Bayern ve Wolfsburgu nezvládl penalty, v Superpoháru padl potřetí v řadě

Bayern Mnichov v zápase o německý Superpohár znovu prohrál. Ve Wolfsburgu neudržel vedení 1:0 a poté nezvládl pokutové kopy. Už loni a předloni suverén posledních tří bundesligových sezon v souboji o Superpohár padl, pokaždé v Dortmundu.

P54e64t27r 37Š82m28e24j13k95a35l 9425440138777

Pep už může "stříhat metr"...

:-)

0/0
2.8.2015 18:50

M81a16r59t71i69n 27D16u61f57e34k 3962367138184

Nezvladl penalty...to je zavadejici. Jedine proti Alonsovi Koen Casteels, coz je rezervni belgicky golman Wolfsburgu uzasne pri skoku vytrcil nohu do vysky a balon vykopl. Vsichni ostatni strelci dali branku a to rozhodlo. Prekvapil pri penaltach snad jedine Neuer, kterej sebou mrskal uplne zbytecne ani jednou snad nevystihl smer....

0/0
2.8.2015 10:24

F82i73l43i84p 25J86a96r24a88b 1523557800767

Nebyl to špatný fotbal, neviděl jsem prvních asi 10 minut a dalších 10 trvalo, než začal Bayern hrát a ne si jen nahrávat, ale pak to bylo zajímavé. Šancí bylo víc, než na 1:1. Nevěděl jsem, že koupili Costu, hrál velmi dobře. Vidal zase jako blázen, za těch 20 minut mohl klidně dostat červenou.

Mimochodem, Alonsa nemám rád, nelíbil se mi v Realu, ani v repre, a v Bayernu je to ještě horší, rozehrávka nic moc, a ty jeho minely (zase tam někomu namazal špatným odkopem do gólovky)... Na penalty bych ho už v budoucnu vážně neposílal.

0/0
2.8.2015 10:35

M80a27r21t83i47n 43D49u11f72e17k 3892527578924

Pepova taktika, kdy zacal se 4-1-4-1, aby zahy sestavu premichal se ukazala jako neucinna. Stejne tak jeho treninky, ktere jsou cim dal vice pro verejnost uzavrene neprinesly (aspon vcera) zadne prekvapeni. Bayern si za zapas vypracoval mnoho sanci, ale paradoxne vest mohl pred polocasem Wolfsburg. Bylo velmi zajimave sledovat PG tesne pred koncem, kdy uz asi tusil vyrovnani, hadal se nervózne s lavickou; prestoze Bayern kontroloval hru. Costa byl prvni letni nakup, ktery se setkal s velkou kritikou, ale vede si uz od zajezdu v Cine velmi dobre.