73p47o67t88o27č77n63ý 3561458228426

Ty jsi teda chytrak. Byl jsi nekdy vubec v Olomouci na fotbale? Respektive na jinem zapase, nez na Sparte? Spartani si za to muzou sami, kdyz prijedou a uz ve treti minute zacnou rvat Hana, p* zakopana... A nevim o tom, ze by Bednare zrovna nekdo urazel.

+1/−1
3.8.2015 11:18

M52a60r52t42i70n 24N35o84v62o52t40n40ý 8246938197

Byl jsem u vás na fotbale a ne jednou. Od začátku zápasu bylo slyšet Sparta bu...ů parta,  Sku...ní Pražáci apod. A to, co litalo na naše hráče ani nemluvim. Prostě Olomoucký dobytek. Spousta fandů Sparty je ráda,  že je Bedýnka v Příbrami. R^