Plzeň - Slavia 2:1, nový ročník ligy začal výhrou úřadujícího mistra

Plzeňští fotbalisté přes letní přestávku vyhrávat nezapomněli. Po výhře v Superpoháru zvládli i první kolo nového ligového ročníku, když na domácím stadionu porazili Slavii 2:1. Vítězství svými góly zařídili Daniel Kolář a Aidin Mahmutovič, za hosty snižoval Milan Škoda.

R86a82d27i63m 49B78e82n33i68c35e49k 8268423408344

Hodně ikon módního průmyslu se muselo dát dohromady, aby vymysleli nové dresy Plzně. Tak hnusné dresy jsem už dlouho neviděl. Ale není to jenom Plzeň, ty trapné pruhy se množí všude po Evropě a v podobně barevné kombinaci to vypadá fakt hrozně.Rv

+1/0
25.7.2015 11:18

O77l41d64ř66i90c11h 94N72o62v91á80k 3156854958463

Po zaplacení 79 korun na iSportu mě zaslali kod který mě to nevzalo apo několika pokusech se ukazal nápis že kod mohu zadat až za hodinu.Svámi jsem skončil.Na internetu jsem potom zápas sledoval i když s jiným zvukem.Zloději.

Fotky pořízené z hlediště:

Na první kolo to byl celkem solidní fotbal z obou stran...

+3/−1
24.7.2015 22:00

V51í58t 86Č97e32r35m27á85k 1134922303922

Když loni Lotka se Spartou nezachytil Lafatův náběh, zkoušel pak skluz, ale byl z toho stejně gól, tak pak mě naštval, že se ještě pokusil vleže nakopnou odbíhajícího Lafatu. Pořádně ho sice netrefil, ale záměr byl jasný a volalo to po kartě. Dnes podobná situace - Kolář hlavičkoval v podstatě sám, Latka tam hlavou nemohl ani omylem dosáhnout, viditelně vystrkoval loket a trefil s ním Koláře do hlavy až po odehrání míče. Za úmyslný úder loktem do hlavy bez míče se myslím dává automaticky červená a tohle si zasloužilo minimálně žlutou, i když z toho byl gól. Proč mu to proboha rozhodčí tolerují?

+20/0

O13n70d97ř61e34j 36R13a73t76a16j 4650348976581

těch loktů měl víc.

+6/0
24.7.2015 23:11

J69a47n 28K61o90t54y38z16a 3667307191556

No, nebyla to žádná sláva, ale vítězství proti neoblíbenému soupeři se počítá. A teď hurá na Ligu mistrůR^!!

M60í41r68a 36Z25i30k41m98u33n16d 2724198538269

Tak trochu nechápu proč si Plzenští hráči řekli, že nepřihrajou Kopicovi. Fakt hnus . Hra hrozná jenom Slávistická nemohoucnost byla příčinou, že Plzeň po bídném výkonu vyhrála.

+3/−8
24.7.2015 21:13

O38n46d68ř42e37j 74R14a25t97a22j 4600618676841

je to tak. zvláštní bylo, že když byl míč na polovině slávie tak plzeň hrála dobře, presovala, ale když byl na naší půlce tak presovali úspěšně slávisti a hlavně byli z toho dost nebezpečný

O96n24d44ř43e56j 75R63a62t56a69j 4360518776341

hlavně že daniel chválil ještě než prvně kopli do míče. teď už se k pochvale asi nedostane. a jak ty nové posili? jeden z nich říkal že dá 30 gólů... tak to je už jeden v mínusu

+3/0
24.7.2015 20:54

K12a65r54e34l 89M32a91c86a89k 1167333316729

"Posili", to je co? Nějaká nová posila z Itálie?

0/−1
24.7.2015 23:08

J84i53r67k35a 77H40a10v88l19á36t 3677442842482

nojo komentátoři ČT se tam pomalu rozbrečeli ;-D jejich trapná sparta remizovala

J39i86r89k14a 45H21a50v81l40á22t 3237512592682

CSKA Moskva radši ani nepřijede protože se bojí že by do sparty dostala debakl :-)

+6/0

J28i96r37k39a 13H52a32v91l44á79t 3817672662232

;-D;-D;-D;-D Trapní Sparťani

+2/−1
24.7.2015 20:49

P15e43t69r 67S92c75h16w37a96r60z 5885698377606

už to skoro lítá.. těch 30 golů Paixao... hehe...

+1/0

J24a95n 73K11o62t28y39z82a 3567127401596

Možná měl na mysli vlastní ofsajdy a spletl to...

Pro pana Tomana,který byl nejchytřejší minulí týden Lukáš Toman  1122

pristi tyden touto dobou budu zapijet plzni vyhru na temi zpruhovanymi diagonalami. dnesni vykon plzne proti slabouckemu liberci mne v tom jen utvrdil.

P93a51t81r62i33k 10H97r35a33d65i42l 9609682334240

Proč bych měl vyhazovat peníze za takovej hnus?Jsou mnohem kvalitnější piva.

P28e94t67r 95V14a61c42h93o24v51e67c 6590243321444

Nakonec vydřená výhra pro Plzeň. Průběh tak trochu připomínal Superpohár. V první půli Viktorka jasně lepší, ale Slávie měla lepší obranu než Liberec, takže v poločase to bylo jenom 1:0. Ve druhý půli Viktorka opět nepochopitelně polevila, moc nechybělo, aby Slávie vyrovnala. Zase chaos v plzeňský obraně. Naštěstí Mahmutovič přidal právě včas druhý gól, což rohodlo. V závěru jsme sice zbytečně inkasovali, ale výhru jsme si už vzít nenechali.

Rozhodčí Franěk se moc nevyznamenal, na obě strany. Penalta pro Viktorku po Součkově ruce byla naprosto jasná. V závěru sudí pro změnu předvedl komediální vložku ve prospěch Viktorky, když ohlášené dvě minuty se rozhodně nehrály, navíc Aidinovi odpustil žlutou za zdržování, když po odpískání pokračoval s míčem v cestě na bránu.

P17e36t87r 77V60a15c70h74o64v63e71c 6800643281834

No, já měl na stadionu dojem, že slyším dvě minuty. Ale klidně uznám omyl. Jasná odpověď musela být patrná z TV.

0/0
24.7.2015 21:03

M92a37r76t34i59n 79S33k43á91l76a 8114627488958

Byla ohlášená minuta, byl jsem od toho kousek.

0/0
24.7.2015 22:57

P91e42t25r 85S34c17h25w79a81r62z 5265738677666

já sice až za bránou, ale slyšet to bylo jasně.. taky jsme se podivili vzhledem k ošetřování Kozáčika jsme čekali 2-3 min.

P95e10t59r 51S31c77h72w31a55r93z 5395208687226

tak kde je ten pindálrl Lukáš Toman 1122, kterej zamořil skoro všechny diskuse o tom jak Slávie jede pro výhru a okořenil to milionem urážek? najednou je chlapeček ticho? ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

M12a76r77t35i12n 64V31a79c13h21u75l27k57a 3613938658355

už se dole vybulel, zajímavé je že tvrdil že bude na zápase. A nakonec zřejmě nevyrazil. Nezbyly mu prachy na vlak...

+2/0
24.7.2015 20:28

P54e59t57r 82S52c14h92w86a45r38z 5725208437426

aha tam jsem ještě nedočetl

0/0

P32e71t66r 41K37o25c 3899735622925

Tak první zápas skončil šťastným vítězstvím Plzně. Slávia na půdě mistra podala slušný výkon, měla několik obrovských šancí, podrží-li si tuto výkonost, neměla by mít záchranářské problémy. Plzeň musí přidat daleko víc, Sparta investovala do nových hráčů mraky peněz a bude letos silná.

O54t89t30o 66H50a44l80í96ř 9633247528366

Zatím to investování vidět moc nebylo - ten Němec byl jako když není a ten Pikao taky nic moc. Jen Frýdek se jim povedl. Celkem bych řekl, že velmi dobře zahráli Spartě jen Frýdek, Krejčí a Matějovský. Jsem zvědavý, jak jim to půjde dál.

0/0
27.7.2015 11:25

O33n80d70ř16e84j 71R93a44t93a35j 4710818646401

je fakt vtipný že se tady řeší jedna minuta a né pencle. kdyby tu pencli odpustil plzni a plzni by nenastavil dost minut kdyby prohrávala tak se bude brečet kuli penaltě. prostě co se zrovna hodí.

+9/−5
24.7.2015 20:05

Z52d17e35n44e96k 39B10e26d60n83a11r 7307956147269

Plzni jasnou penaltu a červenou odpustil, ale tam není evidentní, že šlo o úmysl. Co se týče nastavení, tak to je naprosto evidentní.

+3/−10
24.7.2015 20:08

O41n81d79ř16e45j 59R66a94t29a72j 4960758436581

končim tohle nemá smysl

+9/−5

M29i28r47o11s20l91a73v 71K28o27n23e35č17n30ý 2865150645747

penaltu nepísk, aby měl nějaké alibi. Byla to desátá minuta. V devadesáté by jí písk o to razantněji.