Bayern ve Wolfsburgu nezvládl penalty, v Superpoháru padl potřetí v řadě

Bayern Mnichov v zápase o německý Superpohár znovu prohrál. Ve Wolfsburgu neudržel vedení 1:0 a poté nezvládl pokutové kopy. Už loni a předloni suverén posledních tří bundesligových sezon v souboji o Superpohár padl, pokaždé v Dortmundu.

P32e33t42r 86Š10m92e82j40k23a26l 9105340678567

Pep už může "stříhat metr"...

:-)

0/0
2.8.2015 18:50

M25a43r93t49i95n 90D80u24f38e14k 3762807248284

Nezvladl penalty...to je zavadejici. Jedine proti Alonsovi Koen Casteels, coz je rezervni belgicky golman Wolfsburgu uzasne pri skoku vytrcil nohu do vysky a balon vykopl. Vsichni ostatni strelci dali branku a to rozhodlo. Prekvapil pri penaltach snad jedine Neuer, kterej sebou mrskal uplne zbytecne ani jednou snad nevystihl smer....

0/0
2.8.2015 10:24

F94i94l34i38p 10J33a37r81a73b 1263747880457

Nebyl to špatný fotbal, neviděl jsem prvních asi 10 minut a dalších 10 trvalo, než začal Bayern hrát a ne si jen nahrávat, ale pak to bylo zajímavé. Šancí bylo víc, než na 1:1. Nevěděl jsem, že koupili Costu, hrál velmi dobře. Vidal zase jako blázen, za těch 20 minut mohl klidně dostat červenou.

Mimochodem, Alonsa nemám rád, nelíbil se mi v Realu, ani v repre, a v Bayernu je to ještě horší, rozehrávka nic moc, a ty jeho minely (zase tam někomu namazal špatným odkopem do gólovky)... Na penalty bych ho už v budoucnu vážně neposílal.

0/0
2.8.2015 10:35

M13a21r97t31i26n 73D96u72f73e69k 3702367218524

Pepova taktika, kdy zacal se 4-1-4-1, aby zahy sestavu premichal se ukazala jako neucinna. Stejne tak jeho treninky, ktere jsou cim dal vice pro verejnost uzavrene neprinesly (aspon vcera) zadne prekvapeni. Bayern si za zapas vypracoval mnoho sanci, ale paradoxne vest mohl pred polocasem Wolfsburg. Bylo velmi zajimave sledovat PG tesne pred koncem, kdy uz asi tusil vyrovnani, hadal se nervózne s lavickou; prestoze Bayern kontroloval hru. Costa byl prvni letni nakup, ktery se setkal s velkou kritikou, ale vede si uz od zajezdu v Cine velmi dobre.