Sparta - Ostrava 3:1, drtivé závěrečné minuty, domácí otočili skóre

Dlouho to vypadalo na další mizérii, nakonec sparťanští fotbalisté v závěru blamáž odvrátili. V druhém ligovém kole s Baníkem Ostrava prohrávali, ale zásahy mazáků Lafaty s Dočkalem a Fataie za posledních deset minut jim přinesly první vítězství v novém ročníku.

J64a90n 55P77e63t11r71u18s 2812455387101

Pořád se tvrdí, jak by Sparta a Plzeň potřebovaly v lize víc těžkých zápasů než ty dva proti sobě, ale minimálně pro Spartu je zápas s Baníčkem vždycky pořádná šichta. A to ani nemáme nějak zázračný kádr. Škoda že to neskončilo třeba 4:3 (3:4).

+1/0
2.8.2015 10:26

H25o75n62z81a 48K21ř31e24n78e39k 7504634134268

0 bodů...Hmm, to je skvělý začátek. Jako hra není špatná, kluci se snaží, ale potřebujeme body. Věřím tomu, že Boleslav porazí, mají na to. Spartě gratuluji a přeji hodně štěstí do zápasu s CSKA, snad postoupí.

+4/0
1.8.2015 23:41

P69e51t88r 95B47r23e28j20c23h31a 6292509450

Dotaz. Neuznaný gól Baníku byl opravdu z ofsajdu ?

+2/0
1.8.2015 23:40

J81i66ř59í 14M91ó12r 2327120499212

Ano byl, Narh stál dobrý půl metr za posledním sparťanem.

+11/0
2.8.2015 0:05

J25a37r98e97k 54K61a25l18i45v88o40d78a 7356793251676

Přiznám se, že jsem to neviděl. Sparta to v závěrečných minutách otočila? Kolik kopala penalt?

J56a10r72e76k 57K10a14l52i98v45o56d86a 7476843561516

Právě že jsem pár zápasů s pepíkama už viděl...i takových, co se jich kopalo tolik, dokud se pepíci netrefili.

+2/−10
1.8.2015 23:27

L27u26b71o20š 16D66e73r55š24á52k 3872135520683

Pepíci z Plzně.-)

+7/0

J94i50ř47í 56M56ó72r 2357820789832

;-)Penalty? Běžte pod článek o Dukla - Plzeň ;-) Nebo také můžete pod zápas Teplice-Slovácko... tam byla taky jedna "jasná"!!;-D

+6/0
1.8.2015 22:52

M80a82r85t45i68n 25C51a74j68t58h77a49m91l 3621508436980

Nadavalo se tu na Spartu,proti stredecnimu soupeři však ligu zvládla s větší gracii.Ti jen 1-0.Ve středu by se mi líbilo 1-1,ale Sparta má na Letny na výhru. V současném fotbale je trend góly v poslední 10 ti minutovce

0/0
1.8.2015 20:27

J75a61n 46H10a37ž10m78u91k44a 6463876395

Neřekl bych, že to je úplně trend, ale slabší mužstva v závěru odpadnou.

J49a31n 66H40a35ž19m83u32k25a 6233736895

Systém sedá a konečně je to koukatelné. Až se vyhraje Mareček s Hybšem, zvedne se i obrana.Dnes se konečně ukázalo, jak nepostradatelný je Vácha, bez něj chodil Baník snadno do brejků a nebýt ukvapené přihrávky do ofsajdu, už by Sparta nejspíš neotočila. Dnes se mi líbil Steinhöfer, kterého tu laici po Jihlavě odepisovali. Gól by si měl dát i Paixao, aby to z něj spadlo.Co zazdil dnes Lafata, to bylo až k nevíře. Potěšilo, že i úplně jiná jedenáctka drží balón, škoda jen, že Sparta nedá brzy gól, to by to z nich rychle spadlo a utkání by vypadalo jinak.

Ale jinak z mého místa na hlavní tribuně - R^

+19/−1
1.8.2015 20:10

J66o43s12e14f 33N27o62v70á43k 8434560143168

Ty jsi chlastal? Osmdesát minut rudy bez nápadu a prej koukatelne.ty nebudeš asi moc narocny

+3/−7
1.8.2015 20:34

A30l97e96s 69B53a63d83u85r48a 9536367560525

Ma pravdu, Sparta hrala porad svuj system, i kdyz se ji pred vapnem nedarilo. Nikdy, ani 10 minut pred koncem, nepresla na nejake nakopavani a tvrdosijne si hrala svou hru. Ty kiksy v obrane, to bude jeste nejakou chvilku trvat, nez se to vzadu sehraje, musi se s tim bohuzel pocitat.

Jinak Marecek je pro me nejprijemnejsi prekvapeni, minulou sezonu to byl jeden z nejslabsich hracu a zda se, ze se ted nasel.

+7/0
1.8.2015 21:47

M44a98r90t85i84n 78C49a86j82t34h29a91m27l 3791598696640

CSKA vede v 70. minutě 1-0 ale co teď hráč Anzi zahodil!Přehodil prázdnou bránu už prekonanym gólmanem

M89a43r61t31i33n 66C34a24j95t30h64a13m50l 3951558116960

Luhovy říká ve studiu že Sparta neudrží míč jako Plzeň, to je smutný.Tak asi budem koukat na házenou. Lepší přeci dát víc gólů než hrát 0-0

+1/0
1.8.2015 19:41

T68o80m98a46s 17N53a82v30r76a39t71i97l 8820279873405

Toho komedianta nelze brat vazne. Jde mu jen o to, aby mel vyhraneny nazor a lidi cetly ty jeho pomatene stranky.

+10/0
1.8.2015 19:43

M56a51r90t75i74n 83C28a50j64t33h40a45m59l 3451988126130

A teď jak zkritizoval Doska že je něco špatně když dá hattrick.Bože,Bože!Tak to umí, má zkušenosti,podobný typ Koller,Lokvenc.Strašně špatně se brání a ve vapne těžko odstavitelny od míče

+6/0
1.8.2015 19:51

O76n67d48ř75e95j 81L89o78š11o55t36h 9620262234122

Luhový byl kdysi dobrej, tak před 10 lety, pak se po něm slehla zem a teď mluví jak po těžkym otřesu mozku, koktá a nemá to ani hlavu ani patu.

+3/0
1.8.2015 19:56

M76a72r92t54i64n 34C32a84j62t57h81a83m22l 3461708406390

No divim tomu jak kokta, nedávno ho viděl v archivu ČT, fotbalista to býval dobrej

0/0
1.8.2015 20:01

V27l23a96s76t41i40s25l96a92v 31Š17ů52d37a 8184423849622

no jo, dyť měla držení míče jen přes 70% a s Jihlavou přes 80%. Luhový je prostě pravý expert ;-D;-D

+4/0
1.8.2015 20:28

J56o70s69e44f 74N83o77v83á87k 8844300263618

A k čemu to držení je dobré když s Jihlavou ztratila??

0/−1
1.8.2015 20:35

V62l46a46s71t33i64s42l22a93v 93Š25ů12d84a 8404773199692

Já ale nehodnotím kvalitu či efektivitu hry, ale tvrzení pacienta Luhového o tom, že Sparta neudrží míč.

+9/0
1.8.2015 20:49

P71e97t46r 16L78u25k46e75š 7657507470880

Zápas jsem neviděl, ale překvapilo mě, že ten cikán z Vratislavi vyšel zase naprázdno.:-(

+2/−5
1.8.2015 19:20

T60o98m18a16s 87N46a82v47r37a85t94i82l 8660829383325

S tim, co predvadi, nema ani na lavicku pomalu. Fatai mi prijde o tridu vys - pohyb, zakonceni, pozicni hra. S Lafatou se podle me bude daleko lepe doplnovat.

+2/0
1.8.2015 19:28

M44a39r13t74i37n 73R31y85š60k87a 7896318178586

Hušbecher opět předvedl svůj vysoký nadstandard kterého si velice vážili v Itálii.  R^

+5/−8
1.8.2015 19:18

M51a91r85t59i96n 80H94á96j49o28v26s89k47ý 8736822212191

no bída bída...největší průser je nedůrazná obrana a neběhavej střed zálohy...jako dočkal a zejména hušbauer, velká bída. už aby hušbauer zase odešel, jakmile nebyl na hřišti, tak se hra o dost zvedla.

R82o58b43i46n 21Ž23i67ž40k88a 2248444216866

Ne. ne. ne ne ne. Já se na to nemůžu dívat, jak je mi za ně trapno.

T93i43b74o97r 91N38o39v98á23k 5285930349358

poděkujme největšímu křivákovi z ČMFS, sparťanovi Svobodovi, že první volbu dal této TV

+1/−2
1.8.2015 18:58

P43a72v94e11l 48K68a64f45k62a 8934443591535

No ty kokso to je fakt moc ;-). Nejlepší je ten "překlad" z angličtiny ;-)

+6/0
1.8.2015 19:11

L40u54k15á87š 56Š72o45b68á76ň 5900221735928

Zajímavé , v Jihlavě střídaný o půli a teď muž zápasu.

0/0

J81i37ř54í 78M57ó55r 2167140639852

Ale zaslouženě, moc se mi jeho výkon líbil... stejně jako na druhé straně Frýdkův ;-)

+6/0
1.8.2015 19:30

V54l91a32s94t30i27s59l83a75v 82Š86ů37d38a 8324433449202

jj, konečně nám ukazují, jak profesionálně lze díky placenému vysílání přenosy z ligy také dělat ;-D;-D

L56u95k71á56š 56K14o53n24e84č38n37ý 1507771608278

Se zájmem jsem si přečetl sebevědomé skřeky místních mongolíků během zápasu a následný neutichající pláč na rozhodčí bezprostředně po gólech. Luxusní. Už z tohohle důvodu to byl optimání průběh zápasu, pěkně ten antisparťanskej póvl namlsat a pak zpražit třema fíkama v závěru, ať se třeba zadávěj vzteky...Hnáty, Lukešové a spol.