Plzeň - Slavia 2:1, nový ročník ligy začal výhrou úřadujícího mistra

Plzeňští fotbalisté přes letní přestávku vyhrávat nezapomněli. Po výhře v Superpoháru zvládli i první kolo nového ligového ročníku, když na domácím stadionu porazili Slavii 2:1. Vítězství svými góly zařídili Daniel Kolář a Aidin Mahmutovič, za hosty snižoval Milan Škoda.

R11a17d55i29m 95B88e74n35i73c89e10k 8508433408374

Hodně ikon módního průmyslu se muselo dát dohromady, aby vymysleli nové dresy Plzně. Tak hnusné dresy jsem už dlouho neviděl. Ale není to jenom Plzeň, ty trapné pruhy se množí všude po Evropě a v podobně barevné kombinaci to vypadá fakt hrozně.Rv

+1/0
25.7.2015 11:18

O43l76d92ř57i30c49h 12N78o48v57á94k 3876194858323

Po zaplacení 79 korun na iSportu mě zaslali kod který mě to nevzalo apo několika pokusech se ukazal nápis že kod mohu zadat až za hodinu.Svámi jsem skončil.Na internetu jsem potom zápas sledoval i když s jiným zvukem.Zloději.

Fotky pořízené z hlediště:

Na první kolo to byl celkem solidní fotbal z obou stran...

+3/−1
24.7.2015 22:00

V84í64t 94Č90e33r19m88á93k 1894612213382

Když loni Lotka se Spartou nezachytil Lafatův náběh, zkoušel pak skluz, ale byl z toho stejně gól, tak pak mě naštval, že se ještě pokusil vleže nakopnou odbíhajícího Lafatu. Pořádně ho sice netrefil, ale záměr byl jasný a volalo to po kartě. Dnes podobná situace - Kolář hlavičkoval v podstatě sám, Latka tam hlavou nemohl ani omylem dosáhnout, viditelně vystrkoval loket a trefil s ním Koláře do hlavy až po odehrání míče. Za úmyslný úder loktem do hlavy bez míče se myslím dává automaticky červená a tohle si zasloužilo minimálně žlutou, i když z toho byl gól. Proč mu to proboha rozhodčí tolerují?

+20/0

O16n96d67ř73e55j 12R18a22t49a29j 4360608726761

těch loktů měl víc.

+6/0
24.7.2015 23:11

J51a15n 55K21o27t51y93z91a 3497807401576

No, nebyla to žádná sláva, ale vítězství proti neoblíbenému soupeři se počítá. A teď hurá na Ligu mistrůR^!!

M23í25r73a 46Z64i37k44m28u55n66d 2834488778449

Tak trochu nechápu proč si Plzenští hráči řekli, že nepřihrajou Kopicovi. Fakt hnus . Hra hrozná jenom Slávistická nemohoucnost byla příčinou, že Plzeň po bídném výkonu vyhrála.

+3/−8
24.7.2015 21:13

O68n44d24ř57e86j 42R96a19t29a72j 4360488876691

je to tak. zvláštní bylo, že když byl míč na polovině slávie tak plzeň hrála dobře, presovala, ale když byl na naší půlce tak presovali úspěšně slávisti a hlavně byli z toho dost nebezpečný

O39n46d31ř65e73j 12R13a31t91a28j 4940398916111

hlavně že daniel chválil ještě než prvně kopli do míče. teď už se k pochvale asi nedostane. a jak ty nové posili? jeden z nich říkal že dá 30 gólů... tak to je už jeden v mínusu

+3/0
24.7.2015 20:54

K13a95r11e19l 25M49a73c81a20k 1687943286649

"Posili", to je co? Nějaká nová posila z Itálie?

0/−1
24.7.2015 23:08

J40i41r24k67a 72H43a46v67l71á97t 3177622452842

nojo komentátoři ČT se tam pomalu rozbrečeli ;-D jejich trapná sparta remizovala

J35i61r69k55a 46H71a88v77l59á32t 3947552422402

CSKA Moskva radši ani nepřijede protože se bojí že by do sparty dostala debakl :-)

+6/0

J96i93r56k79a 64H35a38v93l65á45t 3907532402112

;-D;-D;-D;-D Trapní Sparťani

+2/−1
24.7.2015 20:49

P94e32t13r 40S24c21h46w45a46r17z 5975228587756

už to skoro lítá.. těch 30 golů Paixao... hehe...

+1/0

J66a79n 63K80o78t68y42z34a 3887877471956

Možná měl na mysli vlastní ofsajdy a spletl to...

Pro pana Tomana,který byl nejchytřejší minulí týden Lukáš Toman  1122

pristi tyden touto dobou budu zapijet plzni vyhru na temi zpruhovanymi diagonalami. dnesni vykon plzne proti slabouckemu liberci mne v tom jen utvrdil.

P81a70t26r96i85k 91H92r18a94d96i38l 9119372704980

Proč bych měl vyhazovat peníze za takovej hnus?Jsou mnohem kvalitnější piva.

P39e36t25r 94V16a87c68h81o12v70e42c 6290103931754

Nakonec vydřená výhra pro Plzeň. Průběh tak trochu připomínal Superpohár. V první půli Viktorka jasně lepší, ale Slávie měla lepší obranu než Liberec, takže v poločase to bylo jenom 1:0. Ve druhý půli Viktorka opět nepochopitelně polevila, moc nechybělo, aby Slávie vyrovnala. Zase chaos v plzeňský obraně. Naštěstí Mahmutovič přidal právě včas druhý gól, což rohodlo. V závěru jsme sice zbytečně inkasovali, ale výhru jsme si už vzít nenechali.

Rozhodčí Franěk se moc nevyznamenal, na obě strany. Penalta pro Viktorku po Součkově ruce byla naprosto jasná. V závěru sudí pro změnu předvedl komediální vložku ve prospěch Viktorky, když ohlášené dvě minuty se rozhodně nehrály, navíc Aidinovi odpustil žlutou za zdržování, když po odpískání pokračoval s míčem v cestě na bránu.

P95e22t26r 58V49a78c68h81o42v93e49c 6110263811514

No, já měl na stadionu dojem, že slyším dvě minuty. Ale klidně uznám omyl. Jasná odpověď musela být patrná z TV.

0/0
24.7.2015 21:03

M19a61r45t63i61n 19S31k95á85l69a 8544477808638

Byla ohlášená minuta, byl jsem od toho kousek.

0/0
24.7.2015 22:57

P18e54t23r 24S45c16h58w25a69r59z 5255178437646

já sice až za bránou, ale slyšet to bylo jasně.. taky jsme se podivili vzhledem k ošetřování Kozáčika jsme čekali 2-3 min.

P88e93t40r 86S27c34h48w35a86r79z 5755928937916

tak kde je ten pindálrl Lukáš Toman 1122, kterej zamořil skoro všechny diskuse o tom jak Slávie jede pro výhru a okořenil to milionem urážek? najednou je chlapeček ticho? ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

M83a10r42t20i56n 41V40a71c46h60u17l22k88a 3903308118205

už se dole vybulel, zajímavé je že tvrdil že bude na zápase. A nakonec zřejmě nevyrazil. Nezbyly mu prachy na vlak...

+2/0
24.7.2015 20:28

P16e50t20r 32S64c70h43w59a20r22z 5295628357596

aha tam jsem ještě nedočetl

0/0

P36e58t43r 23K72o95c 3659645502975

Tak první zápas skončil šťastným vítězstvím Plzně. Slávia na půdě mistra podala slušný výkon, měla několik obrovských šancí, podrží-li si tuto výkonost, neměla by mít záchranářské problémy. Plzeň musí přidat daleko víc, Sparta investovala do nových hráčů mraky peněz a bude letos silná.

O62t54t77o 56H15a54l51í98ř 9213907798216

Zatím to investování vidět moc nebylo - ten Němec byl jako když není a ten Pikao taky nic moc. Jen Frýdek se jim povedl. Celkem bych řekl, že velmi dobře zahráli Spartě jen Frýdek, Krejčí a Matějovský. Jsem zvědavý, jak jim to půjde dál.

0/0
27.7.2015 11:25

O18n38d25ř33e83j 79R26a50t46a25j 4580938436961

je fakt vtipný že se tady řeší jedna minuta a né pencle. kdyby tu pencli odpustil plzni a plzni by nenastavil dost minut kdyby prohrávala tak se bude brečet kuli penaltě. prostě co se zrovna hodí.

+9/−5
24.7.2015 20:05

Z14d27e31n86e32k 72B57e53d67n49a20r 7877766637679

Plzni jasnou penaltu a červenou odpustil, ale tam není evidentní, že šlo o úmysl. Co se týče nastavení, tak to je naprosto evidentní.

+3/−10
24.7.2015 20:08

O88n32d92ř48e27j 89R32a30t95a36j 4370948596431

končim tohle nemá smysl

+9/−5

M46i95r83o22s17l49a33v 77K34o68n17e63č63n69ý 2755220945137

penaltu nepísk, aby měl nějaké alibi. Byla to desátá minuta. V devadesáté by jí písk o to razantněji.