Bayern ve Wolfsburgu nezvládl penalty, v Superpoháru padl potřetí v řadě

Bayern Mnichov v zápase o německý Superpohár znovu prohrál. Ve Wolfsburgu neudržel vedení 1:0 a poté nezvládl pokutové kopy. Už loni a předloni suverén posledních tří bundesligových sezon v souboji o Superpohár padl, pokaždé v Dortmundu.

P55e66t80r 56Š93m76e74j86k13a49l 9765950788947

Pep už může "stříhat metr"...

:-)

0/0
2.8.2015 18:50

M40a21r81t84i30n 61D15u97f49e16k 3812337508254

Nezvladl penalty...to je zavadejici. Jedine proti Alonsovi Koen Casteels, coz je rezervni belgicky golman Wolfsburgu uzasne pri skoku vytrcil nohu do vysky a balon vykopl. Vsichni ostatni strelci dali branku a to rozhodlo. Prekvapil pri penaltach snad jedine Neuer, kterej sebou mrskal uplne zbytecne ani jednou snad nevystihl smer....

0/0
2.8.2015 10:24

F12i49l36i77p 81J91a97r84a73b 1463877530827

Nebyl to špatný fotbal, neviděl jsem prvních asi 10 minut a dalších 10 trvalo, než začal Bayern hrát a ne si jen nahrávat, ale pak to bylo zajímavé. Šancí bylo víc, než na 1:1. Nevěděl jsem, že koupili Costu, hrál velmi dobře. Vidal zase jako blázen, za těch 20 minut mohl klidně dostat červenou.

Mimochodem, Alonsa nemám rád, nelíbil se mi v Realu, ani v repre, a v Bayernu je to ještě horší, rozehrávka nic moc, a ty jeho minely (zase tam někomu namazal špatným odkopem do gólovky)... Na penalty bych ho už v budoucnu vážně neposílal.

0/0
2.8.2015 10:35

M79a51r74t35i96n 14D45u46f23e35k 3822267658774

Pepova taktika, kdy zacal se 4-1-4-1, aby zahy sestavu premichal se ukazala jako neucinna. Stejne tak jeho treninky, ktere jsou cim dal vice pro verejnost uzavrene neprinesly (aspon vcera) zadne prekvapeni. Bayern si za zapas vypracoval mnoho sanci, ale paradoxne vest mohl pred polocasem Wolfsburg. Bylo velmi zajimave sledovat PG tesne pred koncem, kdy uz asi tusil vyrovnani, hadal se nervózne s lavickou; prestoze Bayern kontroloval hru. Costa byl prvni letni nakup, ktery se setkal s velkou kritikou, ale vede si uz od zajezdu v Cine velmi dobre.