Sparta - Ostrava 3:1, drtivé závěrečné minuty, domácí otočili skóre

Dlouho to vypadalo na další mizérii, nakonec sparťanští fotbalisté v závěru blamáž odvrátili. V druhém ligovém kole s Baníkem Ostrava prohrávali, ale zásahy mazáků Lafaty s Dočkalem a Fataie za posledních deset minut jim přinesly první vítězství v novém ročníku.

J79a21n 28P68e76t91r90u52s 2922175817461

Pořád se tvrdí, jak by Sparta a Plzeň potřebovaly v lize víc těžkých zápasů než ty dva proti sobě, ale minimálně pro Spartu je zápas s Baníčkem vždycky pořádná šichta. A to ani nemáme nějak zázračný kádr. Škoda že to neskončilo třeba 4:3 (3:4).

+1/0
2.8.2015 10:26

H12o70n87z81a 50K14ř21e61n11e45k 7564304404218

0 bodů...Hmm, to je skvělý začátek. Jako hra není špatná, kluci se snaží, ale potřebujeme body. Věřím tomu, že Boleslav porazí, mají na to. Spartě gratuluji a přeji hodně štěstí do zápasu s CSKA, snad postoupí.

+4/0
1.8.2015 23:41

P60e83t18r 12B88r18e29j21c47h97a 6632779820

Dotaz. Neuznaný gól Baníku byl opravdu z ofsajdu ?

+2/0
1.8.2015 23:40

J78i58ř12í 57M51ó65r 2777770179672

Ano byl, Narh stál dobrý půl metr za posledním sparťanem.

+11/0
2.8.2015 0:05

J95a94r48e92k 35K12a44l63i96v37o64d40a 7166433891286

Přiznám se, že jsem to neviděl. Sparta to v závěrečných minutách otočila? Kolik kopala penalt?

J83a77r76e32k 27K59a32l13i56v59o42d74a 7316863891316

Právě že jsem pár zápasů s pepíkama už viděl...i takových, co se jich kopalo tolik, dokud se pepíci netrefili.

+2/−10
1.8.2015 23:27

L81u77b57o33š 81D29e54r62š32á12k 3932605400303

Pepíci z Plzně.-)

+7/0

J80i71ř13í 56M68ó48r 2447840329642

;-)Penalty? Běžte pod článek o Dukla - Plzeň ;-) Nebo také můžete pod zápas Teplice-Slovácko... tam byla taky jedna "jasná"!!;-D

+6/0
1.8.2015 22:52

M70a15r55t83i32n 74C95a60j61t46h83a54m44l 3361148646330

Nadavalo se tu na Spartu,proti stredecnimu soupeři však ligu zvládla s větší gracii.Ti jen 1-0.Ve středu by se mi líbilo 1-1,ale Sparta má na Letny na výhru. V současném fotbale je trend góly v poslední 10 ti minutovce

0/0
1.8.2015 20:27

J24a98n 24H65a70ž71m36u77k70a 6703746285

Neřekl bych, že to je úplně trend, ale slabší mužstva v závěru odpadnou.

J36a76n 51H13a24ž30m84u17k98a 6103426295

Systém sedá a konečně je to koukatelné. Až se vyhraje Mareček s Hybšem, zvedne se i obrana.Dnes se konečně ukázalo, jak nepostradatelný je Vácha, bez něj chodil Baník snadno do brejků a nebýt ukvapené přihrávky do ofsajdu, už by Sparta nejspíš neotočila. Dnes se mi líbil Steinhöfer, kterého tu laici po Jihlavě odepisovali. Gól by si měl dát i Paixao, aby to z něj spadlo.Co zazdil dnes Lafata, to bylo až k nevíře. Potěšilo, že i úplně jiná jedenáctka drží balón, škoda jen, že Sparta nedá brzy gól, to by to z nich rychle spadlo a utkání by vypadalo jinak.

Ale jinak z mého místa na hlavní tribuně - R^

+19/−1
1.8.2015 20:10

J16o61s13e31f 42N19o60v86á97k 8524730373918

Ty jsi chlastal? Osmdesát minut rudy bez nápadu a prej koukatelne.ty nebudeš asi moc narocny

+3/−7
1.8.2015 20:34

A62l83e51s 18B32a71d78u89r51a 9436937320245

Ma pravdu, Sparta hrala porad svuj system, i kdyz se ji pred vapnem nedarilo. Nikdy, ani 10 minut pred koncem, nepresla na nejake nakopavani a tvrdosijne si hrala svou hru. Ty kiksy v obrane, to bude jeste nejakou chvilku trvat, nez se to vzadu sehraje, musi se s tim bohuzel pocitat.

Jinak Marecek je pro me nejprijemnejsi prekvapeni, minulou sezonu to byl jeden z nejslabsich hracu a zda se, ze se ted nasel.

+7/0
1.8.2015 21:47

M36a65r21t48i91n 61C44a52j63t76h53a84m10l 3881428586370

CSKA vede v 70. minutě 1-0 ale co teď hráč Anzi zahodil!Přehodil prázdnou bránu už prekonanym gólmanem

M83a76r33t90i31n 71C62a38j44t75h55a55m26l 3971498676260

Luhovy říká ve studiu že Sparta neudrží míč jako Plzeň, to je smutný.Tak asi budem koukat na házenou. Lepší přeci dát víc gólů než hrát 0-0

+1/0
1.8.2015 19:41

T89o24m18a74s 94N21a43v86r21a35t98i57l 8620469483755

Toho komedianta nelze brat vazne. Jde mu jen o to, aby mel vyhraneny nazor a lidi cetly ty jeho pomatene stranky.

+10/0
1.8.2015 19:43

M97a56r46t35i10n 86C40a22j90t43h71a69m77l 3631248586890

A teď jak zkritizoval Doska že je něco špatně když dá hattrick.Bože,Bože!Tak to umí, má zkušenosti,podobný typ Koller,Lokvenc.Strašně špatně se brání a ve vapne těžko odstavitelny od míče

+6/0
1.8.2015 19:51

O28n95d67ř96e72j 87L65o89š13o19t46h 9620802814392

Luhový byl kdysi dobrej, tak před 10 lety, pak se po něm slehla zem a teď mluví jak po těžkym otřesu mozku, koktá a nemá to ani hlavu ani patu.

+3/0
1.8.2015 19:56

M17a78r27t50i13n 42C26a12j83t95h82a61m48l 3731198576200

No divim tomu jak kokta, nedávno ho viděl v archivu ČT, fotbalista to býval dobrej

0/0
1.8.2015 20:01

V50l66a43s50t79i78s35l68a79v 45Š95ů77d92a 8584193619422

no jo, dyť měla držení míče jen přes 70% a s Jihlavou přes 80%. Luhový je prostě pravý expert ;-D;-D

+4/0
1.8.2015 20:28

J62o97s45e72f 55N57o11v92á82k 8114880363278

A k čemu to držení je dobré když s Jihlavou ztratila??

0/−1
1.8.2015 20:35

V25l93a61s35t22i24s47l88a36v 10Š91ů81d32a 8964293349902

Já ale nehodnotím kvalitu či efektivitu hry, ale tvrzení pacienta Luhového o tom, že Sparta neudrží míč.

+9/0
1.8.2015 20:49

P46e73t98r 15L20u20k21e47š 7937187410560

Zápas jsem neviděl, ale překvapilo mě, že ten cikán z Vratislavi vyšel zase naprázdno.:-(

+2/−5
1.8.2015 19:20

T96o77m45a42s 62N29a12v25r66a46t94i24l 8530369973535

S tim, co predvadi, nema ani na lavicku pomalu. Fatai mi prijde o tridu vys - pohyb, zakonceni, pozicni hra. S Lafatou se podle me bude daleko lepe doplnovat.

+2/0
1.8.2015 19:28

M90a33r60t81i67n 91R63y25š36k21a 7156828498876

Hušbecher opět předvedl svůj vysoký nadstandard kterého si velice vážili v Itálii.  R^

+5/−8
1.8.2015 19:18

M27a15r15t41i39n 32H55á49j68o76v27s18k33ý 8986782842611

no bída bída...největší průser je nedůrazná obrana a neběhavej střed zálohy...jako dočkal a zejména hušbauer, velká bída. už aby hušbauer zase odešel, jakmile nebyl na hřišti, tak se hra o dost zvedla.

R82o63b58i68n 64Ž45i51ž59k30a 2698814416566

Ne. ne. ne ne ne. Já se na to nemůžu dívat, jak je mi za ně trapno.

T78i97b95o68r 53N40o23v31á73k 5375880819588

poděkujme největšímu křivákovi z ČMFS, sparťanovi Svobodovi, že první volbu dal této TV

+1/−2
1.8.2015 18:58

P34a79v18e30l 57K14a54f81k17a 8314383201595

No ty kokso to je fakt moc ;-). Nejlepší je ten "překlad" z angličtiny ;-)

+6/0
1.8.2015 19:11

L25u74k15á75š 98Š61o37b27á54ň 5240401815398

Zajímavé , v Jihlavě střídaný o půli a teď muž zápasu.

0/0

J28i10ř66í 85M22ó88r 2537200249692

Ale zaslouženě, moc se mi jeho výkon líbil... stejně jako na druhé straně Frýdkův ;-)

+6/0
1.8.2015 19:30

V98l86a98s19t36i43s71l75a67v 57Š92ů24d47a 8264963379372

jj, konečně nám ukazují, jak profesionálně lze díky placenému vysílání přenosy z ligy také dělat ;-D;-D

L81u28k50á66š 28K90o53n23e42č19n18ý 1377841548578

Se zájmem jsem si přečetl sebevědomé skřeky místních mongolíků během zápasu a následný neutichající pláč na rozhodčí bezprostředně po gólech. Luxusní. Už z tohohle důvodu to byl optimání průběh zápasu, pěkně ten antisparťanskej póvl namlsat a pak zpražit třema fíkama v závěru, ať se třeba zadávěj vzteky...Hnáty, Lukešové a spol.