Plzeň - Slavia 2:1, nový ročník ligy začal výhrou úřadujícího mistra

Plzeňští fotbalisté přes letní přestávku vyhrávat nezapomněli. Po výhře v Superpoháru zvládli i první kolo nového ligového ročníku, když na domácím stadionu porazili Slavii 2:1. Vítězství svými góly zařídili Daniel Kolář a Aidin Mahmutovič, za hosty snižoval Milan Škoda.

R33a19d86i59m 29B94e81n65i59c44e32k 8818283228714

Hodně ikon módního průmyslu se muselo dát dohromady, aby vymysleli nové dresy Plzně. Tak hnusné dresy jsem už dlouho neviděl. Ale není to jenom Plzeň, ty trapné pruhy se množí všude po Evropě a v podobně barevné kombinaci to vypadá fakt hrozně.Rv

+1/0
25.7.2015 11:18

O64l94d37ř86i14c31h 85N27o79v60á73k 3446304938933

Po zaplacení 79 korun na iSportu mě zaslali kod který mě to nevzalo apo několika pokusech se ukazal nápis že kod mohu zadat až za hodinu.Svámi jsem skončil.Na internetu jsem potom zápas sledoval i když s jiným zvukem.Zloději.

Fotky pořízené z hlediště:

Na první kolo to byl celkem solidní fotbal z obou stran...

+3/−1
24.7.2015 22:00

V92í53t 76Č61e89r87m18á69k 1974312113522

Když loni Lotka se Spartou nezachytil Lafatův náběh, zkoušel pak skluz, ale byl z toho stejně gól, tak pak mě naštval, že se ještě pokusil vleže nakopnou odbíhajícího Lafatu. Pořádně ho sice netrefil, ale záměr byl jasný a volalo to po kartě. Dnes podobná situace - Kolář hlavičkoval v podstatě sám, Latka tam hlavou nemohl ani omylem dosáhnout, viditelně vystrkoval loket a trefil s ním Koláře do hlavy až po odehrání míče. Za úmyslný úder loktem do hlavy bez míče se myslím dává automaticky červená a tohle si zasloužilo minimálně žlutou, i když z toho byl gól. Proč mu to proboha rozhodčí tolerují?

+20/0

O48n64d59ř76e72j 33R88a53t63a32j 4500988596741

těch loktů měl víc.

+6/0
24.7.2015 23:11

J12a40n 22K91o48t96y72z82a 3377197951816

No, nebyla to žádná sláva, ale vítězství proti neoblíbenému soupeři se počítá. A teď hurá na Ligu mistrůR^!!

M88í28r33a 58Z48i89k53m21u89n37d 2434668668189

Tak trochu nechápu proč si Plzenští hráči řekli, že nepřihrajou Kopicovi. Fakt hnus . Hra hrozná jenom Slávistická nemohoucnost byla příčinou, že Plzeň po bídném výkonu vyhrála.

+3/−8
24.7.2015 21:13

O18n13d51ř90e76j 48R62a36t16a72j 4960348386751

je to tak. zvláštní bylo, že když byl míč na polovině slávie tak plzeň hrála dobře, presovala, ale když byl na naší půlce tak presovali úspěšně slávisti a hlavně byli z toho dost nebezpečný

O91n36d54ř17e83j 89R21a77t76a20j 4820588816311

hlavně že daniel chválil ještě než prvně kopli do míče. teď už se k pochvale asi nedostane. a jak ty nové posili? jeden z nich říkal že dá 30 gólů... tak to je už jeden v mínusu

+3/0
24.7.2015 20:54

K49a64r95e51l 74M92a29c82a24k 1567143496559

"Posili", to je co? Nějaká nová posila z Itálie?

0/−1
24.7.2015 23:08

J81i27r37k52a 17H21a44v12l78á24t 3467512262532

nojo komentátoři ČT se tam pomalu rozbrečeli ;-D jejich trapná sparta remizovala

J16i71r91k37a 84H70a32v93l92á54t 3167742192142

CSKA Moskva radši ani nepřijede protože se bojí že by do sparty dostala debakl :-)

+6/0

J61i27r37k37a 50H12a38v38l85á53t 3987542382842

;-D;-D;-D;-D Trapní Sparťani

+2/−1
24.7.2015 20:49

P45e75t72r 22S37c93h95w25a40r78z 5345268107986

už to skoro lítá.. těch 30 golů Paixao... hehe...

+1/0

J37a55n 18K97o35t27y66z38a 3477897801546

Možná měl na mysli vlastní ofsajdy a spletl to...

Pro pana Tomana,který byl nejchytřejší minulí týden Lukáš Toman  1122

pristi tyden touto dobou budu zapijet plzni vyhru na temi zpruhovanymi diagonalami. dnesni vykon plzne proti slabouckemu liberci mne v tom jen utvrdil.

P61a45t49r62i13k 48H80r94a78d53i92l 9819112244440

Proč bych měl vyhazovat peníze za takovej hnus?Jsou mnohem kvalitnější piva.

P25e87t59r 27V83a66c14h58o65v95e84c 6930863801854

Nakonec vydřená výhra pro Plzeň. Průběh tak trochu připomínal Superpohár. V první půli Viktorka jasně lepší, ale Slávie měla lepší obranu než Liberec, takže v poločase to bylo jenom 1:0. Ve druhý půli Viktorka opět nepochopitelně polevila, moc nechybělo, aby Slávie vyrovnala. Zase chaos v plzeňský obraně. Naštěstí Mahmutovič přidal právě včas druhý gól, což rohodlo. V závěru jsme sice zbytečně inkasovali, ale výhru jsme si už vzít nenechali.

Rozhodčí Franěk se moc nevyznamenal, na obě strany. Penalta pro Viktorku po Součkově ruce byla naprosto jasná. V závěru sudí pro změnu předvedl komediální vložku ve prospěch Viktorky, když ohlášené dvě minuty se rozhodně nehrály, navíc Aidinovi odpustil žlutou za zdržování, když po odpískání pokračoval s míčem v cestě na bránu.

P50e86t55r 11V57a68c89h38o14v32e83c 6390763151944

No, já měl na stadionu dojem, že slyším dvě minuty. Ale klidně uznám omyl. Jasná odpověď musela být patrná z TV.

0/0
24.7.2015 21:03

M52a32r79t58i21n 93S70k20á73l35a 8124537298478

Byla ohlášená minuta, byl jsem od toho kousek.

0/0
24.7.2015 22:57

P53e56t52r 64S22c67h13w43a16r41z 5795388677686

já sice až za bránou, ale slyšet to bylo jasně.. taky jsme se podivili vzhledem k ošetřování Kozáčika jsme čekali 2-3 min.

P84e90t83r 43S86c84h84w84a40r81z 5335508817846

tak kde je ten pindálrl Lukáš Toman 1122, kterej zamořil skoro všechny diskuse o tom jak Slávie jede pro výhru a okořenil to milionem urážek? najednou je chlapeček ticho? ;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D;-D

M95a62r53t98i71n 79V45a21c94h79u91l58k78a 3523488788785

už se dole vybulel, zajímavé je že tvrdil že bude na zápase. A nakonec zřejmě nevyrazil. Nezbyly mu prachy na vlak...

+2/0
24.7.2015 20:28

P66e79t49r 29S82c55h98w81a83r42z 5585418387336

aha tam jsem ještě nedočetl

0/0

P34e86t28r 32K78o34c 3519905652835

Tak první zápas skončil šťastným vítězstvím Plzně. Slávia na půdě mistra podala slušný výkon, měla několik obrovských šancí, podrží-li si tuto výkonost, neměla by mít záchranářské problémy. Plzeň musí přidat daleko víc, Sparta investovala do nových hráčů mraky peněz a bude letos silná.

O34t54t64o 29H56a98l41í38ř 9573627978106

Zatím to investování vidět moc nebylo - ten Němec byl jako když není a ten Pikao taky nic moc. Jen Frýdek se jim povedl. Celkem bych řekl, že velmi dobře zahráli Spartě jen Frýdek, Krejčí a Matějovský. Jsem zvědavý, jak jim to půjde dál.

0/0
27.7.2015 11:25

O19n35d80ř71e80j 84R94a30t83a22j 4730178736771

je fakt vtipný že se tady řeší jedna minuta a né pencle. kdyby tu pencli odpustil plzni a plzni by nenastavil dost minut kdyby prohrávala tak se bude brečet kuli penaltě. prostě co se zrovna hodí.

+9/−5
24.7.2015 20:05

Z17d31e22n20e56k 37B76e66d31n24a30r 7877476307279

Plzni jasnou penaltu a červenou odpustil, ale tam není evidentní, že šlo o úmysl. Co se týče nastavení, tak to je naprosto evidentní.

+3/−10
24.7.2015 20:08

O54n82d75ř96e80j 70R51a62t71a79j 4160638636671

končim tohle nemá smysl

+9/−5

M13i69r51o55s49l35a63v 30K36o49n87e53č81n57ý 2235490665647

penaltu nepísk, aby měl nějaké alibi. Byla to desátá minuta. V devadesáté by jí písk o to razantněji.